DOSL 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Riethoven 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sterksel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bruheze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Cranendonck 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESM 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grashoek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 s.v. Laar 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lierop 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neerkandia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Oda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ONDO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKMSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SSE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gestel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RPC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Cranendonck 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Heeze 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Marvilde 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Nuenen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RPC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Valkenswaard 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Valk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waalre 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Braakhuizen 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSL 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EMK 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Geldrop 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSV Heeze 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuw Woensel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKSV Nuenen 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SBC 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Heeze 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Woensel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood Wit'67/Plus 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sterksel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Valkenswaard 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Heeze 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nederwetten 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pusphaira 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BES 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSL 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Heeze 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UNA 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Valkenswaard 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Waalre 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Braakhuizen 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HSE 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pusphaira 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKGSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ST DOSL/RKSV Heeze VR2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EMK VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SCG'18 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hapert VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nederwetten VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDSV VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKGSV VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terlo VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Unitas'59 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Valk VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL 1 Zaalvoetbal

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berghem Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boca/BlueSun Zonnestudio's 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Botafogo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Hoek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSL 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZVV Eindhoven 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EMK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ESZVV Totelos 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 TOB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RISC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL Vr1 zaalvoetbal

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ESZVV Totelos VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ESZVV Totelos VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC'92/Café d'n Bel VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hof van Brabant VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TOB VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL Vr2 zaalvoetbal

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergeijk VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BZVV/Du Commerce VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ESZVV Totelos VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuw Woensel VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZVS/Bodemflex VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Valk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Audacia JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hapert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Woensel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKDSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Spoordonkse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL J019-2



DOSL JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Cranendonck JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Heeze JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood Wit'67/Plus JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dommelen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSL JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Geldrop JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hoogeloon JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKSV Nuenen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Valkenswaard JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Heeze JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxtel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Braakhuizen JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DBS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DOSL JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Eindhoven JO15-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Unitas'59 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSL JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Raven JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terlo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Valkenswaard JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST DEES/Vessem JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WODAN JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Heeze JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hapert JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marvilde JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Terlo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZSC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys MO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Valkenswaard MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel MO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV MO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EMK MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marvilde MO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mierlo Hout MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Nuenen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO12-1



DOSL JO12-2



DOSL JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarheeze JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Valkenswaard JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO11-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marvilde JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RPC JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SBC JO11-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Valkenswaard JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Valk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Heeze JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Waalre JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dommelen JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Maarheeze JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 sv Budel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO10-2



DOSL JO10-3



ST DOSL / RKSVHeeze MO10-1



DOSL JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Heeze JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HMVV/Hulsel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RPC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Heeze JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Cranendonck JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DOSL JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Raven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hoogeloon JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Valk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Dommelen JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarheeze JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Heeze JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gestel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Riethoven JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarheeze JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSV Heeze JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DVS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Marvilde JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Cranendonck JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Heeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Budel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Heeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Cranendonck JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Valkenswaard JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Nuenen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EMK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Braakhuizen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DOSL JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woenselse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DOSL JO7-1



Keepers



Terug naar boven