0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - F - DOSL JO8-1

Teamleden

Spelers
Mathijs van Bokhoven        
Liam Broekman        
Henry Hauschild        
Jaap van Kempen        
Gus Klaase        
Ties Sleddens        
Teun Snoeijen        
Siem Verduijn        
 
Overige teamleden
Hester Bax Trainer
Frank Verduijn Leider/Trainer
Coen van Lieshout Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-06-2018 10:00 DOSL JO8-1 Bladella JO8-4 142443
C 02-06-2018 vervallen SV Valkenswaard JO8-3 DOSL JO8-1 132489
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 10:00 DOSL JO8-1 Bladella JO8-4 142443 0-0
C 30-05-2018 18:30 Beerse Boys JO8-2 EMK JO8-2G 142447 0-0
C 26-05-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Beerse Boys JO8-2 142435 0-0
C 26-05-2018 09:15 EMK JO8-2G Bladella JO8-4 142439 0-0
C 19-05-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2 Bladella JO8-4 142449 0-0
C 19-05-2018 10:00 DOSL JO8-1 RKSV Heeze JO8-4 142445 0-0
C 12-05-2018 09:30 Bladella JO8-4 DOSL JO8-1 142433 0-0
C 12-05-2018 09:15 EMK JO8-2G Beerse Boys JO8-2 142441 0-0
C 05-05-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2 DOSL JO8-1 142446 0-0
C 05-05-2018 09:15 EMK JO8-2G RKSV Heeze JO8-4 142438 0-0
C 28-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO8-4 Bladella JO8-4 142434 0-0
C 28-04-2018 08:45 SV Budel JO8-1 Gestel JO8-2 139502 0-0
C 28-04-2018 09:00 Waalre JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 130322 0-0
C 28-04-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 SV Valkenswaard JO8-3 133064 0-0
C 28-04-2018 09:00 RPC JO8-2 Best Vooruit JO8-2 131482 0-0
C 25-04-2018 18:30 DOSL JO8-1 Maarheeze JO8-1 131609 0-0
C 25-04-2018 18:30 DOSL JO8-1 EMK JO8-2G 142442 0-0
C 21-04-2018 10:00 DOSL JO8-1 DVS JO8-1 132854 0-0
C 21-04-2018 10:00 Maarheeze JO8-1 SV Valkenswaard JO8-3 132201 0-0
C 21-04-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 Waalre JO8-2 132395 0-0
C 21-04-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 SV Budel JO8-1 132368 0-0
C 21-04-2018 09:00 RPC JO8-2 Gestel JO8-2 139509 0-0
C 21-04-2018 10:15 Best Vooruit JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 130927 0-0
C 21-04-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2 RKSV Heeze JO8-4 142448 0-0
C 21-04-2018 09:30 Bladella JO8-4 EMK JO8-2G 142432 0-0
C 14-04-2018 09:30 DVS JO8-1 Unitas'59 JO8-3 130475 0-0
C 14-04-2018 10:00 Maarheeze JO8-1 Best Vooruit JO8-2 132637 0-0
C 14-04-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1 130405 0-0
C 14-04-2018 09:00 Waalre JO8-2 SV Budel JO8-1 132598 0-0
C 14-04-2018 09:30 DOSL JO8-1 Beerse Boys JO8-2 142444 0-0
C 14-04-2018 09:30 Gestel JO8-2 SV Valkenswaard JO8-3 139508 0-0
C 14-04-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-4 EMK JO8-2G 142437 0-0
C 14-04-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 RPC JO8-2 131529 0-0
C 07-04-2018 08:30 Bladella JO8-4 RKSV Heeze JO8-4 142431 0-0
C 07-04-2018 09:15 EMK JO8-2G DOSL JO8-1 142440 0-0
C 07-04-2018 10:15 Best Vooruit JO8-2 RKSV Heeze JO8-2 132701 0-0
C 07-04-2018 10:00 DOSL JO8-1 Waalre JO8-2 132118 0-0
C 07-04-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 Gestel JO8-2 139507 0-0
C 07-04-2018 09:00 RPC JO8-2 Maarheeze JO8-1 131945 0-0
C 07-04-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 132436 0-0
C 07-04-2018 08:45 SV Budel JO8-1 DVS JO8-1 131231 0-0
C 31-03-2018 10:15 Best Vooruit JO8-2 DOSL JO8-1 130277 0-0
C 31-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 DVS JO8-1 132882 0-0
C 24-03-2018 09:00 Waalre JO8-2 RPC JO8-2 132987 0-0
C 24-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 Unitas'59 JO8-3 133050 0-0
C 24-03-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 Maarheeze JO8-1 130793 0-0
C 24-03-2018 09:30 DVS JO8-1 SV Valkenswaard JO8-3 130718 0-0
C 24-03-2018 09:30 Gestel JO8-2 Best Vooruit JO8-2 139506 0-0
C 24-03-2018 08:45 SV Budel JO8-1 DOSL JO8-1 132876 0-0
C 17-03-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-3 DOSL JO8-1 132489 0-0
C 17-03-2018 09:00 RPC JO8-2 Unitas'59 JO8-3 132126 0-0
C 17-03-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 DVS JO8-1 130548 0-0
C 17-03-2018 09:30 Gestel JO8-2 Waalre JO8-2 139505 0-0
C 17-03-2018 10:15 Best Vooruit JO8-2 SV Budel JO8-1 131183 0-0
C 17-03-2018 10:00 Maarheeze JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 131346 0-0
C 10-03-2018 08:45 SV Budel JO8-1 Maarheeze JO8-1 130662 0-0
C 10-03-2018 09:00 Waalre JO8-2 SV Valkenswaard JO8-3 131998 0-0
C 10-03-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 Best Vooruit JO8-2 130747 0-0
C 10-03-2018 10:00 DOSL JO8-1 RPC JO8-2 130392 0-0
C 10-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 131028 0-0
C 10-03-2018 09:30 DVS JO8-1 Gestel JO8-2 139504 0-0
C 03-03-2018 09:30 Gestel JO8-2 RKSV Heeze JO8-2 139503 0-0
C 03-03-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 SV Budel JO8-1 131319 0-0
C 03-03-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-3 RPC JO8-2 130663 0-0
C 03-03-2018 09:30 DVS JO8-1 Waalre JO8-2 130676 0-0
C 03-03-2018 10:00 Maarheeze JO8-1 Unitas'59 JO8-3 130175 0-0
C 24-02-2018 08:45 SV Budel JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 132933 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
- 16-12-2017 09:00 RPC JO8-3 DOSL JO8-1 84667 0-0
- 16-12-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 Gestel JO8-2 82479 0-0
- 16-12-2017 09:15 EMK JO8-2G Geldrop JO8-2 95453 0-0
- 09-12-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Geldrop JO8-2 95455 0-0
- 09-12-2017 09:15 EMK JO8-2G FC Eindhoven AV JO8-2 83543 0-0
- 09-12-2017 09:00 Acht JO8-2 Braakhuizen JO8-2 83574 0-0
- 09-12-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Brabantia JO8-3 82752 0-0
- 02-12-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 EMK JO8-2G 82543 0-0
- 02-12-2017 09:00 Geldrop JO8-2 Nuenen JO8-2 95454 0-0
- 02-12-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 RKSV Heeze JO8-4 83652 0-0
- 02-12-2017 09:15 Brabantia JO8-3 RPC JO8-3 82887 0-0
- 02-12-2017 09:30 Gestel JO8-2 Acht JO8-2 84524 0-0
- 02-12-2017 10:00 DOSL JO8-1 Nuenen JO8-3 83859 0-0
- 25-11-2017 09:30 Gestel JO8-2 DOSL JO8-1 83606 0-0
- 25-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Nuenen JO8-2 82508 0-0
- 25-11-2017 09:00 RPC JO8-3 Braakhuizen JO8-2 84129 0-0
- 25-11-2017 08:45 Nuenen JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 83959 0-0
- 22-11-2017 18:30 Acht JO8-2 Brabantia JO8-3 83835 0-0
- 18-11-2017 10:00 DOSL JO8-1 Acht JO8-2 83495 0-0
- 18-11-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 Gestel JO8-2 82826 0-0
- 18-11-2017 09:00 Geldrop JO8-2 RPC JO8-3 95452 0-0
- 18-11-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Brabantia JO8-3 82407 0-0
- 18-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 EMK JO8-2G 83767 0-0
- 18-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 RKSV Heeze JO8-4 84252 0-0
- 11-11-2017 09:00 RPC JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 84470 0-0
- 11-11-2017 09:00 Acht JO8-2 RKSV Nuenen JO8-2 83215 0-0
- 11-11-2017 09:15 EMK JO8-2G Nuenen JO8-3 82680 0-0
- 11-11-2017 09:15 Brabantia JO8-3 DOSL JO8-1 83913 0-0
- 11-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Braakhuizen JO8-2 84262 0-0
- 11-11-2017 09:30 Gestel JO8-2 Geldrop JO8-2 95451 0-0
C 04-11-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 DOSL JO8-1 83969 0-0
C 04-11-2017 09:15 EMK JO8-2G Acht JO8-2 83112 0-0
C 04-11-2017 09:00 Geldrop JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 95450 0-0
C 04-11-2017 09:00 RPC JO8-3 Gestel JO8-2 83673 0-0
C 04-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-2 Brabantia JO8-3 82900 0-0
C 04-11-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Braakhuizen JO8-2 83844 0-0
C 28-10-2017 09:00 Acht JO8-2 RPC JO8-3 84088 0-0
C 28-10-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Geldrop JO8-2 95449 0-0
C 28-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 RKSV Nuenen JO8-2 84328 0-0
C 28-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 RKSV Heeze JO8-4 83188 0-0
C 28-10-2017 09:30 Gestel JO8-2 Nuenen JO8-3 83276 0-0
C 28-10-2017 10:00 DOSL JO8-1 EMK JO8-2G 84051 0-0
C 21-10-2017 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 Geldrop JO8-2 95445 0-0
r 14-10-2017 09:15 Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-1 83534 0-0
C 14-10-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 Gestel JO8-2 83865 0-0
C 14-10-2017 09:15 EMK JO8-2G RPC JO8-3 84458 0-0
C 14-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 Brabantia JO8-3 83745 0-0
C 14-10-2017 08:45 Nuenen JO8-3 Acht JO8-2 83088 0-0
C 14-10-2017 09:00 Geldrop JO8-2 DOSL JO8-1 95448 0-0
C 14-10-2017 08:45 Nuenen JO8-2 Braakhuizen JO8-2 82940 0-0
C 07-10-2017 09:00 RPC JO8-3 Nuenen JO8-3 84670 2-6
C 07-10-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 83321 3-3
C 07-10-2017 09:00 Acht JO8-2 RKSV Heeze JO8-4 83826 12-1
r 07-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 Woenselse Boys JO8-1 83447 0-0
C 07-10-2017 09:30 Gestel JO8-2 EMK JO8-2G 84760 7-0
C 07-10-2017 10:00 DOSL JO8-1 Nuenen JO8-2 84366 2-8
C 07-10-2017 09:15 Brabantia JO8-3 Geldrop JO8-2 95447 10-8
C 04-10-2017 18:30 Geldrop JO8-2 Acht JO8-2 95446 3-4
C 30-09-2017 08:45 Nuenen JO8-2 Nuenen JO8-3 82402 6-2
C 30-09-2017 09:00 Braakhuizen JO8-2 Gestel JO8-2 84092 2-4
C 30-09-2017 09:15 Brabantia JO8-3 EMK JO8-2G 84323 15-0
r 30-09-2017 09:00 Woenselse Boys JO8-1 Acht JO8-2 83415 0-0
C 30-09-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-1 83235 10-1
C 30-09-2017 09:15 RKSV Heeze JO8-4 RPC JO8-3 83747 1-10
C 23-09-2017 10:00 DOSL JO8-1 Braakhuizen JO8-2 84584 0-2
C 23-09-2017 09:30 Gestel JO8-2 Brabantia JO8-3 83489 4-3
C 23-09-2017 09:15 EMK JO8-2G RKSV Heeze JO8-4 82989 15-5
C 23-09-2017 09:00 Acht JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 82961 9-5
C 23-09-2017 09:00 RPC JO8-3 Nuenen JO8-2 84205 2-4
r 23-09-2017 08:45 Nuenen JO8-3 Woenselse Boys JO8-1 83722 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO8-2 3 3 0 0 9 25 9 16 0
2 Nuenen JO8-2 3 3 0 0 9 18 6 12 0
3 Gestel JO8-2 3 3 0 0 9 15 5 10 0
4 Brabantia JO8-3 3 2 0 1 6 28 12 16 0
5 FC Eindhoven AV JO8-2 3 1 1 1 4 18 13 5 0
6 Braakhuizen JO8-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
7 Nuenen JO8-3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
8 RPC JO8-3 3 1 0 2 3 14 11 3 0
9 EMK JO8-2G 3 1 0 2 3 15 27 -12 0
10 Geldrop JO8-2 2 0 0 2 0 11 14 -3 0
11 DOSL JO8-1 3 0 0 3 0 3 20 -17 0
12 RKSV Heeze JO8-4 3 0 0 3 0 7 37 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:30 - 19:30 Veld D Team training DOSL JO8-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 28-06-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 05-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 12-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 19-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 26-07-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 02-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 09-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 16-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 23-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 30-08-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 06-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 13-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 20-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 27-09-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 04-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 11-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 18-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 25-10-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 01-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 08-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 15-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 22-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 29-11-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 06-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 13-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 20-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 27-12-17 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 03-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 10-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 17-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 24-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 31-01-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 07-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 14-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 21-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 28-02-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 07-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 14-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 21-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 28-03-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 04-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 11-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 18-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 25-04-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 02-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 09-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 16-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 23-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1
wo 30-05-18 18:30 - 19:30 Veld C Team training DOSL JO8-1

Berichten



Terug naar boven