0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - D - DOSL JO13-2

Teamleden

Spelers
Job Rosenboom Keeper      
Mees van Barschot        
John Borgers        
Thom Floris        
Nadir Greefhorst        
Ward van Hulten        
Niels van Luijtelaar        
Gijs Moonen        
William Noten        
Niels van de Paal        
Glenn Roosen        
Teun Rossiau        
Ralph Steuten        
Dinand van der Zwaag        
 
Overige teamleden
Leon Kissen Leider/Trainer
Jaco Moonen Leider/Trainer
Jules Nijpels Leider/Trainer
Wim van Weert Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 29-05-2018 19:00 DOSL JO13-2 RKSV Nuenen JO13-7 L. (Leon) Kissen 113454 3 - 3
C 26-05-2018 11:45 SBC JO13-5 DOSL JO13-2 W. (Walter) v.d.Heuvel 111870 2 - 0
C 23-05-2018 19:30 SV Budel JO13-4 DOSL JO13-2 M. (Mark) vanVlierden 114877 1 - 4
C 19-05-2018 12:45 DOSL JO13-2 RKSV Heeze JO13-3G J. (Jules) Nijpels 114395 0 - 4
C 15-05-2018 18:30 DOSL JO13-2 Geldrop JO13-5 J. (Jan) Hurkmans 112533 3 - 4
C 28-04-2018 11:45 RPC JO13-5 DOSL JO13-2 M. (Marlies) van denBroek 114267 2 - 4
C 21-04-2018 12:45 DOSL JO13-2 SJO Juventud JO13-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 112997 1 - 5
C 14-04-2018 12:45 DOSL JO13-2 SV Valkenswaard JO13-4 M.G.M.G. (Martin) Beenders 115056 3 - 2
C 07-04-2018 11:15 Braakhuizen JO13-3 DOSL JO13-2 Afgeschermd 113766 2 - 2
C 24-03-2018 10:00 FC Eindhoven AV JO13-6 DOSL JO13-2 J. (Johan) Veraart 115887 0 - 3
C 10-03-2018 11:30 EMK JO13-2G DOSL JO13-2 Deursen, Toine van 114227 3 - 0
C 16-12-2017 11:30 Best Vooruit JO13-4 DOSL JO13-2 Looij, Tijmen van der 99169 4 - 0
C 09-12-2017 vervallen Woenselse Boys JO13-2 DOSL JO13-2 65748
C 09-12-2017 09:45 DOSL JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Cremers, Pim 99179 -
C 02-12-2017 vervallen DOSL JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-4 67506
C 02-12-2017 12:30 DBS JO13-7 DOSL JO13-2 Werdekker, J. (Jan) 99178 4 - 1
C 25-11-2017 12:00 Hoogeloon JO13-1 DOSL JO13-2 Kennis, Emiel 99177 9 - 0
C 25-11-2017 vervallen SBC JO13-3 DOSL JO13-2 67187
C 18-11-2017 12:45 DOSL JO13-2 VOAB JO13-6 Cremers, Max… (+1) 99176 0 - 4
C 11-11-2017 vervallen DBS JO13-2 DOSL JO13-2 66664
C 11-11-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 DOSL JO13-2 Keep, Bram van 99175 6 - 0
C 04-11-2017 vervallen DOSL JO13-2 WODAN JO13-3 66455
C 04-11-2017 11:00 DOSL JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-3 Nijpels, Jules… (+1) 99174 1 - 3
C 28-10-2017 vervallen Brabantia JO13-2 DOSL JO13-2 68527
C 28-10-2017 11:00 OVC'26 JO13-3 DOSL JO13-2 Huijbregts, John 99173 1 - 3
C 21-10-2017 12:45 DOSL JO13-2 SBC JO13-5 Tartwijk, V.M.G. (Vincent) van… (+1) 99170 4 - 3
C 14-10-2017 12:45 DOSL JO13-2 Hilvaria JO13-4 Nijpels, Jules… (+1) 99172 2 - 4
C 07-10-2017 vervallen DVS JO13-2 DOSL JO13-2 65574
C 07-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 DOSL JO13-2 Ortiz den hollander, Alain den 99171 6 - 2
C 30-09-2017 12:45 DOSL JO13-2 Acht JO13-2 Max Cremers (Scheidsrechter) 64776 0 - 7
C 23-09-2017 12:30 RKSV Heeze JO13-2G DOSL JO13-2 64928 15 - 1
V 16-09-2017 vervallen DOSL JO13-2 Unitas'59 JO13-7 Max Cremers (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2018 18:30 Braakhuizen JO13-3 Geldrop JO13-5 113481 5-8
C 30-05-2018 19:00 SV Valkenswaard JO13-4 EMK JO13-2G 115112 2-2
C 29-05-2018 19:00 DOSL JO13-2 RKSV Nuenen JO13-7 113454 3-3
C 26-05-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-7 SJO Juventud JO13-2 111943 0-7
C 26-05-2018 11:00 SV Budel JO13-4 Geldrop JO13-5 113170 3-2
C 26-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO13-3G SV Valkenswaard JO13-4 114513 0-10
C 26-05-2018 11:45 SBC JO13-5 DOSL JO13-2 111870 2-0
C 26-05-2018 11:45 RPC JO13-5 FC Eindhoven AV JO13-6 111893 7-1
C 23-05-2018 19:30 SV Budel JO13-4 DOSL JO13-2 114877 1-4
C 19-05-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO13-6 SBC JO13-5 115764 0-1
C 19-05-2018 12:45 DOSL JO13-2 RKSV Heeze JO13-3G 114395 0-4
C 19-05-2018 11:30 Geldrop JO13-5 RPC JO13-5 113168 8-3
C 19-05-2018 11:15 Braakhuizen JO13-3 RKSV Nuenen JO13-7 112887 4-4
C 19-05-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-4 SV Budel JO13-4 113839 2-2
C 15-05-2018 18:30 DOSL JO13-2 Geldrop JO13-5 112533 3-4
C 12-05-2018 11:30 SJO Juventud JO13-2 SV Valkenswaard JO13-4 115533 8-4
C 12-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO13-3G Braakhuizen JO13-3 112183 7-0
C 12-05-2018 11:45 SBC JO13-5 RPC JO13-5 113137 7-1
C 12-05-2018 11:30 EMK JO13-2G RKSV Nuenen JO13-7 112139 5-3
C 12-05-2018 10:00 FC Eindhoven AV JO13-6 Geldrop JO13-5 114253 2-4
C 09-05-2018 18:30 RKSV Nuenen JO13-7 RKSV Heeze JO13-3G 114825 4-5
C 05-05-2018 11:45 SBC JO13-5 RKSV Nuenen JO13-7 112489 10-0
C 05-05-2018 10:00 FC Eindhoven AV JO13-6 EMK JO13-2G 114953 2-5
C 05-05-2018 13:15 SV Valkenswaard JO13-4 RPC JO13-5 113929 3-0
C 28-04-2018 11:15 Braakhuizen JO13-3 SV Valkenswaard JO13-4 114842 5-2
C 28-04-2018 11:45 RPC JO13-5 DOSL JO13-2 114267 2-4
C 25-04-2018 19:30 SV Budel JO13-4 Braakhuizen JO13-3 115158 1-3
C 25-04-2018 19:00 EMK JO13-2G SBC JO13-5 112796 1-4
C 21-04-2018 11:45 RPC JO13-5 RKSV Heeze JO13-3G 113281 6-6
C 21-04-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-4 FC Eindhoven AV JO13-6 114500 8-0
C 21-04-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-7 SV Budel JO13-4 112174 5-2
C 21-04-2018 11:30 Geldrop JO13-5 EMK JO13-2G 113975 4-3
C 21-04-2018 12:45 DOSL JO13-2 SJO Juventud JO13-2 112997 1-5
C 21-04-2018 11:15 Braakhuizen JO13-3 SBC JO13-5 115509 0-6
C 18-04-2018 18:30 Geldrop JO13-5 SJO Juventud JO13-2 115156 2-10
C 18-04-2018 19:00 RKSV Heeze JO13-3G SV Budel JO13-4 115952 3-5
C 14-04-2018 12:45 DOSL JO13-2 SV Valkenswaard JO13-4 115056 3-2
C 14-04-2018 11:00 SV Budel JO13-4 EMK JO13-2G 115636 2-2
C 14-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO13-3G Geldrop JO13-5 112556 1-2
C 14-04-2018 10:00 FC Eindhoven AV JO13-6 Braakhuizen JO13-3 113258 10-0
C 14-04-2018 11:45 SBC JO13-5 SJO Juventud JO13-2 113153 2-2
C 14-04-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-7 RPC JO13-5 114780 5-7
C 11-04-2018 18:30 FC Eindhoven AV JO13-6 RKSV Heeze JO13-3G 112665 0-12
C 11-04-2018 19:00 SBC JO13-5 SV Budel JO13-4 113718 0-2
C 09-04-2018 19:00 SJO Juventud JO13-2 Braakhuizen JO13-3 112406 1-0
C 07-04-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-4 RKSV Nuenen JO13-7 113286 4-5
C 07-04-2018 11:30 Geldrop JO13-5 SBC JO13-5 112005 1-4
C 07-04-2018 11:45 RPC JO13-5 SV Budel JO13-4 115682 8-0
C 07-04-2018 11:30 EMK JO13-2G RKSV Heeze JO13-3G 115424 1-2
C 07-04-2018 11:30 SJO Juventud JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-6 112265 7-0
C 07-04-2018 11:15 Braakhuizen JO13-3 DOSL JO13-2 113766 2-2
C 04-04-2018 19:00 EMK JO13-2G Braakhuizen JO13-3 114925 3-2
C 31-03-2018 11:30 SJO Juventud JO13-2 EMK JO13-2G 112783 2-1
C 31-03-2018 11:00 SV Budel JO13-4 FC Eindhoven AV JO13-6 114547 8-0
C 27-03-2018 18:30 SJO Juventud JO13-2 RPC JO13-5 112114 8-1
C 24-03-2018 10:00 FC Eindhoven AV JO13-6 DOSL JO13-2 115887 0-3
C 24-03-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-7 Geldrop JO13-5 111985 5-4
C 24-03-2018 11:30 EMK JO13-2G RPC JO13-5 113086 5-0
C 24-03-2018 11:45 SBC JO13-5 SV Valkenswaard JO13-4 112417 5-3
C 24-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO13-3G SJO Juventud JO13-2 112319 0-1
C 10-03-2018 11:45 RPC JO13-5 Braakhuizen JO13-3 112366 11-0
C 10-03-2018 11:30 EMK JO13-2G DOSL JO13-2 114227 3-0
C 10-03-2018 11:30 Geldrop JO13-5 SV Valkenswaard JO13-4 113101 7-1
C 10-03-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-7 FC Eindhoven AV JO13-6 114453 4-1
C 10-03-2018 11:00 SV Budel JO13-4 SJO Juventud JO13-2 115930 3-2
C 10-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO13-3G SBC JO13-5 115149 1-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 10:00 Hoogeloon JO13-1 DBS JO13-7 67534 8-1
C 13-01-2018 10:15 VOAB JO13-6 SBC JO13-5 66356 0-0
C 18-12-2017 18:45 OVC'26 JO13-3 Hoogeloon JO13-1 68218 2-11
C 16-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Unitas'59 JO13-6 66391 3-3
C 16-12-2017 11:30 Best Vooruit JO13-4 DOSL JO13-2 99169 4-0
C 09-12-2017 09:00 VOAB JO13-6 OVC'26 JO13-3 66848 16-1
- 09-12-2017 09:45 DOSL JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 99179 0-0
C 09-12-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 Hilvaria JO13-4 67143 4-0
C 09-12-2017 11:30 Best Vooruit JO13-4 Unitas'59 JO13-6 68538 3-1
- 09-12-2017 11:45 SBC JO13-5 Oirschot Vooruit JO13-3 68057 0-0
- 02-12-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 VOAB JO13-6 66513 0-6
- 02-12-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO13-3 Best Vooruit JO13-4 67995 1-7
- 02-12-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 SBC JO13-5 66145 9-1
- 02-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Jong Brabant JO13-4 68104 2-3
- 02-12-2017 12:30 DBS JO13-7 DOSL JO13-2 99178 4-1
- 25-11-2017 09:00 VOAB JO13-6 DBS JO13-7 67735 2-0
- 25-11-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-3 66149 7-1
- 25-11-2017 11:45 SBC JO13-5 OVC'26 JO13-3 67573 9-1
- 25-11-2017 12:00 Hoogeloon JO13-1 DOSL JO13-2 99177 9-0
- 25-11-2017 13:00 Best Vooruit JO13-4 Hilvaria JO13-4 68138 15-0
- 18-11-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 Jong Brabant JO13-4 67369 0-3
- 18-11-2017 11:05 DBS JO13-7 Best Vooruit JO13-4 65487 1-4
- 18-11-2017 11:45 SBC JO13-5 Hoogeloon JO13-1 65023 0-6
- 18-11-2017 11:00 OVC'26 JO13-3 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 65069 2-3
- 18-11-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-3 66893 0-2
- 18-11-2017 12:45 DOSL JO13-2 VOAB JO13-6 99176 0-4
- 11-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DBS JO13-7 68266 3-2
- 11-11-2017 13:00 Best Vooruit JO13-4 OVC'26 JO13-3 64907 10-0
- 11-11-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 DOSL JO13-2 99175 6-0
- 11-11-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO13-3 Unitas'59 JO13-6 65353 0-5
- 11-11-2017 12:00 Hoogeloon JO13-1 Hilvaria JO13-4 67881 7-0
- 04-11-2017 09:00 VOAB JO13-6 Jong Brabant JO13-4 66257 6-2
- 04-11-2017 11:00 DOSL JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-3 99174 1-3
- 04-11-2017 11:05 DBS JO13-7 OVC'26 JO13-3 67455 6-0
- 04-11-2017 11:45 SBC JO13-5 Hilvaria JO13-4 65890 3-7
- 04-11-2017 12:00 Hoogeloon JO13-1 Unitas'59 JO13-6 66496 8-1
- 04-11-2017 13:00 Best Vooruit JO13-4 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 64925 1-0
C 04-11-2017 12:30 RKSV Heeze JO13-2G Brabantia JO13-2 66583 0-0
C 04-11-2017 11:45 SBC JO13-3 Acht JO13-2 65750 0-0
C 04-11-2017 11:15 DOSL JO13-2 WODAN JO13-3 66455 0-0
C 04-11-2017 10:30 HSE JO13-1 DBS JO13-2 65827 0-0
- 28-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 SBC JO13-5 65963 7-0
C 28-10-2017 11:45 DVS JO13-2 Woenselse Boys JO13-2 67686 0-0
C 28-10-2017 11:30 WODAN JO13-3 FC Eindhoven AV JO13-4 65458 0-0
C 28-10-2017 11:30 Brabantia JO13-2 DOSL JO13-2 68527 0-0
C 28-10-2017 11:15 Acht JO13-2 HSE JO13-1 65341 0-0
C 28-10-2017 11:05 DBS JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 64772 0-0
- 28-10-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO13-3 Hoogeloon JO13-1 65903 0-2
- 28-10-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 Best Vooruit JO13-4 67752 1-3
- 28-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 VOAB JO13-6 66168 0-5
- 28-10-2017 11:00 OVC'26 JO13-3 DOSL JO13-2 99173 1-3
- 28-10-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 DBS JO13-7 68270 1-3
- 24-10-2017 19:00 Hoogeloon JO13-1 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 68174 9-2
- 21-10-2017 12:45 DOSL JO13-2 SBC JO13-5 99170 4-3
- 14-10-2017 12:45 DOSL JO13-2 Hilvaria JO13-4 99172 2-4
C 14-10-2017 11:30 WODAN JO13-3 DVS JO13-2 64745 0-0
C 14-10-2017 11:30 Woenselse Boys JO13-2 DBS JO13-2 66804 0-0
C 14-10-2017 11:45 SBC JO13-3 HSE JO13-1 66494 0-0
C 14-10-2017 11:45 FC Eindhoven AV JO13-4 Brabantia JO13-2 67008 0-0
C 14-10-2017 12:30 RKSV Heeze JO13-2G Acht JO13-2 65693 0-0
C 14-10-2017 12:45 DOSL JO13-2 Nieuw Woensel JO13-1 68078 0-0
- 14-10-2017 11:00 OVC'26 JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-3 66588 0-2
- 14-10-2017 11:05 DBS JO13-7 Unitas'59 JO13-6 66944 5-7
- 14-10-2017 11:45 SBC JO13-5 Jong Brabant JO13-4 65264 0-6
- 14-10-2017 09:00 VOAB JO13-6 Best Vooruit JO13-4 65736 2-5
C 07-10-2017 10:30 Nieuw Woensel JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-4 66947 0-0
C 07-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 DOSL JO13-2 99171 6-2
C 07-10-2017 10:15 Jong Brabant JO13-4 Hoogeloon JO13-1 64926 2-3
C 07-10-2017 11:30 Best Vooruit JO13-4 SBC JO13-5 65527 3-0
C 07-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 VOAB JO13-6 66865 4-1
C 07-10-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 OVC'26 JO13-3 64960 5-0
C 07-10-2017 11:45 DVS JO13-2 DOSL JO13-2 65574 0-0
C 07-10-2017 11:30 Brabantia JO13-2 WODAN JO13-3 65960 0-0
C 07-10-2017 11:15 Acht JO13-2 Woenselse Boys JO13-2 65705 0-0
C 07-10-2017 11:05 DBS JO13-2 SBC JO13-3 68099 0-0
C 07-10-2017 10:30 HSE JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 66618 0-0
C 07-10-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO13-3 DBS JO13-7 64501 3-5
C 30-09-2017 11:30 Woenselse Boys JO13-2 HSE JO13-1 66765 7-2
C 30-09-2017 12:45 DOSL JO13-2 Acht JO13-2 64776 0-7
C 30-09-2017 11:45 DVS JO13-2 SBC JO13-3 66928 0-5
C 30-09-2017 11:45 FC Eindhoven AV JO13-4 RKSV Heeze JO13-2G 66390 0-11
C 30-09-2017 11:05 DBS JO13-7 Jong Brabant JO13-4 64575 1-2
C 30-09-2017 12:00 Hoogeloon JO13-1 Best Vooruit JO13-4 66112 4-2
C 30-09-2017 09:30 FC Tilburg JO13-4 SBC JO13-5 67312 2-7
C 30-09-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO13-3 VOAB JO13-6 67342 1-4
C 30-09-2017 09:30 OVC'26 JO13-3 Unitas'59 JO13-6 65256 1-9
C 30-09-2017 09:00 Hilvaria JO13-4 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 66712 1-7
C 30-09-2017 11:30 WODAN JO13-3 Nieuw Woensel JO13-1 68029 0-0
C 30-09-2017 11:30 Brabantia JO13-2 DBS JO13-2 66869 4-3
C 23-09-2017 10:30 HSE JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-4 67863 2-2
C 23-09-2017 11:05 DBS JO13-2 DVS JO13-2 67897 15-0
C 23-09-2017 11:45 SBC JO13-3 Woenselse Boys JO13-2 67987 5-1
C 23-09-2017 12:30 RKSV Heeze JO13-2G DOSL JO13-2 64928 15-1
C 23-09-2017 10:15 Acht JO13-2 WODAN JO13-3 64740 4-2
C 23-09-2017 09:00 VOAB JO13-6 Hoogeloon JO13-1 68103 4-0
C 23-09-2017 11:30 Unitas'59 JO13-6 Hilvaria JO13-4 65315 14-0
C 23-09-2017 11:30 Jong Brabant JO13-4 OVC'26 JO13-3 65915 10-0
C 23-09-2017 11:45 SBC JO13-5 DBS JO13-7 67408 2-1
C 23-09-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Oirschot V. JO13-3 65766 3-1
C 23-09-2017 10:30 Nieuw Woensel JO13-1 Brabantia JO13-2 67403 0-20

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Juventud JO13-2 11 9 1 1 28 53 14 39 0
2 SBC JO13-5 11 9 1 1 28 48 11 37 0
3 Geldrop JO13-5 11 7 0 4 21 46 40 6 0
4 EMK JO13-2G 11 5 2 4 17 31 23 8 0
5 SV Budel JO13-4 11 5 2 4 17 29 31 -2 0
6 RKSV Heeze JO13-3G 11 5 1 5 16 41 36 5 0
7 DOSL JO13-2 11 4 2 5 14 23 28 -5 0
8 RKSV Nuenen JO13-7 11 4 2 5 14 38 52 -14 0
9 RPC JO13-5 11 4 1 6 13 46 47 -1 0
10 SV Valkenswaard JO13-4 11 3 2 6 11 41 37 4 0
11 Braakhuizen JO13-3 11 2 2 7 8 21 55 -34 0
12 FC Eindhoven AV JO13-6 11 1 0 10 3 16 59 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO13-1 11 10 0 1 30 67 14 53 0
2 Best Vooruit JO13-4 11 10 0 1 30 57 10 47 0
3 VOAB JO13-6 10 8 0 2 24 50 13 37 0
4 Jong Brabant JO13-4 11 8 0 3 24 46 16 30 0
5 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 10 6 1 3 19 34 23 11 0
6 Unitas'59 JO13-6 11 6 1 4 19 55 31 24 0
7 DBS JO13-7 11 4 0 7 12 29 33 -4 0
8 Oirschot Vooruit JO13-3 10 3 0 7 9 14 34 -20 0
9 Hilvaria JO13-4 11 3 0 8 9 18 63 -45 0
10 SBC JO13-5 9 2 0 7 6 18 44 -26 0
11 DOSL JO13-2 10 2 0 8 6 13 44 -31 0
12 OVC'26 JO13-3 11 0 0 11 0 8 84 -76 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-06-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 04-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 11-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 18-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 25-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 01-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 08-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 15-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 22-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 29-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 05-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 12-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 19-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 26-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 03-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 10-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 17-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 24-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 31-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 07-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 14-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 21-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 28-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 05-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 12-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 19-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 26-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 02-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 09-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 16-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 23-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 30-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 06-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 13-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 20-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 27-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 06-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 13-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 20-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 27-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 03-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 10-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 17-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 24-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 01-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 08-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 15-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 22-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
di 29-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
donderdag 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 29-06-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 06-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 13-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 20-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 27-07-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 03-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 10-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 17-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 24-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 31-08-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 07-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 14-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 21-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 28-09-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 05-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 12-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 19-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 26-10-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 02-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 09-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 16-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 23-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 30-11-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 07-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 14-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 21-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 28-12-17 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 04-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 11-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 18-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 25-01-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 01-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 08-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 15-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 22-02-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 01-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 08-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 15-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 22-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 29-03-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 05-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 12-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 19-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 26-04-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 03-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 10-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 17-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 24-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2
do 31-05-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training DOSL JO13-2

Berichten



Terug naar boven