• Programma komende week (veld)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    26 sep.08:45SV Valkenswaard JO10-2G - DOSL JO10-1veld 2
    26 sep.09:15Tivoli JO9-1 - DOSL JO9-1veld 1 Tivolikleedkamer 14kleedkamer 15
    26 sep.10:00DOSL JO8-1 - DVS JO8-2veld 1
    26 sep.10:15RKSV Heeze JO11-2G - DOSL JO11-1Gveld 1
    26 sep.10:30Riethoven JO11-1G - DOSL JO11-2veld 1
    26 sep.11:00Lierop JO13-1 - DOSL JO13-1R. (Rob) v.d. Sluijsveld 1
    26 sep.11:00Sterksel JO9-1 - DOSL JO9-2veld 1
    26 sep.11:00SVSH JO10-1G - DOSL JO10-2veld 1
    26 sep.11:15DOSL MO11-1 - Mierlo Hout MO11-2veld 1
    26 sep.11:30Wilhelmina'08 JO15-1 - DOSL JO15-1veld 2
    26 sep.11:45SJVV JO13-2 - DOSL JO13-2veld 1
    26 sep.13:00DOSL MO15-1 - Marvilde MO15-1veld 1
    26 sep.14:30DOSL JO17-2 - Dommelen JO17-2Gveld 1
    26 sep.15:00DOSL JO17-1 - Mifano JO17-1veld 2
    26 sep.15:30RKSV Nuenen JO19-4 - DOSL JO19-2veld 4
    27 sep.10:00DOSL 4 - DVS 6M.M.B. (Max) SpeeckaertVeld BHB13+4
    27 sep.11:00RKGSV VR1 - DOSL VR2
    27 sep.12:00DOSL 2 - RPC 3R. (Ralf) de WitVeld A1+27+8
    27 sep.12:00DOSL 3 - Maarheeze 5AfgeschermdVeld BTC15+6
    27 sep.12:00SV Valkenswaard 9 - DOSL 6veld 2
    27 sep.12:00UNA 11 - DOSL 7veld 2
    27 sep.12:00Woenselse Boys 11 - DOSL 8O (Ozden) Bahcecigras 3--
    27 sep.12:00Dommelen 6 - DOSL 5veld 3
    27 sep.14:30DOSL - Woenselse BoysF.C.M. (Frans) VissersVeld AHB13+4
  • Programma komende week (zaal)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatie
    21 sep.20:15Nieuw Woensel VR1 - DOSL VR2P.H.G.T. (Peter) OpheyStedelijk college Oude Bossche baan
    25 sep.21:05DOSL 1 - ESZVV Totelos 2G.J. (Gerrit) van GompelKoolakkers
    28 sep.20:15DOSL VR2 - Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1AfgeschermdStedelijk college Oude Bossche baan
    2 okt.22:00Be'79 3 - DOSL 1A.A.M. (Ad) BroedersRuiven
  • Programma komende periode (thuis jeugd)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK Uit
    3 okt.09:30DOSL JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-4veld 1
    3 okt.10:00DOSL JO10-2 - RKSV Heeze JO10-3veld 2
    3 okt.10:15DOSL JO9-2 - RPC JO9-5veld 1
    3 okt.11:00DOSL JO10-1 - Dommelen JO10-2veld 2
    3 okt.11:00DOSL JO12-1G - DVS JO12-3veld 1
    3 okt.11:15DOSL JO11-1G - FC Eindhoven AV JO11-3veld 2
    3 okt.11:30DOSL JO13-2 - NWC JO13-4Gveld 3
    3 okt.13:00DOSL JO13-1 - Rood Wit'62 JO13-2veld 1
    3 okt.13:15DOSL JO15-1 - Eindse Boys JO15-1Gveld 2
    3 okt.14:45DOSL JO19-2 - Merefeldia JO19-2veld 1
    3 okt.15:00DOSL JO19-1 - RKSV Nuenen JO19-3veld 2
    4 okt.10:30DOSL VR2 - Beerse Boys VR4--
    10 okt.10:00DOSL JO10-2 - SV De Braak JO10-4veld 3
    10 okt.10:00DOSL JO8-1 - Geldrop JO8-4Gveld 1
    10 okt.11:00DOSL JO12-1G - Geldrop JO12-3veld 1
    10 okt.11:00DOSL JO10-1 - RPC JO10-2veld 2
    10 okt.11:15DOSL JO11-1G - DVS JO11-2Gveld 3
    10 okt.11:15DOSL JO11-2 - Dommelen JO11-3Gveld 2
    10 okt.13:00DOSL MO15-2 - SV Budel MO15-2veld 1
    10 okt.13:00DOSL MO15-1 - Oirschot Vooruit MO15-1veld 2
    10 okt.14:30DOSL JO17-2 - DOSKO'32 JO17-1veld 1
    10 okt.15:00DOSL JO17-1 - Mierlo Hout JO17-2veld 2
    24 okt.11:00DOSL JO13-2 - s.v. Laar JO13-2veld 1
    24 okt.12:30DOSL JO13-1 - SV Unitas'59 JO13-3veld 1
    24 okt.13:15DOSL JO15-1 - Someren JO15-3Gveld 2
    24 okt.14:45DOSL JO19-2 - SV Budel JO19-2veld 1
    24 okt.15:00DOSL JO19-1 - Rood Wit V JO19-1veld 2
    25 okt.10:30DOSL VR2 - Nieuw Woensel VR2--
    31 okt.10:00DOSL JO8-1 - Waalre JO8-1veld 1
    31 okt.11:15DOSL MO11-1 - SV Budel MO11-2veld 1
    31 okt.13:00DOSL MO15-2 - Mierlo Hout MO15-1veld 1
    31 okt.14:30DOSL JO17-2 - UNA JO17-2veld 1
    31 okt.15:00DOSL JO17-1 - RKSV Heeze JO17-1veld 2
    7 nov.11:30DOSL JO13-2 - SJVV JO13-2veld 1
    7 nov.12:30DOSL JO13-1 - SBC JO13-2Gveld 2
    7 nov.13:00DOSL MO15-1 - Terlo MO15-1veld 1
    7 nov.13:00DOSL JO15-1 - Leveroy JO15-1Gveld 3
    7 nov.14:45DOSL JO19-2 - DESM JO19-2veld 1
    7 nov.15:00DOSL JO19-1 - Bergeijk JO19-1veld 2
    8 nov.10:30DOSL VR2 - FC Eindhoven AV VR4--
    14 nov.13:00DOSL MO15-2 - Geldrop MO15-1veld 1
    14 nov.13:00DOSL MO15-1 - UNA MO15-1veld 2
    14 nov.14:30DOSL JO17-2 - Bladella JO17-3veld 1
    14 nov.15:00DOSL JO17-1 - Bruheze JO17-1veld 2
    21 nov.11:30DOSL JO13-2 - MMC Weert JO13-3veld 1
    21 nov.12:30DOSL JO13-1 - Stiphout Vooruit JO13-2Gveld 3
    21 nov.13:15DOSL JO15-1 - s.v. Laar JO15-2veld 1
    21 nov.14:45DOSL JO19-2 - Bergeijk JO19-3veld 1
    21 nov.15:00DOSL JO19-1 - DVS JO19-1veld 2
    28 nov.13:00DOSL MO15-1 - SV Valkenswaard MO15-1veld 2
    28 nov.13:00DOSL MO15-2 - RKVVO MO15-2veld 1
    28 nov.14:30DOSL JO17-2 - ZSC JO17-1veld 1
    28 nov.15:00DOSL JO17-1 - ZSV JO17-1veld 2
    29 nov.10:30DOSL VR2 - SV Valkenswaard VR1--
    5 dec.13:00DOSL JO13-1 - Woenselse Boys JO13-1veld 1
    5 dec.14:45DOSL JO19-2 - Dommelen JO19-3veld 1
    5 dec.15:00DOSL JO19-1 - Marvilde JO19-1veld 2
    6 dec.10:30DOSL VR2 - Pusphaira VR4--
  • Programma komende periode (thuis senioren)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK Uit
    4 okt.10:00DOSL 5 - DVS 7veld 1
    4 okt.10:30DOSL VR2 - Beerse Boys VR4--
    4 okt.11:30DOSL 8 - FC Eindhoven AV 3veld 3
    4 okt.12:00DOSL 3 - De Valk 7veld 2
    4 okt.12:30DOSL 6 - SV Budel 5veld 1
    9 okt.19:50DOSL 35+1 - BES 35+1veld 1
    9 okt.20:50DOSL 35+1 - Terlo 35+1veld 1
    11 okt.10:00DOSL 4 - RKSV Heeze 6veld 1
    11 okt.12:00DOSL 7 - Brabantia 12veld 1
    11 okt.12:00DOSL 2 - Waalre 2veld 2
    11 okt.14:30DOSL - Pusphairaveld 1
    18 okt.14:30DOSL - Avesteynveld 1
    25 okt.10:00DOSL 5 - Nieuw Woensel 8veld 1
    25 okt.10:30DOSL VR2 - Nieuw Woensel VR2--
    25 okt.11:30DOSL 8 - RPC 11veld 3
    25 okt.12:00DOSL 3 - Riethoven 4veld 1
    30 okt.19:30DOSL 35+1 - Terlo 35+1veld 1
    30 okt.20:10DOSL 35+1 - Sterksel 35+1veld 1
    1 nov.10:00DOSL 5 - Pusphaira 6veld 1
    1 nov.12:00DOSL 7 - FC Eindhoven AV 4veld 1
    1 nov.12:00DOSL 2 - RKSV Heeze 3veld 2
    1 nov.14:30DOSL - VOWveld 1
    8 nov.10:00DOSL 4 - SV Budel 7veld 1
    8 nov.10:30DOSL VR2 - FC Eindhoven AV VR4--
    8 nov.11:30DOSL 8 - Brabantia 14veld 3
    8 nov.12:00DOSL 3 - Rood Wit'67/Plus 3veld 1
    8 nov.12:30DOSL 6 - DBS 6veld 2
    20 nov.19:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1
    20 nov.20:10DOSL 35+1 - Terlo 35+1veld 1
    22 nov.10:00DOSL 4 - Gestel 4veld 1
    22 nov.12:00DOSL 2 - FC Eindhoven AV 2veld 1
    22 nov.12:00DOSL 7 - SV Valkenswaard 6veld 2
    22 nov.14:30DOSL - DVSveld 1
    29 nov.10:00DOSL 5 - RKSV Heeze 8veld 1
    29 nov.10:30DOSL VR2 - SV Valkenswaard VR1--
    29 nov.11:30DOSL 6 - Braakhuizen 6veld 3
    29 nov.12:00DOSL 3 - RPC 9veld 1
    29 nov.12:30DOSL 8 - Acht 6veld 2
    4 dec.19:30DOSL 35+1 - Sterksel 35+1veld 1
    4 dec.20:10DOSL 35+1 - Terlo 35+1veld 1
    6 dec.10:00DOSL 4 - UNA 17veld 2
    6 dec.10:30DOSL VR2 - Pusphaira VR4--
    6 dec.12:00DOSL 3 - RKSV Heeze 9veld 1
    6 dec.12:30DOSL 6 - Pusphaira 8veld 2
    6 dec.14:00DOSL - Tivoliveld 1
    13 dec.10:00DOSL 5 - RPC 8veld 1
    13 dec.12:00DOSL 2 - SV Valkenswaard 3veld 1
    13 dec.12:00DOSL 7 - Braakhuizen 8veld 2
    17 jan.14:30DOSL - WECveld 1
    31 jan.10:00DOSL 4 - De Valk 4veld 1
    31 jan.12:00DOSL 3 - FC Cranendonck 3veld 1
    31 jan.12:00DOSL 6 - SV Valkenswaard 9veld 2
    31 jan.12:00DOSL 8 - Woenselse Boys 11veld 3
    31 jan.14:30DOSL - Mariahoutveld 1
    7 feb.10:00DOSL 5 - Dommelen 6veld 1
    7 feb.12:00DOSL 7 - DVS 5veld 2
    7 feb.12:00DOSL 2 - Brabantia 3veld 1