1314 Vrouwen Zaal recreatie

Senioren - Zaalvoetbal - DOSL Vr2 zaalvoetbal

Teamleden

Spelers
Janine Albers        
Sandra Doreleijers        
Inge Hoeymans-van Son        
Sanne Huberts        
Chelsea Janssen        
Jantiene van Poppel        
Joyce Verberne        
Brigiet Doreleijers Reserve ingedeeld      
Truus Leenman Reserve ingedeeld      

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 19-11-2018 22:00 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR1 H. (Harley) Habraken 1604 Heiberg - - 21:30
C 03-12-2018 22:00 Brabantia VR2 DOSL Vr2 zaalvoetbal J.J. (John) van Wijgerden 1541 Heiberg - - 21:00
C 10-12-2018 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal TOB VR1 A.J. (Guus) Cuypers 1605 Heiberg - - 20:35
C 07-01-2019 20:10 FC Eindhoven VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal 1527 Heiberg - - 19:40
C 21-01-2019 22:00 DOSL Vr2 zaalvoetbal DOSL Vr1 zaalvoetbal 1606 Heiberg - - 21:30
C 04-02-2019 20:10 Hof van Brabant VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal 1588 Frits Philipshal (Bisschops Bekkers) - - 19:40
C 18-02-2019 20:10 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR2 1608 Heiberg - - 19:40
C 11-03-2019 22:00 DOSL Vr2 zaalvoetbal Unitas'59 VR1 1607 Heiberg - - 21:30
C 18-03-2019 21:05 Brabantia VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal 1533 Heiberg - - 20:05
C 08-04-2019 20:10 Unitas'59 VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal 1594 Frits Philipshal (Bisschops Bekkers) - - 19:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-11-2018 20:10 DOSL VR1 Hof van Brabant VR1
C 19-11-2018 20:10 Unitas'59 VR1 Brabantia VR1
C 19-11-2018 21:05 FC Eindhoven VR1 Brabantia VR2
C 19-11-2018 22:00 DOSL VR2 ESZVV Totelos VR1
C 19-11-2018 21:05 TOB VR1 ESZVV Totelos VR2
C 26-11-2018 21:05 DOSL VR1 Brabantia VR1
C 03-12-2018 22:00 Brabantia VR2 DOSL VR2
C 03-12-2018 21:05 Brabantia VR1 FC Eindhoven VR1
C 03-12-2018 21:05 Hof van Brabant VR1 Unitas'59 VR1
C 03-12-2018 20:10 ESZVV Totelos VR2 DOSL VR1
C 03-12-2018 20:10 ESZVV Totelos VR1 TOB VR1
C 10-12-2018 20:10 Brabantia VR2 Brabantia VR1
C 10-12-2018 21:05 FC Eindhoven VR1 Hof van Brabant VR1
C 10-12-2018 21:05 DOSL VR2 TOB VR1
C 10-12-2018 22:00 Unitas'59 VR1 ESZVV Totelos VR2
C 10-12-2018 22:00 DOSL VR1 ESZVV Totelos VR1
C 17-12-2018 20:10 ESZVV Totelos VR1 ESZVV Totelos VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-11-2018 22:00 DOSL VR1 Brabantia VR1 1577 0-0
C 12-11-2018 21:05 ESZVV Totelos VR1 ESZVV Totelos VR2 1559 0-0
C 12-11-2018 21:05 TOB VR1 Hof van Brabant VR1 1550 5-3
C 12-11-2018 20:10 Unitas'59 VR1 Brabantia VR2 1595 1-7
C 12-11-2018 20:10 DOSL VR2 FC Eindhoven VR1 1603 3-1
C 05-11-2018 20:10 ESZVV Totelos VR2 DOSL VR2 1568 5-2
C 05-11-2018 21:05 Hof van Brabant VR1 ESZVV Totelos VR1 1585 0-11
C 05-11-2018 21:05 Brabantia VR1 TOB VR1 1531 4-0
C 05-11-2018 22:00 FC Eindhoven VR1 Unitas'59 VR1 1522 5-3
C 05-11-2018 22:00 Brabantia VR2 DOSL VR1 1540 3-3
C 22-10-2018 19:15 FC Eindhoven VR1 TOB VR1 1521 11-0
C 22-10-2018 20:10 Unitas'59 VR1 DOSL VR1 1593 6-6
C 22-10-2018 20:10 Brabantia VR2 ESZVV Totelos VR1 1539 1-6
C 22-10-2018 21:05 DOSL VR2 Hof van Brabant VR1 1602 5-3
C 22-10-2018 21:05 Brabantia VR1 ESZVV Totelos VR2 1530 1-3
C 08-10-2018 22:00 ESZVV Totelos VR2 Brabantia VR2 1566 6-0
C 08-10-2018 21:05 ESZVV Totelos VR1 FC Eindhoven VR1 1557 7-2
C 08-10-2018 20:10 DOSL VR1 DOSL VR2 1575 1-5
C 08-10-2018 20:10 TOB VR1 Unitas'59 VR1 1548 3-1
C 08-10-2018 20:10 Hof van Brabant VR1 Brabantia VR1 1584 3-3
C 01-10-2018 22:00 FC Eindhoven VR1 ESZVV Totelos VR2 1520 4-4
C 01-10-2018 22:00 DOSL VR2 Brabantia VR1 1601 7-2
C 01-10-2018 21:05 DOSL VR1 TOB VR1 1574 1-1
C 01-10-2018 21:05 Brabantia VR2 Hof van Brabant VR1 1538 9-2
C 01-10-2018 20:10 Unitas'59 VR1 ESZVV Totelos VR1 1592 2-15
C 24-09-2018 20:10 ESZVV Totelos VR1 DOSL VR1 1556 10-0
C 24-09-2018 21:05 ESZVV Totelos VR2 Unitas'59 VR1 1565 4-0
C 24-09-2018 21:05 Brabantia VR1 Brabantia VR2 1529 3-8
C 24-09-2018 22:00 Hof van Brabant VR1 FC Eindhoven VR1 1583 5-7
C 24-09-2018 22:00 TOB VR1 DOSL VR2 1547 1-6
C 10-09-2018 20:10 Unitas'59 VR1 Hof van Brabant VR1 1591 4-0
C 10-09-2018 20:10 FC Eindhoven VR1 Brabantia VR1 1519 2-1
C 10-09-2018 20:10 DOSL VR1 ESZVV Totelos VR2 1573 2-3
C 10-09-2018 21:05 DOSL VR2 Brabantia VR2 1600 5-5
C 10-09-2018 22:00 TOB VR1 ESZVV Totelos VR1 1546 0-4
C 03-09-2018 22:00 Brabantia VR1 Unitas'59 VR1 1528 3-2
C 03-09-2018 21:05 Brabantia VR2 FC Eindhoven VR1 1537 2-2
C 03-09-2018 21:05 ESZVV Totelos VR1 DOSL VR2 1555 5-0
C 03-09-2018 20:10 ESZVV Totelos VR2 TOB VR1 1564 8-1
C 03-09-2018 20:10 Hof van Brabant VR1 DOSL VR1 1582 1-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-10-2018 21:05 DOSL VR2 ZVS/Filias VR1 100574 5-2
B 17-09-2018 22:00 FC Eindhoven VR2 DOSL VR2 79352 2-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ESZVV Totelos VR1 7 7 0 0 21 58 5 53 0
2 ESZVV Totelos VR2 7 6 1 0 19 33 10 23 0
3 DOSL VR2 8 5 1 2 16 33 23 10 0
4 FC Eindhoven VR1 8 4 2 2 14 34 25 9 0
5 Brabantia VR2 8 3 3 2 12 35 28 7 0
6 Brabantia VR1 7 2 1 4 7 17 25 -8 0
7 TOB VR1 8 2 1 5 7 11 38 -27 0
8 DOSL VR1 7 1 3 3 6 23 29 -6 0
9 Unitas'59 VR1 8 1 1 6 4 19 43 -24 0
10 Hof van Brabant VR1 8 0 1 7 1 17 54 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL VR2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 ZVS/Filias VR1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven