0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - F - DOSL JO9-2

Teamleden

Spelers
Mike Bierings        
Finn Dielis        
Jop Doorn        
Lukas van Ham        
Rover Stas        
Stan Sterrenburg        
Chris Verdonschot        
Lars van Weert        
 
Overige teamleden
Willem Bax Trainer
Kelvin Ouwerkerk Trainer
Joris Verdonschot Trainer
Jacco Doorn Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 EFC JO9-3G Beerse Boys JO9-1G
C 29-02-2020 09:30 Terlo JO9-1 DVS JO9-2
C 07-03-2020 10:00 Hoogeloon JO9-1 SV Valkenswaard JO9-2
C 07-03-2020 10:00 DOSL JO9-2 DVS JO9-2
C 07-03-2020 09:30 SDO'39 JO9-2 Riethoven JO9-1G
C 07-03-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1G Hapert JO9-2G
C 07-03-2020 09:00 UNA JO9-3G EFC JO9-3G
C 07-03-2020 08:30 Bladella JO9-2 Terlo JO9-1
C 14-03-2020 10:00 Riethoven JO9-1G EFC JO9-3G
C 14-03-2020 09:45 Hapert JO9-2G UNA JO9-3G
C 14-03-2020 09:30 DVS JO9-2 Beerse Boys JO9-1G
C 14-03-2020 09:30 Terlo JO9-1 Hoogeloon JO9-1
C 14-03-2020 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 SDO'39 JO9-2
C 14-03-2020 08:30 Bladella JO9-2 DOSL JO9-2
C 21-03-2020 09:30 SDO'39 JO9-2 DVS JO9-2
C 21-03-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1G DOSL JO9-2
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 29-02-2020 08:45 SV Unitas'59 JO9-4 Riethoven JO9-1G
B 29-02-2020 10:00 ODC JO9-2 SDO'39 JO9-2
B 29-02-2020 09:15 Gestel JO9-1 EMK JO9-2
B 29-02-2020 09:30 CHC JO9-2G TGG JO9-1
B 02-03-2020 18:45 Waalre JO9-3 DOSL JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:30 Terlo JO9-1 DOSL JO9-2 132931
C 08-02-2020 vervallen DOSL JO9-2 EFC JO9-3G 135182
C 01-02-2020 afgelast Hapert JO9-2G DOSL JO9-2 132395
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057
C 07-12-2019 vervallen RPC JO9-4 DOSL JO9-2 55262
C 30-11-2019 vervallen Gestel JO9-1 DOSL JO9-2 55998
C 23-11-2019 vervallen DOSL JO9-2 UNA JO9-3G 54548
C 16-11-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2 54446
C 09-11-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 54253
C 02-11-2019 vervallen Riethoven JO9-1G DOSL JO9-2 53528
C 26-10-2019 10:00 DOSL JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 56726
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO9-2 Riethoven JO9-2G 92943
C 05-10-2019 09:00 Dommelen JO9-3 DOSL JO9-2 54591
C 28-09-2019 vervallen Marvilde JO9-2 DOSL JO9-2 54461
C 21-09-2019 vervallen DOSL JO9-2 DVS JO9-2 55894
B 14-09-2019 vervallen SV Budel JO9-3 DOSL JO9-2 13863
B 07-09-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2 13538
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 13220
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:00 Riethoven JO9-1G UNA JO9-3G 136199 0-0
C 15-02-2020 09:45 Hapert JO9-2G Hoogeloon JO9-1 132094 0-0
C 15-02-2020 09:30 DVS JO9-2 Bladella JO9-2 136427 0-0
C 15-02-2020 09:30 Terlo JO9-1 DOSL JO9-2 132931 0-0
C 15-02-2020 09:00 EFC JO9-3G SDO'39 JO9-2 138501 0-0
C 15-02-2020 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 Beerse Boys JO9-1G 137754 0-0
C 08-02-2020 10:00 Hoogeloon JO9-1 UNA JO9-3G 138179 0-0
C 08-02-2020 10:00 DOSL JO9-2 EFC JO9-3G 135182 0-0
C 08-02-2020 09:30 DVS JO9-2 SV Valkenswaard JO9-2 137877 0-0
C 08-02-2020 09:30 SDO'39 JO9-2 Hapert JO9-2G 132472 0-0
C 08-02-2020 09:30 Beerse Boys JO9-1G Terlo JO9-1 133163 0-0
C 08-02-2020 08:30 Bladella JO9-2 Riethoven JO9-1G 134641 0-0
C 01-02-2020 10:00 Riethoven JO9-1G Hoogeloon JO9-1 131872 0-0
C 01-02-2020 09:45 Hapert JO9-2G DOSL JO9-2 132395 0-0
C 01-02-2020 09:00 UNA JO9-3G SDO'39 JO9-2 137336 0-0
C 01-02-2020 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 Bladella JO9-2 135180 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:00 DOSL JO9-2 Riethoven JO9-2G 92943 0-0
B 14-09-2019 08:45 SV Budel JO9-3 DOSL JO9-2 13863 0-0
B 14-09-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 RKSV Heeze JO9-3 14030 0-0
B 07-09-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2 13538 0-0
B 07-09-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 SV Budel JO9-3 13485 0-0
B 31-08-2019 08:45 SV Budel JO9-3 RKSV Heeze JO9-3 13123 0-0
B 31-08-2019 10:00 DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 13220 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057 0-0
C 14-12-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Riethoven JO9-1G 53298 0-0
C 14-12-2019 09:30 DVS JO9-2 Marvilde JO9-2 56215 0-0
C 14-12-2019 09:15 Gestel JO9-1 UNA JO9-3G 55680 0-0
C 14-12-2019 09:00 Dommelen JO9-3 RKSV Heeze JO9-3 56343 0-0
C 14-12-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G RPC JO9-4 54870 0-0
C 07-12-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 DVS JO9-2 56413 0-0
C 07-12-2019 09:00 UNA JO9-3G Marvilde JO9-2 52907 0-0
C 07-12-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Gestel JO9-1 53099 0-0
C 07-12-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54020 0-0
C 07-12-2019 10:00 Riethoven JO9-1G Dommelen JO9-3 54397 0-0
C 07-12-2019 10:15 RPC JO9-4 DOSL JO9-2 55262 0-0
C 30-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Riethoven JO9-1G 53749 0-0
C 30-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54251 0-0
C 30-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 Maarheeze JO9-1 55152 0-0
C 30-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 DOSL JO9-2 55998 0-0
C 30-11-2019 09:30 DVS JO9-2 UNA JO9-3G 53012 0-0
C 30-11-2019 10:15 RPC JO9-4 RKSV Heeze JO9-3 54916 0-0
C 23-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G RKSV Heeze JO9-3 54181 0-0
C 23-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 DVS JO9-2 53205 0-0
C 23-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 Marvilde JO9-2 54984 0-0
C 23-11-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 56257 0-0
C 23-11-2019 10:00 Riethoven JO9-1G RPC JO9-4 55319 0-0
C 23-11-2019 10:00 DOSL JO9-2 UNA JO9-3G 54548 0-0
C 16-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Riethoven JO9-1G 55354 0-0
C 16-11-2019 09:00 UNA JO9-3G Maarheeze JO9-1 53193 0-0
C 16-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Dommelen JO9-3 55342 0-0
C 16-11-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2 54446 0-0
C 16-11-2019 10:15 RPC JO9-4 Gestel JO9-1 53487 0-0
C 16-11-2019 09:30 DVS JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54359 0-0
C 09-11-2019 10:00 DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 54253 0-0
C 09-11-2019 09:30 DVS JO9-2 RPC JO9-4 53812 0-0
C 09-11-2019 09:15 Gestel JO9-1 Riethoven JO9-1G 54761 0-0
C 09-11-2019 09:00 Dommelen JO9-3 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 56319 0-0
C 09-11-2019 09:00 Marvilde JO9-2 RKSV Heeze JO9-3 56024 0-0
C 09-11-2019 09:00 UNA JO9-3G Oirschot Vooruit JO9-2 55329 0-0
C 02-11-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G UNA JO9-3G 55834 0-0
C 02-11-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Dommelen JO9-3 54567 0-0
C 02-11-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 DVS JO9-2 55773 0-0
C 02-11-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Gestel JO9-1 56826 0-0
C 02-11-2019 10:00 Riethoven JO9-1G DOSL JO9-2 53528 0-0
C 02-11-2019 10:15 RPC JO9-4 Marvilde JO9-2 52914 0-0
C 26-10-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 RPC JO9-4 53476 0-0
C 26-10-2019 09:00 Marvilde JO9-2 Riethoven JO9-1G 53128 0-0
C 26-10-2019 09:00 UNA JO9-3G RKSV Heeze JO9-3 56828 0-0
C 26-10-2019 09:15 Gestel JO9-1 Dommelen JO9-3 56772 0-0
C 26-10-2019 09:30 DVS JO9-2 Maarheeze JO9-1 54514 0-0
C 26-10-2019 10:00 DOSL JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 56726 0-0
C 05-10-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Gestel JO9-1 53015 0-0
C 05-10-2019 09:00 Dommelen JO9-3 DOSL JO9-2 54591 0-0
C 05-10-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 54303 0-0
C 05-10-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 Marvilde JO9-2 55185 0-0
C 05-10-2019 10:00 Riethoven JO9-1G DVS JO9-2 53162 0-0
C 05-10-2019 10:15 RPC JO9-4 UNA JO9-3G 56388 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oirschot Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 54553 0-0
C 28-09-2019 09:00 Marvilde JO9-2 DOSL JO9-2 54461 0-0
C 28-09-2019 09:00 UNA JO9-3G Dommelen JO9-3 53892 0-0
C 28-09-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-3 Riethoven JO9-1G 55148 0-0
C 28-09-2019 09:30 DVS JO9-2 Gestel JO9-1 56293 0-0
C 28-09-2019 10:15 RPC JO9-4 Maarheeze JO9-1 53446 0-0
C 21-09-2019 10:00 DOSL JO9-2 DVS JO9-2 55894 0-0
C 21-09-2019 10:00 Riethoven JO9-1G UNA JO9-3G 56369 0-0
C 21-09-2019 09:30 Maarheeze JO9-1 RKSV Heeze JO9-3 56186 0-0
C 21-09-2019 09:15 Gestel JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 55058 0-0
C 21-09-2019 09:00 Dommelen JO9-3 RPC JO9-4 56475 0-0
C 21-09-2019 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Marvilde JO9-2 52902 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SDO'39 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoogeloon JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 EFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Riethoven JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Valkenswaard JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Terlo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Hapert JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gestel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SDO'39 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TGG JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalre JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gestel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EMK JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Unitas'59 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Riethoven JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gestel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Riethoven JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarheeze JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKSV Heeze JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DVS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Marvilde JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven