0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - F - DOSL JO8-1

Teamleden

Spelers
Noah Asmussen        
Marlou Bax        
Suzie Bierings        
Teun Van der Heijden        
Luus Van der Palen        
Ruben Reijnen        
Alex Thijssen        
Sara Zwama        
 
Overige teamleden
Bas Reijnen Leider/Trainer
Tjarko Zwama Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 DOSL JO8-1 ONDO JO8-1
C 29-02-2020 11:00 RKSVO JO8-1G FC Cranendonck JO8-1
C 29-02-2020 11:00 RKSVO JO8-2G FC Oda JO8-2
C 07-03-2020 11:00 RKSVO JO8-2G NWC JO8-2G
C 07-03-2020 09:30 FC Oda JO8-2 SV Someren JO8-5
C 07-03-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-1 SV Someren JO8-3
C 07-03-2020 09:15 ONDO JO8-1 NWC JO8-3G
C 07-03-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1
C 07-03-2020 08:45 s.v. Laar JO8-1 RKSVO JO8-1G
C 14-03-2020 08:45 NWC JO8-3G RKSV Heeze JO8-2
C 14-03-2020 09:00 SV Someren JO8-5 NWC JO8-2G
C 14-03-2020 09:00 SV Someren JO8-3 s.v. Laar JO8-1
C 14-03-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-1 ONDO JO8-1
C 14-03-2020 09:45 DOSL JO8-1 RKSVO JO8-2G
C 14-03-2020 11:00 RKSVO JO8-1G FC Oda JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:45 DOSL JO8-1 s.v. Laar JO8-1 139521
C 08-02-2020 vervallen FC Oda JO8-2 DOSL JO8-1 142518
C 07-12-2019 vervallen DOSL JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 57886
C 30-11-2019 vervallen Acht JO8-1 DOSL JO8-1 60251
C 23-11-2019 vervallen DOSL JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 60109
V 23-11-2019 09:00 EFC Jo8-4 DOSL JO8-1
V 16-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 DOSL JO8-2
C 16-11-2019 vervallen DOSL JO8-1 Geldrop JO8-2 60265
C 09-11-2019 vervallen FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-1 58309
V 02-11-2019 09:30 DOSL JO8-1 Training in de kooi
C 02-11-2019 vervallen SV Valkenswaard JO8-1 DOSL JO8-1 60415
C 26-10-2019 10:00 DOSL JO8-1 Acht JO8-1 58743
C 05-10-2019 vervallen RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1 57102
C 28-09-2019 09:00 Geldrop JO8-2 DOSL JO8-1 57036
C 21-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 58228
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 SV Budel JO8-1 14864
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 14426
B 31-08-2019 vervallen RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1 14358
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:00 RKSVO JO8-1G RKSV Heeze JO8-2 144603 0-0
C 15-02-2020 09:45 DOSL JO8-1 s.v. Laar JO8-1 139521 0-0
C 15-02-2020 09:00 SV Someren JO8-5 RKSVO JO8-2G 138649 0-0
C 15-02-2020 09:00 SV Someren JO8-3 ONDO JO8-1 144771 0-0
C 15-02-2020 08:45 NWC JO8-3G FC Cranendonck JO8-1 141470 0-0
C 15-02-2020 08:45 NWC JO8-2G FC Oda JO8-2 140398 0-0
C 08-02-2020 09:30 FC Oda JO8-2 DOSL JO8-1 142518 0-0
C 08-02-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-1 SV Someren JO8-5 140672 0-0
C 08-02-2020 09:15 ONDO JO8-1 NWC JO8-2G 141663 0-0
C 08-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-2 SV Someren JO8-3 139688 0-0
C 08-02-2020 08:45 s.v. Laar JO8-1 RKSVO JO8-2G 138754 0-0
C 08-02-2020 08:45 NWC JO8-3G RKSVO JO8-1G 140503 0-0
C 01-02-2020 09:00 SV Someren JO8-3 NWC JO8-3G 139537 0-0
C 01-02-2020 09:00 SV Someren JO8-5 s.v. Laar JO8-1 143245 0-0
C 01-02-2020 08:45 NWC JO8-2G RKSV Heeze JO8-2 141198 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 14744 0-0
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 SV Budel JO8-1 14864 0-0
B 07-09-2019 08:45 SV Budel JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 14568 0-0
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 14426 0-0
B 31-08-2019 09:00 RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1 14358 0-0
B 31-08-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 SV Budel JO8-1 14156 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 60109 0-0
C 23-11-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 Acht JO8-1 60326 0-0
C 23-11-2019 09:00 Geldrop JO8-2 SV Valkenswaard JO8-1 59036 0-0
C 16-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 Geldrop JO8-2 60265 0-0
C 16-11-2019 09:00 RKSV Heeze JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 59750 0-0
C 16-11-2019 09:00 Acht JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 57473 0-0
C 09-11-2019 08:45 SV Valkenswaard JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 58739 0-0
C 09-11-2019 09:00 Geldrop JO8-2 Acht JO8-1 60114 0-0
C 09-11-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-1 58309 0-0
C 02-11-2019 09:00 Geldrop JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 57450 0-0
C 02-11-2019 09:00 Acht JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 59876 0-0
C 02-11-2019 08:45 SV Valkenswaard JO8-1 DOSL JO8-1 60415 0-0
C 26-10-2019 10:00 DOSL JO8-1 Acht JO8-1 58743 0-0
C 26-10-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 58274 0-0
C 26-10-2019 09:00 RKSV Heeze JO8-2 Geldrop JO8-2 59286 0-0
C 05-10-2019 09:00 RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1 57102 0-0
C 05-10-2019 09:00 Acht JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 58229 0-0
C 05-10-2019 08:45 SV Valkenswaard JO8-1 Geldrop JO8-2 58523 0-0
C 28-09-2019 08:45 SV Valkenswaard JO8-1 Acht JO8-1 59496 0-0
C 28-09-2019 09:00 Geldrop JO8-2 DOSL JO8-1 57036 0-0
C 28-09-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 57631 0-0
C 21-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 58228 0-0
C 21-09-2019 09:00 RKSV Heeze JO8-2 SV Valkenswaard JO8-1 57454 0-0
C 21-09-2019 09:00 Acht JO8-1 Geldrop JO8-2 57915 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NWC JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Heeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Oda JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 s.v. Laar JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSVO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NWC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Someren JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKSVO JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Someren JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DOSL JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Cranendonck JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Heeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Budel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Heeze JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Cranendonck JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Valkenswaard JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven