0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 7

Teamleden

Spelers
Marc Van den Eijnden Keeper      
Maurice Baudoin        
Mark de Beer        
Max Cremers        
Pim Cremers        
Wilco van Dijk        
Tom van Dijk        
Rick Franssen        
Freddie Hulsen        
Tijn Kerkhofs        
Harold Maas        
Teun Martens        
Jeroen van de Paal        
John Van der Putten        
Roel Steeghs        
Tim van Weert        
Loek van der Zanden        
Ad van Dijk Reserve ingedeeld      
Erwin van de Kerkhof Reserve ingedeeld      
Maarten van de Manakker Reserve ingedeeld      
Bart Nijssen Reserve ingedeeld      
Wim van der Palen Reserve ingedeeld      
Rene van Roij Reserve ingedeeld      
Dries Rutten Reserve ingedeeld      
Patrick Schepens Reserve ingedeeld      
Mark Versteijnen Reserve ingedeeld      
Noud van Weert Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Maurice Baudoin Leider
Tiny Cremers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-02-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 Steensel 5
C 17-02-2019 12:30 Tongelre 4 Sterksel 2
C 17-02-2019 12:00 DOSL 7 SV Budel 7
C 17-02-2019 12:00 SV Unitas'59 11 UNA 8
C 17-02-2019 10:00 EFC 10 Pusphaira 5
C 17-02-2019 10:00 RKSV Heeze 10 BES 2
C 24-02-2019 14:30 Pusphaira 5 Rood Wit'67/Plus 3
C 24-02-2019 12:00 DOSL 7 Steensel 5
C 24-02-2019 12:30 Tongelre 4 BES 2
C 24-02-2019 11:00 Sterksel 2 UNA 8
C 24-02-2019 12:00 EFC 10 RKSV Heeze 10
C 10-03-2019 14:30 Pusphaira 5 RKSV Heeze 10
C 10-03-2019 12:45 Steensel 5 UNA 8
C 10-03-2019 12:00 EFC 10 Rood Wit'67/Plus 3
C 10-03-2019 12:00 Tongelre 4 SV Budel 7
C 10-03-2019 12:00 Sterksel 2 SV Unitas'59 11
C 10-03-2019 10:30 BES 2 DOSL 7
C 17-03-2019 10:00 UNA 8 EFC 10
C 17-03-2019 10:00 SV Budel 7 BES 2
C 17-03-2019 10:00 RKSV Heeze 10 Sterksel 2
C 17-03-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 Pusphaira 5
C 17-03-2019 12:00 SV Unitas'59 11 Steensel 5
C 17-03-2019 12:00 DOSL 7 Tongelre 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-02-2019 afgelast Sterksel 2 DOSL 7 Afgeschermd 84204
C 02-12-2018 10:30 Rood Wit\'67/Plus 3 DOSL 7 W. (Willie) vanAdelberg 86286 6 - 2
C 25-11-2018 12:00 DOSL 7 Pusphaira 5 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 87714 1 - 3
C 18-11-2018 12:00 Tongelre 4 DOSL 7 W. (Wim) Vermeulen 86378 10 - 0
C 11-11-2018 12:00 DOSL 7 BES 2 L. (Leon) Kissen… (+1) 83420 0 - 11
C 04-11-2018 12:00 DOSL 7 RKSV Heeze 10 T. (Tiny) Cremers… (+1) 85907 1 - 5
C 28-10-2018 10:00 UNA 8 DOSL 7 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 89400 6 - 0
C 14-10-2018 12:00 DOSL 7 EFC 10 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 89027 2 - 4
C 07-10-2018 12:00 Unitas'59 11 DOSL 7 T. (Thijs) Siemons 91480 10 - 1
C 30-09-2018 10:00 SV Budel 7 DOSL 7 LT (Leo) Keijsers 87285 4 - 1
C 23-09-2018 12:00 DOSL 7 Sterksel 2 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 81683 2 - 3
V 09-09-2018 11:00 DOSL 7 DOSL 5 George Sutton (Scheidsrechter)
V 02-09-2018 10:00 DVO 1 DOSL 7
V 24-08-2018 19:30 DOSL 7 Dosl 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-02-2019 11:30 Steensel 5 EFC 10 89722 0-0
C 10-02-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 7 84204 0-0
C 10-02-2019 12:00 UNA 8 RKSV Heeze 10 85055 0-0
C 10-02-2019 10:30 BES 2 Rood Wit'67/Plus 3 83086 0-0
C 10-02-2019 10:00 SV Budel 7 SV Unitas'59 11 81266 0-10
C 10-02-2019 12:00 Pusphaira 5 Tongelre 4 84577 4-3
C 03-02-2019 10:00 SV Budel 7 Pusphaira 5 90990 0-0
C 03-02-2019 10:30 BES 2 Sterksel 2 84433 9-1
C 03-02-2019 10:00 RKSV Heeze 10 Rood Wit'67/Plus 3 87665 0-0
C 03-02-2019 12:00 SV Unitas'59 11 EFC 10 83714 6-1
C 20-01-2019 14:30 Pusphaira 5 SV Unitas'59 11 84855 1-0
C 20-01-2019 12:00 EFC 10 Sterksel 2 104077 0-0
C 02-12-2018 12:45 Steensel 5 Tongelre 4 80801 3-4
C 02-12-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 DOSL 7 86286 6-2
C 02-12-2018 10:00 UNA 8 SV Budel 7 91712 4-1
C 25-11-2018 10:00 SV Budel 7 Sterksel 2 86223 1-5
C 25-11-2018 12:00 DOSL 7 Pusphaira 5 87714 1-3
C 25-11-2018 10:00 RKSV Heeze 10 Steensel 5 91088 1-7
C 25-11-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 UNA 8 80877 1-8
C 25-11-2018 12:30 Tongelre 4 EFC 10 82119 0-1
C 25-11-2018 12:00 Unitas'59 11 BES 2 80704 4-2
C 18-11-2018 10:30 BES 2 SV Budel 7 82385 3-2
C 18-11-2018 12:00 Sterksel 2 RKSV Heeze 10 87454 4-2
C 18-11-2018 12:00 Tongelre 4 DOSL 7 86378 10-0
C 18-11-2018 12:00 EFC 10 UNA 8 80450 5-3
C 18-11-2018 12:45 Steensel 5 Unitas'59 11 87583 1-6
C 11-11-2018 10:00 SV Budel 7 Tongelre 4 81970 1-9
C 11-11-2018 10:00 UNA 8 Steensel 5 86730 0-5
C 11-11-2018 10:00 RKSV Heeze 10 Pusphaira 5 87549 1-3
C 11-11-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 EFC 10 91652 2-3
C 11-11-2018 12:00 DOSL 7 BES 2 83420 0-11
C 11-11-2018 12:00 Unitas'59 11 Sterksel 2 82788 3-0
C 04-11-2018 12:00 Unitas'59 11 Rood Wit'67/Plus 3 86030 5-1
C 04-11-2018 12:00 DOSL 7 RKSV Heeze 10 85907 1-5
C 04-11-2018 12:30 Tongelre 4 UNA 8 88229 2-3
C 04-11-2018 12:00 Sterksel 2 Pusphaira 5 91349 1-8
C 04-11-2018 10:30 BES 2 EFC 10 82203 3-2
C 04-11-2018 10:00 SV Budel 7 Steensel 5 89615 1-4
C 28-10-2018 10:00 UNA 8 DOSL 7 89400 6-0
C 28-10-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 Tongelre 4 90082 2-3
C 28-10-2018 10:00 RKSV Heeze 10 Unitas'59 11 80167 2-5
C 28-10-2018 12:00 Pusphaira 5 BES 2 85685 2-1
C 28-10-2018 12:00 EFC 10 SV Budel 7 86892 4-1
C 28-10-2018 12:00 Steensel 5 Sterksel 2 89050 3-1
C 14-10-2018 10:00 SV Budel 7 RKSV Heeze 10 86834 9-5
C 14-10-2018 10:30 BES 2 UNA 8 83794 3-2
C 14-10-2018 12:00 Sterksel 2 Rood Wit'67/Plus 3 83355 0-3
C 14-10-2018 12:00 DOSL 7 EFC 10 89027 2-4
C 14-10-2018 12:00 Tongelre 4 Unitas'59 11 82588 4-4
C 14-10-2018 14:30 Pusphaira 5 Steensel 5 88228 1-1
C 07-10-2018 10:00 UNA 8 Pusphaira 5 86314 1-1
C 07-10-2018 10:00 RKSV Heeze 10 Tongelre 4 85710 2-3
C 07-10-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 SV Budel 7 86964 2-2
C 07-10-2018 12:00 Unitas'59 11 DOSL 7 91480 10-1
C 07-10-2018 12:00 EFC 10 Sterksel 2 81478 0-0
C 07-10-2018 10:00 Steensel 5 BES 2 82484 6-3
C 30-09-2018 10:00 SV Budel 7 DOSL 7 87285 4-1
C 30-09-2018 10:00 UNA 8 Unitas'59 11 90669 1-1
C 30-09-2018 10:30 BES 2 RKSV Heeze 10 91174 11-0
C 30-09-2018 12:00 Sterksel 2 Tongelre 4 82941 1-6
C 30-09-2018 12:00 Steensel 5 Rood Wit'67/Plus 3 84940 4-0
C 30-09-2018 14:30 Pusphaira 5 EFC 10 91030 0-0
C 23-09-2018 10:00 EFC 10 Steensel 5 82530 4-2
C 23-09-2018 10:00 Unitas'59 11 SV Budel 7 82439 5-2
C 23-09-2018 12:00 Tongelre 4 Pusphaira 5 84068 1-0
C 23-09-2018 12:00 DOSL 7 Sterksel 2 81683 2-3
C 23-09-2018 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 BES 2 83889 1-5
C 23-09-2018 10:00 RKSV Heeze 10 UNA 8 90735 2-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 11 12 9 2 1 29 59 16 43 0
2 Tongelre 4 11 7 1 3 22 45 21 24 0
3 BES 2 10 7 0 3 21 51 20 31 0
4 Pusphaira 5 9 6 2 1 20 23 10 13 0
5 Steensel 5 10 6 1 3 19 36 21 15 0
6 EFC 10 8 6 0 2 18 24 19 5 0
7 UNA 8 10 5 2 3 17 42 21 21 0
8 Sterksel 2 9 3 0 6 9 16 37 -21 0
9 Rood Wit'67/Plus 3 9 2 1 6 7 18 32 -14 0
10 SV Budel 7 11 2 1 8 7 24 52 -28 0
11 RKSV Heeze 10 9 1 0 8 3 20 57 -37 0
12 DOSL 7 10 0 0 10 0 10 62 -52 0

Training

Berichten



Terug naar boven