513 Vrouwen Zondag

Senioren - Dames - ST DOSL/Sterksel VR1

Teamleden

Spelers
Ellen Barten        
Suzan Bax        
Ilse Bennenbroek        
Nienke Gerlings        
Ellen Janssen        
Eline van Meijl        
Chantal van den Nouwlant        
Mieke van der Sande        
Jody Smolenaars        
Karlijn Staals        
Wendy Vervoort        
Lisa van Weert        
Saskia van Weert        
Rowan Wouters        
 
Overige teamleden
Jan Hurkmans Trainer
Anja Gerlings- v.d. Palen Ass. scheids.
Jeroen van den Heuvel Leider/Trainer
Wim van Weert Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2018 20:00 EMK VR1 RKSV Nuenen VR3 143227 0-0
C 03-06-2018 12:00 Bergeijk VR1 EMK VR1 51424 3-1
C 03-06-2018 12:15 Nederwetten VR1 De Valk VR1 50073 3-0
C 31-05-2018 19:30 Hapert VR1 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 49898 5-1
C 30-05-2018 19:30 RPC VR1 RKSV Nuenen VR3 51491 1-3
C 27-05-2018 13:00 EMK VR1 RKSV Nuenen VR3 50696 0-0
C 27-05-2018 10:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 Bergeijk VR1 51205 0-9
C 27-05-2018 12:00 EFC VR1 Nederwetten VR1 51465 8-0
C 27-05-2018 11:30 RPC VR1 Beerse Boys VR3 51426 3-1
C 27-05-2018 09:45 Bladella VR1 Hapert VR1 50130 2-5
C 22-05-2018 19:30 Hapert VR1 RKSV Nuenen VR3 142633 6-1
C 20-05-2018 12:15 Nederwetten VR1 RPC VR1 50024 1-2
C 20-05-2018 10:00 Beerse Boys VR3 EMK VR1 50183 2-8
C 20-05-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 Bladella VR1 50329 1-2
C 20-05-2018 12:00 Bergeijk VR1 De Valk VR1 50872 11-0
C 20-05-2018 10:00 Hapert VR1 EFC VR1 50441 5-2
C 15-05-2018 19:15 RKSV Nuenen VR3 EFC VR1 49924 3-3
C 15-05-2018 19:15 Bladella VR1 RPC VR1 50571 2-3
C 13-05-2018 12:00 Bergeijk VR1 Nederwetten VR1 49930 7-0
C 13-05-2018 09:45 Bladella VR1 EMK VR1 51218 0-3
C 13-05-2018 10:00 De Valk VR1 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 49932 2-1
C 13-05-2018 12:00 RPC VR1 Hapert VR1 49859 4-0
C 13-05-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 Beerse Boys VR3 49856 2-2
C 10-05-2018 10:00 Hapert VR1 RPC VR1 49836 0-3
C 10-05-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 Bergeijk VR1 50790 2-4
C 10-05-2018 10:00 Beerse Boys VR3 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 49596 4-0
C 08-05-2018 20:00 EMK VR1 Bladella VR1 49958 5-0
C 06-05-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 De Valk VR1 49576 5-1
C 06-05-2018 10:00 EFC VR1 RPC VR1 51558 3-5
C 06-05-2018 12:15 Nederwetten VR1 EMK VR1 50626 0-2
C 06-05-2018 09:45 Bladella VR1 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 50201 2-1
C 06-05-2018 10:00 Hapert VR1 Beerse Boys VR3 51458 3-3
C 02-05-2018 20:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 RPC VR1 50776 1-4
C 29-04-2018 13:00 EMK VR1 Hapert VR1 51058 1-0
C 29-04-2018 10:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 EFC VR1 50164 0-3
C 29-04-2018 10:00 De Valk VR1 Bladella VR1 50916 3-2
C 29-04-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Bergeijk VR1 50713 0-6
C 24-04-2018 20:00 EMK VR1 De Valk VR1 142616 2-2
C 24-04-2018 18:45 Nederwetten VR1 EFC VR1 50121 2-6
C 22-04-2018 10:00 Hapert VR1 Bergeijk VR1 51331 1-3
C 22-04-2018 13:00 EMK VR1 EFC VR1 50381 5-3
C 22-04-2018 12:15 Nederwetten VR1 RKSV Nuenen VR3 50914 0-1
C 22-04-2018 10:00 Beerse Boys VR3 De Valk VR1 50684 1-1
C 17-04-2018 18:45 EMK VR1 Beerse Boys VR3 50030 3-1
C 17-04-2018 20:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 Nederwetten VR1 51442 2-0
C 15-04-2018 10:00 Hapert VR1 Nederwetten VR1 49853 1-0
C 15-04-2018 10:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 EMK VR1 50232 0-4
C 15-04-2018 12:00 EFC VR1 Beerse Boys VR3 49578 2-3
C 15-04-2018 12:00 RPC VR1 De Valk VR1 51276 3-0
C 15-04-2018 12:00 Bladella VR1 Bergeijk VR1 50832 1-4
C 10-04-2018 18:30 Hapert VR1 RKSV Nuenen VR3 50221 0-0
C 10-04-2018 18:30 EFC VR1 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 50942 5-0
C 10-04-2018 18:30 EMK VR1 De Valk VR1 49905 0-0
C 10-04-2018 19:00 Beerse Boys VR3 RPC VR1 50952 2-7
C 08-04-2018 13:00 EMK VR1 RPC VR1 51389 1-2
C 08-04-2018 12:00 Bergeijk VR1 RKSV Nuenen VR3 50410 5-1
C 08-04-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Bladella VR1 49655 8-0
C 08-04-2018 10:00 De Valk VR1 EFC VR1 49650 4-3
C 08-04-2018 12:15 Nederwetten VR1 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 50156 2-2
C 25-03-2018 09:45 Bladella VR1 Nederwetten VR1 51292 1-2
C 25-03-2018 10:00 De Valk VR1 EMK VR1 50455 0-3
C 25-03-2018 10:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 Beerse Boys VR3 50019 2-7
C 25-03-2018 12:00 EFC VR1 Bergeijk VR1 50267 1-2
C 25-03-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 Hapert VR1 49778 1-5
C 11-03-2018 10:00 Beerse Boys VR3 Nederwetten VR1 51502 3-2
C 11-03-2018 12:00 RPC VR1 Bergeijk VR1 50519 4-4
C 11-03-2018 12:00 EFC VR1 Bladella VR1 49640 7-0
C 11-03-2018 10:00 De Valk VR1 Hapert VR1 49793 2-8
C 11-03-2018 10:00 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 RKSV Nuenen VR3 51268 1-5
C 18-02-2018 12:00 RKSV Nuenen VR3 EMK VR1 50154 2-3
C 18-02-2018 12:00 Bergeijk VR1 ST DOSL/Sterksel VR1 50137 8-0
C 18-02-2018 10:00 Hapert VR1 Bladella VR1 50331 1-2
C 14-01-2018 10:00 Bergeijk VR1 Hapert VR1 100919 1-2
- 03-12-2017 12:00 EFC VR1 Hapert VR1 50234 1-5
- 03-12-2017 10:00 De Valk VR1 Bergeijk VR1 49780 0-9
- 03-12-2017 12:00 RPC VR1 Nederwetten VR1 49882 2-2
- 03-12-2017 09:45 Bladella VR1 RKSV Nuenen VR3 51165 0-4
- 26-11-2017 12:00 Bergeijk VR1 EFC VR1 50032 3-0
- 26-11-2017 12:15 Nederwetten VR1 Bladella VR1 50671 4-2
- 19-11-2017 12:00 Bergeijk VR1 Hapert VR1 50264 0-0
- 19-11-2017 12:00 RKSV Nuenen VR3 Nederwetten VR1 50697 1-2
- 19-11-2017 12:00 RPC VR1 ST DOSL/Sterksel VR1 50458 1-0
- 19-11-2017 12:00 EFC VR1 EMK VR1 50900 4-2
- 19-11-2017 10:00 De Valk VR1 Beerse Boys VR3 49750 0-3
- 12-11-2017 10:00 Beerse Boys VR3 RKSV Nuenen VR3 50926 4-4
- 12-11-2017 12:15 Nederwetten VR1 Bergeijk VR1 51434 1-9
- 12-11-2017 10:00 ST DOSL/Sterksel VR1 De Valk VR1 50068 0-1
- 05-11-2017 12:00 RKSV Nuenen VR3 ST DOSL/Sterksel VR1 49672 7-0
- 05-11-2017 12:00 Bergeijk VR1 RPC VR1 51511 7-1
- 05-11-2017 12:15 Nederwetten VR1 Beerse Boys VR3 50577 1-6
- 05-11-2017 12:00 Bladella VR1 EFC VR1 50086 0-4
- 05-11-2017 10:00 Hapert VR1 De Valk VR1 49962 2-2
- 29-10-2017 10:00 ST DOSL/Sterksel VR1 Hapert VR1 49622 2-5
- 29-10-2017 10:00 De Valk VR1 Nederwetten VR1 50769 4-1
- 29-10-2017 12:00 EFC VR1 RKSV Nuenen VR3 50770 3-2
- 29-10-2017 12:00 RPC VR1 Bladella VR1 49802 5-1
- 29-10-2017 13:00 EMK VR1 Bergeijk VR1 50572 2-5
- 15-10-2017 09:45 Bladella VR1 De Valk VR1 50033 2-3
- 15-10-2017 10:00 RKSV Nuenen VR3 RPC VR1 51151 2-3
- 15-10-2017 12:00 Bergeijk VR1 Beerse Boys VR3 50472 3-2
- 15-10-2017 10:00 Hapert VR1 EMK VR1 50563 6-4
C 08-10-2017 10:00 Beerse Boys VR3 Hapert VR1 50960 1-0
C 08-10-2017 10:00 ST DOSL/Sterksel VR1 Bladella VR1 50247 1-1
C 08-10-2017 10:00 De Valk VR1 RKSV Nuenen VR3 51342 3-4
C 08-10-2017 13:00 EMK VR1 Nederwetten VR1 50063 3-0
C 08-10-2017 12:00 RPC VR1 EFC VR1 51296 4-0
C 01-10-2017 12:00 EFC VR1 De Valk VR1 51266 5-2
C 01-10-2017 09:45 Bladella VR1 Beerse Boys VR3 49703 0-6
C 01-10-2017 12:00 RPC VR1 EMK VR1 50625 1-1
C 24-09-2017 12:15 Nederwetten VR1 Hapert VR1 50170 3-2
C 24-09-2017 12:00 Bergeijk VR1 Bladella VR1 49953 8-0
C 24-09-2017 10:00 De Valk VR1 RPC VR1 51361 1-4
C 24-09-2017 10:00 Beerse Boys VR3 EFC VR1 50418 2-2
C 24-09-2017 13:00 EMK VR1 ST DOSL/Sterksel VR1 50495 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk VR1 20 18 1 1 55 111 19 92 0
2 RPC VR1 20 15 3 2 48 62 32 30 0
3 EMK VR1 19 12 2 5 38 58 31 27 0
4 Hapert VR1 20 11 2 7 35 62 39 23 0
5 Beerse Boys VR3 20 9 5 6 32 61 49 12 0
6 EFC VR1 20 9 2 9 29 65 49 16 0
7 RKSV Nuenen VR3 19 7 3 9 24 51 48 3 0
8 De Valk VR1 20 6 3 11 21 31 72 -41 0
9 Nederwetten VR1 20 5 2 13 17 26 64 -38 0
10 Bladella VR1 20 3 1 16 10 20 78 -58 0
11 ST DOSL/Sterksel/RKSV Heeze VR1 20 1 2 17 5 14 80 -66 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 28-06-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 05-07-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 12-07-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 19-07-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 26-07-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 02-08-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 09-08-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 16-08-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 23-08-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 30-08-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 06-09-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 13-09-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 20-09-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 27-09-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 04-10-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 11-10-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 18-10-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 25-10-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 01-11-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 08-11-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 15-11-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 22-11-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 29-11-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 06-12-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 13-12-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 20-12-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 27-12-17 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 03-01-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 10-01-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 17-01-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 24-01-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 31-01-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 07-02-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 14-02-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 21-02-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 28-02-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 07-03-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 14-03-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 21-03-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 28-03-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 04-04-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 11-04-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 18-04-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 25-04-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 02-05-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 09-05-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 16-05-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 23-05-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
wo 30-05-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vrijdag 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 30-06-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 07-07-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 14-07-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 21-07-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 28-07-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 04-08-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 11-08-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 18-08-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 25-08-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 01-09-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 08-09-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 15-09-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 22-09-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 29-09-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 06-10-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 13-10-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 20-10-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 27-10-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 03-11-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 10-11-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 17-11-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 24-11-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 01-12-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 08-12-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 15-12-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 22-12-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 29-12-17 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 05-01-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 12-01-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 19-01-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 26-01-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 02-02-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 09-02-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 16-02-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 23-02-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 02-03-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 09-03-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 16-03-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 23-03-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 30-03-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 06-04-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 13-04-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 20-04-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 27-04-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 04-05-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 11-05-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 18-05-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1
vr 25-05-18 19:30 - 20:45 Kunstgras Team training ST DOSL/Sterksel VR1

Berichten



Terug naar boven