0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - F - DOSL JO8-1

Teamleden

Spelers
Mathijs van Bokhoven        
Liam Broekman        
Koen van Gassel        
Henry Hauschild        
Jaap van Kempen        
Gus Klaase        
Ties Sleddens        
Teun Snoeijen        
Siem Verduijn        
 
Overige teamleden
Hester Bax Trainer
Frank Verduijn Leider/Trainer
Coen van Lieshout Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-12-2017 vervallen RPC JO8-3 DOSL JO8-1 84667 -
C 02-12-2017 vervallen DOSL JO8-1 Nuenen JO8-3 83859
C 25-11-2017 vervallen Gestel JO8-2 DOSL JO8-1 83606
C 18-11-2017 vervallen DOSL JO8-1 Acht JO8-2 83495
C 11-11-2017 vervallen Brabantia JO8-3 DOSL JO8-1 83913
C 04-11-2017 vervallen RKSV Heeze JO8-4 DOSL JO8-1 83969
C 28-10-2017 vervallen DOSL JO8-1 EMK JO8-2G 84051
C 14-10-2017 vervallen Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-1 83534
C 14-10-2017 vervallen Geldrop JO8-2 DOSL JO8-1 95448
C 07-10-2017 10:00 DOSL JO8-1 Nuenen JO8-2 84366 2 - 8
C 30-09-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-1 83235 10 - 1
C 23-09-2017 10:00 DOSL JO8-1 Braakhuizen JO8-2 84584 0 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
- 16-12-2017 09:00 RPC JO8-3 DOSL JO8-1 84667 0-0
- 16-12-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 Gestel JO8-2 82479 0-0
- 16-12-2017 09:15 EMK JO8-2G Geldrop JO8-2 95453 0-0
- 09-12-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Geldrop JO8-2 95455 0-0
- 09-12-2017 09:15 EMK JO8-2G FC Eindhoven AV JO8-2 83543 0-0
- 09-12-2017 09:00 Acht JO8-2 Braakhuizen JO8-2 83574 0-0
- 09-12-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Brabantia JO8-3 82752 0-0
- 02-12-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 EMK JO8-2G 82543 0-0
- 02-12-2017 09:00 Geldrop JO8-2 Nuenen JO8-2 95454 0-0
- 02-12-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 RKSV Heeze JO8-4 83652 0-0
- 02-12-2017 09:15 Brabantia JO8-3 RPC JO8-3 82887 0-0
- 02-12-2017 09:30 Gestel JO8-2 Acht JO8-2 84524 0-0
- 02-12-2017 10:00 DOSL JO8-1 Nuenen JO8-3 83859 0-0
- 25-11-2017 09:30 Gestel JO8-2 DOSL JO8-1 83606 0-0
- 25-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Nuenen JO8-2 82508 0-0
- 25-11-2017 09:00 RPC JO8-3 Braakhuizen JO8-2 84129 0-0
- 25-11-2017 08:45 Nuenen JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 83959 0-0
- 22-11-2017 18:30 Acht JO8-2 Brabantia JO8-3 83835 0-0
- 18-11-2017 10:00 DOSL JO8-1 Acht JO8-2 83495 0-0
- 18-11-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 Gestel JO8-2 82826 0-0
- 18-11-2017 09:00 Geldrop JO8-2 RPC JO8-3 95452 0-0
- 18-11-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Brabantia JO8-3 82407 0-0
- 18-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 EMK JO8-2G 83767 0-0
- 18-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 RKSV Heeze JO8-4 84252 0-0
- 11-11-2017 09:00 RPC JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 84470 0-0
- 11-11-2017 09:00 Acht JO8-2 RKSV Nuenen JO8-2 83215 0-0
- 11-11-2017 09:15 EMK JO8-2G Nuenen JO8-3 82680 0-0
- 11-11-2017 09:15 Brabantia JO8-3 DOSL JO8-1 83913 0-0
- 11-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Braakhuizen JO8-2 84262 0-0
- 11-11-2017 09:30 Gestel JO8-2 Geldrop JO8-2 95451 0-0
C 04-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 DOSL JO8-1 83969 0-0
C 04-11-2017 09:15 EMK JO8-2G Acht JO8-2 83112 0-0
C 04-11-2017 09:00 Geldrop JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 95450 0-0
C 04-11-2017 09:00 RPC JO8-3 Gestel JO8-2 83673 0-0
C 04-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 Brabantia JO8-3 82900 0-0
C 04-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Braakhuizen JO8-2 83844 0-0
C 28-10-2017 09:00 Acht JO8-2 RPC JO8-3 84088 0-0
C 28-10-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Geldrop JO8-2 95449 0-0
C 28-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 RKSV Nuenen JO8-2 84328 0-0
C 28-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 RKSV Heeze JO8-4 83188 0-0
C 28-10-2017 09:30 Gestel JO8-2 Nuenen JO8-3 83276 0-0
C 28-10-2017 10:00 DOSL JO8-1 EMK JO8-2G 84051 0-0
C 21-10-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Geldrop JO8-2 95445 0-0
r 14-10-2017 09:15 Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-1 83534 0-0
C 14-10-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Gestel JO8-2 83865 0-0
C 14-10-2017 09:15 EMK JO8-2G RPC JO8-3 84458 0-0
C 14-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 Brabantia JO8-3 83745 0-0
C 14-10-2017 08:45 Nuenen JO8-3 Acht JO8-2 83088 0-0
C 14-10-2017 09:00 Geldrop JO8-2 DOSL JO8-1 95448 0-0
C 14-10-2017 08:45 Nuenen JO8-2 Braakhuizen JO8-2 82940 0-0
C 07-10-2017 09:00 RPC JO8-3 Nuenen JO8-3 84670 2-6
C 07-10-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 83321 3-3
C 07-10-2017 09:00 Acht JO8-2 RKSV Heeze JO8-4 83826 12-1
r 07-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 Woenselse Boys JO8-1 83447 0-0
C 07-10-2017 09:30 Gestel JO8-2 EMK JO8-2G 84760 7-0
C 07-10-2017 10:00 DOSL JO8-1 Nuenen JO8-2 84366 2-8
C 07-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 Geldrop JO8-2 95447 10-8
C 04-10-2017 18:30 Geldrop JO8-2 Acht JO8-2 95446 3-4
C 30-09-2017 08:45 Nuenen JO8-2 Nuenen JO8-3 82402 6-2
C 30-09-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Gestel JO8-2 84092 2-4
C 30-09-2017 09:15 Brabantia JO8-3 EMK JO8-2G 84323 15-0
r 30-09-2017 09:00 Woenselse Boys JO8-1 Acht JO8-2 83415 0-0
C 30-09-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-1 83235 10-1
C 30-09-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 RPC JO8-3 83747 1-10
C 23-09-2017 10:00 DOSL JO8-1 Braakhuizen JO8-2 84584 0-2
C 23-09-2017 09:30 Gestel JO8-2 Brabantia JO8-3 83489 4-3
C 23-09-2017 09:15 EMK JO8-2G RKSV Heeze JO8-4 82989 15-5
C 23-09-2017 09:00 Acht JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 82961 9-5
C 23-09-2017 09:00 RPC JO8-3 Nuenen JO8-2 84205 2-4
r 23-09-2017 08:45 Nuenen JO8-3 Woenselse Boys JO8-1 83722 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO8-2 3 3 0 0 9 25 9 16 0
2 Nuenen JO8-2 3 3 0 0 9 18 6 12 0
3 Gestel JO8-2 3 3 0 0 9 15 5 10 0
4 Brabantia JO8-3 3 2 0 1 6 28 12 16 0
5 FC Eindhoven AV JO8-2 3 1 1 1 4 18 13 5 0
6 Braakhuizen JO8-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
7 Nuenen JO8-3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
8 RPC JO8-3 3 1 0 2 3 14 11 3 0
9 EMK JO8-2G 3 1 0 2 3 15 27 -12 0
10 Geldrop JO8-2 2 0 0 2 0 11 14 -3 0
11 DOSL JO8-1 3 0 0 3 0 3 20 -17 0
12 RKSV Heeze JO8-4 3 0 0 3 0 7 37 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:30 - 19:30 Veld D Team training DOSL JO8-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 28-06-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 05-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 12-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 19-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 26-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 02-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 09-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 16-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 23-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 30-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 06-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 13-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 20-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 27-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 04-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 11-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 18-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 25-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 01-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 08-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 15-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 22-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 29-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 06-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 13-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 20-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 27-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 03-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 10-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 17-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 24-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 31-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 07-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 14-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 21-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 28-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 07-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 14-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 21-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 28-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 04-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 11-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 18-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 25-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 02-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 09-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 16-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 23-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 30-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1

Berichten



Terug naar boven