B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde

Pupillen - E - DOSL JO10-1

Teamleden

Spelers
Thom Dierking        
Joppe van Dijk        
Teun Donkers        
Jens Geerings        
Tim Schenkels        
Xander Steuten        
Wessel Strijbos        
Loet van Tilburg        
Sebastiaan Weijmans        
 
Overige teamleden
Sander Donkers Leider
Johan van Dijk Trainer
Maurice Geerings Trainer
Stephan Steuten Trainer
Sander Donkers Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-06-2018 11:15 DOSL JO10-1 DVS JO10-1 Afgeschermd 124516 1 - 3
C 26-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 DOSL JO10-1 122813 7 - 1
C 19-05-2018 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122851 1 - 4
C 12-05-2018 10:15 SBC JO10-1 DOSL JO10-1 124488 5 - 2
C 24-04-2018 18:30 SV Valkenswaard JO10-1 DOSL JO10-1 J.C. (Jos) Derhaag 142252 8 - 4
C 21-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Best Vooruit JO10-1 Afgeschermd 124472 3 - 6
C 18-04-2018 18:30 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-1 Afgeschermd 123776 3 - 2
C 14-04-2018 09:00 DBS JO10-2 DOSL JO10-1 L. (Luuk) deVos 123787 3 - 6
C 07-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-2 J.J.P. (Jordi) Vlassak 124176 10 - 2
C 24-03-2018 09:00 Acht JO10-1 DOSL JO10-1 124489 5 - 2
B 20-03-2018 19:00 DOSL JO10-1 DBS JO10-1 Afgeschermd… (+1) 139485 2 - 9
C 10-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DOSL JO10-1 Wittenboer, W.L.L. (Willem) van den 123875 2 - 5
V 03-02-2018 afgelast DOSL JO10-1 Deurne JO10-1
V 27-01-2018 afgelast DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1
B 16-12-2017 10:15 Brabantia JO10-3 DOSL JO10-1 J. Wanrooy 100670 1 - 6
C 14-12-2017 19:00 DOSL JO10-1 DVS JO10-2 76123 -
C 09-12-2017 10:15 Brabantia JO10-2 DOSL JO10-1 G. Gucluer 76155 3 - 10
C 02-12-2017 10:15 DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G M.P.A. Oomen 75267 20 - 1
C 18-11-2017 11:15 Hilvaria JO10-1 DOSL JO10-1 99790 3 - 5
C 04-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 DOSL JO10-1 75619 0 - 7
C 28-10-2017 11:15 DOSL JO10-1 RPC JO10-2 Max Cremers (Scheidsrechter) 75470 5 - 1
B 21-10-2017 10:15 Waalre JO10-1 DOSL JO10-1 B. Knippenberg 98847 1 - 8
C 14-10-2017 11:00 Marvilde JO10-1 DOSL JO10-1 J.A.C. Ham 75926 2 - 6
C 07-10-2017 11:15 DOSL JO10-1 Rood Wit V JO10-1 Mathijs Oomen (Scheidsrechter) 76989 8 - 0
C 30-09-2017 10:15 WODAN JO10-1 DOSL JO10-1 75354 3 - 5
C 23-09-2017 11:15 DOSL JO10-1 Acht JO10-2 75383 9 - 1
B 16-09-2017 vervallen DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 12076
B 09-09-2017 11:15 DOSL JO10-1 Nuenen JO10-5 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 12353 26 - 0
B 02-09-2017 09:15 Brabantia JO10-6 DOSL JO10-1 29589 0 - 15
B 02-09-2017 vervallen Geldrop JO10-1 DOSL JO10-1 12305
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-03-2018 19:00 DOSL JO10-1 DBS JO10-1 139485 2-9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 11:15 DOSL JO10-1 DVS JO10-1 124516 1-3
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 142256 4-2
C 02-06-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Taxandria JO10-1 124266 8-0
C 29-05-2018 18:30 DBS JO10-2 DVS JO10-1 124081 0-0
C 28-05-2018 19:00 Unitas'59 JO10-2 SV Valkenswaard JO10-1 142250 7-5
C 28-05-2018 19:00 Best Vooruit JO10-1 Acht JO10-1 124203 1-4
C 26-05-2018 10:15 SBC JO10-1 Unitas'59 JO10-1 124671 2-5
C 26-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142255 9-1
C 26-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 123468 6-1
C 26-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DBS JO10-2 123583 14-4
C 26-05-2018 09:00 Acht JO10-1 DVS JO10-1 123809 7-1
C 26-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 DOSL JO10-1 122813 7-1
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123053 3-0
C 19-05-2018 09:00 DBS JO10-2 Best Vooruit JO10-1 123442 2-14
C 19-05-2018 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122851 1-4
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 SBC JO10-1 124047 1-3
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Acht JO10-1 123355 3-3
C 19-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Taxandria JO10-1 142254 1-5
C 16-05-2018 18:30 Unitas'59 JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123713 10-0
C 16-05-2018 18:30 Acht JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142246 2-5
C 15-05-2018 18:15 Unitas'59 JO10-2 DVS JO10-1 123135 2-6
C 14-05-2018 19:00 Taxandria JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124031 3-2
C 12-05-2018 10:00 Acht JO10-1 Unitas'59 JO10-2 122907 8-2
C 12-05-2018 10:15 SBC JO10-1 DOSL JO10-1 124488 5-2
C 12-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124119 9-0
C 12-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122719 5-1
C 12-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Unitas'59 JO10-1 142253 3-13
C 09-05-2018 18:30 SBC JO10-1 Acht JO10-1 122888 2-2
C 09-05-2018 18:30 DBS JO10-2 Taxandria JO10-1 124194 1-10
C 28-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 123151 2-3
C 28-04-2018 10:30 DVS JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142251 3-3
C 24-04-2018 18:30 SV Valkenswaard JO10-1 DOSL JO10-1 142252 8-4
C 23-04-2018 19:00 RKSV Heeze JO10-1 SBC JO10-1 123576 2-1
C 21-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124472 3-6
C 21-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Taxandria JO10-1 124281 11-2
C 21-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Acht JO10-1 122781 5-3
C 21-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-1 123409 0-9
C 21-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 DBS JO10-2 123474 16-1
C 18-04-2018 18:30 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123776 3-2
C 14-04-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142249 10-0
C 14-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124304 9-2
C 14-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 Unitas'59 JO10-1 124145 2-13
C 14-04-2018 09:00 DBS JO10-2 DOSL JO10-1 123787 3-6
C 14-04-2018 09:00 Acht JO10-1 Taxandria JO10-1 122899 7-2
C 14-04-2018 10:15 SBC JO10-1 DVS JO10-1 123814 3-1
C 11-04-2018 18:30 Acht JO10-1 DBS JO10-2 124065 7-1
C 11-04-2018 18:30 Unitas'59 JO10-2 RKSV Heeze JO10-1 123398 2-3
C 07-04-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 DBS JO10-2 142248 5-5
C 07-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122937 7-3
C 07-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Acht JO10-1 124182 1-4
C 07-04-2018 10:15 Taxandria JO10-1 SBC JO10-1 122838 1-9
C 07-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123580 1-2
C 07-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124176 10-2
C 31-03-2018 10:00 DBS JO10-2 SBC JO10-1 123008 0-10
C 31-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 123958 4-2
C 24-03-2018 09:00 DBS JO10-2 Unitas'59 JO10-2 122987 4-4
C 24-03-2018 09:00 Acht JO10-1 DOSL JO10-1 124489 5-2
C 24-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124052 5-2
C 24-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-1 124478 5-2
C 24-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DVS JO10-1 124735 1-5
C 10-03-2018 10:30 DVS JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123176 5-2
C 10-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124622 4-1
C 10-03-2018 10:15 SBC JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123315 1-2
C 10-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DBS JO10-2 123478 7-1
C 10-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DOSL JO10-1 123875 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 10:15 Brabantia JO10-3 DOSL JO10-1 100670 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
- 14-12-2017 19:00 DOSL JO10-1 DVS JO10-2 76123 0-0
C 09-12-2017 10:15 Dommelen JO10-2G WODAN JO10-1 76564 0-8
C 09-12-2017 10:15 Brabantia JO10-2 DOSL JO10-1 76155 3-10
C 09-12-2017 10:15 Rood Wit V JO10-1 Hilvaria JO10-1 99793 2-4
- 09-12-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 DVS JO10-2 75345 0-0
- 09-12-2017 10:15 RPC JO10-2 Acht JO10-2 76879 0-0
- 02-12-2017 10:15 Hilvaria JO10-1 Marvilde JO10-1 99792 7-3
- 02-12-2017 10:15 WODAN JO10-1 Rood Wit V JO10-1 76802 6-4
- 02-12-2017 10:30 DVS JO10-2 RPC JO10-2 75301 1-8
- 02-12-2017 10:15 DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G 75267 20-1
- 02-12-2017 10:00 Acht JO10-2 RKSV Heeze JO10-2 77139 1-2
- 25-11-2017 10:15 RPC JO10-2 Hilvaria JO10-1 99791 5-4
- 25-11-2017 10:15 Dommelen JO10-2G Acht JO10-2 75635 2-4
- 25-11-2017 11:00 Marvilde JO10-1 Brabantia JO10-2 76738 5-2
- 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 WODAN JO10-1 75395 2-5
- 18-11-2017 11:15 Hilvaria JO10-1 DOSL JO10-1 99790 3-5
- 18-11-2017 10:15 RPC JO10-2 Marvilde JO10-1 76406 2-2
- 18-11-2017 10:15 Brabantia JO10-2 Rood Wit V JO10-1 75918 4-3
- 18-11-2017 10:15 WODAN JO10-1 Acht JO10-2 75581 3-3
- 18-11-2017 10:30 DVS JO10-2 Dommelen JO10-2G 76293 2-0
- 11-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 Hilvaria JO10-1 99789 2-8
- 11-11-2017 10:15 Rood Wit V JO10-1 RPC JO10-2 75890 9-4
- 11-11-2017 10:00 Acht JO10-2 DVS JO10-2 76250 3-5
- 11-11-2017 11:00 Marvilde JO10-1 WODAN JO10-1 75672 9-5
- 11-11-2017 10:15 Dommelen JO10-2G Brabantia JO10-2 75930 3-7
- 04-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 DOSL JO10-1 75619 0-7
- 04-11-2017 09:15 Rood Wit V JO10-1 Dommelen JO10-2G 76721 12-2
- 04-11-2017 10:15 Brabantia JO10-2 Acht JO10-2 76542 12-1
- 04-11-2017 11:00 Marvilde JO10-1 DVS JO10-2 76270 4-3
- 04-11-2017 10:15 RPC JO10-2 WODAN JO10-1 75736 6-0
- 28-10-2017 11:15 Hilvaria JO10-1 Brabantia JO10-2 99788 3-4
- 28-10-2017 10:00 Acht JO10-2 Marvilde JO10-1 76977 2-1
- 28-10-2017 10:15 Dommelen JO10-2G RKSV Heeze JO10-2 75623 1-8
- 28-10-2017 10:30 DVS JO10-2 Rood Wit V JO10-1 76771 1-5
- 28-10-2017 11:15 DOSL JO10-1 RPC JO10-2 75470 5-1
- 14-10-2017 09:45 Hilvaria JO10-1 Acht JO10-2 99787 16-2
- 14-10-2017 11:00 Marvilde JO10-1 DOSL JO10-1 75926 2-6
- 14-10-2017 09:15 Rood Wit V JO10-1 RKSV Heeze JO10-2 77032 3-3
- 14-10-2017 10:15 Brabantia JO10-2 WODAN JO10-1 76686 8-6
C 07-10-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 RPC JO10-2 76956 4-3
C 07-10-2017 10:15 Dommelen JO10-2G Marvilde JO10-1 75287 0-9
C 07-10-2017 10:30 DVS JO10-2 Brabantia JO10-2 75544 4-3
C 07-10-2017 11:15 DOSL JO10-1 Rood Wit V JO10-1 76989 8-0
C 30-09-2017 10:00 Acht JO10-2 Rood Wit V JO10-1 75319 2-6
C 30-09-2017 10:15 WODAN JO10-2 Dommelen JO10-2 77120 0-0
C 30-09-2017 10:15 WODAN JO10-1 DOSL JO10-1 75354 3-5
C 30-09-2017 10:15 Brabantia JO10-2 RPC JO10-2 76567 5-3
C 30-09-2017 11:00 Marvilde JO10-1 RKSV Heeze JO10-2 76360 2-3
C 23-09-2017 10:15 RPC JO10-2 Dommelen JO10-2G 75631 8-2
C 23-09-2017 11:15 DOSL JO10-1 Acht JO10-2 75383 9-1
C 23-09-2017 10:30 DVS JO10-2 WODAN JO10-1 75845 3-2
C 23-09-2017 10:15 Rood Wit V JO10-1 Marvilde JO10-1 76083 4-3
C 23-09-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-2 Brabantia JO10-2 75501 3-2
C 23-09-2017 10:15 RPC JO10-2 WODAN JO10-2 76922 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:45 Nuenen JO10-5 Geldrop JO10-1 12435 0-0
B 16-09-2017 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 12076 0-0
B 16-09-2017 09:45 Nuenen JO10-5 Brabantia JO10-6 29590 7-6
B 09-09-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Geldrop JO10-1 12066 0-0
b 09-09-2017 11:15 DOSL JO10-1 Nuenen JO10-5 12353 26-0
B 02-09-2017 09:00 Geldrop JO10-1 DOSL JO10-1 12305 0-0
B 02-09-2017 09:45 Nuenen JO10-5 RKSV Heeze JO10-1 12216 0-0
B 02-09-2017 09:15 Brabantia JO10-6 DOSL JO10-1 29589 0-15

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO10-1 1 1 0 0 3 9 2 7 0
2 DOSL JO10-1 1 0 0 1 0 2 9 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-1 11 9 0 2 27 61 19 42 0
2 Acht JO10-1 11 7 2 2 23 52 25 27 0
3 Unitas'59 JO10-1 11 7 1 3 22 81 27 54 0
4 RKSV Heeze JO10-1 11 7 0 4 21 46 32 14 0
5 Taxandria JO10-1 11 7 0 4 21 44 44 0 0
6 SBC JO10-1 10 6 1 3 19 45 16 29 0
7 DVS JO10-1 10 6 1 3 19 39 23 16 0
8 DOSL JO10-1 11 4 0 7 12 38 47 -9 0
9 SV Valkenswaard JO10-1 10 3 2 5 11 35 60 -25 0
10 Unitas'59 JO10-2 11 2 1 8 7 27 64 -37 0
11 Oirschot Vooruit JO10-1 11 1 0 10 3 25 65 -40 0
12 DBS JO10-2 10 0 2 8 2 22 93 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Waalre JO10-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Brabantia JO10-3 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-1 9 9 0 0 27 75 14 61 0
2 Brabantia JO10-2 10 6 0 4 18 50 41 9 0
3 RKSV Heeze JO10-2 9 5 1 3 16 27 32 -5 0
4 Rood Wit V JO10-1 10 5 1 4 16 48 37 11 0
5 RPC JO10-2 9 4 1 4 13 40 32 8 0
6 Marvilde JO10-1 10 4 1 5 13 40 34 6 0
7 Hilvaria JO10-1 7 4 0 3 12 45 23 22 0
8 DVS JO10-2 7 4 0 3 12 19 25 -6 0
9 WODAN JO10-1 9 3 1 5 10 38 40 -2 0
10 Acht JO10-2 9 2 1 6 7 19 56 -37 0
11 Dommelen JO10-2G 9 0 0 9 0 11 78 -67 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-1 2 2 0 0 6 41 0 41 0
2 RKSV Nuenen JO10-5 2 1 0 1 3 7 32 -25 0
3 Brabantia JO10-6 2 0 0 2 0 6 22 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-06-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 04-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 11-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 18-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 25-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 01-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 08-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 15-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 22-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 29-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 05-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 12-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 19-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 26-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 03-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 10-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 17-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 24-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 31-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 07-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 14-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 21-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 28-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 05-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 12-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 19-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 26-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 02-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 09-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 16-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 23-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 30-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 06-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 13-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 20-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 27-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 06-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 13-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 20-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 27-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 03-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 10-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 17-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 24-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 01-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 08-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 15-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 22-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
di 29-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
donderdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 29-06-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 06-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 13-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 20-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 27-07-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 03-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 10-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 17-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 24-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 31-08-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 07-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 14-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 21-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 28-09-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 05-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 12-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 19-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 26-10-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 02-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 09-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 16-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 23-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 30-11-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 07-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 14-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 21-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 28-12-17 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 04-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 11-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 18-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 25-01-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 01-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 08-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 15-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 22-02-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 01-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 08-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 15-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 22-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 29-03-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 05-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 12-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 19-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 26-04-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 03-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 10-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 17-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 24-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1
do 31-05-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training DOSL JO10-1

Berichten



Terug naar boven