Onder 13 beker 2e ronde

Pupillen - D - DOSL JO13-1

Teamleden

Spelers
Thom van der Zanden Keeper      
Nadir Greefhorst        
Jeroen Jacobs        
Quentin Karsmakers        
Pieke van der Kruis        
Niels van Luijtelaar        
Dulcie Michels        
Bram van Middelaar        
William Noten        
Glenn Roosen        
Thijs Ruijten        
Ralph Steuten        
Ruben Verduijn        
Alexander Weijmans        
Dinand van der Zwaag        
 
Overige teamleden
Dennis Karsmakers Leider/Trainer
Patrick van der Kruis Leider/Trainer
Ruud van der Zanden Groepscoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 J. (Jan) Hurkmans 95486 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 17-11-2018 vervallen FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 44204 Sportpark De Braken - -
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1 92087 Sportpark De Kievit - -
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Riethoven JO13-1 46047 Sportpark De groote Speel - -
C 01-12-2018 vervallen EFC JO13-2G DOSL JO13-1 45326 Sportpark de Dieprijt - -
C 01-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 92088 Sportpark De groote Speel Veld C 7 8
C 08-12-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G DOSL JO13-1 92089 Sportpark De Meer - -
C 08-12-2018 vervallen DOSL JO13-1 Marvilde JO13-1 46471 Sportpark De groote Speel - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 SV Valkenswaard JO13-3
C 24-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2
C 24-11-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1
C 24-11-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G RKSV Heeze JO13-2G
C 01-12-2018 12:45 DOSL JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2
C 01-12-2018 12:45 ZSC JO13-1 SV Budel JO13-2
C 01-12-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 Geldrop JO13-3
C 01-12-2018 11:00 RKSV Heeze JO13-2G Maarheeze JO13-1
C 01-12-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G
C 08-12-2018 11:00 SV Budel JO13-2 Rood Wit'67/Plus JO13-1
C 08-12-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3
C 08-12-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 ZSC JO13-1
C 08-12-2018 11:30 Geldrop JO13-3 RKSV Heeze JO13-2G
C 08-12-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G DOSL JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 12:00 Riethoven JO13-1 DOSL JO13-1 102820 8-0
B 15-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Rood Wit'67/Plus JO13-1 7664 0-0
B 08-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Geldrop JO13-3 6973 9-2
B 01-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 6974 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 11:30 DOSKO'32 JO13-1G SV Budel JO13-2 44387 0-0
C 17-11-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 ZSC JO13-1 44084 0-0
C 17-11-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 Geldrop JO13-3 44664 0-0
C 17-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO13-2 Maarheeze JO13-1 46739 0-0
C 17-11-2018 12:45 DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 95486 0-0
C 10-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 FC Eindhoven AV JO13-2 46547 1-8
C 10-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 95485 3-1
C 10-11-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3 46553 10-1
C 10-11-2018 11:45 ZSC JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 43881 2-4
C 10-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 DOSL JO13-1 92085 2-3
C 03-11-2018 11:00 SV Budel JO13-2 Maarheeze JO13-1 44612 0-6
C 03-11-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1 95484 8-1
C 03-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 ZSC JO13-1 46352 2-4
C 03-11-2018 12:10 FC Eindhoven AV JO13-2 SV Valkenswaard JO13-3 45948 6-1
C 03-11-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Gestel JO13-1 79085 0-0
C 03-11-2018 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 92084 1-2
C 27-10-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Geldrop JO13-3 46837 9-0
C 27-10-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 43822 1-2
C 27-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 DOSL JO13-1 92083 1-6
C 27-10-2018 11:45 Gestel JO13-1 SV Budel JO13-2 79084 0-0
C 27-10-2018 12:45 ZSC JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 46087 0-1
C 27-10-2018 14:30 RKSV Heeze JO13-2G Braakhuizen JO13-1 95483 0-2
C 13-10-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 Maarheeze JO13-1 95482 3-1
C 13-10-2018 12:45 DOSL JO13-1 Gestel JO13-1 92082 0-0
C 13-10-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G Geldrop JO13-3 45138 2-0
C 13-10-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO13-2 ZSC JO13-1 44276 5-1
C 13-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 Rood Wit'67/Plus JO13-1 45274 3-4
C 09-10-2018 19:00 SV Budel JO13-2 RKSV Heeze JO13-2G 45799 2-1
C 06-10-2018 11:45 Gestel JO13-1 SV Valkenswaard JO13-3 79083 0-0
C 06-10-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 92081 4-1
C 06-10-2018 11:30 RKSV Heeze JO13-2G FC Eindhoven AV JO13-2 44231 1-4
C 06-10-2018 11:30 Geldrop JO13-3 SV Budel JO13-2 44013 0-7
C 06-10-2018 12:45 ZSC JO13-1 Braakhuizen JO13-1 95481 1-11
C 06-10-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G 45110 0-1
C 29-09-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO13-2 DOSKO'32 JO13-1G 44831 4-1
C 29-09-2018 11:45 De Valk JO13-1 Dommelen JO13-2G 44041 0-0
C 29-09-2018 13:00 FC Cranendonck JO13-1 RKSV Nuenen JO13-2 46648 0-0
C 29-09-2018 12:00 Riethoven JO13-1 Marvilde JO13-1 44482 0-0
C 29-09-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 DOSL JO13-1 43716 0-0
C 29-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 ZSC JO13-1 45207 3-3
C 29-09-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-3 RKSV Heeze JO13-2G 45396 4-3
C 29-09-2018 11:15 Braakhuizen JO13-1 SV Budel JO13-2 95480 19-0
C 29-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Maarheeze JO13-1 92080 1-8
C 29-09-2018 12:00 Bergeijk JO13-2 SV Budel JO13-2 46304 0-0
C 29-09-2018 11:45 Gestel JO13-1 Geldrop JO13-3 79082 2-5
C 22-09-2018 12:30 DOSKO'32 JO13-1G SV Valkenswaard JO13-3 46029 2-2
C 22-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-2 Geldrop JO13-2 43867 0-0
C 22-09-2018 11:15 Marvilde JO13-1 Braakhuizen JO13-1 46698 0-0
C 22-09-2018 11:30 Dommelen JO13-2G FC Cranendonck JO13-1 46147 0-0
C 22-09-2018 11:45 De Raven JO13-1G De Valk JO13-1 45380 0-0
C 22-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Gestel JO13-1 44611 0-0
C 22-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Braakhuizen JO13-1 95479 0-9
C 22-09-2018 10:30 EFC JO13-2G Riethoven JO13-1 43870 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV Budel JO13-2 FC Eindhoven AV JO13-2 46446 1-5
C 22-09-2018 11:30 Geldrop JO13-3 Bergeijk JO13-2 45271 0-0
C 22-09-2018 11:30 RKSV Heeze JO13-2G Rood Wit'67/Plus JO13-1 44644 6-0
C 22-09-2018 11:30 Maarheeze JO13-1 Gestel JO13-1 79081 12-0
C 22-09-2018 12:45 ZSC JO13-1 DOSL JO13-1 92079 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Riethoven JO13-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 DOSL JO13-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen JO13-1 7 7 0 0 21 55 4 51 0
2 FC Eindhoven AV JO13-2 7 7 0 0 21 34 7 27 0
3 Maarheeze JO13-1 6 4 0 2 12 34 6 28 0
4 DOSKO'32 JO13-1G 6 3 1 2 10 8 9 -1 0
5 RKSV Heeze JO13-2G 7 3 0 4 9 17 15 2 0
6 Rood Wit'67/Plus JO13-1 6 2 1 3 7 13 23 -10 0
7 ZSC JO13-1 7 2 1 4 7 15 27 -12 0
8 DOSL JO13-1 6 2 0 4 6 13 21 -8 0
9 SV Budel JO13-2 6 2 0 4 6 12 34 -22 0
10 SV Valkenswaard JO13-3 6 1 1 4 4 12 31 -19 0
11 Geldrop JO13-3 6 0 0 6 0 3 39 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 17-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 24-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 31-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 07-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 14-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 21-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 28-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 04-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 11-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 18-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 25-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 02-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 09-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 16-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 23-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 30-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 06-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 13-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 20-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 27-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 04-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 11-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 18-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 25-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 01-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 08-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 15-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 22-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 29-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 05-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 12-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 19-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 26-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 05-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 12-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 19-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 26-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 02-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 09-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 16-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 23-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 30-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 07-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 14-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 21-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 28-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 04-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 11-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 18-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
di 25-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
donderdag 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 19-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 26-07-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 02-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 09-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 16-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 23-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 30-08-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 06-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 13-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 20-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 27-09-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 04-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 11-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 18-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 25-10-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 01-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 08-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 15-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 22-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 29-11-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 06-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 13-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 20-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 27-12-18 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 03-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 10-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 17-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 24-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 31-01-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 07-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 14-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 21-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 28-02-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 07-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 14-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 21-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 28-03-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 04-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 11-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 18-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 25-04-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 02-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 09-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 16-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 23-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 30-05-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 06-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 13-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 20-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1
do 27-06-19 18:30 - 19:45 Veld C Team training DOSL JO13-1

Berichten



Terug naar boven