• DOSL 4 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijs, HaraldOverige stafTeammanager
    Jacobs, PeterOverige stafTeammanager
  • Training

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 10:00DOSL 4 - RKSV Heeze 8Sportpark De groote Speel
    10 okt. 10:30FC Eindhoven AV 4 - DOSL 4Sportpark Genneperparken
    17 okt. 10:00DOSL 4 - RPC 8Sportpark De groote Speel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Waalre 4 - DOSL 42 - 1
  • Poulestanden DOSL 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Valkenswaard 911004043
    2RPC 811004223
    3Waalre 411002113
    4SV Budel 611001013
    5RKSV Heeze 800000000
    6Marvilde 400000000
    7De Valk 700000000
    8DOSL 4100112-10
    9UNA 10100101-10
    10FC Eindhoven AV 4100124-20
    11DVS 8100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bachynskyy, SergiyTeamspelerVerdediger
    Balen, Jacco vanTeamspeler
    Buijs, HaraldTeamspeler
    Dekkers, BertTeamspelerAanvaller
    Dijk, Johan vanTeamspeler
    Dijk, Will vanTeamspeler
    Doorn, JaccoTeamspeler
    Jacobs, PeterTeamspelerMiddenvelder
    Lepelaars, HeinTeamspeler
    Lodewijks, ReneTeamspelerAanvaller
    Maas, FrankTeamspeler
    Maas, MaikelTeamspeler
    Merkx, PeterTeamspeler
    Nijssen, BartTeamspeler
    Schreuder, WillemTeamspeler
    Verduijn, MartijnTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOSL 4

    VS

    RKSV Heeze 8

    03 oktober 202110:00 uur
    Sportpark De groote Speel veld B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DOSL 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd