0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 7

Teamleden

Spelers
Marc Van den Eijnden Keeper      
Patrick Schepens Keeper (Standby)      
Maurice Baudoin        
Mark de Beer        
Pim Cremers        
Wilco van Dijk        
Tom van Dijk        
Stef Eltink        
Rick Franssen        
Freddie Hulsen        
Tijn Kerkhofs        
Harold Maas        
Jeroen van de Paal        
John Van der Putten        
Roel Steeghs        
Patrick Vromans        
Tim van Weert        
Noud van Weert        
Loek van der Zanden        
Ad van Dijk Reserve ingedeeld      
Maarten van de Manakker Reserve ingedeeld      
Bart Nijssen Reserve ingedeeld      
Wim van der Palen Reserve ingedeeld      
Rene van Roij Reserve ingedeeld      
Dries Rutten Reserve ingedeeld      
Mark Versteijnen Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Maurice Baudoin Leider
Tiny Cremers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-01-2018 10:30 BES 3 UNA 9
C 04-02-2018 10:30 Maarheeze 3 SV Budel 6
C 04-02-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 RKSV Heeze 7
C 04-02-2018 10:30 BES 3 Brabantia 13
C 04-02-2018 10:00 UNA 9 DVS 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-12-2017 12:00 DOSL 7 DVS 6 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 39894 -
C 03-12-2017 12:00 DOSL 7 Maarheeze 3 Mierlo, Frans van… (+1) 40359 1 - 6
C 26-11-2017 afgelast SV Budel 6 DOSL 7 Leuken, J.H. (Jac) van 41976
C 19-11-2017 12:00 DOSL 7 SV Valkenswaard 10 Geoffry Maas (Scheidsrechter) 39192 0 - 3
C 12-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 7 Smulders, Toon 47523 0 - 4
C 05-11-2017 10:00 UNA 9 DOSL 7 Boesten, Eric 41044 14 - 1
C 29-10-2017 12:00 DOSL 7 Gestel 6 Geoffry Maas (Scheidsrechter) 48773 0 - 7
C 15-10-2017 10:00 De Valk 5 DOSL 7 Steensel, P.C.W.M. (Peter) van 48487 14 - 0
C 01-10-2017 12:00 DOSL 7 ZSC 4 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 45732 0 - 2
C 24-09-2017 10:30 BES 3 DOSL 7 48564 8 - 0
V 17-09-2017 10:30 DOSL 7 DVO 1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
- 17-12-2017 12:00 DOSL 7 DVS 6 39894 0-0
- 17-12-2017 10:00 SV Valkenswaard 10 Maarheeze 3 49335 0-0
- 10-12-2017 12:00 Brabantia 13 DOSL 7 47671 0-0
- 10-12-2017 10:00 De Valk 5 ZSC 4 46541 0-0
- 10-12-2017 10:00 SV Budel 6 BES 3 44764 0-0
- 10-12-2017 10:00 UNA 9 SV Valkenswaard 10 46158 0-0
- 10-12-2017 10:30 Maarheeze 3 DVS 6 38639 0-0
- 10-12-2017 12:00 RKSV Heeze 7 Gestel 6 44035 0-0
- 03-12-2017 10:00 SV Valkenswaard 10 SV Budel 6 41495 2-5
- 03-12-2017 10:00 DVS 6 RKSV Heeze 7 44589 2-3
- 03-12-2017 10:00 ZSC 4 Brabantia 13 40273 0-0
- 03-12-2017 12:00 Gestel 6 De Valk 5 44347 0-1
- 03-12-2017 12:00 DOSL 7 Maarheeze 3 40359 1-6
- 26-11-2017 10:00 SV Budel 6 DOSL 7 41976 0-0
- 26-11-2017 10:00 ZSC 4 BES 3 41238 0-0
- 26-11-2017 10:30 Maarheeze 3 Gestel 6 47084 3-4
- 26-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 De Valk 5 39224 1-2
- 26-11-2017 12:00 Brabantia 13 SV Valkenswaard 10 37215 1-5
- 19-11-2017 10:00 DVS 6 ZSC 4 41483 4-0
- 19-11-2017 10:00 De Valk 5 Maarheeze 3 41251 2-2
- 19-11-2017 10:00 UNA 9 RKSV Heeze 7 46929 3-2
- 19-11-2017 12:00 Gestel 6 SV Budel 6 44725 4-1
- 19-11-2017 12:00 DOSL 7 SV Valkenswaard 10 39192 0-3
- 12-11-2017 10:00 SV Budel 6 DVS 6 42926 2-4
- 12-11-2017 10:00 ZSC 4 Gestel 6 40236 4-5
- 12-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 10 BES 3 43641 1-6
- 12-11-2017 12:00 Brabantia 13 De Valk 5 39847 0-5
- 12-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 7 47523 0-4
- 12-11-2017 10:30 Maarheeze 3 UNA 9 44585 2-5
- 05-11-2017 12:00 Gestel 6 DVS 6 41277 3-1
- 05-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 BES 3 46042 1-4
- 05-11-2017 10:30 Maarheeze 3 Brabantia 13 47731 3-1
- 05-11-2017 10:00 De Valk 5 SV Valkenswaard 10 37494 7-0
- 05-11-2017 10:00 UNA 9 DOSL 7 41044 14-1
- 05-11-2017 10:00 SV Budel 6 ZSC 4 46162 2-1
- 29-10-2017 10:00 ZSC 4 UNA 9 37996 0-5
- 29-10-2017 10:30 BES 3 Maarheeze 3 39291 5-8
- 29-10-2017 10:00 DVS 6 De Valk 5 42738 3-5
- 29-10-2017 12:00 Brabantia 13 SV Budel 6 42065 3-1
- 29-10-2017 12:00 DOSL 7 Gestel 6 48773 0-7
- 22-10-2017 09:30 SV Valkenswaard 10 Gestel 6 40898 2-9
- 15-10-2017 12:00 Gestel 6 BES 3 46145 4-3
- 15-10-2017 12:00 RKSV Heeze 7 ZSC 4 46398 3-0
- 15-10-2017 10:00 De Valk 5 DOSL 7 48487 14-0
- 15-10-2017 10:00 DVS 6 SV Valkenswaard 10 47380 6-1
- 15-10-2017 10:00 UNA 9 Brabantia 13 44293 2-2
C 08-10-2017 10:00 ZSC 4 Maarheeze 3 40927 1-5
C 08-10-2017 10:00 SV Budel 6 UNA 9 49289 3-7
C 08-10-2017 10:30 BES 3 De Valk 5 39433 3-1
C 08-10-2017 12:00 Brabantia 13 RKSV Heeze 7 41019 2-1
C 01-10-2017 10:00 De Valk 5 UNA 9 48442 0-1
C 01-10-2017 10:00 DVS 6 BES 3 48391 1-3
C 01-10-2017 12:00 RKSV Heeze 7 SV Budel 6 46040 0-2
C 01-10-2017 12:00 Gestel 6 Brabantia 13 48257 2-5
C 01-10-2017 12:00 DOSL 7 ZSC 4 45732 0-2
C 24-09-2017 12:00 Brabantia 13 DVS 6 44372 3-1
C 24-09-2017 10:30 Maarheeze 3 RKSV Heeze 7 48109 8-3
C 24-09-2017 10:30 BES 3 DOSL 7 48564 8-0
C 24-09-2017 10:00 UNA 9 Gestel 6 43610 4-3
C 24-09-2017 10:00 ZSC 4 SV Valkenswaard 10 41805 2-1
C 24-09-2017 10:00 SV Budel 6 De Valk 5 47872 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 9 8 7 1 0 22 41 13 28 0
2 Gestel 6 10 7 0 3 21 41 24 17 0
3 De Valk 5 10 6 1 3 19 39 13 26 0
4 Maarheeze 3 8 5 1 2 16 37 22 15 0
5 BES 3 7 5 0 2 15 32 16 16 0
6 Brabantia 13 8 4 1 3 13 17 20 -3 0
7 SV Budel 6 8 4 0 4 12 19 23 -4 0
8 DVS 6 8 3 0 5 9 22 20 2 0
9 ZSC 4 8 2 0 6 6 10 25 -15 0
10 SV Valkenswaard 10 8 2 0 6 6 15 36 -21 0
11 RKSV Heeze 7 9 2 0 7 6 14 27 -13 0
12 DOSL 7 8 1 0 7 3 6 54 -48 0

Training

Berichten



Terug naar boven