0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - E - DOSL JO10-2

Teamleden

Spelers
Morris van Balen        
Sam Doorn        
Giel Harink        
Jesse de Kort        
Luit van der Kruis        
Wester Michels        
Kyanu-Kayden Schmelzer        
Ylian Verbeek        
Daan Verduijn        
Sem Vereijken        
 
Overige teamleden
Willem Bax Trainer
Frank Verduijn Trainer
Twan Vereijken Trainer
Jacco Doorn Leider/Trainer
Sander Donkers Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:00 Sterksel JO10-1 RPC JO10-3 76936 6-4
C 09-12-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 RKSV Nuenen JO10-2 76067 0-11
C 09-12-2017 10:15 WODAN JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-1 93623 3-4
C 09-12-2017 09:15 Brabantia JO10-3 Brabantia JO10-4 75744 3-0
- 09-12-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 76042 0-0
- 02-12-2017 08:45 RKSV Nuenen JO10-2 WODAN JO10-2 89048 4-2
- 02-12-2017 09:15 Brabantia JO10-4 Sterksel JO10-1 75893 1-2
- 02-12-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1 Best Vooruit JO10-3 93622 6-2
- 02-12-2017 10:15 RPC JO10-3 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 76016 3-4
- 02-12-2017 11:15 DOSL JO10-2 Brabantia JO10-3 76413 2-9
- 25-11-2017 10:00 WODAN JO10-2 RKSV Nuenen JO10-3 89047 4-2
- 25-11-2017 09:15 Best Vooruit JO10-3 RPC JO10-3 76591 8-0
- 25-11-2017 11:00 Sterksel JO10-1 Wilhelmina Boys JO10-1 93621 6-0
- 25-11-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 DOSL JO10-2 76726 8-4
- 25-11-2017 09:15 Brabantia JO10-4 RKSV Nuenen JO10-2 76192 1-11
- 18-11-2017 09:15 Brabantia JO10-3 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 76763 3-2
- 18-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-2 Sterksel JO10-1 75843 3-1
- 18-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Brabantia JO10-4 76125 3-1
- 18-11-2017 10:15 RPC JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-1 93620 0-2
- 18-11-2017 10:00 DOSL JO10-2 Best Vooruit JO10-3 76747 1-1
- 11-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1 RKSV Nuenen JO10-2 93619 1-12
- 11-11-2017 09:15 Brabantia JO10-4 DOSL JO10-2 76430 4-1
- 11-11-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 RKSV Nuenen JO10-3 75601 2-4
- 11-11-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 WODAN JO10-2 89045 4-6
- 11-11-2017 11:00 Sterksel JO10-1 Brabantia JO10-3 77062 8-2
- 04-11-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Sterksel JO10-1 76664 4-3
- 04-11-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 Brabantia JO10-4 75995 3-3
- 04-11-2017 10:00 DOSL JO10-2 RKSV Nuenen JO10-3 76555 2-6
- 04-11-2017 10:00 WODAN JO10-2 RPC JO10-3 89044 5-1
- 04-11-2017 09:15 Brabantia JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-1 93618 5-5
- 28-10-2017 11:00 Sterksel JO10-1 Best Vooruit JO10-3 75944 7-2
- 28-10-2017 10:15 RPC JO10-3 DOSL JO10-2 75853 4-2
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1 Oirschot V. JO10-2 93617 0-0
- 28-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-2 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 76068 6-1
- 28-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Brabantia JO10-3 76717 1-3
- 28-10-2017 09:15 Brabantia JO10-4 WODAN JO10-2 89043 3-3
C 14-10-2017 10:00 Oirschot V. JO10-2 Brabantia JO10-4 76692 0-0
- 14-10-2017 10:00 WODAN JO10-2 Sterksel JO10-1 89042 3-3
- 14-10-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Best Vooruit JO10-3 76160 9-1
- 14-10-2017 11:15 DOSL JO10-2 RKSV Nuenen JO10-2 75873 0-6
- 14-10-2017 09:15 Brabantia JO10-3 RPC JO10-3 75708 7-0
- 14-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-1 93616 1-2
C 07-10-2017 10:15 RPC JO10-3 RKSV Nuenen JO10-3 76844 1-9
C 07-10-2017 09:15 Brabantia JO10-4 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 75836 2-3
C 07-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-2 Brabantia JO10-3 76330 4-0
C 07-10-2017 11:00 Sterksel JO10-1 Oirschot V. JO10-2 76060 0-0
C 07-10-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 WODAN JO10-2 89041 4-3
C 07-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1 DOSL JO10-2 93615 5-1
C 30-09-2017 09:15 Brabantia JO10-3 Dommelen JO10-3 75895 0-0
C 30-09-2017 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 RKSV Nuenen JO10-2 76610 3-3
C 30-09-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Best Vooruit JO10-3 76457 2-15
C 30-09-2017 10:15 RPC JO10-3 Brabantia JO10-4 75872 2-10
C 30-09-2017 11:15 DOSL JO10-2 Sterksel JO10-1 75704 0-10
C 30-09-2017 09:15 Brabantia JO10-3 WODAN JO10-2 89040 3-0
C 30-09-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 93614 2-3
C 23-09-2017 10:00 WODAN JO10-2 DOSL JO10-2 89039 11-1
C 23-09-2017 09:15 Dommelen JO10-3 DOSL JO10-2 76031 0-0
C 23-09-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Oirschot V. JO10-2 76029 18-0
C 23-09-2017 11:00 Sterksel JO10-1 Nuenen JO10-3 76404 8-2
C 23-09-2017 09:15 Best Vooruit JO10-3 Brabantia JO10-3 75467 2-4
C 23-09-2017 09:45 Nuenen JO10-2 RPC JO10-3 75717 13-0
C 23-09-2017 10:15 Brabantia JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-1 93613 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO10-2 10 9 1 0 28 73 9 64 0
2 Sterksel JO10-1 10 7 1 2 22 54 21 33 0
3 Brabantia JO10-3 10 7 1 2 22 39 24 15 0
4 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 9 6 0 3 18 38 30 8 0
5 Wilhelmina Boys JO10-1 10 5 1 4 16 29 37 -8 0
6 WODAN JO10-2 10 4 2 4 14 40 29 11 0
7 RKSV Nuenen JO10-3 9 4 1 4 13 31 26 5 0
8 Brabantia JO10-4 10 3 2 5 11 29 33 -4 0
9 Best Vooruit JO10-3 10 2 2 6 8 25 48 -23 0
10 RPC JO10-3 10 1 0 9 3 15 66 -51 0
11 DOSL JO10-2 10 0 1 9 1 14 64 -50 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-06-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 04-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 11-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 18-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 25-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 01-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 08-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 15-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 22-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 29-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 05-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 12-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 19-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 26-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 03-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 10-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 17-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 24-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 31-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 07-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 14-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 21-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 28-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 05-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 12-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 19-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 26-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 02-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 09-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 16-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 23-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 30-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 06-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 13-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 20-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 27-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 06-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 13-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 20-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 27-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 03-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 10-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 17-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 24-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 01-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 08-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 15-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 22-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
di 29-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
donderdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 29-06-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 06-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 13-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 20-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 27-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 03-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 10-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 17-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 24-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 31-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 07-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 14-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 21-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 28-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 05-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 12-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 19-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 26-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 02-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 09-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 16-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 23-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 30-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 07-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 14-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 21-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 28-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 04-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 11-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 18-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 25-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 01-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 08-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 15-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 22-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 01-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 08-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 15-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 22-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 29-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 05-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 12-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 19-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 26-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 03-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 10-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 17-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 24-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2
do 31-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-2

Berichten



Terug naar boven