0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 7

Teamleden

Spelers
Marc Van den Eijnden Keeper      
Patrick Schepens Keeper (Standby)      
Maurice Baudoin        
Mark de Beer        
Pim Cremers        
Wilco van Dijk        
Tom van Dijk        
Stef Eltink        
Rick Franssen        
Freddie Hulsen        
Tijn Kerkhofs        
Harold Maas        
Jeroen van de Paal        
John Van der Putten        
Roel Steeghs        
Tim van Weert        
Noud van Weert        
Loek van der Zanden        
Ad van Dijk Reserve ingedeeld      
Maarten van de Manakker Reserve ingedeeld      
Bart Nijssen Reserve ingedeeld      
Wim van der Palen Reserve ingedeeld      
Rene van Roij Reserve ingedeeld      
Dries Rutten Reserve ingedeeld      
Mark Versteijnen Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Maurice Baudoin Leider
Tiny Cremers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 31-05-2018 vervallen Gestel 6 DOSL 7 41831
C 31-05-2018 19:30 Gestel 6 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 41831 6 - 1
C 27-05-2018 vervallen DOSL 7 Brabantia 13 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 46543
C 20-05-2018 10:00 Maarheeze 3 DOSL 7 H.G. (Huub) Timmermans 48769 10 - 0
C 13-05-2018 12:00 DOSL 7 RKSV Heeze 7 WP (Wienand) van derLaak… (+1) 48292 3 - 7
C 10-05-2018 09:45 SV Budel 6 DOSL 7 J.H. (Jac) vanLeuken 41976 3 - 1
C 06-05-2018 10:00 DVS 6 DOSL 7 P.W.T. (Peter) deLouw 38842 7 - 0
C 29-04-2018 12:00 DOSL 7 De Valk 5 Afgeschermd… (+1) 38925 1 - 4
C 22-04-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 DOSL 7 V. (Vincent) vanVeldhoven 38210 3 - 2
C 15-04-2018 12:00 DOSL 7 BES 3 F (Frits) Maas… (+1) 46757 0 - 3
C 12-04-2018 18:30 DOSL 7 DVS 6 P. (Pim) Cremers 39894 1 - 9
C 08-04-2018 10:00 ZSC 4 DOSL 7 F.A. (Frans) vanAnsem 46758 3 - 1
C 25-03-2018 12:00 DOSL 7 SV Budel 6 B. (Boy) Thissen… (+1) 49049 0 - 7
C 11-03-2018 12:00 DOSL 7 UNA 9 Speeckaert, Max… (+1) 42198 1 - 6
C 18-02-2018 12:00 Brabantia 13 DOSL 7 Rafiki, A. (Ahmed) 47671 1 - 0
C 03-12-2017 12:00 DOSL 7 Maarheeze 3 Mierlo, Frans van… (+1) 40359 1 - 6
C 19-11-2017 12:00 DOSL 7 SV Valkenswaard 10 Geoffry Maas (Scheidsrechter) 39192 0 - 3
C 12-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 7 Smulders, Toon 47523 0 - 4
C 05-11-2017 10:00 UNA 9 DOSL 7 Boesten, Eric 41044 14 - 1
C 29-10-2017 12:00 DOSL 7 Gestel 6 Geoffry Maas (Scheidsrechter) 48773 0 - 7
C 15-10-2017 10:00 De Valk 5 DOSL 7 Steensel, P.C.W.M. (Peter) van 48487 14 - 0
C 01-10-2017 12:00 DOSL 7 ZSC 4 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 45732 0 - 2
C 24-09-2017 10:30 BES 3 DOSL 7 48564 8 - 0
V 17-09-2017 10:30 DOSL 7 DVO 1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 10:00 RKSV Heeze 7 SV Valkenswaard 10 47685 5-1
C 03-06-2018 10:30 Maarheeze 3 BES 3 44795 3-1
C 31-05-2018 19:30 Gestel 6 DOSL 7 41831 6-1
C 27-05-2018 12:00 Gestel 6 RKSV Heeze 7 46789 4-3
C 27-05-2018 10:30 BES 3 SV Budel 6 39996 3-0
C 27-05-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 UNA 9 46673 1-4
C 27-05-2018 10:00 DVS 6 Maarheeze 3 46843 1-2
C 27-05-2018 10:00 ZSC 4 De Valk 5 42683 0-10
C 24-05-2018 10:00 De Valk 5 Gestel 6 143075 4-0
C 24-05-2018 20:00 De Valk 5 Gestel 6 40311 4-0
C 24-05-2018 19:30 UNA 9 ZSC 4 40456 3-2
C 20-05-2018 10:00 SV Budel 6 SV Valkenswaard 10 38484 4-1
C 20-05-2018 10:00 UNA 9 BES 3 45972 2-4
C 20-05-2018 10:00 Maarheeze 3 DOSL 7 48769 10-0
C 20-05-2018 12:00 RKSV Heeze 7 DVS 6 38016 2-0
C 17-05-2018 19:15 De Valk 5 DVS 6 39293 3-2
C 13-05-2018 10:00 UNA 9 Maarheeze 3 46691 1-5
C 13-05-2018 10:00 DVS 6 SV Budel 6 40092 6-1
C 13-05-2018 10:30 BES 3 SV Valkenswaard 10 41271 5-0
C 13-05-2018 12:00 Gestel 6 ZSC 4 48551 3-0
C 13-05-2018 12:00 DOSL 7 RKSV Heeze 7 48292 3-7
C 10-05-2018 10:30 Maarheeze 3 DVS 6 38639 3-2
C 10-05-2018 10:00 De Valk 5 ZSC 4 46541 2-0
C 10-05-2018 09:45 SV Budel 6 DOSL 7 41976 3-1
C 06-05-2018 10:00 UNA 9 SV Budel 6 38056 4-1
C 06-05-2018 10:30 Maarheeze 3 ZSC 4 45231 5-2
C 06-05-2018 10:00 De Valk 5 BES 3 38442 2-0
C 06-05-2018 10:00 DVS 6 DOSL 7 38842 7-0
C 06-05-2018 12:00 Gestel 6 SV Valkenswaard 10 44162 6-1
C 29-04-2018 10:00 ZSC 4 RKSV Heeze 7 39700 2-1
C 29-04-2018 12:00 DOSL 7 De Valk 5 38925 1-4
C 29-04-2018 10:30 BES 3 Gestel 6 38362 4-3
C 29-04-2018 10:00 SV Budel 6 Maarheeze 3 44595 1-5
C 29-04-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 DVS 6 44733 0-7
C 22-04-2018 10:00 ZSC 4 DVS 6 41088 0-6
C 22-04-2018 10:00 SV Budel 6 Gestel 6 48789 2-3
C 22-04-2018 10:30 Maarheeze 3 De Valk 5 47970 5-1
C 22-04-2018 12:00 RKSV Heeze 7 UNA 9 46566 2-7
C 22-04-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 DOSL 7 38210 3-2
C 19-04-2018 18:45 SV Valkenswaard 10 Maarheeze 3 49335 0-6
C 15-04-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 ZSC 4 44048 1-2
C 15-04-2018 12:00 DOSL 7 BES 3 46757 0-3
C 15-04-2018 12:00 Gestel 6 UNA 9 47607 2-2
C 15-04-2018 11:00 RKSV Heeze 7 Maarheeze 3 41665 1-3
C 15-04-2018 10:00 De Valk 5 SV Budel 6 44452 4-3
C 12-04-2018 18:30 DOSL 7 DVS 6 39894 1-9
C 12-04-2018 19:00 Maarheeze 3 SV Budel 6 48629 6-2
C 12-04-2018 18:30 ZSC 4 BES 3 41238 0-1
C 08-04-2018 10:00 SV Budel 6 RKSV Heeze 7 42402 2-1
C 08-04-2018 10:30 BES 3 DVS 6 40833 1-0
C 08-04-2018 10:30 Maarheeze 3 SV Valkenswaard 10 46204 11-1
C 08-04-2018 10:00 UNA 9 De Valk 5 39404 2-3
C 08-04-2018 10:00 ZSC 4 DOSL 7 46758 3-1
C 25-03-2018 10:00 De Valk 5 RKSV Heeze 7 46821 3-2
C 25-03-2018 10:00 DVS 6 UNA 9 40806 0-7
C 25-03-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 Brabantia 13 41100 0-0
C 25-03-2018 10:30 BES 3 ZSC 4 47167 5-2
C 25-03-2018 12:00 Gestel 6 Maarheeze 3 46717 4-2
C 25-03-2018 12:00 DOSL 7 SV Budel 6 49049 0-7
C 18-03-2018 10:00 SV Budel 6 Brabantia 13 48235 0-0
C 11-03-2018 12:00 DOSL 7 UNA 9 42198 1-6
C 11-03-2018 10:00 DVS 6 Gestel 6 47512 0-3
C 11-03-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 De Valk 5 42799 3-5
C 11-03-2018 10:30 BES 3 RKSV Heeze 7 41171 3-3
C 11-03-2018 10:00 ZSC 4 SV Budel 6 45297 1-2
C 11-03-2018 12:00 Brabantia 13 Maarheeze 3 48388 0-0
C 04-03-2018 12:00 RKSV Heeze 7 Brabantia 13 46526 0-0
C 25-02-2018 12:00 Brabantia 13 UNA 9 47877 0-0
C 18-02-2018 10:00 UNA 9 SV Valkenswaard 10 46158 3-2
C 18-02-2018 10:00 SV Budel 6 BES 3 44764 1-1
C 18-02-2018 12:00 RKSV Heeze 7 Gestel 6 44035 1-2
C 18-02-2018 12:00 Brabantia 13 DOSL 7 47671 1-0
C 04-02-2018 10:00 SV Valkenswaard 10 RKSV Heeze 7 41923 0-0
C 04-02-2018 10:30 BES 3 Brabantia 13 40585 0-0
C 04-02-2018 10:00 UNA 9 DVS 6 38480 3-0
C 28-01-2018 10:30 BES 3 UNA 9 42263 2-5
- 03-12-2017 10:00 DVS 6 RKSV Heeze 7 44589 2-3
- 03-12-2017 12:00 DOSL 7 Maarheeze 3 40359 1-6
- 03-12-2017 10:00 SV Valkenswaard 10 SV Budel 6 41495 2-5
- 03-12-2017 10:00 ZSC 4 Brabantia 13 40273 0-0
- 03-12-2017 12:00 Gestel 6 De Valk 5 44347 0-1
- 26-11-2017 12:00 Brabantia 13 SV Valkenswaard 10 37215 1-5
- 26-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 De Valk 5 39224 1-2
- 26-11-2017 10:30 Maarheeze 3 Gestel 6 47084 3-4
- 19-11-2017 12:00 DOSL 7 SV Valkenswaard 10 39192 0-3
- 19-11-2017 12:00 Gestel 6 SV Budel 6 44725 4-1
- 19-11-2017 10:00 UNA 9 RKSV Heeze 7 46929 3-2
- 19-11-2017 10:00 DVS 6 ZSC 4 41483 4-0
- 19-11-2017 10:00 De Valk 5 Maarheeze 3 41251 2-2
- 12-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 7 47523 0-4
- 12-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 10 BES 3 43641 1-6
- 12-11-2017 10:30 Maarheeze 3 UNA 9 44585 2-5
- 12-11-2017 10:00 ZSC 4 Gestel 6 40236 4-5
- 12-11-2017 10:00 SV Budel 6 DVS 6 42926 2-4
- 12-11-2017 12:00 Brabantia 13 De Valk 5 39847 0-5
- 05-11-2017 10:00 De Valk 5 SV Valkenswaard 10 37494 7-0
- 05-11-2017 10:00 SV Budel 6 ZSC 4 46162 2-1
- 05-11-2017 12:00 RKSV Heeze 7 BES 3 46042 1-4
- 05-11-2017 10:00 UNA 9 DOSL 7 41044 14-1
- 05-11-2017 10:30 Maarheeze 3 Brabantia 13 47731 3-1
- 05-11-2017 12:00 Gestel 6 DVS 6 41277 3-1
- 29-10-2017 12:00 Brabantia 13 SV Budel 6 42065 3-1
- 29-10-2017 10:00 DVS 6 De Valk 5 42738 3-5
- 29-10-2017 10:00 ZSC 4 UNA 9 37996 0-5
- 29-10-2017 10:30 BES 3 Maarheeze 3 39291 5-8
- 29-10-2017 12:00 DOSL 7 Gestel 6 48773 0-7
- 22-10-2017 09:30 SV Valkenswaard 10 Gestel 6 40898 2-9
- 15-10-2017 12:00 RKSV Heeze 7 ZSC 4 46398 3-0
- 15-10-2017 10:00 De Valk 5 DOSL 7 48487 14-0
- 15-10-2017 10:00 UNA 9 Brabantia 13 44293 2-2
- 15-10-2017 12:00 Gestel 6 BES 3 46145 4-3
- 15-10-2017 10:00 DVS 6 SV Valkenswaard 10 47380 6-1
C 08-10-2017 10:00 SV Budel 6 UNA 9 49289 3-7
C 08-10-2017 10:00 ZSC 4 Maarheeze 3 40927 1-5
C 08-10-2017 10:30 BES 3 De Valk 5 39433 3-1
C 08-10-2017 12:00 Brabantia 13 RKSV Heeze 7 41019 2-1
C 01-10-2017 12:00 DOSL 7 ZSC 4 45732 0-2
C 01-10-2017 10:00 DVS 6 BES 3 48391 1-3
C 01-10-2017 10:00 De Valk 5 UNA 9 48442 0-1
C 01-10-2017 12:00 RKSV Heeze 7 SV Budel 6 46040 0-2
C 01-10-2017 12:00 Gestel 6 Brabantia 13 48257 2-5
C 24-09-2017 10:00 ZSC 4 SV Valkenswaard 10 41805 2-1
C 24-09-2017 10:00 UNA 9 Gestel 6 43610 4-3
C 24-09-2017 10:30 BES 3 DOSL 7 48564 8-0
C 24-09-2017 12:00 Brabantia 13 DVS 6 44372 3-1
C 24-09-2017 10:00 SV Budel 6 De Valk 5 47872 3-2
C 24-09-2017 10:30 Maarheeze 3 RKSV Heeze 7 48109 8-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze 3 20 16 1 3 49 100 38 62 0
2 UNA 9 20 16 1 3 49 88 36 52 0
3 De Valk 5 20 15 1 4 46 75 31 44 0
4 Gestel 6 20 15 1 4 46 75 39 36 0
5 BES 3 20 13 2 5 41 65 37 28 0
6 SV Budel 6 20 9 1 10 28 47 56 -9 0
7 DVS 6 20 8 0 12 24 61 43 18 0
8 RKSV Heeze 7 20 5 2 13 17 41 55 -14 0
9 ZSC 4 20 5 0 15 15 24 65 -41 0
10 SV Valkenswaard 10 20 2 1 17 7 24 95 -71 0
11 DOSL 7 20 1 0 19 3 17 122 -105 0

Training

Berichten



Terug naar boven