0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - C - DOSL JO15-2

Teamleden

Spelers
Maks van Barschot        
Mees van Barschot        
Jasper Bax        
Jules Cornelis        
Jack van Erp        
Nadir Greefhorst        
Niels van Luijtelaar        
Bram van Middelaar        
Niels van de Paal        
Glenn Roosen        
Niels Ruijten        
Ralph Steuten        
Thom van der Zanden        
Dinand van der Zwaag        
 
Overige teamleden
Paul Engels Trainer
Willem Schreuder Leider/Trainer
Maikel Maas Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 13:15 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-4M
C 07-03-2020 11:15 Rood Wit V JO15-2G DOSL JO15-2
C 07-03-2020 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 RPC JO15-2
C 07-03-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-2 Marvilde JO15-2
C 07-03-2020 13:00 Waalre JO15-1 Dommelen JO15-2G
C 07-03-2020 13:30 FC Cranendonck JO15-1 Brabantia JO15-2
C 14-03-2020 13:00 Brabantia JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-2
C 14-03-2020 12:30 Marvilde JO15-2 Waalre JO15-1
C 14-03-2020 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 FC Cranendonck JO15-1
C 14-03-2020 13:30 DOSL JO15-2 Dommelen JO15-2G
C 14-03-2020 09:45 FC Eindhoven AV JO15-4M Rood Wit V JO15-2G
C 14-03-2020 13:00 RPC JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1
C 21-03-2020 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-2
C 21-03-2020 11:30 Waalre JO15-1 Rood Wit V JO15-2G
C 21-03-2020 13:00 Brabantia JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-4M
C 21-03-2020 13:00 Dommelen JO15-2G Marvilde JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:15 FC Eindhoven AV JO15-4M FC Eindhoven AV JO15-2 155998 0-5
C 15-02-2020 13:00 Dommelen JO15-2G Rood Wit V JO15-2G 105669 5-0
C 15-02-2020 12:30 DOSL JO15-2 Waalre JO15-1 105350 6-1
C 15-02-2020 13:00 RPC JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 108035 8-0
C 15-02-2020 13:00 Brabantia JO15-2 ST Casteren / Netersel JO15-1 106503 3-5
C 15-02-2020 12:30 Marvilde JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 105371 0-5
C 15-02-2020 12:15 DBS JO15-6 FC Eindhoven AV JO15-2 108383 0-0
C 08-02-2020 13:30 FC Cranendonck JO15-1 Dommelen JO15-2G 103950 0-7
C 08-02-2020 13:00 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 Waalre JO15-1 105329 8-0
C 08-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-2 RPC JO15-2 108564 1-2
C 08-02-2020 13:00 Brabantia JO15-2 DBS JO15-6 106029 0-0
C 08-02-2020 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 DOSL JO15-2 105216 4-1
C 08-02-2020 11:15 Rood Wit V JO15-2G Marvilde JO15-2 108643 2-3
C 01-02-2020 11:15 FC Eindhoven AV JO15-4M ST Casteren / Netersel JO15-1 155996 0-4
C 01-02-2020 12:30 Marvilde JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 103899 5-1
C 01-02-2020 13:00 RPC JO15-2 Brabantia JO15-2 107991 3-5
C 01-02-2020 13:00 DOSL JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 104394 0-0
C 01-02-2020 13:00 Dommelen JO15-2G FC Eindhoven AV JO15-2 104424 6-0
C 01-02-2020 12:15 DBS JO15-6 ST Casteren / Netersel JO15-1 107127 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:45 SV Budel JO15-4 RKSV Nuenen JO15-6 8850 15-0
B 14-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 Geldrop JO15-3 8913 2-6
B 07-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 SV Budel JO15-4 8485 3-2
B 07-09-2019 13:00 Geldrop JO15-3 RKSV Nuenen JO15-6 8684 23-0
B 04-09-2019 19:00 SV Budel JO15-4 Geldrop JO15-3 8275 1-4
B 31-08-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 DOSL JO15-2 8409 2-24
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 13:30 Terlo JO15-1 SV Valkenswaard JO15-3 37322 1-0
C 21-01-2020 19:00 SV Budel JO15-4 DOSL JO15-2 37732 3-3
C 21-12-2019 10:00 SV Valkenswaard JO15-3 DBS JO15-7 37127 14-3
C 21-12-2019 13:00 WODAN JO15-4 DOSL JO15-2 35657 1-6
C 14-12-2019 12:00 DVS JO15-3 De Raven JO15-2G 35731 3-2
C 14-12-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 35590 0-0
C 14-12-2019 13:00 RKVVO JO15-3 DBS JO15-7 37170 0-0
C 14-12-2019 13:00 WODAN JO15-4 Bladella JO15-5 37449 6-1
C 12-12-2019 19:00 SV Valkenswaard JO15-3 De Raven JO15-2G 37432 12-2
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO15-5 DVS JO15-3 35629 1-8
C 07-12-2019 13:00 WODAN JO15-4 Terlo JO15-1 36985 1-5
C 07-12-2019 13:00 DOSL JO15-2 RKVVO JO15-3 36198 6-0
C 07-12-2019 13:00 De Raven JO15-2G ST DEES/Vessem JO15-2 36855 3-2
C 07-12-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 SV Budel JO15-4 37149 3-3
C 07-12-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 DBS JO15-7 36883 13-1
C 30-11-2019 10:30 DBS JO15-7 DOSL JO15-2 36401 0-3
C 30-11-2019 12:00 DVS JO15-3 WODAN JO15-4 36661 3-6
C 30-11-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 SV Budel JO15-4 37043 0-4
C 30-11-2019 13:30 Terlo JO15-1 Bladella JO15-5 36052 8-0
C 30-11-2019 13:00 RKVVO JO15-3 FC Cranendonck JO15-1 35696 2-5
C 23-11-2019 12:30 Bladella JO15-5 SV Valkenswaard JO15-3 35973 0-21
C 23-11-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 DBS JO15-7 37283 0-0
C 23-11-2019 13:30 Terlo JO15-1 De Raven JO15-2G 36795 6-0
C 23-11-2019 12:00 DVS JO15-3 RKVVO JO15-3 37815 2-2
C 23-11-2019 13:15 SV Budel JO15-4 FC Cranendonck JO15-1 35626 1-8
C 16-11-2019 10:30 DBS JO15-7 DVS JO15-3 38057 0-4
C 16-11-2019 12:00 RKVVO JO15-3 Terlo JO15-1 36048 0-4
C 16-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 Bladella JO15-5 37101 14-0
C 16-11-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 WODAN JO15-4 37846 8-1
C 16-11-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 ST DEES/Vessem JO15-2 37476 21-0
C 14-11-2019 19:30 De Raven JO15-2G SV Budel JO15-4 37661 0-8
C 09-11-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 DOSL JO15-2 35730 6-1
C 09-11-2019 13:00 RKVVO JO15-3 SV Valkenswaard JO15-3 35900 1-6
C 09-11-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 Bladella JO15-5 37428 2-0
C 09-11-2019 12:45 SV Budel JO15-4 WODAN JO15-4 36287 8-2
C 09-11-2019 12:00 DVS JO15-3 Terlo JO15-1 37560 0-5
C 09-11-2019 10:30 DBS JO15-7 De Raven JO15-2G 36223 3-2
C 02-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 DVS JO15-3 37638 3-1
C 02-11-2019 11:00 Bladella JO15-5 SV Budel JO15-4 36767 1-3
C 02-11-2019 13:00 WODAN JO15-4 ST DEES/Vessem JO15-2 37870 14-1
C 02-11-2019 13:00 De Raven JO15-2G RKVVO JO15-3 37106 4-2
C 02-11-2019 13:30 Terlo JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 35584 2-4
C 26-10-2019 10:30 DBS JO15-7 Bladella JO15-5 36215 5-2
C 26-10-2019 11:00 DOSL JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 36171 5-2
C 26-10-2019 12:45 SV Budel JO15-4 Terlo JO15-1 36722 0-0
C 26-10-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 DVS JO15-3 38054 0-7
C 26-10-2019 13:00 RKVVO JO15-3 WODAN JO15-4 37040 1-2
C 26-10-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 De Raven JO15-2G 37663 8-1
C 05-10-2019 13:00 Bladella JO15-5 RKVVO JO15-3 37136 0-1
C 05-10-2019 12:00 DVS JO15-3 SV Budel JO15-4 37838 1-5
C 05-10-2019 13:00 WODAN JO15-4 DBS JO15-7 35712 4-0
C 05-10-2019 13:00 De Raven JO15-2G DOSL JO15-2 37550 1-6
C 05-10-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 FC Cranendonck JO15-1 36549 7-5
C 05-10-2019 13:30 Terlo JO15-1 ST DEES/Vessem JO15-2 36567 7-1
C 03-10-2019 19:00 De Raven JO15-2G Bladella JO15-5 36454 4-0
C 28-09-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 DVS JO15-3 35517 9-0
C 28-09-2019 13:00 RKVVO JO15-3 ST DEES/Vessem JO15-2 36814 5-0
C 28-09-2019 10:30 DBS JO15-7 SV Budel JO15-4 35569 0-8
C 28-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 Terlo JO15-1 37967 3-2
C 28-09-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 WODAN JO15-4 35737 10-1
C 21-09-2019 11:00 Bladella JO15-5 FC Cranendonck JO15-1 36695 0-8
C 21-09-2019 13:30 Terlo JO15-1 DBS JO15-7 35526 7-1
C 21-09-2019 13:00 WODAN JO15-4 De Raven JO15-2G 37404 11-0
C 21-09-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 DOSL JO15-2 37335 0-12
C 21-09-2019 12:45 SV Budel JO15-4 RKVVO JO15-3 36755 6-3
C 21-09-2019 12:00 DVS JO15-3 SV Valkenswaard JO15-3 37006 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO15-2G 3 3 0 0 9 18 0 18 0
2 ST Casteren / Netersel JO15-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
3 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 2 2 0 0 6 13 0 13 0
4 RPC JO15-2 3 2 0 1 6 13 6 7 0
5 Marvilde JO15-2 3 2 0 1 6 8 8 0 0
6 DOSL JO15-2 2 1 0 1 3 7 5 2 0
7 Brabantia JO15-2 2 1 0 1 3 8 8 0 0
8 FC Eindhoven AV JO15-2 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
9 Rood Wit V JO15-2G 2 0 0 2 0 2 8 -6 0
10 FC Eindhoven AV JO15-4M 2 0 0 2 0 0 9 -9 0
11 Waalre JO15-1 2 0 0 2 0 1 14 -13 0
12 FC Cranendonck JO15-1 3 0 0 3 0 1 20 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geldrop JO15-3 3 3 0 0 9 33 3 30 0
2 DOSL JO15-2 3 2 0 1 6 29 10 19 0
3 SV Budel JO15-4 3 1 0 2 3 18 7 11 0
4 RKSV Nuenen JO15-6 3 0 0 3 0 2 62 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO15-2 11 9 1 1 28 62 16 46 0
2 FC Cranendonck JO15-1 10 9 0 1 27 74 16 58 0
3 SV Valkenswaard JO15-3 10 8 1 1 25 101 22 79 0
4 SV Budel JO15-4 11 7 3 1 24 49 21 28 0
5 Terlo JO15-1 10 7 1 2 22 46 10 36 0
6 WODAN JO15-4 11 6 0 5 18 49 43 6 0
7 DVS JO15-3 11 4 1 6 13 31 38 -7 0
8 De Raven JO15-2G 11 3 0 8 9 19 61 -42 0
9 RKVVO JO15-3 10 2 1 7 7 17 35 -18 0
10 DBS JO15-7 9 2 0 7 6 13 57 -44 0
11 ST DEES/Vessem JO15-2 9 1 0 8 3 6 73 -67 0
12 Bladella JO15-5 11 0 0 11 0 5 80 -75 0

Training

Berichten



Terug naar boven