0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - F - DOSL JO8-2

Teamleden

Spelers
Raf van den Biezenbos        
Daan Bijnen        
Simon Kessels        
Mick Kleine staarman        
Arthur Ligthart        
Pim Simkens        
Nout Sleddens        
Tiego Tromp        
Sjors Verduijn        
 
Overige teamleden
Davy Bijnen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 FC Cranendonck JO8-2
C 29-02-2020 11:00 Sterksel JO8-1 SV Budel JO8-2
C 07-03-2020 10:00 DOSL JO8-2 NWC JO8-4G
C 07-03-2020 09:30 DVS JO8-3 SV Budel JO8-2
C 07-03-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-2 Sterksel JO8-1
C 07-03-2020 09:00 MMC Weert JO8-4 Maarheeze JO8-1
C 07-03-2020 09:00 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-4
C 07-03-2020 09:00 SV Someren JO8-4 RKSV Heeze JO8-3
C 14-03-2020 08:45 SV Budel JO8-2 DOSL JO8-2
C 14-03-2020 08:45 NWC JO8-4G MMC Weert JO8-4
C 14-03-2020 09:00 FC Eindhoven AV JO8-4 Maarheeze JO8-1
C 14-03-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1
C 14-03-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-2 DVS JO8-3
C 14-03-2020 11:00 Sterksel JO8-1 SV Someren JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 DOSL JO8-2 139181
C 08-02-2020 10:00 DOSL JO8-2 Sterksel JO8-1 143557
C 01-02-2020 afgelast Maarheeze JO8-1 DOSL JO8-2 142230
C 21-12-2019 vervallen RKSV Nuenen JO8-3 DOSL JO8-2 89416
C 14-12-2019 vervallen DVS JO8-1 DOSL JO8-2 89413
C 14-12-2019 vervallen Brabantia JO8-2 DOSL JO8-2 59492
C 07-12-2019 10:00 DOSL JO8-2 Brabantia JO8-2 89409
C 30-11-2019 vervallen EFC JO8-1 DOSL JO8-2 89406
C 23-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 89404
C 09-11-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2 89395
C 09-11-2019 vervallen Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-2 57063
C 02-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Marvilde JO8-3 89423
C 26-10-2019 09:00 Geldrop JO8-3 DOSL JO8-2 57215
C 19-10-2019 10:00 DOSL JO8-2 EMK JO8-1 89391
C 05-10-2019 vervallen DOSL JO8-2 DVS JO8-1 59832
C 05-10-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 DOSL JO8-2 59525
C 28-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 DBS JO8-3 57393
C 28-09-2019 vervallen DOSL JO8-2 RKSV Nuenen JO8-3 59240
C 21-09-2019 vervallen RPC JO8-2 DOSL JO8-2 57112
C 21-09-2019 vervallen EMK JO8-1 DOSL JO8-2 59299
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 14863
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 RPC JO8-2 14425
B 31-08-2019 vervallen DVS JO8-1 DOSL JO8-2 14349
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:00 Sterksel JO8-1 DVS JO8-3 141659 0-0
C 15-02-2020 09:30 Maarheeze JO8-1 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1 139889 0-0
C 15-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 DOSL JO8-2 139181 0-0
C 15-02-2020 09:00 FC Eindhoven AV JO8-4 MMC Weert JO8-4 142320 0-0
C 15-02-2020 08:45 NWC JO8-4G SV Someren JO8-4 138945 0-0
C 15-02-2020 08:45 SV Budel JO8-2 FC Cranendonck JO8-2 144713 0-0
C 08-02-2020 10:00 DOSL JO8-2 Sterksel JO8-1 143557 0-0
C 08-02-2020 09:30 DVS JO8-3 Maarheeze JO8-1 139819 0-0
C 08-02-2020 09:30 FC Cranendonck JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-4 144515 0-0
C 08-02-2020 09:00 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1 NWC JO8-4G 142292 0-0
C 08-02-2020 09:00 SV Someren JO8-4 MMC Weert JO8-4 139476 0-0
C 08-02-2020 08:45 SV Budel JO8-2 RKSV Heeze JO8-3 142924 0-0
C 01-02-2020 09:30 Maarheeze JO8-1 DOSL JO8-2 142230 0-0
C 01-02-2020 09:00 MMC Weert JO8-4 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1 144360 0-0
C 01-02-2020 09:00 FC Eindhoven AV JO8-4 SV Someren JO8-4 141982 0-0
C 01-02-2020 08:45 NWC JO8-4G DVS JO8-3 141504 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 DOSL JO8-2 89416 0-0
C 21-12-2019 10:30 Brabantia JO8-2 EFC JO8-1 57072 0-0
C 21-12-2019 09:00 RPC JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 57199 0-0
C 21-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO8-2 Geldrop JO8-3 59160 0-0
C 21-12-2019 10:30 DBS JO8-3 DVS JO8-1 57058 0-0
C 16-12-2019 18:30 EMK JO8-1 Braakhuizen JO8-1 89417 0-0
C 14-12-2019 08:45 Woenselse Boys JO8-1 Marvilde JO8-3 89429 0-0
C 14-12-2019 09:00 EMK JO8-1 EFC JO8-1 89415 0-0
C 14-12-2019 09:00 DBS JO8-3 Geldrop JO8-3 59161 0-0
C 14-12-2019 09:30 DVS JO8-1 DOSL JO8-2 89413 0-0
C 14-12-2019 09:15 Brabantia JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 89414 0-0
C 14-12-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 Braakhuizen JO8-1 57243 0-0
C 07-12-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 EMK JO8-1 89412 0-0
C 07-12-2019 09:00 Geldrop JO8-3 Woenselse Boys JO8-1 58887 0-0
C 07-12-2019 09:00 Marvilde JO8-3 EFC JO8-1 89428 0-0
C 07-12-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 DVS JO8-1 89411 0-0
C 07-12-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 RPC JO8-2 89410 0-0
C 07-12-2019 10:00 DOSL JO8-2 Brabantia JO8-2 89409 0-0
C 30-11-2019 09:00 EFC JO8-1 DOSL JO8-2 89406 0-0
C 30-11-2019 09:00 DBS JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 89408 0-0
C 30-11-2019 09:00 RPC JO8-2 Marvilde JO8-3 89427 0-0
C 30-11-2019 09:30 DVS JO8-1 Geldrop JO8-3 89405 0-0
C 30-11-2019 08:45 Woenselse Boys JO8-1 Braakhuizen JO8-1 89407 0-0
C 30-11-2019 09:00 EMK JO8-1 RKSV Nuenen JO8-3 57774 0-0
C 23-11-2019 09:00 Geldrop JO8-3 Braakhuizen JO8-1 89402 0-0
C 23-11-2019 09:00 EFC JO8-1 DBS JO8-3 89403 0-0
C 23-11-2019 09:00 Marvilde JO8-3 EMK JO8-1 89426 0-0
C 23-11-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 DVS JO8-1 60323 0-0
C 23-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 89404 0-0
C 23-11-2019 09:15 Brabantia JO8-2 RPC JO8-2 59605 0-0
C 16-11-2019 09:00 EMK JO8-1 Brabantia JO8-2 89400 0-0
C 16-11-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 EFC JO8-1 89399 0-0
C 16-11-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 89401 0-0
C 16-11-2019 09:00 Geldrop JO8-3 Marvilde JO8-3 89425 0-0
C 16-11-2019 11:00 Woenselse Boys JO8-1 DBS JO8-3 60144 0-0
C 16-11-2019 09:30 DVS JO8-1 RPC JO8-2 59926 0-0
C 09-11-2019 09:15 Brabantia JO8-2 DVS JO8-1 89396 0-0
C 09-11-2019 09:00 RPC JO8-2 EMK JO8-1 89397 0-0
C 09-11-2019 09:00 EFC JO8-1 Geldrop JO8-3 58224 0-0
C 09-11-2019 09:00 DBS JO8-3 RKSV Nuenen JO8-3 89398 0-0
C 09-11-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2 89395 0-0
C 09-11-2019 09:00 Marvilde JO8-3 Braakhuizen JO8-1 89424 0-0
C 02-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Marvilde JO8-3 89423 0-0
C 02-11-2019 09:30 DVS JO8-1 EFC JO8-1 56964 0-0
C 02-11-2019 09:45 RKSV Nuenen JO8-3 Geldrop JO8-3 59692 0-0
C 02-11-2019 08:45 Woenselse Boys JO8-1 Brabantia JO8-2 58574 0-0
C 02-11-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 59139 0-0
C 02-11-2019 09:00 RPC JO8-2 DBS JO8-3 89394 0-0
C 26-10-2019 09:15 Brabantia JO8-2 RKSV Nuenen JO8-3 89392 0-0
C 26-10-2019 09:00 Marvilde JO8-3 DVS JO8-1 89422 0-0
C 26-10-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 RPC JO8-2 89393 0-0
C 26-10-2019 09:00 Geldrop JO8-3 DOSL JO8-2 57215 0-0
C 26-10-2019 09:00 DBS JO8-3 EMK JO8-1 57736 0-0
C 19-10-2019 09:45 Woenselse Boys JO8-1 DVS JO8-1 60281 0-0
C 19-10-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 DBS JO8-3 58077 0-0
C 19-10-2019 09:00 Geldrop JO8-3 RPC JO8-2 89389 0-0
C 19-10-2019 10:00 EFC JO8-1 RKSV Nuenen JO8-3 89390 0-0
C 19-10-2019 10:00 DOSL JO8-2 EMK JO8-1 89391 0-0
C 12-10-2019 09:00 Marvilde JO8-3 Brabantia JO8-2 89421 0-0
C 12-10-2019 10:30 EFC JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 57841 0-0
C 05-10-2019 09:15 Brabantia JO8-2 DBS JO8-3 57372 0-0
C 05-10-2019 09:00 RPC JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 59600 0-0
C 05-10-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 Geldrop JO8-3 60230 0-0
C 05-10-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 EFC JO8-1 59718 0-0
C 05-10-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 89388 0-0
C 05-10-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 Marvilde JO8-3 89420 0-0
C 05-10-2019 09:00 RPC JO8-2 EFC JO8-1 89385 0-0
C 05-10-2019 09:00 DBS JO8-3 Brabantia JO8-2 89386 0-0
C 05-10-2019 09:00 EMK JO8-1 Geldrop JO8-3 89387 0-0
C 05-10-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 DOSL JO8-2 59525 0-0
C 05-10-2019 10:00 DOSL JO8-2 DVS JO8-1 59832 0-0
C 28-09-2019 09:00 EFC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 57732 0-0
C 28-09-2019 09:00 Geldrop JO8-3 Brabantia JO8-2 59518 0-0
C 28-09-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 EMK JO8-1 57582 0-0
C 28-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 RKSV Nuenen JO8-3 59240 0-0
C 28-09-2019 09:00 Braakhuizen JO8-1 RPC JO8-2 89383 0-0
C 28-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 DBS JO8-3 57393 0-0
C 28-09-2019 09:30 DVS JO8-1 EMK JO8-1 89382 0-0
C 28-09-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 RKSV Nuenen JO8-3 89384 0-0
C 28-09-2019 09:00 Marvilde JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 89419 0-0
C 21-09-2019 09:00 DBS JO8-3 EFC JO8-1 57937 0-0
C 21-09-2019 09:15 Brabantia JO8-2 Braakhuizen JO8-1 58356 0-0
C 21-09-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-3 DVS JO8-1 89380 0-0
C 21-09-2019 09:00 EMK JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 57338 0-0
C 21-09-2019 09:00 DBS JO8-3 Marvilde JO8-3 89418 0-0
C 21-09-2019 09:00 RPC JO8-2 DOSL JO8-2 57112 0-0
C 21-09-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 EFC JO8-1 89381 0-0
C 21-09-2019 09:00 EMK JO8-1 DOSL JO8-2 59299 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 RPC JO8-2 DVS JO8-1 14808 0-0
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 14863 0-0
B 07-09-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO8-2 DVS JO8-1 14600 0-0
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 RPC JO8-2 14425 0-0
B 31-08-2019 09:00 RPC JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 14216 0-0
B 31-08-2019 09:30 DVS JO8-1 DOSL JO8-2 14349 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVS JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Altweerterheide/Crescentia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Someren JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MMC Weert JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Eindhoven AV JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKSV Heeze JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sterksel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 NWC JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EMK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Nuenen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 EFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Braakhuizen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DOSL JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woenselse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Marvilde JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven