0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - B - DOSL JO17-2

Teamleden

Spelers
Joep van Mierlo Keeper      
Rob de Beer        
Joris van Dijk        
Paul van Eert        
Freek van Hoek        
Luuk van Hooff        
Daan Jacobs        
Sam van Lieshout        
Freek Nijpels        
Jan Noordman        
Thijs Schutte        
Bram van der Vegt        
 
Overige teamleden
Koen Beemer Trainer
Peter Jacobs Leider/Trainer
Ruben van Meijl Leider/Trainer
Martin Beenders Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 04-05-2019 14:30 DOSL JO17-2 RKSV Heeze JO17-2 J. (Jan) Hurkmans… (+1) 110453 Sportpark De groote Speel - -
C 11-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 DOSL JO17-2 110479 Sportpark de Oude Landen - -
C 18-05-2019 14:30 DOSL JO17-2 De Valk JO17-1 J. (Jan) Hurkmans… (+1) 109584 Sportpark De groote Speel - -
C 25-05-2019 13:30 DVS JO17-2 DOSL JO17-2 111631 Sportpark De Aalstervelden - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 SV Valkenswaard JO17-3
C 04-05-2019 12:45 UNA JO17-4 Waalre JO17-2
C 04-05-2019 13:30 DVS JO17-2 De Valk JO17-1
C 04-05-2019 14:00 Marvilde JO17-2 SBC JO17-3
C 04-05-2019 14:30 DOSL JO17-2 RKSV Heeze JO17-2
C 11-05-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 UNA JO17-4
C 11-05-2019 14:30 RKSV Heeze JO17-2 DVS JO17-2
C 11-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 DOSL JO17-2
C 11-05-2019 13:00 Waalre JO17-2 Marvilde JO17-2
C 18-05-2019 13:00 Waalre JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5
C 18-05-2019 14:00 Marvilde JO17-2 SV Valkenswaard JO17-3
C 18-05-2019 14:30 DOSL JO17-2 De Valk JO17-1
C 18-05-2019 15:00 UNA JO17-4 SBC JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 12:45 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 J.A.G. (Hans) Moonen 110440 2 - 2
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO17-2 SBC JO17-3 F.P. (Frans) van Mierlo 111029 0 - 13
C 23-03-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 DOSL JO17-2 Afgeschermd 110304 0 - 2
C 16-03-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO17-1 DOSL JO17-2 111845
C 09-03-2019 vervallen DOSL JO17-2 RPC JO17-3 110273
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 F.P. (Frans) van Mierlo 109900 0 - 3
C 09-02-2019 13:00 Waalre JO17-2 DOSL JO17-2 D. (Daan) Siebers 109934 2 - 1
V 02-02-2019 vervallen DOSL JO17-2 Marvilde Jo17-2 Frank Bax (Scheidsrechter)
C 15-12-2018 14:30 DOSL JO17-2 RPC JO17-3 F.P. (Frans) vanMierlo 35789 0 - 3
C 08-12-2018 14:30 DOSL JO17-2 SV Budel JO17-4 F.P. (Frans) vanMierlo 36525 2 - 1
C 01-12-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 DOSL JO17-2 T. (Tom) Nijssen 37594 3 - 5
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Geldrop JO17-4 F.P. (Frans) vanMierlo 36210 5 - 0
C 17-11-2018 14:30 EMK JO17-2 DOSL JO17-2 T.J.P (David) vanLiempt 37397 2 - 1
C 10-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-2 M. (Max) Cremers 93945 3 - 0
C 03-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 M. (Max) Cremers… (+1) 38139 0 - 4
C 27-10-2018 15:00 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 C.W.A. (Rene) vanAlten 36159 1 - 3
C 06-10-2018 13:00 Waalre JO17-2 DOSL JO17-2 M.G.M. (Markus) vanGerven 36784 9 - 2
C 29-09-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 DOSL JO17-2 S.F.J. (Stephan) Meulendijks 35674 3 - 1
C 22-09-2018 14:30 DOSL JO17-2 Maarheeze JO17-1 A. (Aleks) Stancic 37358 0 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Marvilde JO17-2 109679 5-2
C 13-04-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 DVS JO17-2 110540 1-5
C 13-04-2019 14:30 RKSV Heeze JO17-2 De Valk JO17-1 111685 1-3
C 13-04-2019 12:45 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 110440 2-2
C 10-04-2019 18:30 RKSV Heeze JO17-2 Waalre JO17-2 109469 1-0
C 06-04-2019 13:00 De Valk JO17-1 SV Valkenswaard JO17-3 109647 0-2
C 06-04-2019 13:30 DVS JO17-2 Waalre JO17-2 111461 5-1
C 06-04-2019 14:00 Marvilde JO17-2 UNA JO17-4 111077 1-1
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO17-2 SBC JO17-3 111029 0-13
C 30-03-2019 13:15 SV Valkenswaard JO17-3 Waalre JO17-2 109648 2-4
C 23-03-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 RKSV Heeze JO17-2 111334 1-3
C 23-03-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 DOSL JO17-2 110304 0-2
C 23-03-2019 15:00 UNA JO17-4 DVS JO17-2 110448 0-10
C 23-03-2019 15:15 SBC JO17-3 De Valk JO17-1 111518 2-4
C 16-03-2019 13:30 DVS JO17-2 SBC JO17-3 109559 4-0
C 16-03-2019 13:00 De Valk JO17-1 Marvilde JO17-2 111402 3-3
C 09-03-2019 15:15 SBC JO17-3 RKSV Nuenen JO17-5 111924 2-0
C 09-03-2019 15:00 UNA JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-1 109644 0-0
C 09-03-2019 14:00 Marvilde JO17-2 DVS JO17-2 111030 3-0
C 09-03-2019 13:00 Waalre JO17-2 De Valk JO17-1 111644 3-5
C 23-02-2019 14:00 Marvilde JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 149356 0-0
C 23-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO17-3 RKSV Heeze JO17-2 110327 1-3
C 16-02-2019 13:00 De Valk JO17-1 UNA JO17-4 110035 2-2
C 16-02-2019 13:30 DVS JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 111421 4-1
C 16-02-2019 14:00 FC Eindhoven AV JO17-1 RPC JO17-3 111530 0-0
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 109900 0-3
C 16-02-2019 14:30 RKSV Heeze JO17-2 SBC JO17-3 110203 3-3
C 09-02-2019 16:15 RPC JO17-3 DVS JO17-2 110703 0-0
C 09-02-2019 15:15 SBC JO17-3 SV Valkenswaard JO17-3 110839 3-2
C 09-02-2019 15:00 UNA JO17-4 RKSV Heeze JO17-2 109692 0-2
C 09-02-2019 14:00 Marvilde JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 111114 0-0
C 09-02-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 De Valk JO17-1 111700 2-0
C 09-02-2019 13:00 Waalre JO17-2 DOSL JO17-2 109934 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:15 SV Valkenswaard JO17-3 Geldrop JO17-4 36006 3-3
C 15-12-2018 13:00 Waalre JO17-2 Maarheeze JO17-1 36274 0-0
C 15-12-2018 14:30 DOSL JO17-2 RPC JO17-3 35789 0-3
C 08-12-2018 13:00 Maarheeze JO17-1 UNA JO17-4 37691 3-1
C 08-12-2018 13:00 Waalre JO17-2 RPC JO17-3 36402 0-0
C 08-12-2018 14:00 Marvilde JO17-2 RKSV Nuenen JO17-7 36084 2-2
C 08-12-2018 14:30 DOSL JO17-2 SV Budel JO17-4 36525 2-1
C 08-12-2018 14:30 EMK JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-2 93949 8-5
C 01-12-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 DOSL JO17-2 37594 3-5
C 01-12-2018 14:30 SV Budel JO17-4 EMK JO17-2 36890 1-4
C 01-12-2018 15:00 Geldrop JO17-4 Waalre JO17-2 37342 1-5
C 01-12-2018 15:00 UNA JO17-4 SV Valkenswaard JO17-3 37828 2-1
C 01-12-2018 15:35 FC Eindhoven AV JO17-2 Maarheeze JO17-1 93948 2-4
C 01-12-2018 16:15 RPC JO17-3 Marvilde JO17-2 37386 1-4
C 24-11-2018 13:00 Waalre JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-2 93947 7-0
C 24-11-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 UNA JO17-4 37003 1-16
C 24-11-2018 14:00 Marvilde JO17-2 SV Budel JO17-4 36991 7-0
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Geldrop JO17-4 36210 5-0
C 24-11-2018 14:30 EMK JO17-2 RPC JO17-3 36134 1-1
C 24-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 Maarheeze JO17-1 36576 1-2
C 17-11-2018 13:00 Maarheeze JO17-1 Marvilde JO17-2 35593 12-2
C 17-11-2018 14:30 SV Budel JO17-4 Waalre JO17-2 38054 0-7
C 17-11-2018 14:30 EMK JO17-2 DOSL JO17-2 37397 2-1
C 17-11-2018 15:00 Geldrop JO17-4 RKSV Nuenen JO17-7 37742 5-0
C 17-11-2018 14:00 FC Eindhoven AV JO17-2 SV Valkenswaard JO17-3 93946 1-3
C 17-11-2018 16:15 RPC JO17-3 UNA JO17-4 35816 2-2
C 14-11-2018 19:00 RKSV Nuenen JO17-7 EMK JO17-2 35901 1-8
C 10-11-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 RPC JO17-3 35774 4-3
C 10-11-2018 14:00 Marvilde JO17-2 Geldrop JO17-4 36350 1-2
C 10-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-2 93945 3-0
C 10-11-2018 15:00 UNA JO17-4 SV Budel JO17-4 37705 5-1
C 10-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 EMK JO17-2 37232 7-2
C 08-11-2018 19:00 EMK JO17-2 Waalre JO17-2 35886 4-1
C 03-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 SV Budel JO17-4 36430 6-1
C 03-11-2018 14:30 EMK JO17-2 UNA JO17-4 36793 1-3
C 03-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 38139 0-4
C 03-11-2018 14:00 FC Eindhoven AV JO17-2 RPC JO17-3 93944 2-1
C 03-11-2018 13:00 Waalre JO17-2 RKSV Nuenen JO17-7 36071 12-2
C 03-11-2018 13:00 Maarheeze JO17-1 Geldrop JO17-4 36294 9-0
C 31-10-2018 19:15 Maarheeze JO17-1 RKSV Nuenen JO17-7 37489 16-1
C 27-10-2018 15:00 SV Budel JO17-4 Maarheeze JO17-1 36227 1-4
C 27-10-2018 15:00 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 36159 1-3
C 27-10-2018 15:00 Geldrop JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-2 93943 0-5
C 27-10-2018 14:00 Marvilde JO17-2 Waalre JO17-2 37902 2-4
C 27-10-2018 16:15 RPC JO17-3 SV Valkenswaard JO17-3 37965 0-0
C 20-10-2018 12:45 SV Budel JO17-4 RKSV Nuenen JO17-7 102177 5-1
C 13-10-2018 14:00 FC Eindhoven AV JO17-2 UNA JO17-4 93942 4-4
C 13-10-2018 15:00 Geldrop JO17-4 SV Budel JO17-4 36546 5-1
C 13-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 Marvilde JO17-2 36845 2-2
C 11-10-2018 19:00 EMK JO17-2 Geldrop JO17-4 37137 7-1
C 06-10-2018 13:00 Waalre JO17-2 DOSL JO17-2 36784 9-2
C 06-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 SV Valkenswaard JO17-3 35572 0-8
C 06-10-2018 14:00 Marvilde JO17-2 EMK JO17-2 36508 4-5
C 06-10-2018 16:15 RPC JO17-3 Maarheeze JO17-1 35762 2-2
C 06-10-2018 16:45 UNA JO17-4 Geldrop JO17-4 37586 4-1
C 06-10-2018 15:00 SV Budel JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-2 93941 0-3
C 02-10-2018 19:00 Maarheeze JO17-1 EMK JO17-2 36171 6-2
C 29-09-2018 15:00 SV Budel JO17-4 RKSV Nuenen JO17-7 35782 0-0
C 29-09-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-3 DOSL JO17-2 35674 3-1
C 29-09-2018 15:00 Geldrop JO17-4 RPC JO17-3 36179 2-4
C 29-09-2018 16:40 UNA JO17-4 Waalre JO17-2 37399 2-1
C 29-09-2018 14:00 FC Eindhoven AV JO17-2 Marvilde JO17-2 93940 2-3
C 22-09-2018 16:15 RPC JO17-3 SV Budel JO17-4 38118 2-1
C 22-09-2018 13:00 Waalre JO17-2 SV Valkenswaard JO17-3 37903 3-3
C 22-09-2018 14:30 DOSL JO17-2 Maarheeze JO17-1 37358 0-6
C 22-09-2018 14:00 Marvilde JO17-2 UNA JO17-4 36813 2-5
C 22-09-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-7 FC Eindhoven AV JO17-2 93939 0-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVS JO17-2 6 5 0 1 15 28 6 22 0
2 RKSV Heeze JO17-2 6 4 1 1 13 13 8 5 0
3 De Valk JO17-1 7 3 2 2 11 17 15 2 0
4 SBC JO17-3 6 3 1 2 10 23 13 10 0
5 Marvilde JO17-2 5 2 2 1 8 12 9 3 0
6 RKSV Nuenen JO17-5 5 2 0 3 6 9 11 -2 0
7 Waalre JO17-2 5 2 0 3 6 10 14 -4 0
8 DOSL JO17-2 5 1 1 3 4 5 20 -15 0
9 UNA JO17-4 5 0 3 2 3 5 17 -12 0
10 SV Valkenswaard JO17-3 6 1 0 5 3 8 17 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze JO17-1 10 9 1 0 28 64 12 52 0
2 UNA JO17-4 11 7 2 2 23 45 20 25 0
3 EMK JO17-2 11 7 1 3 22 44 31 13 0
4 Waalre JO17-2 9 6 1 2 19 49 16 33 0
5 SV Valkenswaard JO17-3 11 5 4 2 19 37 17 20 0
6 DOSL JO17-2 11 5 0 6 15 22 32 -10 0
7 Marvilde JO17-2 11 4 2 5 14 33 35 -2 0
8 RPC JO17-3 10 3 4 3 13 19 18 1 0
9 FC Eindhoven AV JO17-2 11 4 1 6 13 34 33 1 0
10 Geldrop JO17-4 11 3 1 7 10 20 44 -24 0
11 RKSV Nuenen JO17-7 11 1 1 9 4 15 90 -75 0
12 SV Budel JO17-4 11 1 0 10 3 12 46 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 Veld D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 09-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 16-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 Veld D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 27-06-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 04-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 11-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 Veld D Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven