• DOSL 5 zondag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaal, Luc vanTechnische stafPerformancecoach
    Heuvel, Fons van denTechnische stafPerformancecoach
    Meijl, Harold vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Reiling, Jan WillemOverige stafTeammanager
    Zanden, Dirk van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 12:00Dommelen 6 - DOSL 5Sportpark 't Heike
    4 okt. 10:00DOSL 5 - DVS 7Sportpark De groote Speel
    11 okt. 10:30BES 1 - DOSL 5Sportpark De Brug
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.DOSL VR2 - Rood Wit V VR!7 - 3
    20 sep.DOSL 5 - Brabantia 81 - 0
    12 sep.DOSL JO7-1 - DIVERSEN0 - 0
    11 sep.DOSL 35+ - DOSL Senioren4 - 2
    10 sep.DOSL 1 - HMVV 17 - 0
    9 sep.DOSL 8 - RKSV Heeze 52 - 5
  • Poulestanden DOSL 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pusphaira 611005053
    2Nieuw Woensel 811003033
    3Dommelen 611002023
    4RKSV Heeze 811002113
    5DOSL 511001013
    6Bergeijk 600000000
    7UNA 1000000000
    8BES 1100112-10
    9Brabantia 8100101-10
    10SV Budel 8100102-20
    11DVS 7100103-30
    12RPC 8100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heuvel, Tim van denTeamspeler
    Kissen, LeonTeamspeler
    Mensvoort, Nico vanTeamspeler
    Reiling, Jan WillemTeamspeler
    Simkens, MarkTeamspeler
    Zon, Laurence vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dommelen 6

    VS

    DOSL 5

    27 september 202012:00 uur
    Sportpark 't Heike veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DOSL 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd