0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - E - DOSL JO10-1

Teamleden

Spelers
Jorn Dereumaux        
Vince van Hulten        
Colin Karsmakers        
Tieme van Lieshout        
Sil Rutten        
Kobe Schrauwen        
Timme Snijders        
Stijn Vogels        
Mike Zwartbol        
 
Overige teamleden
Coen van Lieshout Trainer
Rob Rutten Trainer
Dennis Karsmakers Leider/Trainer
Sander Donkers Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:30 RPC JO10-5 DOSL JO10-1 127824 0-0
C 25-05-2019 10:00 Geldrop JO10-4 Dommelen JO10-4G 128694 0-0
C 25-05-2019 09:30 DVS JO10-3G Maarheeze JO10-2 126794 0-0
C 25-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M Tongelre JO10-2 128840 0-0
C 25-05-2019 11:30 RKSV Heeze JO10-3 SBC JO10-4G 127398 0-0
C 18-05-2019 10:15 SBC JO10-4G DVS JO10-3G 128456 0-0
C 18-05-2019 09:00 Dommelen JO10-4G RPC JO10-5 129333 0-0
C 18-05-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 RKSV Nuenen JO10-5 128019 0-0
C 18-05-2019 10:30 Tongelre JO10-2 RKSV Heeze JO10-3 126265 0-0
C 18-05-2019 11:15 DOSL JO10-1 Geldrop JO10-4 128826 0-0
C 11-05-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 SBC JO10-4G 127602 0-0
C 11-05-2019 10:00 Geldrop JO10-4 Maarheeze JO10-2 127815 0-0
C 11-05-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-3 Dommelen JO10-4G 128912 0-0
C 11-05-2019 11:15 DOSL JO10-1 Tongelre JO10-2 128345 0-0
C 11-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M DVS JO10-3G 126037 0-0
C 07-05-2019 18:30 DVS JO10-3G RKSV Nuenen JO10-5 127724 0-0
C 04-05-2019 10:15 SBC JO10-4G Geldrop JO10-4 127691 0-0
C 04-05-2019 11:15 Maarheeze JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-7M 128436 0-0
C 04-05-2019 10:30 Tongelre JO10-2 RPC JO10-5 127646 0-0
C 24-04-2019 18:45 FC Eindhoven AV JO10-7M DOSL JO10-1 128342 0-0
C 20-04-2019 09:00 Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1 127838 0-0
C 13-04-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M RKSV Nuenen JO10-5 127658 0-0
C 13-04-2019 09:00 Dommelen JO10-4G Maarheeze JO10-2 126757 0-0
C 13-04-2019 10:00 Geldrop JO10-4 Tongelre JO10-2 126366 0-0
C 13-04-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-3 DVS JO10-3G 126368 0-0
C 13-04-2019 11:30 RPC JO10-5 SBC JO10-4G 129359 0-0
C 06-04-2019 10:30 Tongelre JO10-2 Dommelen JO10-4G 128936 0-0
C 06-04-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 RPC JO10-5 127748 0-0
C 06-04-2019 10:15 SBC JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-7M 126389 0-0
C 06-04-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 RKSV Heeze JO10-3 127828 0-0
C 06-04-2019 09:30 DVS JO10-3G DOSL JO10-1 127356 0-0
C 30-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5 126763 0-0
C 23-03-2019 11:30 RKSV Heeze JO10-3 Maarheeze JO10-2 129421 0-0
C 23-03-2019 11:30 RPC JO10-5 RKSV Nuenen JO10-5 126285 0-0
C 23-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 SBC JO10-4G 127562 0-0
C 23-03-2019 10:00 Geldrop JO10-4 FC Eindhoven AV JO10-7M 127937 0-0
C 23-03-2019 10:00 Tongelre JO10-2 SV Valkenswaard JO10-6 129362 0-0
C 23-03-2019 09:00 Dommelen JO10-4G DVS JO10-3G 127130 0-0
C 16-03-2019 09:30 DVS JO10-3G RPC JO10-5 127275 0-0
C 16-03-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Tongelre JO10-2 128713 0-0
C 16-03-2019 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Dommelen JO10-4G 129154 0-0
C 16-03-2019 10:00 Geldrop JO10-4 RKSV Heeze JO10-3 126114 0-0
C 16-03-2019 10:15 SBC JO10-4G Maarheeze JO10-2 129044 0-0
C 09-03-2019 09:00 Dommelen JO10-4G SBC JO10-4G 127145 0-0
C 09-03-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-7M 128502 0-0
C 09-03-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 SV Valkenswaard JO10-6 127986 0-0
C 09-03-2019 10:30 Tongelre JO10-2 DVS JO10-3G 128025 0-0
C 23-02-2019 11:30 RPC JO10-5 Geldrop JO10-4 127115 0-0
C 23-02-2019 11:15 DOSL JO10-1 Maarheeze JO10-2 126813 0-0
C 23-02-2019 09:00 Dommelen JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-7M 127860 0-0
C 16-02-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M RPC JO10-5 126360 0-0
C 16-02-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Dommelen JO10-4G 128375 0-0
C 16-02-2019 10:15 SBC JO10-4G SV Valkenswaard JO10-6 126575 0-0
C 16-02-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-3 DOSL JO10-1 126535 0-0
C 16-02-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 Tongelre JO10-2 129182 0-0
C 16-02-2019 09:30 DVS JO10-3G Geldrop JO10-4 129371 0-0
C 09-02-2019 11:30 RPC JO10-5 RKSV Heeze JO10-3 127954 0-0
C 09-02-2019 10:30 Tongelre JO10-2 SBC JO10-4G 126901 0-0
C 09-02-2019 10:00 Geldrop JO10-4 RKSV Nuenen JO10-5 128332 0-0
C 09-02-2019 08:45 SV Valkenswaard JO10-6 DVS JO10-3G 128448 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-3 sv Budel JO10-4M 13017 22-0
B 15-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-2 DOSL JO10-1 13062 10-4
B 08-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-2 SV Valkenswaard JO10-3 11331 8-4
B 08-09-2018 11:15 DOSL JO10-1 sv Budel JO10-4M 11819 13-0
B 01-09-2018 09:45 sv Budel JO10-4M RKSV Heeze JO10-2 11311 0-18
B 01-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-3 DOSL JO10-1 13009 14-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 Tongelre JO10-1 SV Valkenswaard JO10-5G 104080 0-0
C 15-12-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 Tivoli JO10-1 104090 0-0
C 08-12-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 Gestel JO10-1 96649 0-0
C 08-12-2018 09:00 Dommelen JO10-4G Tongelre JO10-1 104087 0-0
C 08-12-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 SV Valkenswaard JO10-5G 104099 0-0
C 08-12-2018 10:30 Tivoli JO10-1 Waalre JO10-2 54748 0-0
C 08-12-2018 09:30 DVS JO10-3G Maarheeze JO10-2 95669 0-0
C 08-12-2018 11:00 DOSL JO10-1 Sterksel JO10-1 54956 0-0
C 01-12-2018 10:00 Sterksel JO10-1 Tivoli JO10-1 55623 0-0
C 01-12-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-5G DVS JO10-3G 95668 0-0
C 01-12-2018 10:15 Waalre JO10-2 RKSV Nuenen JO10-6 96648 0-0
C 01-12-2018 09:30 Gestel JO10-1 Dommelen JO10-4G 93751 0-0
C 01-12-2018 10:30 Tongelre JO10-1 RKSV Heeze JO10-3 104098 0-0
C 01-12-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-1 54218 0-0
C 24-11-2018 10:00 Sterksel JO10-1 Tongelre JO10-1 104086 0-0
C 24-11-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 Maarheeze JO10-2 96647 0-0
C 24-11-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 Dommelen JO10-4G 104097 0-0
C 24-11-2018 10:30 Tivoli JO10-1 SV Valkenswaard JO10-5G 54720 0-0
C 24-11-2018 10:30 DVS JO10-3G Gestel JO10-1 95667 0-0
C 24-11-2018 11:15 DOSL JO10-1 Waalre JO10-2 55207 0-0
C 17-11-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 Tivoli JO10-1 96646 0-0
C 17-11-2018 09:00 Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1 53114 0-0
C 17-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-5G Sterksel JO10-1 55872 0-0
C 17-11-2018 10:15 Waalre JO10-2 DVS JO10-3G 95666 0-0
C 17-11-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 Tongelre JO10-1 104085 0-0
C 17-11-2018 10:30 Gestel JO10-1 RKSV Heeze JO10-3 104096 0-0
C 10-11-2018 09:30 DVS JO10-3G Dommelen JO10-4G 95665 0-0
C 10-11-2018 10:00 Sterksel JO10-1 Maarheeze JO10-2 53211 0-0
C 10-11-2018 10:00 Tivoli JO10-1 Gestel JO10-1 93749 0-0
C 10-11-2018 10:30 Tongelre JO10-1 Waalre JO10-2 104084 0-0
C 10-11-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 RKSV Nuenen JO10-6 104095 0-0
C 10-11-2018 11:15 DOSL JO10-1 SV Valkenswaard JO10-5G 55493 0-0
C 03-11-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 Tongelre JO10-1 104083 0-0
C 03-11-2018 10:30 DVS JO10-3G Sterksel JO10-1 95664 0-0
C 03-11-2018 10:30 Gestel JO10-1 Maarheeze JO10-2 93748 0-0
C 03-11-2018 10:30 Tivoli JO10-1 DOSL JO10-1 54433 0-0
C 03-11-2018 10:15 SBC JO10-5 Waalre JO10-2 55088 0-0
C 03-11-2018 09:00 Dommelen JO10-4G SV Valkenswaard JO10-5G 53264 0-0
C 03-11-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 SV Budel JO10-2 98697 0-0
C 03-11-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 Waalre JO10-2 104094 0-0
C 27-10-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 RKSV Heeze JO10-3 104093 0-0
C 27-10-2018 10:30 Tongelre JO10-1 Tivoli JO10-1 104082 0-0
C 27-10-2018 09:45 SV Budel JO10-2 Tivoli JO10-1 98696 0-0
C 27-10-2018 10:15 Waalre JO10-2 Dommelen JO10-4G 53995 0-0
C 27-10-2018 11:15 DOSL JO10-1 DVS JO10-3G 95663 0-0
C 27-10-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 SBC JO10-5 56158 0-0
C 27-10-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-5G Gestel JO10-1 93747 0-0
C 27-10-2018 10:00 Sterksel JO10-1 RKSV Nuenen JO10-6 96644 0-0
C 20-10-2018 11:15 DOSL JO10-1 Tongelre JO10-1 104078 0-0
C 20-10-2018 09:30 Tivoli JO10-1 Maarheeze JO10-2 54662 0-0
C 20-10-2018 10:00 Sterksel JO10-1 RKSV Heeze JO10-3 104091 0-0
C 13-10-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-3 DOSL JO10-1 104092 0-0
C 13-10-2018 10:15 SBC JO10-5 DOSL JO10-1 55695 0-0
C 13-10-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-5G Waalre JO10-2 55349 0-0
C 13-10-2018 09:00 Dommelen JO10-4G Sterksel JO10-1 56069 0-0
C 13-10-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-6 DVS JO10-3G 96643 0-0
C 13-10-2018 10:30 Gestel JO10-1 Tongelre JO10-1 104081 0-0
C 13-10-2018 10:30 Gestel JO10-1 SV Budel JO10-2 98695 0-0
C 06-10-2018 11:15 DOSL JO10-1 sv Budel JO10-3M 54504 0-0
C 06-10-2018 10:15 Waalre JO10-2 Gestel JO10-1 93746 0-0
C 06-10-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 Dommelen JO10-4G 56116 0-0
C 06-10-2018 10:00 Sterksel JO10-1 SBC JO10-5 55616 0-0
C 06-10-2018 10:30 DVS JO10-3G Tivoli JO10-1 95662 0-0
C 06-10-2018 09:45 SV Budel JO10-2 SV Valkenswaard JO10-5G 98694 0-0
C 06-10-2018 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-6 96642 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Budel JO10-2 DVS JO10-3G 98693 0-0
C 29-09-2018 10:15 Waalre JO10-2 Sterksel JO10-1 53589 0-0
C 29-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-5G Maarheeze JO10-2 53147 0-0
C 29-09-2018 09:00 Dommelen JO10-4G sv Budel JO10-3M 53446 0-0
C 29-09-2018 10:15 SBC JO10-5 Tivoli JO10-1 54521 0-0
C 29-09-2018 10:30 Gestel JO10-1 DOSL JO10-1 93745 0-0
C 29-09-2018 09:00 Dommelen JO10-4G RKSV Nuenen JO10-6 96641 0-0
C 22-09-2018 10:30 Maarheeze JO10-2 Waalre JO10-2 55524 0-0
C 22-09-2018 10:30 Tivoli JO10-1 Dommelen JO10-4G 54369 0-0
C 22-09-2018 10:30 DVS JO10-3G SBC JO10-5 95661 0-0
C 22-09-2018 11:15 DOSL JO10-1 SV Budel JO10-2 98692 0-0
C 22-09-2018 10:00 Sterksel JO10-1 Gestel JO10-1 93744 0-0
C 22-09-2018 08:45 RKSV Nuenen JO10-6 SV Valkenswaard JO10-5G 96640 0-0
C 22-09-2018 09:45 sv Budel JO10-3M SV Valkenswaard JO10-5G 54423 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze JO10-2 3 3 0 0 9 36 8 28 0
2 SV Valkenswaard JO10-3 3 2 0 1 6 40 10 30 0
3 DOSL JO10-1 3 1 0 2 3 19 24 -5 0
4 sv Budel JO10-4M 3 0 0 3 0 0 53 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 24-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 31-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 07-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 14-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 21-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 28-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Veld F Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 26-07-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 02-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 09-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 16-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 23-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 30-08-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 06-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 13-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 20-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 27-09-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 04-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 11-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 18-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 19:30 Veld F Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven