• DOSL 2 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijs, HaraldOverige stafTeammanager
    Leuverink, JayMedische stafVerzorger

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Waalre 2 - DOSL 21 - 1
    19 sep.DOSL 2 - SV Valkenswaard 23 - 1
    12 sep.DOSL 2 - EFC 33 - 0
    5 sep.Dommelen 2 - DOSL 22 - 2
  • Poulestanden DOSL 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia 311005143
    2RKSV Nuenen 211003123
    3Geldrop 311003213
    4FC Eindhoven AV 211002113
    5DOSL 210101101
    6Waalre 210101101
    7Marvilde 200000000
    8SV Valkenswaard 300000000
    9Woenselse Boys 3100123-10
    10Pusphaira 2100112-10
    11FC Cranendonck 2100113-20
    12RPC 3100115-40

    Poulestanden DOSL 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSL 232108357
    2Dommelen 231117614
    3EFC 3311168-24
    4SV Valkenswaard 2301237-41

    Poulestanden DOSL 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bladella 200000000
    2DOSL 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bax, FrankTeamspeler
    Bax, MartijnTeamspeler
    Bax, RoelTeamspeler
    Bax, WillemTeamspeler
    Beemer, KoenTeamspeler
    Bekkers, LuukTeamspeler
    Bekkers, MennoTeamspeler
    Biolek, EzraTeamspeler
    Bolster, ReneTeamspeler
    Broek, Joep van denTeamspeler
    Dijk, Jeffrey vanTeamspeler
    Eert, Tuur vanTeamspeler
    Eggels, HarmTeamspeler
    Geelen, RalphTeamspeler
    Hooff, Remco vanTeamspeler
    Hooff, Rick vanTeamspeler
    Hurkmans, JorisTeamspeler
    Jacobs, TeunTeamspeler
    Kort, Floris deTeamspeler
    Leinarts, KoenTeamspeler
    Leuverink, JayTeamspeler
    Loeff, RobinTeamspeler
    Maas, JensTeamspeler
    Martens, RoelTeamspeler
    Meijl, Ruben vanTeamspeler
    Noten, KoenTeamspeler
    Oomen, MathijsTeamspeler
    Ouwerkerk, KelvinTeamspeler
    Smulders, BartTeamspeler
    Smulders, JoepTeamspeler
    Steeghs, MaikelTeamspeler
    Tartwijk, Vincent vanTeamspeler
    Thijssen, BramTeamspeler
    Verstappen, HarmTeamspeler
    Vlassak, StanTeamspeler
    Weert, Rens vanTeamspeler
    Weert, Ruud vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOSL 2

    VS

    Woenselse Boys 3

    03 oktober 202112:00 uur
    Sportpark De groote Speel veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DOSL 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd