0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - C - DOSL JO15-1

Teamleden

Spelers
Sam Dekkers        
Sep van Dijk        
Jasper Hulscher        
Ruud van Kempen        
Ties Korewijk        
Tom ter Laak        
Stan Lodewijks        
Brian Maas        
Juup van der Palen        
Lennard Scheepers        
Tom van der Vegt        
Koen Vermeulen        
Koen van Weert        
Bram van Zutven        
 
Overige teamleden
Ralph Geelen Trainer
Frank Bax Leider/Trainer
Bert Dekkers Leider/Trainer
Koen Leinarts Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
B 03-03-2020 20:00 DOSL JO15-1 Woenselse Boys JO15-1 156676 Sportpark De groote Speel - - 18:45
C 07-03-2020 13:15 DOSL JO15-1 S.V. Brandevoort JO15-2 108448 Sportpark De groote Speel - - 12:00
C 14-03-2020 13:00 De Raven JO15-1 DOSL JO15-1 105070 Sportpark v.v De Raven - - 11:15
C 28-03-2020 13:00 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 108343 Sportpark De groote Speel - - 11:45
C 04-04-2020 12:45 UNA JO15-2 DOSL JO15-1 106876 Sportpark Zeelst - - 11:15
C 18-04-2020 13:00 SV Someren JO15-2 DOSL JO15-1 107481 Sportpark De Potacker - - 11:15
C 09-05-2020 13:30 DOSL JO15-1 SV Unitas'59 JO15-2 107774 Sportpark De groote Speel - - 12:15
C 16-05-2020 13:00 RKSV Heeze JO15-1G DOSL JO15-1 105021 Sportpark Het Lambrek - - 11:15
C 23-05-2020 13:00 DOSL JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-2 106474 Sportpark De groote Speel - - 11:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 13:00 Bladella JO15-2 SV Someren JO15-2
C 29-02-2020 13:00 De Raven JO15-1 UNA JO15-2
C 07-03-2020 13:15 DOSL JO15-1 S.V. Brandevoort JO15-2
C 07-03-2020 13:00 RKSV Heeze JO15-1G UNA JO15-2
C 07-03-2020 13:00 SV Someren JO15-2 SV Budel JO15-2
C 07-03-2020 12:45 Braakhuizen JO15-1 De Raven JO15-1
C 07-03-2020 11:00 Bladella JO15-2 SV Unitas'59 JO15-2
C 14-03-2020 11:30 UNA JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2
C 14-03-2020 12:45 Braakhuizen JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G
C 14-03-2020 12:45 SV Budel JO15-2 SV Unitas'59 JO15-2
C 14-03-2020 13:00 De Raven JO15-1 DOSL JO15-1
C 14-03-2020 13:15 Acht JO15-1 Bladella JO15-2
C 14-03-2020 13:15 S.V. Brandevoort JO15-2 SV Someren JO15-2
C 21-03-2020 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2 Acht JO15-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 29-02-2020 12:00 Hoogeloon JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-2
B 29-02-2020 13:00 OSC'45 JO15-1 Acht JO15-1
B 29-02-2020 13:15 Boxtel JO15-1 SCG'18 JO15-1
B 29-02-2020 14:00 Marvilde JO15-1 RKSV Nuenen JO15-3
B 03-03-2020 20:00 DOSL JO15-1 Woenselse Boys JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:45 Acht JO15-1 DOSL JO15-1 K.L.S. (Kevin) van den Berg 105258 4 - 1
C 08-02-2020 13:15 DOSL JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 108110 2 - 0
C 01-02-2020 12:45 SV Budel JO15-2 DOSL JO15-1 LT (Leo) Keijsers 107704
V 25-01-2020 13:00 DOSL JO15-1 Sv Valkenswaard Jo15-1
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M 37027
C 07-12-2019 12:15 DBS JO15-2 DOSL JO15-1 A. (Andre) Wientjens 38103 3 - 2
C 30-11-2019 13:00 DOSL JO15-1 Best Vooruit JO15-2 Afgeschermd 35960 4 - 2
C 23-11-2019 13:15 DOSL JO15-1 Hoogeloon JO15-1 F.P. (Frans) van Mierlo 93234 3 - 4
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 DOSL JO15-1 A.C. (Andre) Boekelman 36421 4 - 2
C 09-11-2019 11:30 DOSL JO15-1 Boxtel JO15-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 37798 1 - 3
C 02-11-2019 11:00 SV BLC JO15-1 DOSL JO15-1 A. (Arnoud) Happé 35968 3 - 2
C 26-10-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bram) van Haandel 37623 2 - 3
B 19-10-2019 13:00 Dommelen JO15-2G DOSL JO15-1 M. (Marc) Grijseels 92525 1 - 8
C 05-10-2019 13:15 DOSL JO15-1 BMC JO15-1 J. (Jan) Hurkmans 35782 5 - 1
C 28-09-2019 13:15 SBC JO15-2 DOSL JO15-1 L.H.B. (Leon) Brans 37011 0 - 1
C 21-09-2019 13:15 DOSL JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 P. (Pim) Cremers 35507 9 - 0
B 14-09-2019 14:30 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G Afgeschermd 8775 4 - 2
B 07-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bram) van Haandel 8505 1 - 2
B 31-08-2019 13:15 DOSL JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 J. (Jan) Hurkmans 8205 3 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 14:30 S.V. Brandevoort JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2 107923 1-1
C 15-02-2020 13:00 De Raven JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 108382 0-1
C 15-02-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 SV Someren JO15-2 106150 4-1
C 15-02-2020 12:45 UNA JO15-2 Braakhuizen JO15-1 105492 0-0
C 15-02-2020 12:45 SV Budel JO15-2 Bladella JO15-2 107876 0-0
C 15-02-2020 11:45 Acht JO15-1 DOSL JO15-1 105258 4-1
C 08-02-2020 13:15 DOSL JO15-1 Bladella JO15-2 108110 2-0
C 08-02-2020 13:00 RKSV Heeze JO15-1G SV Unitas'59 JO15-2 107676 0-1
C 08-02-2020 13:00 SV Someren JO15-2 Acht JO15-1 107306 3-2
C 08-02-2020 12:45 UNA JO15-2 S.V. Brandevoort JO15-2 105615 4-2
C 08-02-2020 12:45 Braakhuizen JO15-1 SV Budel JO15-2 105807 5-0
C 08-02-2020 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2 De Raven JO15-1 105111 4-5
C 01-02-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2 108599 0-0
C 01-02-2020 12:30 S.V. Brandevoort JO15-2 Braakhuizen JO15-1 105762 0-3
C 01-02-2020 12:45 SV Budel JO15-2 DOSL JO15-1 107704 0-0
C 01-02-2020 11:45 Acht JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 104834 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 13:00 Dommelen JO15-2G DOSL JO15-1 92525 1-8
B 14-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 8933 0-3
B 14-09-2019 14:30 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 8775 4-2
B 07-09-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 RKSV Heeze JO15-1G 8695 2-2
B 07-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 8505 1-2
B 31-08-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G Braakhuizen JO15-1 8347 1-5
B 31-08-2019 13:15 DOSL JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 8205 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M 37027 0-0
C 14-12-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 37028 11-0
C 14-12-2019 13:00 BMC JO15-1 SV BLC JO15-1 37376 0-3
C 14-12-2019 13:00 Best Vooruit JO15-2 DBS JO15-2 36333 0-1
C 14-12-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 SBC JO15-2 35948 2-2
C 14-12-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 SV Unitas'59 JO15-2 93237 5-5
C 09-12-2019 19:00 FC Eindhoven AV JO15-3M Braakhuizen JO15-1 35803 0-0
C 07-12-2019 11:00 SV BLC JO15-1 Hoogeloon JO15-1 93236 2-6
C 07-12-2019 12:15 DBS JO15-2 DOSL JO15-1 38103 3-2
C 07-12-2019 14:45 Best Vooruit JO15-2 Boxtel JO15-1 36158 0-3
C 07-12-2019 13:15 SBC JO15-2 SV Unitas'59 JO15-2 37581 1-0
C 07-12-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 BMC JO15-1 35674 0-0
C 30-11-2019 11:00 SV Unitas'59 JO15-2 SV BLC JO15-1 36449 4-2
C 30-11-2019 13:00 DOSL JO15-1 Best Vooruit JO15-2 35960 4-2
C 30-11-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 SBC JO15-2 93235 2-0
C 30-11-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 BMC JO15-1 37436 8-0
C 30-11-2019 13:15 Boxtel JO15-1 DBS JO15-2 37909 7-1
C 30-11-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-3M 36334 2-1
C 23-11-2019 12:15 DBS JO15-2 SV Valkenswaard JO15-2 36945 2-3
C 23-11-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 SV Unitas'59 JO15-2 38020 1-3
C 23-11-2019 13:00 BMC JO15-1 SBC JO15-2 37279 3-3
C 23-11-2019 13:00 Best Vooruit JO15-2 SV BLC JO15-1 37980 1-8
C 23-11-2019 13:15 Boxtel JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M 37317 1-1
C 23-11-2019 13:15 DOSL JO15-1 Hoogeloon JO15-1 93234 3-4
C 16-11-2019 11:00 SV BLC JO15-1 DBS JO15-2 37328 3-2
C 16-11-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 Boxtel JO15-1 93233 3-1
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 DOSL JO15-1 36421 4-2
C 16-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV JO15-3M BMC JO15-1 36118 3-2
C 16-11-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Braakhuizen JO15-1 38015 1-4
C 16-11-2019 13:15 SBC JO15-2 Best Vooruit JO15-2 37546 3-1
C 09-11-2019 13:15 SBC JO15-2 SV BLC JO15-1 36713 1-2
C 09-11-2019 13:00 BMC JO15-1 Best Vooruit JO15-2 37470 1-5
C 09-11-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DBS JO15-2 37790 4-1
C 09-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-3M 37660 5-0
C 09-11-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 93232 19-0
C 09-11-2019 11:30 DOSL JO15-1 Boxtel JO15-1 37798 1-3
C 02-11-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO15-3M Hoogeloon JO15-1 93231 1-5
C 02-11-2019 11:00 SV BLC JO15-1 DOSL JO15-1 35968 3-2
C 02-11-2019 12:15 DBS JO15-2 BMC JO15-1 36177 2-2
C 02-11-2019 13:00 Best Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-1 37963 0-5
C 02-11-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 SV Unitas'59 JO15-2 36202 0-0
C 02-11-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SBC JO15-2 36382 3-3
C 26-10-2019 11:00 SV BLC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 36519 10-1
C 26-10-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 DBS JO15-2 37197 8-1
C 26-10-2019 13:00 BMC JO15-1 Boxtel JO15-1 36252 2-6
C 26-10-2019 13:15 SBC JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-3M 35828 6-1
C 26-10-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 37623 2-3
C 26-10-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 Best Vooruit JO15-2 93230 8-3
C 12-10-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 Braakhuizen JO15-1 93228 6-0
C 05-10-2019 12:15 DBS JO15-2 Hoogeloon JO15-1 93229 0-14
C 05-10-2019 13:00 Best Vooruit JO15-2 SV Unitas'59 JO15-2 35528 1-4
C 05-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO15-3M SV BLC JO15-1 37462 0-4
C 05-10-2019 13:15 DOSL JO15-1 BMC JO15-1 35782 5-1
C 05-10-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 SBC JO15-2 37113 1-6
C 05-10-2019 13:15 Boxtel JO15-1 Braakhuizen JO15-1 36464 1-1
C 28-09-2019 11:10 SV BLC JO15-1 Boxtel JO15-1 36535 2-8
C 28-09-2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-2 BMC JO15-1 35800 7-1
C 28-09-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO15-3M DBS JO15-2 36520 0-2
C 28-09-2019 13:15 SBC JO15-2 DOSL JO15-1 37011 0-1
C 28-09-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Best Vooruit JO15-2 35608 1-8
C 21-09-2019 12:15 DBS JO15-2 SBC JO15-2 36935 3-1
C 21-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SV Unitas'59 JO15-2 35491 2-3
C 21-09-2019 13:15 DOSL JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 35507 9-0
C 21-09-2019 13:00 Best Vooruit JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-3M 37456 1-1
C 21-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 SV BLC JO15-1 35495 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen JO15-1 2 2 0 0 6 8 0 8 0
2 SV Unitas'59 JO15-2 2 2 0 0 6 5 1 4 0
3 Acht JO15-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
4 UNA JO15-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 De Raven JO15-1 2 1 0 1 3 5 5 0 0
6 DOSL JO15-1 2 1 0 1 3 3 4 -1 0
7 SV Someren JO15-2 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
8 RKSV Heeze JO15-1G 3 1 0 2 3 2 3 -1 0
9 Wilhelmina Boys JO15-2 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
10 Bladella JO15-2 2 0 1 1 1 0 2 -2 0
11 SV Budel JO15-2 2 0 1 1 1 0 5 -5 0
12 S.V. Brandevoort JO15-2 3 0 1 2 1 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoogeloon JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Marvilde JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OSC'45 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Woenselse Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO15-1 10 9 1 0 28 72 15 57 0
2 SV Unitas'59 JO15-2 10 8 1 1 25 43 16 27 0
3 SV BLC JO15-1 11 7 1 3 22 41 27 14 0
4 Boxtel JO15-1 11 6 3 2 21 46 17 29 0
5 DOSL JO15-1 10 5 0 5 15 32 22 10 0
6 Braakhuizen JO15-1 10 4 3 3 15 29 19 10 0
7 SBC JO15-2 11 4 3 4 15 26 19 7 0
8 DBS JO15-2 11 4 1 6 13 18 44 -26 0
9 Best Vooruit JO15-2 11 2 1 8 7 22 39 -17 0
10 SV Valkenswaard JO15-2 9 2 0 7 6 9 70 -61 0
11 FC Eindhoven AV JO15-3M 9 1 2 6 5 8 28 -20 0
12 BMC JO15-1 9 0 2 7 2 12 42 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven