0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - C - DOSL JO15-1

Teamleden

Spelers
Koen Vermeulen Keeper      
Dirk Bekkers        
Sam Dekkers        
Sep van Dijk        
Dennis van Eerd        
Jasper Hulscher        
Ties Korewijk        
Teun Kuijten        
Bart van de Laar        
Rens Lodewijks        
Brian Maas        
Juup van der Palen        
Tigo Rutten        
Tom van der Vegt        
Koen van de Venne        
Bram van Zutven        
 
Overige teamleden
Frank Bax Leider/Trainer
Menno Bekkers Leider/Trainer
Koen Leinarts Leider/Trainer
Rene Lodewijks Leider/Trainer
Ruud van der Zanden Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G
C 23-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1
C 23-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 RKVVO JO15-2
C 09-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-1
C 09-03-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1
C 09-03-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Hapert JO15-1
C 09-03-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1 DOSL JO15-1
C 09-03-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 EMK JO15-1
C 16-03-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
C 16-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G
C 16-03-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 Beerse Boys JO15-1
C 16-03-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Bergeijk JO15-1
C 16-03-2019 12:00 Hapert JO15-1 RKSV Heeze JO15-1
C 16-03-2019 13:00 EMK JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 12:00 Hapert JO15-1 DOSL JO15-1 Afgeschermd 113920
C 09-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 F.P. (Frans) vanMierlo 113987
B 02-02-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 J. (Jim) Petersen 105999 5 - 0
V 26-01-2019 afgelast DOSL JO15-1 RPC JO14-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter)
C 08-12-2018 12:45 DOSL JO15-1 Acht JO15-1 Afgeschermd 42124 4 - 1
C 01-12-2018 12:30 Marvilde JO15-1 DOSL JO15-1 J.J.C. (Jeremy) Migchels 41228 1 - 0
C 24-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 39957 0 - 4
C 17-11-2018 12:00 De Valk JO15-1 DOSL JO15-1 M. (Menno) Bekkers 39637 1 - 4
C 10-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 L. (Laurenz) vanDeurzen 41341 4 - 2
C 03-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 40058 4 - 1
C 27-10-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bart) Reuter 39668 7 - 0
B 20-10-2018 12:45 DOSL JO15-1 Audacia JO15-1 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 102761 2 - 2
C 13-10-2018 12:45 DOSL JO15-1 Beerse Boys JO15-1 R.J.A. (Rene) Lodewijks 41335 0 - 5
C 06-10-2018 13:00 EMK JO15-1 DOSL JO15-1 L.A. (Lex) vanMeurs 39472 0 - 5
C 29-09-2018 12:45 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G N.J.M. (Nico) Smits 40339 0 - 3
C 22-09-2018 13:00 Bladella JO15-2 DOSL JO15-1 R.J.A. (Rene) Lodewijks 40959 1 - 8
B 15-09-2018 13:00 RPC JO15-2 DOSL JO15-1 Afgeschermd 6287 2 - 9
B 08-09-2018 12:15 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 DOSL JO15-1 Afgeschermd 5893 0 - 5
B 01-09-2018 12:45 DOSL JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 R.J.A. (Rene) Lodewijks 6630 7 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Bergeijk JO15-1 114426 0-0
C 16-02-2019 13:00 EMK JO15-1 RKVVO JO15-2 115018 0-0
C 16-02-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 114450 0-0
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Beerse Boys JO15-1 114643 0-0
C 16-02-2019 12:00 Hapert JO15-1 DOSL JO15-1 113920 0-0
C 09-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 113303 1-1
C 09-02-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Hapert JO15-1 112925 0-0
C 09-02-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Braakhuizen JO15-1 114319 3-0
C 09-02-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Marvilde JO15-1 114781 4-4
C 09-02-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 114092 1-1
C 09-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 113987 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:45 Braakhuizen JO15-1 Beerse Boys JO15-1 41965 1-2
C 15-12-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 De Valk JO15-1 40039 4-0
C 08-12-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G SV Valkenswaard JO15-2 40995 8-1
C 08-12-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 EMK JO15-1 40215 3-1
C 08-12-2018 12:45 Braakhuizen JO15-1 Marvilde JO15-1 39863 2-2
C 08-12-2018 12:45 DOSL JO15-1 Acht JO15-1 42124 4-1
C 01-12-2018 12:00 De Valk JO15-1 Braakhuizen JO15-1 40559 3-4
C 01-12-2018 12:30 Marvilde JO15-1 DOSL JO15-1 41228 1-0
C 01-12-2018 13:00 EMK JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 41480 1-4
C 01-12-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 Beerse Boys JO15-1 40083 1-2
C 01-12-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 RKSV Heeze JO15-1 40702 3-4
C 24-11-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 40737 2-1
C 24-11-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Acht JO15-1 40108 7-0
C 24-11-2018 13:00 EMK JO15-1 Marvilde JO15-1 41046 1-2
C 24-11-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Bergeijk JO15-1 41017 3-2
C 24-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 39957 0-4
C 17-11-2018 12:00 De Valk JO15-1 DOSL JO15-1 39637 1-4
C 17-11-2018 12:45 Acht JO15-1 EMK JO15-1 40578 1-4
C 17-11-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 39757 0-3
C 17-11-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 Marvilde JO15-1 41582 4-0
C 10-11-2018 12:30 Marvilde JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 41839 5-2
C 10-11-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 Acht JO15-1 40947 8-0
C 10-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 41341 4-2
C 10-11-2018 13:00 Bladella JO15-2 Braakhuizen JO15-1 41443 0-0
C 10-11-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G De Valk JO15-1 39449 4-1
C 10-11-2018 13:00 EMK JO15-1 Bergeijk JO15-1 42094 0-7
C 03-11-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Marvilde JO15-1 39977 4-2
C 03-11-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Beerse Boys JO15-1 39565 7-3
C 03-11-2018 13:00 Bladella JO15-2 EMK JO15-1 40390 0-0
C 03-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 40058 4-1
C 03-11-2018 12:45 Braakhuizen JO15-1 Acht JO15-1 40805 4-0
C 03-11-2018 12:00 De Valk JO15-1 Bergeijk JO15-1 40786 0-4
C 27-10-2018 12:30 Marvilde JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 40332 2-0
C 27-10-2018 12:45 Acht JO15-1 De Valk JO15-1 41462 0-2
C 27-10-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 Bladella JO15-2 40478 0-0
C 27-10-2018 13:00 EMK JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 40569 0-4
C 27-10-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 DOSL JO15-1 39668 7-0
C 27-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Braakhuizen JO15-1 40960 1-1
C 13-10-2018 12:00 De Valk JO15-1 Marvilde JO15-1 40601 0-11
C 13-10-2018 12:45 DOSL JO15-1 Beerse Boys JO15-1 41335 0-5
C 13-10-2018 12:45 Braakhuizen JO15-1 EMK JO15-1 41950 4-1
C 13-10-2018 12:45 Acht JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 41173 2-3
C 13-10-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Bladella JO15-2 41623 0-0
C 13-10-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Bergeijk JO15-1 41764 3-0
C 06-10-2018 12:30 Marvilde JO15-1 Acht JO15-1 41601 7-1
C 06-10-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 39604 3-3
C 06-10-2018 13:00 EMK JO15-1 DOSL JO15-1 39472 0-5
C 06-10-2018 13:00 Bladella JO15-2 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 40242 0-9
C 06-10-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 Braakhuizen JO15-1 41037 2-2
C 06-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 De Valk JO15-1 39743 1-0
C 29-09-2018 11:45 De Valk JO15-1 Beerse Boys JO15-1 40687 1-4
C 29-09-2018 12:30 Marvilde JO15-1 Bladella JO15-2 40040 6-1
C 29-09-2018 12:45 Acht JO15-1 Bergeijk JO15-1 40022 2-3
C 29-09-2018 12:45 Braakhuizen JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 41027 4-2
C 29-09-2018 12:45 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 40339 0-3
C 29-09-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 EMK JO15-1 39536 0-4
C 22-09-2018 13:15 Bergeijk JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 40645 1-2
C 22-09-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Acht JO15-1 41750 4-0
C 22-09-2018 13:00 EMK JO15-1 De Valk JO15-1 40602 3-0
C 22-09-2018 13:00 Bladella JO15-2 DOSL JO15-1 40959 1-8
C 22-09-2018 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Braakhuizen JO15-1 41130 4-0
C 22-09-2018 13:00 Beerse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1 40427 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 02-02-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 105999 5-0
B 20-10-2018 12:45 DOSL JO15-1 Audacia JO15-1 102761 2-2
B 15-09-2018 13:00 FC Cranendonck JO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 5762 0-5
B 15-09-2018 13:00 RPC JO15-2 DOSL JO15-1 6287 2-9
B 08-09-2018 12:15 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 DOSL JO15-1 5893 0-5
B 08-09-2018 13:00 FC Cranendonck JO15-1 RPC JO15-2 6245 1-1
B 01-09-2018 12:45 DOSL JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 6630 7-1
B 01-09-2018 13:00 RPC JO15-2 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 5794 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO15-2 2 1 1 0 4 9 4 5 0
2 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 RKSV Heeze JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Beerse Boys JO15-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Braakhuizen JO15-1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
6 Marvilde JO15-1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
7 DOSL JO15-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 Hapert JO15-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 Oirschot Vooruit JO15-2 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
10 SV Valkenswaard JO15-2 2 0 1 1 1 2 5 -3 0
11 Bergeijk JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 EMK JO15-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 10 9 0 1 27 43 8 35 0
2 Beerse Boys JO15-1 10 8 1 1 25 36 16 20 0
3 Marvilde JO15-1 10 6 1 3 19 33 18 15 0
4 RKSV Heeze JO15-1 10 6 1 3 19 30 21 9 0
5 Braakhuizen JO15-1 10 5 3 2 18 26 17 9 0
6 Bergeijk JO15-1 10 5 1 4 16 31 14 17 0
7 DOSL JO15-1 10 5 0 5 15 21 25 -4 0
8 SV Valkenswaard JO15-2 10 3 1 6 10 15 31 -16 0
9 EMK JO15-1 10 3 0 7 9 15 30 -15 0
10 De Valk JO15-1 10 1 0 9 3 8 39 -31 0
11 Acht JO15-1 10 0 0 10 0 7 46 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO15-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 DOSL JO15-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:45 Veld D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 09-07-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:45 Veld D Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:45 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 05-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 12-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 19-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 23-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 30-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 04-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 11-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 18-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven