0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 3

Teamleden

Spelers
Freek Barten        
Bram van Breugel        
Rob Cantrijn        
Kevin Dierking        
Jan van Dijk        
Max van der Doelen        
Bob Jansen        
Jimmi Jansen        
Brian van der Laak        
Maikel Maas        
Joris van Meijl        
Luuk Mollen        
Rens van den Nieuwenhuijsen        
Jules Nijpels        
Giel Raijmakers        
Tim Segers        
Robin Sleegers        
Nick Smits        
Max Speeckaert        
Sven Staals        
Stefan Steeghs        
Robin van Thiel        
Maurits van Uythoven        
Mark Veldman        
Stan Verhoeven        
Jack Guns Reserve ingedeeld      
Kars van Opbergen Reserve ingedeeld      
Tymo Verhees Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Bart Segers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 7 Bergeijk 3
C 18-11-2018 12:00 Best Vooruit 6 Riethoven 3
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 Maarheeze 3
C 18-11-2018 12:00 Tivoli 2 WODAN 6
C 18-11-2018 12:00 DOSL 3 Wilhelmina Boys 4
C 18-11-2018 14:00 RPC 4 EFC 5
C 25-11-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 RPC 4
C 25-11-2018 12:00 Brabantia 7 Nieuw Woensel 2
C 25-11-2018 12:00 Riethoven 3 DOSL 3
C 25-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Tivoli 2
C 25-11-2018 10:00 EFC 5 Best Vooruit 6
C 25-11-2018 09:45 WODAN 6 Maarheeze 3
C 02-12-2018 14:00 RPC 4 Brabantia 7
C 02-12-2018 12:00 Tivoli 2 EFC 5
C 02-12-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 Wilhelmina Boys 4
C 02-12-2018 12:00 Best Vooruit 6 DOSL 3
C 02-12-2018 09:45 WODAN 6 Bergeijk 3
C 09-12-2018 12:00 Riethoven 3 Tivoli 2
C 09-12-2018 12:00 Bergeijk 3 RPC 4
C 09-12-2018 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3
C 09-12-2018 12:00 EFC 5 Nieuw Woensel 2
C 09-12-2018 12:00 Brabantia 7 Best Vooruit 6
C 09-12-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 WODAN 6
C 16-12-2018 10:00 Maarheeze 3 Riethoven 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 11-11-2018 12:00 EFC 5 DOSL 3 J.A.H. (Jens) Brekelmans 86371 1 - 0
C 04-11-2018 12:00 DOSL 3 Tivoli 2 M. (Mari) vanEngeland… (+1) 85476 1 - 3
C 28-10-2018 14:00 RPC 4 DOSL 3 J. (Joan) Versantvoort 84226 4 - 1
C 14-10-2018 12:00 DOSL 3 WODAN 6 Afgeschermd… (+1) 82604 1 - 6
C 07-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 DOSL 3 J (Joris) vanMeijl 90100 5 - 1
C 30-09-2018 12:00 DOSL 3 Brabantia 7 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 84656 0 - 4
C 23-09-2018 12:00 Bergeijk 3 DOSL 3 J.T.F. (Hans) Theus 87769 7 - 3
V 09-09-2018 11:00 DOSL 3 DOSL 6 Leon Kissen (Scheidsrechter)
C 03-06-2018 12:00 DOSL 3 Rood Wit'67/Plus 2 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 43035 1 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 11-11-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Tivoli 2 89646 3-1
C 11-11-2018 12:00 EFC 5 DOSL 3 86371 1-0
C 11-11-2018 12:00 Riethoven 3 Brabantia 7 86272 1-9
C 11-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Best Vooruit 6 81612 3-1
C 11-11-2018 10:00 Maarheeze 3 RPC 4 83185 5-2
C 11-11-2018 09:45 WODAN 6 Nieuw Woensel 2 90002 3-1
C 04-11-2018 09:45 Brabantia 7 Maarheeze 3 84722 0-4
C 04-11-2018 12:00 Riethoven 3 RPC 4 88962 1-5
C 04-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Wilhelmina Boys 4 89385 2-4
C 04-11-2018 12:00 DOSL 3 Tivoli 2 85476 1-3
C 04-11-2018 12:00 EFC 5 WODAN 6 89538 4-1
C 28-10-2018 09:45 WODAN 6 Brabantia 7 86563 1-5
C 28-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 Riethoven 3 80987 10-0
C 28-10-2018 10:00 Maarheeze 3 Bergeijk 3 87064 3-1
C 28-10-2018 12:00 Tivoli 2 Best Vooruit 6 80880 3-0
C 28-10-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 EFC 5 84016 1-0
C 28-10-2018 14:00 RPC 4 DOSL 3 84226 4-1
C 21-10-2018 12:00 Best Vooruit 6 Nieuw Woensel 2 81132 0-2
C 14-10-2018 12:00 Riethoven 3 Wilhelmina Boys 4 91314 0-5
C 14-10-2018 12:00 Tivoli 2 RPC 4 85501 2-0
C 14-10-2018 12:00 DOSL 3 WODAN 6 82604 1-6
C 14-10-2018 12:00 Brabantia 7 EFC 5 87821 2-2
C 14-10-2018 12:00 Best Vooruit 6 Maarheeze 3 82082 2-1
C 14-10-2018 12:00 Bergeijk 3 Nieuw Woensel 2 90411 1-1
C 07-10-2018 12:00 Maarheeze 3 Tivoli 2 85929 2-4
C 07-10-2018 10:00 EFC 5 Bergeijk 3 89922 3-0
C 07-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 DOSL 3 90100 5-1
C 07-10-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Brabantia 7 88745 4-2
C 07-10-2018 09:45 WODAN 6 Riethoven 3 85353 11-0
C 07-10-2018 14:00 RPC 4 Best Vooruit 6 91394 4-1
C 30-09-2018 10:00 Maarheeze 3 EFC 5 89463 1-3
C 30-09-2018 12:00 Riethoven 3 Bergeijk 3 83445 0-8
C 30-09-2018 12:00 Best Vooruit 6 Wilhelmina Boys 4 89477 1-1
C 30-09-2018 12:00 Tivoli 2 Nieuw Woensel 2 82953 2-2
C 30-09-2018 12:00 DOSL 3 Brabantia 7 84656 0-4
C 30-09-2018 14:00 RPC 4 WODAN 6 85500 2-2
C 23-09-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Maarheeze 3 84941 2-4
C 23-09-2018 12:00 EFC 5 Riethoven 3 81172 9-0
C 23-09-2018 09:45 WODAN 6 Best Vooruit 6 86229 1-2
C 23-09-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 RPC 4 86476 3-2
C 23-09-2018 10:00 Brabantia 7 Tivoli 2 80126 2-3
C 23-09-2018 12:00 Bergeijk 3 DOSL 3 87769 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC 5 7 5 1 1 16 22 5 17 0
2 Wilhelmina Boys 4 7 5 1 1 16 20 10 10 0
3 Tivoli 2 7 5 1 1 16 18 10 8 0
4 Nieuw Woensel 2 7 4 2 1 14 24 9 15 0
5 Maarheeze 3 7 4 0 3 12 20 14 6 0
6 WODAN 6 7 3 1 3 10 25 15 10 0
7 Brabantia 7 7 3 1 3 10 24 15 9 0
8 Bergeijk 3 7 3 1 3 10 22 15 7 0
9 RPC 4 7 3 1 3 10 19 15 4 0
10 Best Vooruit 6 7 2 1 4 7 7 15 -8 0
11 DOSL 3 7 0 0 7 0 7 30 -23 0
12 Riethoven 3 7 0 0 7 0 2 57 -55 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 05-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 12-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 19-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 26-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 02-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 09-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 16-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 23-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 30-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 06-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 13-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 20-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 27-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 04-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 11-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 18-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 25-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 01-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 08-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 15-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 22-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 29-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 06-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 13-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 20-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 27-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 03-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 10-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 17-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 24-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 31-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 07-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 14-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 21-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 28-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 07-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 14-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 21-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 28-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 04-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 11-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 18-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 25-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 02-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 09-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 16-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 23-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 30-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 06-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 13-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 20-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3
do 27-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training DOSL 3

Berichten



Terug naar boven