0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - D - DOSL JO13-1

Teamleden

Spelers
Thom van der Zanden Keeper      
Nadir Greefhorst        
Jeroen Jacobs        
Quentin Karsmakers        
Pieke van der Kruis        
Niels van Luijtelaar        
Bram van Middelaar        
William Noten        
Glenn Roosen        
Thijs Ruijten        
Ralph Steuten        
Ruben Verduijn        
Alexander Weijmans        
Dinand van der Zwaag        
 
Overige teamleden
Dennis Karsmakers Leider/Trainer
Patrick van der Kruis Leider/Trainer
Ruud van der Zanden Groepscoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:45 DOSL JO13-1 DVS JO13-2 B. (Bart-Jan) Böschen 116650 3 - 0
C 18-05-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G DOSL JO13-1 Afgeschermd 117461 6 - 4
C 11-05-2019 12:45 DOSL JO13-1 Terlo JO13-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 118998 4 - 2
C 04-05-2019 11:30 RKSV Heeze JO13-2G DOSL JO13-1 P (Patrick) van der Kruis 119461 4 - 0
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G B. (Bart-Jan) Böschen 117917 2 - 1
C 06-04-2019 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 P (Patrick) van der Kruis 117070 7 - 1
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 Afgeschermd 118735 4 - 2
C 23-03-2019 12:45 DOSL JO13-1 Maarheeze JO13-1 B. (Bart-Jan) Böschen 116823 0 - 3
C 09-03-2019 12:45 DOSL JO13-1 ZSC JO13-1 B. (Bart-Jan) Böschen 116762 4 - 5
C 16-02-2019 11:30 DOSL JO13-1 Rood Wit V JO13-2 Afgeschermd 118438 2 - 4
C 09-02-2019 13:00 FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 H.L. (Hendrik) Damen 118434 5 - 0
V 02-02-2019 11:30 Marvilde Jo13-2 DOSL JO13-1
C 15-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 Afgeschermd 95486 0 - 3
C 08-12-2018 vervallen DOSL JO13-1 Marvilde JO13-1 46471
C 08-12-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G DOSL JO13-1 R. (Ron) Verhees 92089 1 - 3
C 01-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 B. (Bart-Jan) Böschen 92088 0 - 4
C 01-12-2018 vervallen EFC JO13-2G DOSL JO13-1 45326
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Riethoven JO13-1 46047
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1 P.L. (Peter) Weisscher 92087 1 - 1
C 17-11-2018 vervallen FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 44204
C 10-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 DOSL JO13-1 S.H.P. (Stef) Bogers 92085 2 - 3
C 03-11-2018 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G M. (Max) Cremers 92084 1 - 2
C 03-11-2018 vervallen Dommelen JO13-2G DOSL JO13-1 44258
C 27-10-2018 vervallen DOSL JO13-1 De Raven JO13-1G 45174
C 27-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 DOSL JO13-1 B.J. (Björn) Geenen 92083 1 - 6
B 20-10-2018 12:00 Riethoven JO13-1 DOSL JO13-1 D. (Duuk) Karsmakers 102820 8 - 0
C 13-10-2018 vervallen DOSL JO13-1 Gestel JO13-1 92082
C 13-10-2018 vervallen De Valk JO13-1 DOSL JO13-1 45216
C 06-10-2018 vervallen DOSL JO13-1 RKSV Nuenen JO13-2 46363
C 06-10-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 W. (William) Derks 92081 4 - 1
C 29-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Maarheeze JO13-1 M. (Max) Cremers 92080 1 - 8
C 29-09-2018 vervallen Braakhuizen JO13-1 DOSL JO13-1 43716
C 22-09-2018 12:45 ZSC JO13-1 DOSL JO13-1 D. (Danny) Scheepers 92079 4 - 1
B 08-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Geldrop JO13-3 P.L. (Peter) Weisscher 6973 9 - 2
B 01-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 J.J.M. (Jelle) van derKruijs 6974 2 - 3
V 25-08-2018 11:30 DOSL JO13-1 Lierop JO13-1 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2019 19:00 FC Cranendonck JO13-1 Rood Wit V JO13-2 117000 2-4
C 25-05-2019 12:45 DOSL JO13-1 DVS JO13-2 116650 3-0
C 25-05-2019 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Maarheeze JO13-1 117543 3-4
C 25-05-2019 11:30 RPC JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 119121 4-0
C 25-05-2019 11:15 ZSC JO13-1 De Weebosch JO13-1G 117334 2-4
C 21-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Terlo JO13-1 118801 0-4
C 18-05-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 118945 2-1
C 18-05-2019 11:30 Terlo JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 117317 3-1
C 18-05-2019 11:30 RKSV Heeze JO13-2G ZSC JO13-1 119012 3-1
C 18-05-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 RPC JO13-2 117863 1-2
C 18-05-2019 12:00 DVS JO13-2 DOSKO'32 JO13-1G 118159 3-2
C 18-05-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G DOSL JO13-1 117461 6-4
C 16-05-2019 18:45 Terlo JO13-1 Rood Wit V JO13-2 117638 0-3
C 13-05-2019 19:00 DVS JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 118470 2-0
C 11-05-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 De Weebosch JO13-1G 119453 3-3
C 11-05-2019 11:15 ZSC JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 119526 0-4
C 11-05-2019 11:30 RPC JO13-2 DVS JO13-2 117805 2-2
C 11-05-2019 13:00 FC Cranendonck JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 118490 2-2
C 11-05-2019 12:45 DOSL JO13-1 Terlo JO13-1 118998 4-2
C 11-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 Maarheeze JO13-1 116945 1-6
C 06-05-2019 18:45 DOSKO'32 JO13-1G RPC JO13-2 119531 3-2
C 04-05-2019 11:30 RKSV Heeze JO13-2G DOSL JO13-1 119461 4-0
C 04-05-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 ZSC JO13-1 117563 9-2
C 04-05-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G FC Cranendonck JO13-1 119298 6-2
C 17-04-2019 18:30 ZSC JO13-1 Rood Wit V JO13-2 117520 2-4
C 17-04-2019 18:30 RKSV Heeze JO13-2G Terlo JO13-1 116816 0-1
C 13-04-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 119307 2-3
C 13-04-2019 11:15 ZSC JO13-1 RPC JO13-2 117509 4-0
C 13-04-2019 11:30 Terlo JO13-1 Maarheeze JO13-1 117785 1-3
C 13-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 De Weebosch JO13-1G 118872 4-2
C 13-04-2019 13:00 FC Cranendonck JO13-1 DVS JO13-2 118907 3-3
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 117917 2-1
C 06-04-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G Terlo JO13-1 118064 1-1
C 06-04-2019 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Rood Wit V JO13-2 118078 1-2
C 06-04-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 117602 7-0
C 06-04-2019 11:30 RKSV Heeze JO13-2G Reusel Sport/CoTrans JO13-3 117908 1-2
C 06-04-2019 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 117070 7-1
C 30-03-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 116641 0-1
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 118735 4-2
C 30-03-2019 12:30 DOSKO'32 JO13-1G FC Cranendonck JO13-1 116881 5-2
C 27-03-2019 18:45 DVS JO13-2 ZSC JO13-1 117903 1-5
C 23-03-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 DVS JO13-2 119104 0-2
C 23-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 ZSC JO13-1 118649 4-2
C 23-03-2019 12:45 DOSL JO13-1 Maarheeze JO13-1 116823 0-3
C 23-03-2019 11:30 Terlo JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 116868 0-0
C 23-03-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G RKSV Heeze JO13-2G 118206 1-0
C 23-03-2019 13:00 FC Cranendonck JO13-1 RPC JO13-2 117849 2-8
C 16-03-2019 12:00 DVS JO13-2 Maarheeze JO13-1 118118 2-5
C 16-03-2019 11:30 RPC JO13-2 De Weebosch JO13-1G 118559 2-3
C 09-03-2019 12:45 DOSL JO13-1 ZSC JO13-1 116762 4-5
C 09-03-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G DOSKO'32 JO13-1G 116997 3-3
C 23-02-2019 11:00 FC Cranendonck JO13-1 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 118010 9-1
C 23-02-2019 11:00 Maarheeze JO13-1 De Weebosch JO13-1G 150812 6-0
C 23-02-2019 11:30 Terlo JO13-1 DVS JO13-2 119010 2-1
C 23-02-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 RPC JO13-2 118354 0-3
C 16-02-2019 11:15 ZSC JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 118479 5-3
C 16-02-2019 11:30 RPC JO13-2 Terlo JO13-1 116839 4-0
C 16-02-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 De Weebosch JO13-1G 118192 0-0
C 16-02-2019 12:00 DVS JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 116544 2-5
C 16-02-2019 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Reusel Sport/CoTrans JO13-3 116922 2-3
C 16-02-2019 11:30 DOSL JO13-1 Rood Wit V JO13-2 118438 2-4
C 09-02-2019 13:00 FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 118434 5-0
C 09-02-2019 12:45 De Weebosch JO13-1G DVS JO13-2 116829 2-0
C 09-02-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 RPC JO13-2 117846 3-3
C 09-02-2019 11:30 RKSV Heeze JO13-2G DOSKO'32 JO13-1G 116999 4-1
C 09-02-2019 11:30 Terlo JO13-1 ZSC JO13-1 118298 2-1
C 09-02-2019 11:15 Rood Wit V JO13-2 Maarheeze JO13-1 117388 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 12:00 Riethoven JO13-1 DOSL JO13-1 102820 8-0
B 15-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Rood Wit'67/Plus JO13-1 7664 0-0
B 08-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Geldrop JO13-3 6973 9-2
B 01-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 6974 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Geldrop JO13-3 RKSV Heeze JO13-2G 46582 2-4
C 15-12-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 ZSC JO13-1 45722 6-2
C 15-12-2018 11:00 SV Budel JO13-2 Rood Wit'67/Plus JO13-1 44660 0-5
C 15-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 95486 0-3
C 08-12-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G DOSL JO13-1 92089 1-3
C 08-12-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3 95489 7-0
C 01-12-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 44241 0-2
C 01-12-2018 13:00 RKSV Heeze JO13-2G Maarheeze JO13-1 44021 2-1
C 01-12-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 Geldrop JO13-3 45721 2-3
C 01-12-2018 12:45 ZSC JO13-1 SV Budel JO13-2 45575 7-3
C 01-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 92088 0-4
C 24-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 SV Valkenswaard JO13-3 45996 2-4
C 24-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 95487 2-2
C 24-11-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1 46499 2-0
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1 92087 1-1
C 24-11-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G RKSV Heeze JO13-2G 44739 2-2
C 17-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO13-2 Maarheeze JO13-1 46739 1-0
C 17-11-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 Geldrop JO13-3 44664 1-2
C 17-11-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 ZSC JO13-1 44084 0-3
C 17-11-2018 11:30 DOSKO'32 JO13-1G SV Budel JO13-2 44387 3-2
C 10-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 DOSL JO13-1 92085 2-3
C 10-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 95485 3-1
C 10-11-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3 46553 10-1
C 10-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 FC Eindhoven AV JO13-2 46547 1-8
C 10-11-2018 11:45 ZSC JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 43881 2-4
C 03-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 Maarheeze JO13-1 44612 0-6
C 03-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1 95484 8-1
C 03-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 ZSC JO13-1 46352 2-4
C 03-11-2018 12:10 FC Eindhoven AV JO13-2 SV Valkenswaard JO13-3 45948 6-1
C 03-11-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Gestel JO13-1 79085 0-0
C 03-11-2018 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 92084 1-2
C 27-10-2018 14:30 RKSV Heeze JO13-2G Braakhuizen JO13-1 95483 0-2
C 27-10-2018 12:45 ZSC JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 46087 0-1
C 27-10-2018 11:45 Gestel JO13-1 SV Budel JO13-2 79084 0-0
C 27-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 DOSL JO13-1 92083 1-6
C 27-10-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 43822 1-2
C 27-10-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Geldrop JO13-3 46837 9-0
C 13-10-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 Maarheeze JO13-1 95482 3-1
C 13-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 Rood Wit'67/Plus JO13-1 45274 3-4
C 13-10-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO13-2 ZSC JO13-1 44276 5-1
C 13-10-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Geldrop JO13-3 45138 2-0
C 13-10-2018 12:45 DOSL JO13-1 Gestel JO13-1 92082 0-0
C 09-10-2018 19:00 SV Budel JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 45799 2-1
C 06-10-2018 11:30 RKSV Heeze JO13-2G FC Eindhoven AV JO13-2 44231 1-4
C 06-10-2018 11:30 Geldrop JO13-3 SV Budel JO13-2 44013 0-7
C 06-10-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 45110 0-1
C 06-10-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 92081 4-1
C 06-10-2018 11:45 Gestel JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3 79083 0-0
C 06-10-2018 12:45 ZSC JO13-1 Braakhuizen JO13-1 95481 1-11
C 29-09-2018 11:45 De Valk JO13-1 Dommelen JO13-2G 44041 0-0
C 29-09-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 DOSL JO13-1 43716 0-0
C 29-09-2018 12:00 Riethoven JO13-1 Marvilde JO13-1 44482 0-0
C 29-09-2018 13:00 FC Cranendonck JO13-1 RKSV Nuenen JO13-2 46648 0-0
C 29-09-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO13-2 DOSKO'32 JO13-1G 44831 4-1
C 29-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 ZSC JO13-1 45207 3-3
C 29-09-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 RKSV Heeze JO13-2G 45396 4-3
C 29-09-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 SV Budel JO13-2 95480 19-0
C 29-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Maarheeze JO13-1 92080 1-8
C 29-09-2018 12:00 Bergeijk JO13-2 SV Budel JO13-2 46304 0-0
C 29-09-2018 11:45 Gestel JO13-1 Geldrop JO13-3 79082 2-5
C 22-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-2 Geldrop JO13-2 43867 0-0
C 22-09-2018 11:15 Marvilde JO13-1 Braakhuizen JO13-1 46698 0-0
C 22-09-2018 11:30 Dommelen JO13-2G FC Cranendonck JO13-1 46147 0-0
C 22-09-2018 11:45 De Raven JO13-1G De Valk JO13-1 45380 0-0
C 22-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Gestel JO13-1 44611 0-0
C 22-09-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Gestel JO13-1 79081 12-0
C 22-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Braakhuizen JO13-1 95479 0-9
C 22-09-2018 12:45 ZSC JO13-1 DOSL JO13-1 92079 4-1
C 22-09-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G SV Valkenswaard JO13-3 46029 2-2
C 22-09-2018 11:00 SV Budel JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-2 46446 1-5
C 22-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Bergeijk JO13-2 45271 0-0
C 22-09-2018 11:30 RKSV Heeze JO13-2G Rood Wit'67/Plus JO13-1 44644 6-0
C 22-09-2018 10:30 EFC JO13-2G Riethoven JO13-1 43870 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze JO13-1 11 9 0 2 27 47 13 34 0
2 De Weebosch JO13-1G 11 6 3 2 21 31 27 4 0
3 RPC JO13-2 11 6 2 3 20 37 19 18 0
4 RKSV Heeze JO13-2G 11 6 1 4 19 23 16 7 0
5 Rood Wit V JO13-2 11 6 1 4 19 25 22 3 0
6 Terlo JO13-1 11 5 2 4 17 16 18 -2 0
7 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 11 5 1 5 16 23 35 -12 0
8 ZSC JO13-1 11 4 0 7 12 29 38 -9 0
9 DOSKO'32 JO13-1G 11 3 2 6 11 25 25 0 0
10 DVS JO13-2 11 3 2 6 11 18 29 -11 0
11 DOSL JO13-1 11 3 0 8 9 22 41 -19 0
12 FC Cranendonck JO13-1 11 2 2 7 8 31 44 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Riethoven JO13-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 DOSL JO13-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen JO13-1 10 9 1 0 28 67 6 61 0
2 FC Eindhoven AV JO13-2 10 9 1 0 28 41 9 32 0
3 Maarheeze JO13-1 10 6 0 4 18 43 11 32 0
4 DOSKO'32 JO13-1G 10 5 2 3 17 16 16 0 0
5 RKSV Heeze JO13-2G 10 5 1 4 16 25 20 5 0
6 ZSC JO13-1 10 4 1 5 13 27 36 -9 0
7 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 10 3 1 6 10 19 29 -10 0
8 DOSL JO13-1 10 3 1 6 10 17 30 -13 0
9 SV Valkenswaard JO13-3 10 2 1 7 7 18 46 -28 0
10 Geldrop JO13-3 10 2 1 7 7 11 47 -36 0
11 SV Budel JO13-2 10 2 0 8 6 19 53 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:45 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 24-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 31-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 07-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 14-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 21-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 28-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:45 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 23-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 30-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 04-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 11-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 18-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven