• DOSL 2

  • DOSL 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beenders, MartinTechnische stafTrainer/coach
    Beenders, MartinOverige stafTeammanager
    Bolster, ReneTechnische stafAss.-trainer/coach
    Buijs, HaraldOverige stafTeammanager
    Leuverink, JayMedische stafVerzorger
    Smulders, FriedOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 12:00Hapert 2 - DOSL 2Sportpark De Lemelvelden
    16 okt. 12:00DOSL 2 - Reusel Sport/CoTrans 3Sportpark De groote Speel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.DOSL 2 - SV Valkenswaard 31 - 2
    25 sep.Maarheeze 2 - DOSL 21 - 2
  • Poulestanden DOSL 2 ( 3e klasse 305 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reusel Sport/CoTrans 321108714
    2Steensel 221103214
    3SV Valkenswaard 321103214
    4FC Cranendonck 211002113
    5Geldrop 321014223
    6RKSV Nuenen 221018803
    7DOSL 221013303
    8Maarheeze 221013303
    9Woenselse Boys 310102201
    10Hapert 2200235-20
    11Rood Wit'62 2200215-40

    Poulestanden DOSL 2 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beerse Boys 4320110916
    2DOSL 231117614
    3EFC 43111910-14
    4Tivoli 2310278-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bax, FrankTeamspeler
    Bax, MartijnTeamspeler
    Bax, RoelTeamspeler
    Bax, WillemTeamspeler
    Beemer, KoenTeamspeler
    Bekkers, DirkTeamspeler
    Bekkers, MennoTeamspeler
    Biolek, EzraTeamspeler
    Broek, Joep van denTeamspeler
    Eert, Tuur vanTeamspeler
    Eggels, HarmTeamspeler
    Evers, MarkTeamspeler
    Geelen, RalphTeamspeler
    Geldorp, Roel vanTeamspeler
    Hooff, Remco vanTeamspeler
    Hooff, Rick vanTeamspeler
    Hurkmans, JorisTeamspeler
    Jacobs, TeunTeamspeler
    Kort, Floris deTeamspeler
    Leinarts, KoenTeamspeler
    Leuverink, JayTeamspeler
    Loeff, RobinTeamspeler
    Maas, JensTeamspeler
    Martens, RoelTeamspeler
    Meijl, Ruben vanTeamspeler
    Noten, KoenTeamspeler
    Oomen, MathijsTeamspeler
    Smulders, BartTeamspeler
    Smulders, JoepTeamspeler
    Steeghs, MaikelTeamspeler
    Tartwijk, Vincent vanTeamspeler
    Verbeek, WillionTeamspeler
    Vlassak, JordiTeamspeler
    Vlassak, StanTeamspeler
    Weert, Rens vanTeamspeler
    Weert, Ruud vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hapert 2

    VS

    DOSL 2

    09 oktober 202212:00 uur
    Sportpark De Lemelvelden veld C - C

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DOSL 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd