0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - A - DOSL JO19-1

Teamleden

Spelers
Ruben Raijmakers Keeper      
Tom Beemer        
Ezra Biolek        
Kees Galama        
Teun Jacobs        
Tom Kerkhofs        
Rob Kerkhofs        
Leon Kissen        
Floris de Kort        
Jules Nijpels        
Thomas Schutte        
Maikel Steeghs        
Martijn Vermeulen        
Stan Vlassak        
Bram van Weert        
Laurence van Zon        
 
Overige teamleden
Martin Beemer Trainer
Paul Reemers Trainer
Paul van Kuijk Leider/Trainer
Martin Beenders Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-2 Gestel JO19-1
C 23-02-2019 15:00 Geldrop JO19-3 Marvilde JO19-2
C 09-03-2019 13:30 Gestel JO19-1 Rood Wit V JO19-3
C 09-03-2019 14:00 FC Eindhoven AV JO19-1 Acht JO19-1
C 09-03-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-2 SJO Juventud JO19-1
C 09-03-2019 14:30 RPC JO19-2 DOSL JO19-1
C 09-03-2019 15:00 Dommelen JO19-3 Woenselse Boys JO19-1
C 14-03-2019 19:00 Geldrop JO19-3 SV Unitas'59 JO19-2
C 16-03-2019 14:30 Acht JO19-1 Geldrop JO19-3
C 16-03-2019 14:30 SJO Juventud JO19-1 Dommelen JO19-3
C 16-03-2019 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1
C 16-03-2019 14:30 Woenselse Boys JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1
C 16-03-2019 15:00 Rood Wit V JO19-3 RPC JO19-2
C 16-03-2019 15:45 Marvilde JO19-2 SV Unitas'59 JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO19-1 Rood Wit V JO19-3 J. (Jan) Hurkmans 107372
C 09-02-2019 15:00 Dommelen JO19-3 DOSL JO19-1 J.J. (Jan) Slegers 108229 1 - 2
V 02-02-2019 15:45 Marvilde Jo19-1 DOSL JO19-1
V 26-01-2019 afgelast Someren Jo19-2 DOSL JO19-1
C 11-12-2018 vervallen DOSL JO19-1 WODAN Jo19-2 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
C 11-12-2018 19:45 DOSL JO19-1 WODAN JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 33243 6 - 0
C 08-12-2018 14:30 DOSL JO19-1 Best Vooruit JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 33578 2 - 1
C 01-12-2018 14:30 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 Afgeschermd 34278 1 - 2
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 34281 4 - 3
C 10-11-2018 14:30 DOSL JO19-1 Beerse Boys JO19-1 J. (Jan) Hurkmans 34547 1 - 1
V 08-11-2018 19:45 DOSL JO19-1 Budel JO19-1 Frank Bax (Scheidsrechter)
C 03-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 R. (Roy) Hermans 33233 3 - 0
C 27-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Acht JO19-1 J. (Jan) Hurkmans 33818 0 - 7
C 13-10-2018 16:15 SJO Juventud JO19-1 DOSL JO19-1 W. (Wim) Raaijmakers 33594 6 - 2
C 06-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1 MP (Mark) vdBoogaard 34132 1 - 5
C 29-09-2018 15:45 Marvilde JO19-1 DOSL JO19-1 R. (Ralph) Geelen 34573 3 - 1
C 22-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 J. (Jeroen) vanEsch 33404 5 - 0
B 15-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 DOSL JO19-1 MP (Mark) vdBoogaard 3875 3 - 1
B 08-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 Marvilde JO19-2 Afgeschermd 4458 0 - 3
B 01-09-2018 13:00 TSV Gudok JO19-2 DOSL JO19-1 R.C.F (Ronald) Hoogkamer 4334 1 - 3
V 23-08-2018 19:45 DOSL JO19-1 Braakhuizen Jo19-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter)
C 02-06-2018 14:30 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 107493 0 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 15:45 Marvilde JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 108592 0-0
C 16-02-2019 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Acht JO19-1 108420 0-0
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO19-1 Rood Wit V JO19-3 107372 0-0
C 16-02-2019 14:00 SJO Juventud JO19-1 RPC JO19-2 108421 0-0
C 16-02-2019 13:30 Gestel JO19-1 Dommelen JO19-3 107349 0-0
C 09-02-2019 15:00 Dommelen JO19-3 DOSL JO19-1 108229 1-2
C 09-02-2019 15:00 Rood Wit V JO19-3 Woenselse Boys JO19-1 108473 2-1
C 09-02-2019 14:30 RPC JO19-2 Marvilde JO19-2 107958 2-17
C 09-02-2019 14:30 Acht JO19-1 SJO Juventud JO19-1 108401 2-1
C 09-02-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-2 Gestel JO19-1 107913 0-0
C 09-02-2019 14:00 FC Eindhoven AV JO19-1 Geldrop JO19-3 107345 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 TSV Gudok JO19-2 Marvilde JO19-2 4394 1-8
B 15-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 DOSL JO19-1 3875 3-1
B 08-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 Marvilde JO19-2 4458 0-3
B 08-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 TSV Gudok JO19-2 4064 6-2
B 01-09-2018 13:00 TSV Gudok JO19-2 DOSL JO19-1 4334 1-3
B 01-09-2018 15:45 Marvilde JO19-2 Gestel JO19-1 3921 8-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Hapert JO19-1 34520 1-2
C 15-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33525 3-4
C 11-12-2018 19:45 DOSL JO19-1 WODAN JO19-2 33243 6-0
C 08-12-2018 14:45 SJO Juventud JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34264 6-4
C 08-12-2018 13:30 Gestel JO19-1 Marvilde JO19-1 34243 5-3
C 08-12-2018 14:30 DOSL JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33578 2-1
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34119 1-4
C 08-12-2018 15:00 Acht JO19-1 Hapert JO19-1 33557 2-0
C 08-12-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 WODAN JO19-2 33783 4-1
C 01-12-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Acht JO19-1 33192 3-2
C 01-12-2018 14:30 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 34278 1-2
C 01-12-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32764 0-3
C 01-12-2018 14:45 WODAN JO19-2 Gestel JO19-1 34020 3-7
C 01-12-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 33348 3-1
C 01-12-2018 15:45 Marvilde JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33388 0-0
C 24-11-2018 14:45 Gestel JO19-1 Hapert JO19-1 33432 5-2
C 24-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Marvilde JO19-1 33743 5-2
C 24-11-2018 13:30 SJO Juventud JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33629 0-4
C 24-11-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 32776 2-0
C 21-11-2018 19:30 Woenselse Boys JO19-1 Beerse Boys JO19-1 33757 4-2
C 17-11-2018 13:30 Gestel JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 33877 8-4
C 17-11-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33653 1-3
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 34281 4-3
C 17-11-2018 14:30 Hapert JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34273 0-0
C 17-11-2018 14:45 WODAN JO19-2 Acht JO19-1 33606 3-5
C 17-11-2018 15:45 Marvilde JO19-1 SJO Juventud JO19-1 33533 1-4
C 10-11-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 WODAN JO19-2 33766 3-0
C 10-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 33712 5-2
C 10-11-2018 14:30 DOSL JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34547 1-1
C 10-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Marvilde JO19-1 34232 3-3
C 10-11-2018 15:30 SJO Juventud JO19-1 Gestel JO19-1 34222 4-4
C 10-11-2018 15:30 Best Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 33992 4-1
C 03-11-2018 14:45 SJO Juventud JO19-1 WODAN JO19-2 34305 3-1
C 03-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 33233 3-0
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Beerse Boys JO19-1 33217 5-3
C 03-11-2018 14:30 Acht JO19-1 Best Vooruit JO19-2 33346 4-0
C 03-11-2018 13:30 Gestel JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34241 8-1
C 31-10-2018 19:15 Woenselse Boys JO19-1 Hapert JO19-1 33752 3-0
C 27-10-2018 14:45 Best Vooruit JO19-2 Gestel JO19-1 34088 2-2
C 27-10-2018 14:45 WODAN JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 33330 1-4
C 27-10-2018 14:30 Hapert JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32949 0-1
C 27-10-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Marvilde JO19-1 33605 4-3
C 27-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Acht JO19-1 33818 0-7
C 27-10-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 34463 0-3
C 23-10-2018 20:00 Best Vooruit JO19-2 SJO Juventud JO19-1 34075 2-0
C 17-10-2018 19:30 Gestel JO19-1 Beerse Boys JO19-1 101298 4-5
C 13-10-2018 15:45 Marvilde JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 34069 2-4
C 13-10-2018 16:15 SJO Juventud JO19-1 DOSL JO19-1 33594 6-2
C 13-10-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 WODAN JO19-2 34326 4-0
C 13-10-2018 13:30 Gestel JO19-1 Acht JO19-1 32750 4-2
C 06-10-2018 14:30 Acht JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 34534 1-0
C 06-10-2018 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1 34132 1-5
C 06-10-2018 14:30 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 34078 7-1
C 06-10-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34312 4-2
C 06-10-2018 14:45 WODAN JO19-2 Marvilde JO19-1 33835 1-4
C 29-09-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Acht JO19-1 33452 3-3
C 29-09-2018 14:30 Beerse Boys JO19-1 Hapert JO19-1 32812 4-1
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Gestel JO19-1 33018 2-3
C 29-09-2018 14:45 WODAN JO19-2 Best Vooruit JO19-2 33100 0-6
C 29-09-2018 15:45 Marvilde JO19-1 DOSL JO19-1 34573 3-1
C 29-09-2018 16:15 SJO Juventud JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 33753 1-1
C 22-09-2018 16:45 Best Vooruit JO19-2 Marvilde JO19-1 33342 4-2
C 22-09-2018 14:45 Hapert JO19-1 WODAN JO19-2 34559 0-2
C 22-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 Beerse Boys JO19-1 34226 0-0
C 22-09-2018 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 32898 2-1
C 22-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 33404 5-0
C 22-09-2018 14:30 Acht JO19-1 SJO Juventud JO19-1 32759 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Marvilde JO19-2 2 2 0 0 6 25 2 23 0
2 DOSL JO19-1 2 2 0 0 6 5 3 2 0
3 Gestel JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
4 Woenselse Boys JO19-1 2 1 0 1 3 4 2 2 0
5 Rood Wit V JO19-3 2 1 0 1 3 4 4 0 0
6 Acht JO19-1 2 1 0 1 3 2 4 -2 0
7 FC Eindhoven AV JO19-1 2 1 0 1 3 2 9 -7 0
8 RPC JO19-2 2 1 0 1 3 6 18 -12 0
9 SV Unitas'59 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Geldrop JO19-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Dommelen JO19-3 2 0 0 2 0 4 6 -2 0
12 SJO Juventud JO19-1 2 0 0 2 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Marvilde JO19-2 3 3 0 0 9 19 2 17 0
2 Gestel JO19-1 3 2 0 1 6 10 11 -1 0
3 DOSL JO19-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
4 TSV Gudok JO19-2 3 0 0 3 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gestel JO19-1 11 8 2 1 26 55 29 26 0
2 Acht JO19-1 11 8 1 2 25 39 19 20 0
3 Best Vooruit JO19-2 11 8 1 2 25 31 16 15 0
4 SJO Juventud JO19-1 11 6 2 3 20 30 22 8 0
5 Woenselse Boys JO19-1 11 6 2 3 20 28 20 8 0
6 Beerse Boys JO19-1 11 5 1 5 16 33 33 0 0
7 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 10 4 1 5 13 19 29 -10 0
8 DOSL JO19-1 11 4 1 6 13 23 31 -8 0
9 Spoordonkse Boys JO19-1 10 4 0 6 12 27 32 -5 0
10 Marvilde JO19-1 10 2 1 7 7 24 33 -9 0
11 Hapert JO19-1 10 2 0 8 6 14 25 -11 0
12 WODAN JO19-2 11 1 0 10 3 12 46 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-06-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 03-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 10-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 17-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 24-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 31-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 18-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
di 25-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven