0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 3

Teamleden

Spelers
Freek Barten        
Bram van Breugel        
Rob Cantrijn        
Kevin Dierking        
Jan van Dijk        
Max van der Doelen        
Bob Jansen        
Brian van der Laak        
Maikel Maas        
Joris van Meijl        
Luuk Mollen        
Rens van den Nieuwenhuijsen        
Jules Nijpels        
Giel Raijmakers        
Tim Segers        
Robin Sleegers        
Nick Smits        
Max Speeckaert        
Sven Staals        
Stefan Steeghs        
Robin van Thiel        
Maurits van Uythoven        
Mark Veldman        
Stan Verhoeven        
Jack Guns Reserve ingedeeld      
Kars van Opbergen Reserve ingedeeld      
Tymo Verhees Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Bart Segers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-05-2019 09:45 WODAN 6 DOSL 3 82943 Sportpark Eindhoven Noord - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2019 09:45 WODAN 6 DOSL 3 82943
C 19-05-2019 12:00 DOSL 3 Nieuw Woensel 2 Afgeschermd… (+1) 85512 0 - 3
C 12-05-2019 12:00 Tivoli 2 DOSL 3 P. (Peter) van Engeland 81086 3 - 0
C 05-05-2019 12:00 DOSL 3 RPC 4 P.J.A. (Paul) van Kuijk 90518 3 - 4
C 28-04-2019 12:00 DOSL 3 Bergeijk 3 Afgeschermd 87640 1 - 2
C 14-04-2019 10:00 Maarheeze 3 DOSL 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 86277 6 - 2
C 11-04-2019 19:30 DOSL 3 EFC 5 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 88887 3 - 5
C 07-04-2019 12:00 DOSL 3 Best Vooruit 6 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 86362 1 - 3
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 89750 0 - 5
C 24-03-2019 12:00 DOSL 3 Riethoven 3 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 87013 3 - 2
C 17-03-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 DOSL 3 H.J.M.C. (Huub) Groenen 86180 6 - 0
C 24-02-2019 12:00 Best Vooruit 6 DOSL 3 B.H. (Bart) vd Sande 83193 11 - 2
C 17-02-2019 13:00 Brabantia 7 DOSL 3 B.J.A. (Bart) Segers 82286 6 - 2
C 25-11-2018 12:00 Riethoven 3 DOSL 3 J vanEijck 89061 3 - 4
C 18-11-2018 12:00 DOSL 3 Wilhelmina Boys 4 J. (Jan) Hurkmans… (+1) 88844 3 - 5
C 11-11-2018 12:00 EFC 5 DOSL 3 J.A.H. (Jens) Brekelmans 86371 1 - 0
C 04-11-2018 12:00 DOSL 3 Tivoli 2 M. (Mari) vanEngeland… (+1) 85476 1 - 3
C 28-10-2018 14:00 RPC 4 DOSL 3 J. (Joan) Versantvoort 84226 4 - 1
C 14-10-2018 12:00 DOSL 3 WODAN 6 Afgeschermd… (+1) 82604 1 - 6
C 07-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 DOSL 3 J (Joris) vanMeijl 90100 5 - 1
C 30-09-2018 12:00 DOSL 3 Brabantia 7 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 84656 0 - 4
C 23-09-2018 12:00 Bergeijk 3 DOSL 3 J.T.F. (Hans) Theus 87769 7 - 3
V 09-09-2018 11:00 DOSL 3 DOSL 6 Leon Kissen (Scheidsrechter)
C 03-06-2018 12:00 DOSL 3 Rood Wit'67/Plus 2 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 43035 1 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 14:00 RPC 4 Tivoli 2 90014 0-0
C 26-05-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Riethoven 3 87991 0-0
C 26-05-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Bergeijk 3 88914 0-0
C 26-05-2019 10:00 EFC 5 Brabantia 7 86989 0-0
C 26-05-2019 10:00 Maarheeze 3 Best Vooruit 6 89665 0-0
C 26-05-2019 09:45 WODAN 6 DOSL 3 82943 0-0
C 19-05-2019 12:00 DOSL 3 Nieuw Woensel 2 85512 0-3
C 19-05-2019 11:00 Tivoli 2 Maarheeze 3 80166 3-1
C 19-05-2019 12:00 Riethoven 3 WODAN 6 89983 1-6
C 19-05-2019 12:00 Bergeijk 3 EFC 5 88841 0-0
C 19-05-2019 12:00 Best Vooruit 6 RPC 4 91709 4-4
C 19-05-2019 12:00 Brabantia 7 Wilhelmina Boys 4 83744 1-2
C 12-05-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Best Vooruit 6 85830 3-0
C 12-05-2019 09:45 WODAN 6 EFC 5 85277 3-0
C 12-05-2019 10:00 Maarheeze 3 Brabantia 7 88587 1-0
C 12-05-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Bergeijk 3 86168 3-2
C 12-05-2019 14:00 RPC 4 Riethoven 3 82074 6-1
C 12-05-2019 12:00 Tivoli 2 DOSL 3 81086 3-0
C 05-05-2019 12:00 Bergeijk 3 Maarheeze 3 81676 2-4
C 05-05-2019 12:00 DOSL 3 RPC 4 90518 3-4
C 05-05-2019 12:00 Best Vooruit 6 Tivoli 2 81563 1-0
C 05-05-2019 12:00 Riethoven 3 Nieuw Woensel 2 82477 1-4
C 05-05-2019 12:00 EFC 5 Wilhelmina Boys 4 91350 4-4
C 01-05-2019 20:15 Brabantia 7 WODAN 6 87648 4-3
C 28-04-2019 12:00 DOSL 3 Bergeijk 3 87640 1-2
C 28-04-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 WODAN 6 85951 3-4
C 28-04-2019 10:00 Maarheeze 3 Wilhelmina Boys 4 91292 6-2
C 28-04-2019 12:00 EFC 5 RPC 4 87666 5-1
C 28-04-2019 12:00 Riethoven 3 Tivoli 2 82550 1-4
C 25-04-2019 20:00 Best Vooruit 6 EFC 5 87865 1-2
C 18-04-2019 18:45 Tivoli 2 Wilhelmina Boys 4 81816 3-0
C 14-04-2019 14:00 RPC 4 Bergeijk 3 86448 4-0
C 14-04-2019 12:00 Tivoli 2 Riethoven 3 87066 11-1
C 14-04-2019 09:45 WODAN 6 Wilhelmina Boys 4 90758 2-2
C 14-04-2019 10:00 Maarheeze 3 DOSL 3 86277 6-2
C 14-04-2019 12:00 Best Vooruit 6 Brabantia 7 85494 2-4
C 14-04-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 EFC 5 89299 2-2
C 11-04-2019 19:30 Nieuw Woensel 2 Wilhelmina Boys 4 87187 2-2
C 11-04-2019 20:00 RPC 4 Maarheeze 3 151642 0-3
C 11-04-2019 19:30 DOSL 3 EFC 5 88887 3-5
C 07-04-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Nieuw Woensel 2 82063 4-4
C 07-04-2019 09:45 Brabantia 7 RPC 4 89831 3-6
C 07-04-2019 12:00 DOSL 3 Best Vooruit 6 86362 1-3
C 07-04-2019 12:00 Riethoven 3 Maarheeze 3 89446 0-10
C 07-04-2019 12:00 Bergeijk 3 WODAN 6 82210 1-1
C 07-04-2019 12:00 EFC 5 Tivoli 2 88527 1-5
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 89750 0-5
C 31-03-2019 14:00 RPC 4 Nieuw Woensel 2 88971 5-3
C 31-03-2019 12:00 Bergeijk 3 Brabantia 7 82147 0-2
C 31-03-2019 12:00 Riethoven 3 EFC 5 89204 1-6
C 31-03-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 Best Vooruit 6 82299 2-2
C 24-03-2019 10:00 Maarheeze 3 WODAN 6 84980 2-0
C 24-03-2019 12:00 DOSL 3 Riethoven 3 87013 3-2
C 24-03-2019 12:00 Tivoli 2 Bergeijk 3 88474 4-0
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Brabantia 7 85902 1-1
C 24-03-2019 14:00 RPC 4 Wilhelmina Boys 4 82162 4-3
C 17-03-2019 10:00 Maarheeze 3 Nieuw Woensel 2 88918 1-1
C 17-03-2019 12:00 Riethoven 3 Best Vooruit 6 88768 3-6
C 17-03-2019 12:30 Wilhelmina Boys 4 DOSL 3 86180 6-0
C 17-03-2019 09:45 WODAN 6 Tivoli 2 87881 2-2
C 10-03-2019 12:00 Best Vooruit 6 Bergeijk 3 81720 3-1
C 10-03-2019 14:00 RPC 4 Maarheeze 3 83896 0-2
C 10-03-2019 12:00 Brabantia 7 Riethoven 3 81790 7-0
C 24-02-2019 12:00 Best Vooruit 6 DOSL 3 83193 11-2
C 24-02-2019 10:00 Maarheeze 3 Riethoven 3 80894 2-0
C 24-02-2019 10:30 Tivoli 2 Brabantia 7 87337 5-0
C 17-02-2019 13:00 Brabantia 7 DOSL 3 82286 6-2
C 17-02-2019 12:00 Bergeijk 3 Riethoven 3 83748 3-2
C 17-02-2019 12:00 EFC 5 Maarheeze 3 86239 3-2
C 17-02-2019 12:00 Nieuw Woensel 2 Tivoli 2 81806 1-0
C 17-02-2019 09:45 WODAN 6 RPC 4 84412 3-2
C 10-02-2019 12:00 Best Vooruit 6 WODAN 6 91637 6-1
C 03-02-2019 12:00 EFC 5 Nieuw Woensel 2 84752 2-2
C 03-02-2019 12:00 Bergeijk 3 RPC 4 81647 2-2
C 09-12-2018 12:00 Brabantia 7 Best Vooruit 6 91216 10-0
C 09-12-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 WODAN 6 82490 4-1
C 02-12-2018 14:00 RPC 4 Brabantia 7 86408 4-5
C 02-12-2018 12:00 Tivoli 2 EFC 5 87502 2-1
C 02-12-2018 09:45 WODAN 6 Bergeijk 3 91403 0-2
C 25-11-2018 09:45 WODAN 6 Maarheeze 3 87218 3-5
C 25-11-2018 10:00 EFC 5 Best Vooruit 6 81574 4-0
C 25-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Tivoli 2 81621 0-2
C 25-11-2018 12:00 Riethoven 3 DOSL 3 89061 3-4
C 25-11-2018 12:00 Brabantia 7 Nieuw Woensel 2 81108 3-5
C 25-11-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 RPC 4 84712 4-2
C 18-11-2018 12:00 Brabantia 7 Bergeijk 3 80064 5-1
C 18-11-2018 12:00 Best Vooruit 6 Riethoven 3 85457 6-3
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 Maarheeze 3 83738 1-3
C 18-11-2018 12:00 Tivoli 2 WODAN 6 86815 5-1
C 18-11-2018 12:00 DOSL 3 Wilhelmina Boys 4 88844 3-5
C 18-11-2018 14:00 RPC 4 EFC 5 87885 3-0
C 11-11-2018 09:45 WODAN 6 Nieuw Woensel 2 90002 3-1
C 11-11-2018 10:00 Maarheeze 3 RPC 4 83185 5-2
C 11-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Best Vooruit 6 81612 3-1
C 11-11-2018 12:00 Riethoven 3 Brabantia 7 86272 1-9
C 11-11-2018 12:00 EFC 5 DOSL 3 86371 1-0
C 11-11-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Tivoli 2 89646 3-1
C 04-11-2018 12:00 Riethoven 3 RPC 4 88962 1-5
C 04-11-2018 09:45 Brabantia 7 Maarheeze 3 84722 0-4
C 04-11-2018 12:00 Bergeijk 3 Wilhelmina Boys 4 89385 2-4
C 04-11-2018 12:00 EFC 5 WODAN 6 89538 4-1
C 04-11-2018 12:00 DOSL 3 Tivoli 2 85476 1-3
C 28-10-2018 09:45 WODAN 6 Brabantia 7 86563 1-5
C 28-10-2018 10:00 Maarheeze 3 Bergeijk 3 87064 3-1
C 28-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 Riethoven 3 80987 10-0
C 28-10-2018 12:00 Tivoli 2 Best Vooruit 6 80880 3-0
C 28-10-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 EFC 5 84016 1-0
C 28-10-2018 14:00 RPC 4 DOSL 3 84226 4-1
C 21-10-2018 12:00 Best Vooruit 6 Nieuw Woensel 2 81132 0-2
C 14-10-2018 12:00 Bergeijk 3 Nieuw Woensel 2 90411 1-1
C 14-10-2018 12:00 Best Vooruit 6 Maarheeze 3 82082 2-1
C 14-10-2018 12:00 Brabantia 7 EFC 5 87821 2-2
C 14-10-2018 12:00 DOSL 3 WODAN 6 82604 1-6
C 14-10-2018 12:00 Tivoli 2 RPC 4 85501 2-0
C 14-10-2018 12:00 Riethoven 3 Wilhelmina Boys 4 91314 0-5
C 07-10-2018 12:00 Maarheeze 3 Tivoli 2 85929 2-4
C 07-10-2018 10:00 EFC 5 Bergeijk 3 89922 3-0
C 07-10-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 DOSL 3 90100 5-1
C 07-10-2018 09:45 WODAN 6 Riethoven 3 85353 11-0
C 07-10-2018 14:00 RPC 4 Best Vooruit 6 91394 4-1
C 07-10-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Brabantia 7 88745 4-2
C 30-09-2018 10:00 Maarheeze 3 EFC 5 89463 1-3
C 30-09-2018 12:00 Riethoven 3 Bergeijk 3 83445 0-8
C 30-09-2018 12:00 Tivoli 2 Nieuw Woensel 2 82953 2-2
C 30-09-2018 12:00 DOSL 3 Brabantia 7 84656 0-4
C 30-09-2018 14:00 RPC 4 WODAN 6 85500 2-2
C 30-09-2018 12:00 Best Vooruit 6 Wilhelmina Boys 4 89477 1-1
C 23-09-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Maarheeze 3 84941 2-4
C 23-09-2018 12:00 EFC 5 Riethoven 3 81172 9-0
C 23-09-2018 09:45 WODAN 6 Best Vooruit 6 86229 1-2
C 23-09-2018 12:00 Nieuw Woensel 2 RPC 4 86476 3-2
C 23-09-2018 10:00 Brabantia 7 Tivoli 2 80126 2-3
C 23-09-2018 12:00 Bergeijk 3 DOSL 3 87769 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tivoli 2 21 16 2 3 50 67 20 47 0
2 Maarheeze 3 21 15 1 5 46 71 31 40 0
3 Wilhelmina Boys 4 21 11 6 4 39 63 46 17 0
4 EFC 5 21 11 5 5 38 57 34 23 0
5 Brabantia 7 21 11 2 8 35 75 47 28 0
6 Nieuw Woensel 2 21 9 8 4 35 59 37 22 0
7 RPC 4 21 10 3 8 33 66 54 12 0
8 Best Vooruit 6 21 9 3 9 30 52 55 -3 0
9 WODAN 6 21 7 4 10 25 55 54 1 0
10 Bergeijk 3 21 6 4 11 22 38 48 -10 0
11 DOSL 3 21 2 0 19 6 31 94 -63 0
12 Riethoven 3 21 0 0 21 0 21 135 -114 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven