0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - F - DOSL JO9-1

Teamleden

Spelers
Daan van Beekum        
Liam Broekman        
Henry Hauschild        
Gus Klaase        
Ties Sleddens        
Teun Snoeijen        
Siem Verduijn        
 
Overige teamleden
Hester Bax Trainer
Frank Verduijn Leider/Trainer
Coen van Lieshout Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 10:00 DOSL JO9-1 Gestel JO9-3 131522
C 18-05-2019 vervallen De Valk JO9-1 DOSL JO9-1 144554
C 04-05-2019 vervallen SV Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 132642
C 13-04-2019 vervallen Tongelre JO9-2 DOSL JO9-1 132905
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-1 DBS JO9-4 129813
C 06-04-2019 10:00 DOSL JO9-1 UNA JO9-4 130095
C 23-03-2019 vervallen EMK JO9-3 DOSL JO9-1 132973
C 09-03-2019 09:00 Geldrop JO9-4 DOSL JO9-1 130970
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-7 132444
C 09-02-2019 vervallen RPC JO9-2 DOSL JO9-1 129495
V 02-02-2019 afgelast DOSL JO9-1 Marvilde Jo9-1
C 08-12-2018 vervallen DOSL JO9-1 Riethoven JO9-1G 57627
C 01-12-2018 vervallen UNA JO9-3G DOSL JO9-1 100266
C 01-12-2018 vervallen DVS JO9-3 DOSL JO9-1 57597
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO9-1 SV Valkenswaard JO9-4 57852
C 17-11-2018 vervallen Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 59440
C 10-11-2018 10:00 DOSL JO9-1 ZSC JO9-1 57754
C 03-11-2018 10:00 DOSL JO9-1 Waalre JO9-2 104441
C 27-10-2018 vervallen DBS JO9-5 DOSL JO9-1 58899
B 20-10-2018 09:00 Geldrop JO9-5 DOSL JO9-1 103214 5 - 2
C 13-10-2018 vervallen Rood Wit V JO9-2 DOSL JO9-1 57830
C 06-10-2018 10:00 DOSL JO9-1 Bergeijk JO9-3 58249
C 29-09-2018 vervallen FC Eindhoven AV JO9-4 DOSL JO9-1 59338
C 22-09-2018 10:00 DOSL JO9-1 Marvilde JO9-2 60000
B 15-09-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 DOSL JO9-1 Afgeschermd 15334 1 - 12
B 08-09-2018 09:30 DVS JO9-3 DOSL JO9-1 J.W. (Jan-Willem) Linsen 13509 0 - 15
B 01-09-2018 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-5 14146 12 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:15 RPC JO9-2 FC Eindhoven AV JO9-7 133616 0-0
C 25-05-2019 10:00 DOSL JO9-1 Gestel JO9-3 131522 0-0
C 25-05-2019 09:15 EMK JO9-3 Geldrop JO9-4 132644 0-0
C 25-05-2019 09:15 Tongelre JO9-2 DBS JO9-4 130546 0-0
C 25-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 De Valk JO9-1 144545 0-0
C 18-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-7 EMK JO9-3 129680 0-0
C 18-05-2019 09:00 Geldrop JO9-4 RPC JO9-2 133396 0-0
C 18-05-2019 09:00 DBS JO9-4 UNA JO9-4 132558 0-0
C 18-05-2019 09:15 Gestel JO9-3 Tongelre JO9-2 131862 0-0
C 18-05-2019 09:30 De Valk JO9-1 DOSL JO9-1 144554 0-0
C 11-05-2019 09:00 Geldrop JO9-4 DBS JO9-4 129957 0-0
C 11-05-2019 09:15 Tongelre JO9-2 SV Unitas'59 JO9-4 132968 0-0
C 11-05-2019 09:15 EMK JO9-3 Gestel JO9-3 131569 0-0
C 11-05-2019 10:00 UNA JO9-4 FC Eindhoven AV JO9-7 130496 0-0
C 11-05-2019 10:15 RPC JO9-2 De Valk JO9-1 144547 0-0
C 04-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-7 Geldrop JO9-4 133434 0-0
C 04-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 132642 0-0
C 04-05-2019 09:15 Gestel JO9-3 UNA JO9-4 131128 0-0
C 04-05-2019 09:30 De Valk JO9-1 Tongelre JO9-2 144553 0-0
C 24-04-2019 18:45 DBS JO9-4 SV Unitas'59 JO9-4 133111 0-0
C 13-04-2019 10:15 RPC JO9-2 DBS JO9-4 131278 0-0
C 13-04-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-7 De Valk JO9-1 144555 0-0
C 13-04-2019 09:15 Tongelre JO9-2 DOSL JO9-1 132905 0-0
C 13-04-2019 09:00 Geldrop JO9-4 Gestel JO9-3 133432 0-0
C 13-04-2019 10:00 UNA JO9-4 SV Unitas'59 JO9-4 129981 0-0
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-1 DBS JO9-4 129813 0-0
C 10-04-2019 18:30 SV Unitas'59 JO9-4 EMK JO9-3 132294 0-0
C 06-04-2019 10:00 DOSL JO9-1 UNA JO9-4 130095 0-0
C 06-04-2019 09:30 De Valk JO9-1 EMK JO9-3 144552 0-0
C 06-04-2019 09:15 Gestel JO9-3 RPC JO9-2 130264 0-0
C 06-04-2019 09:00 DBS JO9-4 FC Eindhoven AV JO9-7 132321 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Geldrop JO9-4 133892 0-0
C 30-03-2019 12:15 DBS JO9-4 EMK JO9-3 131635 0-0
C 30-03-2019 10:15 RPC JO9-2 UNA JO9-4 133548 0-0
C 23-03-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-7 SV Unitas'59 JO9-4 129864 0-0
C 23-03-2019 09:15 EMK JO9-3 DOSL JO9-1 132973 0-0
C 23-03-2019 10:00 UNA JO9-4 De Valk JO9-1 144546 0-0
C 23-03-2019 10:15 RPC JO9-2 Tongelre JO9-2 131337 0-0
C 23-03-2019 09:00 DBS JO9-4 Gestel JO9-3 129551 0-0
C 16-03-2019 09:15 Gestel JO9-3 FC Eindhoven AV JO9-7 130013 0-0
C 16-03-2019 09:15 Tongelre JO9-2 Geldrop JO9-4 131590 0-0
C 09-03-2019 09:00 Geldrop JO9-4 DOSL JO9-1 130970 0-0
C 09-03-2019 09:30 De Valk JO9-1 Gestel JO9-3 144551 0-0
C 09-03-2019 10:00 UNA JO9-4 Tongelre JO9-2 132834 0-0
C 23-02-2019 09:15 EMK JO9-3 RPC JO9-2 130725 0-0
C 16-02-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 RPC JO9-2 131949 0-0
C 16-02-2019 09:15 Tongelre JO9-2 EMK JO9-3 130782 0-0
C 16-02-2019 09:30 De Valk JO9-1 DBS JO9-4 144550 0-0
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-7 132444 0-0
C 16-02-2019 10:00 UNA JO9-4 Geldrop JO9-4 132379 0-0
C 09-02-2019 10:15 RPC JO9-2 DOSL JO9-1 129495 0-0
C 09-02-2019 09:15 Gestel JO9-3 SV Unitas'59 JO9-4 132231 0-0
C 09-02-2019 09:15 EMK JO9-3 UNA JO9-4 130093 0-0
C 09-02-2019 09:00 Geldrop JO9-4 De Valk JO9-1 144548 0-0
C 09-02-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-7 Tongelre JO9-2 130890 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Geldrop JO9-5 DOSL JO9-1 103214 5-2
B 15-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 DVS JO9-3 13673 16-2
B 15-09-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 DOSL JO9-1 15334 1-12
B 08-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 SV Valkenswaard JO9-4 13178 6-5
B 08-09-2018 09:30 DVS JO9-3 DOSL JO9-1 13509 0-15
B 01-09-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 DVS JO9-3 14710 17-3
B 01-09-2018 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-5 14146 12-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Waalre JO9-2 Marvilde JO9-2 104438 0-0
C 15-12-2018 12:15 DBS JO9-5 Sportvereniging Unitas'59 JO9-4 58028 0-0
C 08-12-2018 10:00 ZSC JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-4 56753 0-0
C 08-12-2018 10:00 DOSL JO9-1 Riethoven JO9-1G 57627 0-0
C 08-12-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 Unitas'59 JO9-4 56607 0-0
C 08-12-2018 09:00 DBS JO9-5 Waalre JO9-2 104446 0-0
C 08-12-2018 08:45 Marvilde JO9-2 UNA JO9-3G 100267 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 Marvilde JO9-2 56302 0-0
C 01-12-2018 09:00 Waalre JO9-2 Bergeijk JO9-3 104445 0-0
C 01-12-2018 10:00 Riethoven JO9-1G DBS JO9-5 59287 0-0
C 01-12-2018 10:00 UNA JO9-3G DOSL JO9-1 100266 0-0
C 01-12-2018 08:45 Unitas'59 JO9-4 Rood Wit V JO9-2 56799 0-0
C 24-11-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 UNA JO9-3G 100265 0-0
C 24-11-2018 09:15 Rood Wit V JO9-2 Riethoven JO9-1G 56666 0-0
C 24-11-2018 09:00 Waalre JO9-2 FC Eindhoven AV JO9-4 104444 0-0
C 24-11-2018 08:45 Marvilde JO9-2 ZSC JO9-1 57744 0-0
C 17-11-2018 08:45 SV Valkenswaard JO9-4 Marvilde JO9-2 57779 0-0
C 17-11-2018 10:00 ZSC JO9-1 DBS JO9-5 56657 0-0
C 17-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 59440 0-0
C 17-11-2018 09:00 UNA JO9-3G Waalre JO9-2 104443 0-0
C 17-11-2018 10:15 Rood Wit V JO9-2 Bergeijk JO9-3 59223 0-0
C 17-11-2018 10:00 Riethoven JO9-1G FC Eindhoven AV JO9-4 60046 0-0
C 10-11-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 Unitas'59 JO9-4 58482 0-0
C 10-11-2018 08:45 Marvilde JO9-2 Rood Wit V JO9-2 57769 0-0
C 10-11-2018 09:00 DBS JO9-5 UNA JO9-3G 100263 0-0
C 10-11-2018 09:00 Waalre JO9-2 Riethoven JO9-1G 104442 0-0
C 10-11-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 SV Valkenswaard JO9-4 58846 0-0
C 10-11-2018 10:00 DOSL JO9-1 ZSC JO9-1 57754 0-0
C 03-11-2018 10:00 DOSL JO9-1 Waalre JO9-2 104441 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZSC JO9-1 UNA JO9-3G 100262 0-0
C 03-11-2018 10:00 DOSL JO9-1 Dommelen JO9-2G 58866 0-0
C 03-11-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 DBS JO9-5 59750 0-0
C 03-11-2018 09:15 Rood Wit V JO9-2 FC Eindhoven AV JO9-4 59689 0-0
C 03-11-2018 08:45 SV Valkenswaard JO9-4 Riethoven JO9-1G 58054 0-0
C 03-11-2018 08:45 Marvilde JO9-2 Unitas'59 JO9-4 59358 0-0
C 27-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 Bergeijk JO9-3 58246 0-0
C 27-10-2018 09:00 DBS JO9-5 DOSL JO9-1 58899 0-0
C 27-10-2018 10:00 UNA JO9-3G SV Valkenswaard JO9-4 100261 0-0
C 27-10-2018 10:00 Riethoven JO9-1G Marvilde JO9-2 56944 0-0
C 27-10-2018 09:00 Dommelen JO9-2G Rood Wit V JO9-2 57766 0-0
C 27-10-2018 09:00 Waalre JO9-2 Rood Wit V JO9-2 104440 0-0
C 27-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-4 ZSC JO9-1 59493 0-0
C 20-10-2018 09:15 Rood Wit V JO9-2 UNA JO9-3G 100257 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZSC JO9-1 Waalre JO9-2 104439 0-0
C 13-10-2018 10:00 UNA JO9-3G Unitas'59 JO9-4 100260 0-0
C 13-10-2018 08:45 Marvilde JO9-2 DBS JO9-5 57275 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZSC JO9-1 Dommelen JO9-2G 56675 0-0
C 13-10-2018 09:30 DVS JO9-3 Unitas'59 JO9-4 59110 0-0
C 13-10-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 Riethoven JO9-1G 58631 0-0
C 13-10-2018 09:15 Rood Wit V JO9-2 DOSL JO9-1 57830 0-0
C 13-10-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 FC Eindhoven AV JO9-4 58243 0-0
C 06-10-2018 09:00 Dommelen JO9-2G Marvilde JO9-2 56789 0-0
C 06-10-2018 09:00 Unitas'59 JO9-4 SV Valkenswaard JO9-4 59553 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 DVS JO9-3 59303 0-0
C 06-10-2018 09:00 DBS JO9-5 Rood Wit V JO9-2 57204 0-0
C 06-10-2018 10:00 Riethoven JO9-1G ZSC JO9-1 60182 0-0
C 06-10-2018 10:00 DOSL JO9-1 Bergeijk JO9-3 58249 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 UNA JO9-3G 100259 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO9-4 DOSL JO9-1 59338 0-0
C 29-09-2018 08:45 Marvilde JO9-2 Bergeijk JO9-3 57289 0-0
C 29-09-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 DBS JO9-5 59796 0-0
C 29-09-2018 09:00 Unitas'59 JO9-4 Dommelen JO9-2G 56602 0-0
C 29-09-2018 09:30 DVS JO9-3 Riethoven JO9-1G 59676 0-0
C 29-09-2018 10:00 ZSC JO9-1 Rood Wit V JO9-2 57303 0-0
C 29-09-2018 10:00 UNA JO9-3G Riethoven JO9-1G 100258 0-0
C 22-09-2018 10:00 DOSL JO9-1 Marvilde JO9-2 60000 0-0
C 22-09-2018 10:00 Riethoven JO9-1G Unitas'59 JO9-4 56764 0-0
C 22-09-2018 09:30 Bergeijk JO9-3 ZSC JO9-1 59665 0-0
C 22-09-2018 09:00 Dommelen JO9-2G SV Valkenswaard JO9-4 57944 0-0
C 22-09-2018 09:15 Rood Wit V JO9-2 DVS JO9-3 56553 0-0
C 22-09-2018 09:00 DBS JO9-5 FC Eindhoven AV JO9-4 58247 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geldrop JO9-5 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 DOSL JO9-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld F Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven