0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - B - DOSL JO17-1

Teamleden

Spelers
Rick Van Ampting        
Dirk Bekkers        
Wesley Dekkers        
Dennis van Eerd        
Bram van Helvoort        
Daan Jacobs        
Teun Kuijten        
Bart van de Laar        
Rens Lodewijks        
Freek Nijpels        
Rens de Reuver        
Tim Roovers        
Tigo Rutten        
Koen van de Venne        
Jordi Vlassak        
Cis van Weert        
Luuk van Weert        
 
Overige teamleden
Ezra Biolek Trainer
Joep van den Broek Trainer
Jay Leuverink Trainer
Martin Beenders Leider/Trainer
Rick van Hooff Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 14:30 DOSL JO17-1 s.v. Laar JO17-2
C 29-02-2020 15:00 S.V. Heythuysen JO17-1 FC Cranendonck JO17-1
C 29-02-2020 15:00 ST Roggel/SVVH JO17-1 FC Maasgouw JO17-1
C 29-02-2020 14:30 FC Oda JO17-1 ONDO JO17-1
C 07-03-2020 15:00 ST Roggel/SVVH JO17-1 FC Oda JO17-1
C 07-03-2020 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DOSL JO17-1
C 07-03-2020 13:30 DVS JO17-4 s.v. Laar JO17-2
C 07-03-2020 13:15 ONDO JO17-1 Lierop JO17-1
C 07-03-2020 13:00 FC Maasgouw JO17-1 Wilhelmina'08 JO17-1
C 14-03-2020 12:45 s.v. Laar JO17-2 ONDO JO17-1
C 14-03-2020 13:30 Wilhelmina'08 JO17-1 FC Oda JO17-1
C 14-03-2020 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DVS JO17-4
C 14-03-2020 14:30 Lierop JO17-1 ST Roggel/SVVH JO17-1
C 14-03-2020 15:00 S.V. Heythuysen JO17-1 FC Maasgouw JO17-1
C 21-03-2020 14:30 Lierop JO17-1 DOSL JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:00 S.V. Heythuysen JO17-1 ONDO JO17-1 154177 0-1
C 15-02-2020 14:30 FC Oda JO17-1 FC Maasgouw JO17-1 98931 0-2
C 15-02-2020 14:30 DOSL JO17-1 DVS JO17-4 100362 1-0
C 15-02-2020 14:30 Lierop JO17-1 ONDO JO17-1 98959 0-0
C 15-02-2020 13:30 Wilhelmina'08 JO17-1 ST Roggel/SVVH JO17-1 99880 1-0
C 15-02-2020 12:45 s.v. Laar JO17-2 FC Cranendonck JO17-1 101520 2-1
C 08-02-2020 14:30 FC Cranendonck JO17-1 Wilhelmina'08 JO17-1 101091 2-1
C 08-02-2020 13:30 DVS JO17-4 FC Oda JO17-1 100143 2-2
C 08-02-2020 13:15 ONDO JO17-1 ST Roggel/SVVH JO17-1 101923 0-0
C 08-02-2020 13:00 FC Maasgouw JO17-1 Lierop JO17-1 99860 3-2
C 08-02-2020 12:45 s.v. Laar JO17-2 S.V. Heythuysen JO17-1 101289 3-8
C 08-02-2020 13:15 ONDO JO17-1 DOSL JO17-1 154176 0-1
C 01-02-2020 14:30 Lierop JO17-1 DVS JO17-4 102164 1-1
C 01-02-2020 13:30 Wilhelmina'08 JO17-1 ONDO JO17-1 100458 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO17-1 RKSV Heeze JO17-1 7841 3-2
B 14-09-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DOSL JO17-1 7711 1-1
B 07-09-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 7417 3-1
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO17-1 DOSL JO17-1 7606 3-0
B 31-08-2019 14:30 DOSL JO17-1 Rood Wit'67/Plus JO17-1 7310 2-4
B 31-08-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 RKSV Heeze JO17-1 7149 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-12-2019 19:00 SV Valkenswaard JO17-2 Hoogeloon JO17-1 33295 2-2
C 14-12-2019 16:15 RPC JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 33979 7-1
C 14-12-2019 12:30 DOSL JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 33145 0-0
C 14-12-2019 13:00 Hoogeloon JO17-1 DBS JO17-2 33969 14-1
C 14-12-2019 13:00 Dommelen JO17-2 FC Cranendonck JO17-1 33716 0-5
C 14-12-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Bladella JO17-2 33965 0-0
C 07-12-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 Hoogeloon JO17-1 31756 0-8
C 07-12-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DBS JO17-2 31758 3-2
C 07-12-2019 13:00 Geldrop JO17-2 DOSL JO17-1 33599 0-0
C 07-12-2019 14:30 Bladella JO17-2 RPC JO17-2 32413 7-1
C 07-12-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Dommelen JO17-2 31573 0-0
C 30-11-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Geldrop JO17-2 32784 4-2
C 30-11-2019 13:00 Hoogeloon JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 32833 3-1
C 30-11-2019 13:00 Dommelen JO17-2 RPC JO17-2 31835 1-2
C 30-11-2019 14:15 DBS JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 34079 3-2
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 32611 1-3
C 23-11-2019 13:00 Geldrop JO17-2 Bladella JO17-2 32078 0-0
C 23-11-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 31593 4-3
C 23-11-2019 13:00 Dommelen JO17-2 DBS JO17-2 33005 1-3
C 23-11-2019 14:30 DOSL JO17-1 Hoogeloon JO17-1 32117 2-5
C 23-11-2019 14:30 RPC JO17-2 FC Cranendonck JO17-1 32912 4-4
C 16-11-2019 13:30 Hoogeloon JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 31541 2-1
C 16-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 Geldrop JO17-2 32889 1-4
C 16-11-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 RPC JO17-2 32277 5-3
C 16-11-2019 14:15 DBS JO17-2 DOSL JO17-1 31812 1-2
C 16-11-2019 13:00 Bladella JO17-2 Dommelen JO17-2 32471 2-2
C 09-11-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 RKSV Nuenen JO17-3 33808 6-0
C 09-11-2019 14:30 DOSL JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 32776 1-1
C 09-11-2019 14:15 DBS JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 33616 2-4
C 09-11-2019 13:00 Hoogeloon JO17-1 Bladella JO17-2 32761 9-0
C 09-11-2019 13:00 Dommelen JO17-2 Geldrop JO17-2 33004 2-5
C 02-11-2019 13:15 Geldrop JO17-2 RPC JO17-2 32832 3-2
C 02-11-2019 15:00 Bladella JO17-2 DBS JO17-2 33635 3-2
C 02-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DOSL JO17-1 33740 0-4
C 02-11-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 32314 6-0
C 26-10-2019 13:00 Dommelen JO17-2 DOSL JO17-1 32218 1-2
C 26-10-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 Bladella JO17-2 33364 0-5
C 26-10-2019 14:15 DBS JO17-2 Geldrop JO17-2 32006 1-2
C 26-10-2019 14:30 RPC JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 33532 2-2
C 26-10-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 32747 3-1
C 05-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Dommelen JO17-2 33485 5-2
C 05-10-2019 14:30 DOSL JO17-1 RPC JO17-2 32525 6-1
C 05-10-2019 15:00 Bladella JO17-2 FC Cranendonck JO17-1 33765 0-0
C 05-10-2019 14:45 Bergeijk JO17-2 DBS JO17-2 34069 0-0
C 05-10-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 32728 13-2
C 05-10-2019 15:00 Geldrop JO17-2 Hoogeloon JO17-1 33060 2-6
C 28-09-2019 13:00 Hoogeloon JO17-1 Dommelen JO17-2 33207 10-1
C 28-09-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 FC Eindhoven AV JO17-1 32253 1-8
C 28-09-2019 14:15 DBS JO17-2 RPC JO17-2 33856 14-2
C 28-09-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DOSL JO17-1 32319 2-4
C 28-09-2019 15:00 Bladella JO17-2 Bergeijk JO17-2 31995 0-0
C 28-09-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Geldrop JO17-2 32062 6-2
C 21-09-2019 15:00 Geldrop JO17-2 FC Cranendonck JO17-1 32141 6-0
C 21-09-2019 14:45 Bergeijk JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 31572 0-0
C 21-09-2019 14:30 RPC JO17-2 Hoogeloon JO17-1 31772 1-6
C 21-09-2019 14:30 DOSL JO17-1 Bladella JO17-2 31721 3-1
C 21-09-2019 13:00 Dommelen JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 32371 3-1
C 21-09-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 DBS JO17-2 33109 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Maasgouw JO17-1 2 2 0 0 6 5 2 3 0
2 DOSL JO17-1 2 2 0 0 6 2 0 2 0
3 S.V. Heythuysen JO17-1 2 1 0 1 3 8 4 4 0
4 FC Cranendonck JO17-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
5 Wilhelmina'08 JO17-1 2 1 0 1 3 2 2 0 0
6 ONDO JO17-1 2 1 0 1 3 1 1 0 0
7 s.v. Laar JO17-2 2 1 0 1 3 5 9 -4 0
8 DVS JO17-4 3 0 2 1 2 3 4 -1 0
9 Lierop JO17-1 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
10 FC Oda JO17-1 2 0 1 1 1 2 4 -2 0
11 ST Roggel/SVVH JO17-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit'67/Plus JO17-1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 RKSV Heeze JO17-1 3 2 0 1 6 8 3 5 0
3 DOSL JO17-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0
4 FC Cranendonck JO17-1 3 0 1 2 1 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO17-1 10 9 1 0 28 65 11 54 0
2 FC Eindhoven AV JO17-1 9 6 2 1 20 33 13 20 0
3 DOSL JO17-1 8 6 1 1 19 24 12 12 0
4 SV Valkenswaard JO17-2 8 5 1 2 16 37 19 18 0
5 Geldrop JO17-2 9 5 1 3 16 26 22 4 0
6 FC Cranendonck JO17-1 10 4 2 4 14 24 26 -2 0
7 Bladella JO17-2 9 3 3 3 12 19 20 -1 0
8 DBS JO17-2 10 3 0 7 9 29 35 -6 0
9 RPC JO17-2 10 2 2 6 8 25 49 -24 0
10 Dommelen JO17-2 9 1 1 7 4 13 35 -22 0
11 RKSV Nuenen JO17-3 10 0 0 10 0 8 61 -53 0

Training

Berichten



Terug naar boven