0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - A - DOSL JO19-1

Teamleden

Spelers
Tom Beemer        
Stijn Cremers        
Tuur van Eert        
Chiel Galama        
Teun Jacobs        
Floris de Kort        
Roel Martens        
Mathijs Oomen        
Maikel Steeghs        
Vincent van Tartwijk        
Willion Verbeek        
Martijn Vermeulen        
Stan Vlassak        
Ruud van Weert        
 
Overige teamleden
Paul van Kuijk Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 13:00 Woenselse Boys JO19-1 UNA JO19-2
C 29-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 RKDSV JO19-1
C 29-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1
C 07-03-2020 15:15 DVS JO19-2 ZSC JO19-1
C 07-03-2020 15:00 Hapert JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2
C 07-03-2020 15:00 UNA JO19-2 RKSV Nuenen JO19-2
C 07-03-2020 14:30 RKDSV JO19-1 Woenselse Boys JO19-1
C 07-03-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Bergeijk JO19-1
C 07-03-2020 14:30 DOSL JO19-1 Acht JO19-2
C 14-03-2020 13:00 Acht JO19-2 DVS JO19-2
C 14-03-2020 13:00 Woenselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1
C 14-03-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 ZSC JO19-1
C 14-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 DOSL JO19-1
C 14-03-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 RKDSV JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 N (Nicky) Krooswijk 97485 1 - 0
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 96083 4 - 0
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 30073 3 - 0
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 F.P. (Frans) van Mierlo 30402 9 - 0
C 07-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 Afgeschermd 29860 1 - 4
C 30-11-2019 vervallen DOSL JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1 29262
C 23-11-2019 12:45 Acht JO19-2 DOSL JO19-1 L.M. (Luuk) van Elzakker 30471 0 - 2
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Jeroen) van Esch 30472 1 - 2
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 Afgeschermd 30752 6 - 2
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J. (Jelmer) Versteden 30187 2 - 2
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 Afgeschermd 28811 0 - 13
C 19-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.G.C.A. (Johan) v.d. Wal 29180 4 - 3
C 05-10-2019 15:00 DOSL JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 29325 2 - 0
C 28-09-2019 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1 B.M.A. (Bram) Willems 29381 2 - 6
C 21-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 J. (Jan) Hurkmans 28891 1 - 1
B 14-09-2019 15:15 DVS JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Job) Linsen 7087 3 - 2
B 07-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 ZSC JO19-1 Afgeschermd 6809 4 - 3
B 31-08-2019 15:00 De Valk JO19-1 DOSL JO19-1 Afgeschermd 6449 4 - 2
V 20-08-2019 19:30 DOSL JO19-1 Woenselse boys jo19-1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Hapert JO19-1 96556 2-0
C 15-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 UNA JO19-2 95575 0-0
C 15-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 DVS JO19-2 94627 1-1
C 15-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 95980 3-1
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 97485 1-0
C 15-02-2020 13:15 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1 95814 2-6
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 97631 1-1
C 08-02-2020 15:00 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1 95783 2-0
C 08-02-2020 15:00 UNA JO19-2 Bergeijk JO19-1 95985 0-0
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 96083 4-0
C 08-02-2020 14:30 RKDSV JO19-1 DVS JO19-2 96772 5-1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 95037 3-1
C 01-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 95586 3-1
C 01-02-2020 15:15 DVS JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 97178 0-0
C 01-02-2020 13:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1 96168 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 20:15 De Valk JO19-1 ZSC JO19-1 6951 9-0
B 14-09-2019 15:15 DVS JO19-1 DOSL JO19-1 7087 3-2
B 07-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 ZSC JO19-1 6809 4-3
B 07-09-2019 15:15 DVS JO19-1 De Valk JO19-1 6713 3-3
B 31-08-2019 14:30 ZSC JO19-1 DVS JO19-1 6569 1-4
B 31-08-2019 15:00 De Valk JO19-1 DOSL JO19-1 6449 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 30073 3-0
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 29377 7-2
C 21-12-2019 12:15 ODC JO19-2 ZSC JO19-1 29840 4-0
C 21-12-2019 14:15 Oirschot Vooruit JO19-2 RKDSV JO19-1 28917 3-0
C 21-12-2019 12:45 Acht JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30684 4-2
C 21-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29372 4-2
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 30402 9-0
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 29735 4-3
C 19-12-2019 19:30 ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29312 0-2
C 14-12-2019 12:45 Acht JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29069 4-3
C 14-12-2019 12:15 ODC JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29309 4-0
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30170 0-1
C 14-12-2019 14:00 RKDSV JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29179 0-0
C 14-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1 29042 0-0
C 07-12-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Acht JO19-2 29979 1-4
C 07-12-2019 14:30 Audacia JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29648 1-0
C 07-12-2019 14:30 ZSC JO19-1 RKDSV JO19-1 29524 2-5
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 ODC JO19-2 30236 3-7
C 07-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 29860 1-4
C 30-11-2019 14:15 DBS JO19-2 ZSC JO19-1 28797 2-5
C 30-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Hapert JO19-1 29486 0-4
C 30-11-2019 12:45 Acht JO19-2 Audacia JO19-1 30691 0-5
C 30-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 29171 2-2
C 30-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30253 4-1
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 30351 8-0
C 23-11-2019 11:30 Nieuw Woensel JO19-1 DBS JO19-2 30753 3-3
C 23-11-2019 12:45 Acht JO19-2 DOSL JO19-1 30471 0-2
C 23-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30644 0-2
C 23-11-2019 14:15 Audacia JO19-1 Hapert JO19-1 29851 2-3
C 23-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys JO19-1 ZSC JO19-1 30576 2-0
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 RKDSV JO19-1 29319 3-6
C 16-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Acht JO19-2 30194 2-3
C 16-11-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Audacia JO19-1 30693 1-5
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30039 1-2
C 16-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 28784 3-2
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 30472 1-2
C 16-11-2019 14:15 Hapert JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28943 6-1
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 30496 0-2
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuw Woensel JO19-1 29770 1-0
C 09-11-2019 14:30 Audacia JO19-1 DBS JO19-2 29494 5-0
C 09-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30356 2-2
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 30752 6-2
C 09-11-2019 12:45 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1 29291 1-3
C 07-11-2019 18:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1 29926 0-1
C 02-11-2019 12:00 ODC JO19-2 Audacia JO19-1 30749 6-6
C 02-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Acht JO19-2 29740 3-4
C 02-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 30382 4-0
C 02-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30368 5-1
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 30187 2-2
C 02-11-2019 15:00 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30174 1-3
C 26-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 DBS JO19-2 30721 6-2
C 26-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 ZSC JO19-1 28838 2-0
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 28811 0-13
C 26-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30300 0-1
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 30719 5-1
C 19-10-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 ODC JO19-2 30647 2-4
C 19-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Hapert JO19-1 30287 0-0
C 19-10-2019 14:15 DBS JO19-2 RKDSV JO19-1 29523 3-6
C 19-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 29180 4-3
C 12-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28846 7-1
C 12-10-2019 12:15 ODC JO19-2 DBS JO19-2 28991 6-1
C 05-10-2019 13:45 ODC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30547 1-1
C 05-10-2019 14:15 DBS JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29030 0-2
C 05-10-2019 14:30 ZSC JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30415 4-1
C 05-10-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Audacia JO19-1 29157 5-2
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 29615 5-1
C 05-10-2019 15:00 Hapert JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1 29136 0-0
C 05-10-2019 15:00 DOSL JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29325 2-0
C 01-10-2019 19:30 Hapert JO19-1 RKDSV JO19-1 29028 2-1
C 28-09-2019 14:45 FC Eindhoven AV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28796 0-0
C 28-09-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Audacia JO19-1 29085 2-3
C 28-09-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29650 2-2
C 28-09-2019 14:15 DBS JO19-2 Hapert JO19-1 29811 1-0
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 30487 3-2
C 28-09-2019 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1 29381 2-6
C 28-09-2019 14:30 RKDSV JO19-1 ODC JO19-2 30568 5-2
C 21-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 28891 1-1
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29919 2-5
C 21-09-2019 14:30 Audacia JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 28969 1-0
C 21-09-2019 12:45 Acht JO19-2 ZSC JO19-1 28863 2-2
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 29202 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDSV JO19-1 2 2 0 0 6 11 3 8 0
2 RKSV Nuenen JO19-2 3 2 0 1 6 5 5 0 0
3 Woenselse Boys JO19-1 2 1 1 0 4 2 1 1 0
4 DOSL JO19-1 2 1 0 1 3 4 1 3 0
5 Spoordonkse Boys JO19-1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
6 ZSC JO19-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
7 Hapert JO19-1 3 1 0 2 3 3 4 -1 0
8 Acht JO19-2 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
9 Bergeijk JO19-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
10 Oirschot Vooruit JO19-2 2 0 1 1 1 2 4 -2 0
11 DVS JO19-2 2 0 1 1 1 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Valk JO19-1 3 2 1 0 7 16 5 11 0
2 DVS JO19-1 3 2 1 0 7 10 6 4 0
3 DOSL JO19-1 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 ZSC JO19-1 3 0 0 3 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 12 9 2 1 29 53 13 40 0
2 Audacia JO19-1 12 8 1 3 25 39 21 18 0
3 RKDSV JO19-1 11 8 0 3 24 41 22 19 0
4 Oirschot Vooruit JO19-2 12 7 2 3 23 31 11 20 0
5 Hapert JO19-1 11 7 1 3 22 24 14 10 0
6 Spoordonkse Boys JO19-1 12 6 2 4 20 27 21 6 0
7 ODC JO19-2 12 5 2 5 17 39 36 3 0
8 Acht JO19-2 12 5 1 6 16 25 32 -7 0
9 ZSC JO19-1 11 4 1 6 13 22 28 -6 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 12 2 3 7 9 22 31 -9 0
11 OJC ROSMALEN JO19-3 12 3 0 9 9 20 63 -43 0
12 Nieuw Woensel JO19-1 11 1 4 6 4 16 30 -14 3
13 DBS JO19-2 12 1 1 10 4 18 55 -37 0

Training

Berichten



Terug naar boven