0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 5

Teamleden

Spelers
Pedro Saasen Keeper      
Martijn Bolster        
Lars van Breukelen en Teun        
Teun Emmers        
Arjan van Engelen        
Tim van den Heuvel        
Norbert van den Hurk        
Mark Joppen        
Johan Kennis        
Harold van Meijl        
Koen van Mensvoort        
Nico van Mensvoort        
Rick van den Nieuwenhoven        
Marcel van Otterdijk        
Pascal Penning        
Oege Postuma        
Jan Willem Reiling        
Roel Simkens        
Mark Simkens        
Dennis Sutton        
Teun Antonissen Reserve ingedeeld      
Jos Leinarts Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Fons van den Heuvel Leider
Luc van Gaal Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-02-2019 12:00 ZSC 3 UNA 14
C 17-02-2019 12:00 RKSV Heeze 7 Braakhuizen 6
C 17-02-2019 12:00 Best Vooruit 10 DVS 4
C 17-02-2019 10:00 SV Budel 5 SBC 7
C 17-02-2019 10:00 De Valk 5 RKSV Nuenen 10
C 17-02-2019 10:00 DOSL 5 Dommelen 5
C 24-02-2019 10:00 De Valk 5 DVS 4
C 24-02-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 Best Vooruit 10
C 24-02-2019 10:00 DOSL 5 ZSC 3
C 10-03-2019 13:00 Braakhuizen 6 De Valk 5
C 10-03-2019 13:00 SBC 7 Best Vooruit 10
C 10-03-2019 12:00 Dommelen 5 RKSV Nuenen 10
C 10-03-2019 10:00 RKSV Heeze 7 UNA 14
C 10-03-2019 10:00 DVS 4 ZSC 3
C 10-03-2019 10:00 SV Budel 5 DOSL 5
C 17-03-2019 10:00 DOSL 5 SBC 7
C 17-03-2019 10:00 De Valk 5 Dommelen 5
C 17-03-2019 12:00 ZSC 3 RKSV Heeze 7
C 17-03-2019 12:00 Best Vooruit 10 Braakhuizen 6
C 17-03-2019 13:45 RKSV Nuenen 10 SV Budel 5
C 17-03-2019 14:00 UNA 14 DVS 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-02-2019 10:00 DVS 4 DOSL 5 R. (Ruud) Phielix 84736 1 - 1
C 03-02-2019 10:00 De Valk 5 DOSL 5 Afgeschermd 82114 3 - 1
C 09-12-2018 12:00 Best Vooruit 10 DOSL 5 L (Luc) vanGaal 86684 3 - 0
C 25-11-2018 10:00 DOSL 5 RKSV Nuenen 10 L (Luc) vanGaal… (+1) 83998 3 - 1
C 18-11-2018 12:00 SBC 7 DOSL 5 L (Luc) vanGaal 80404 2 - 1
C 11-11-2018 10:00 DOSL 5 SV Budel 5 L (Luc) vanGaal… (+1) 81975 0 - 3
C 28-10-2018 10:00 DOSL 5 RKSV Heeze 7 L (Luc) vanGaal… (+1) 87303 0 - 4
C 14-10-2018 13:00 Braakhuizen 6 DOSL 5 L (Luc) vanGaal 84177 3 - 2
C 07-10-2018 10:00 DOSL 5 UNA 14 L (Luc) vanGaal… (+1) 87525 3 - 1
C 30-09-2018 12:00 Dommelen 5 DOSL 5 J.J. (Jan) Slegers 88990 2 - 0
C 23-09-2018 10:00 DOSL 5 DVS 4 Afgeschermd… (+1) 86950 1 - 4
V 16-09-2018 09:30 DOSL 5 DOSL 3 George Sutton (Scheidsrechter)
C 03-06-2018 10:00 DOSL 5 Sterksel 2 L (Luc) vanGaal… (+1) 38196 1 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-02-2019 13:00 SBC 7 RKSV Heeze 7 82578 4-0
C 10-02-2019 12:00 Dommelen 5 SV Budel 5 88910 1-5
C 10-02-2019 10:00 UNA 14 De Valk 5 88617 0-0
C 10-02-2019 10:00 DVS 4 DOSL 5 84736 1-1
C 10-02-2019 13:00 Braakhuizen 6 ZSC 3 87860 3-3
C 03-02-2019 10:00 De Valk 5 DOSL 5 82114 3-1
C 03-02-2019 10:00 SV Budel 5 Best Vooruit 10 85216 0-0
C 03-02-2019 10:00 DVS 4 RKSV Nuenen 10 87774 3-2
C 03-02-2019 12:00 ZSC 3 Dommelen 5 90557 0-0
C 03-02-2019 12:00 RKSV Heeze 7 SBC 7 81777 0-0
C 20-01-2019 12:00 RKSV Heeze 7 DVS 4 84543 0-0
C 09-12-2018 12:00 Best Vooruit 10 DOSL 5 86684 3-0
C 09-12-2018 13:00 Braakhuizen 6 RKSV Nuenen 10 85979 1-3
C 09-12-2018 10:00 UNA 14 SBC 7 86041 2-3
C 09-12-2018 10:00 De Valk 5 SV Budel 5 80163 2-2
C 02-12-2018 12:00 Dommelen 5 RKSV Heeze 7 81337 2-1
C 02-12-2018 12:00 SBC 7 De Valk 5 88289 1-0
C 02-12-2018 10:00 DVS 4 Braakhuizen 6 87089 5-1
C 02-12-2018 12:00 RKSV Nuenen 10 UNA 14 91381 6-3
C 25-11-2018 12:00 ZSC 3 SBC 7 87061 3-6
C 25-11-2018 10:00 DOSL 5 RKSV Nuenen 10 83998 3-1
C 25-11-2018 10:00 UNA 14 Braakhuizen 6 80022 3-2
C 25-11-2018 12:00 Best Vooruit 10 Dommelen 5 87163 5-4
C 25-11-2018 12:00 RKSV Heeze 7 SV Budel 5 80348 1-1
C 18-11-2018 12:00 SBC 7 DOSL 5 80404 2-1
C 18-11-2018 13:00 Braakhuizen 6 Best Vooruit 10 81820 4-5
C 18-11-2018 10:00 SV Budel 5 RKSV Nuenen 10 81579 6-1
C 18-11-2018 13:45 RKSV Heeze 7 ZSC 3 82587 3-1
C 18-11-2018 10:00 DVS 4 UNA 14 91714 7-4
C 18-11-2018 12:00 Dommelen 5 De Valk 5 80038 3-3
C 11-11-2018 10:00 UNA 14 RKSV Heeze 7 81184 2-2
C 11-11-2018 10:00 De Valk 5 Braakhuizen 6 86943 4-2
C 11-11-2018 12:00 Best Vooruit 10 SBC 7 88063 2-1
C 11-11-2018 12:00 RKSV Nuenen 10 Dommelen 5 87458 2-3
C 11-11-2018 12:00 ZSC 3 DVS 4 80385 6-1
C 11-11-2018 10:00 DOSL 5 SV Budel 5 81975 0-3
C 04-11-2018 13:00 Braakhuizen 6 SBC 7 82398 0-6
C 04-11-2018 12:00 RKSV Heeze 7 RKSV Nuenen 10 85637 2-2
C 04-11-2018 12:00 ZSC 3 Best Vooruit 10 81154 1-4
C 04-11-2018 10:00 DVS 4 SV Budel 5 89982 0-6
C 04-11-2018 10:00 UNA 14 Dommelen 5 91104 4-1
C 28-10-2018 10:00 SV Budel 5 UNA 14 84513 9-4
C 28-10-2018 10:00 DOSL 5 RKSV Heeze 7 87303 0-4
C 28-10-2018 12:00 RKSV Nuenen 10 ZSC 3 86741 9-1
C 28-10-2018 12:00 Dommelen 5 Braakhuizen 6 86126 10-1
C 28-10-2018 12:00 Best Vooruit 10 De Valk 5 91125 1-2
C 28-10-2018 13:00 SBC 7 DVS 4 90070 0-0
C 14-10-2018 10:00 UNA 14 Best Vooruit 10 87415 0-6
C 14-10-2018 12:00 ZSC 3 SV Budel 5 80036 0-2
C 14-10-2018 13:00 Braakhuizen 6 DOSL 5 84177 3-2
C 14-10-2018 13:00 SBC 7 Dommelen 5 87203 2-3
C 14-10-2018 13:15 RKSV Heeze 7 De Valk 5 88386 0-0
C 07-10-2018 10:00 SV Budel 5 Braakhuizen 6 81870 6-0
C 07-10-2018 10:00 DOSL 5 UNA 14 87525 3-1
C 07-10-2018 10:00 De Valk 5 ZSC 3 91366 4-2
C 07-10-2018 12:00 Best Vooruit 10 RKSV Heeze 7 85919 2-2
C 07-10-2018 12:00 RKSV Nuenen 10 SBC 7 88862 1-4
C 07-10-2018 12:00 Dommelen 5 DVS 4 83327 1-2
C 30-09-2018 14:00 UNA 14 ZSC 3 86611 3-4
C 30-09-2018 10:00 DVS 4 Best Vooruit 10 85562 0-2
C 30-09-2018 13:00 Braakhuizen 6 RKSV Heeze 7 83510 5-3
C 30-09-2018 12:00 Dommelen 5 DOSL 5 88990 2-0
C 30-09-2018 12:00 SBC 7 SV Budel 5 85878 0-0
C 30-09-2018 12:00 RKSV Nuenen 10 De Valk 5 86571 5-3
C 23-09-2018 10:00 SV Budel 5 Dommelen 5 84349 4-1
C 23-09-2018 12:00 ZSC 3 Braakhuizen 6 82149 6-1
C 23-09-2018 12:00 Best Vooruit 10 RKSV Nuenen 10 90270 9-3
C 23-09-2018 10:00 De Valk 5 UNA 14 85789 3-5
C 23-09-2018 10:00 DOSL 5 DVS 4 86950 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel 5 11 8 3 0 27 44 10 34 0
2 Best Vooruit 10 10 8 1 1 25 39 17 22 0
3 SBC 7 10 7 1 2 22 29 12 17 0
4 DVS 4 9 5 1 3 16 23 24 -1 0
5 Dommelen 5 11 5 1 5 16 31 29 2 0
6 De Valk 5 9 4 2 3 14 24 22 2 0
7 RKSV Nuenen 10 11 4 1 6 13 35 38 -3 0
8 RKSV Heeze 7 9 2 4 3 10 18 19 -1 0
9 ZSC 3 10 3 1 6 10 27 36 -9 0
10 UNA 14 11 3 1 7 10 31 46 -15 0
11 DOSL 5 11 2 1 8 7 12 27 -15 0
12 Braakhuizen 6 12 2 1 9 7 23 56 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:45 - 21:15 Veld C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 27-06-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 04-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 11-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 Veld C Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven