0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - E - DOSL JO11-1

Teamleden

Spelers
Jorn Dereumaux        
Vince van Hulten        
Colin Karsmakers        
Tieme van Lieshout        
Vince Van Lieshout        
Sil Rutten        
Kobe Schrauwen        
Timme Snijders        
Stijn Vogels        
Mike Zwartbol        
 
Overige teamleden
Coen van Lieshout Leider/Trainer
Rob Rutten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 29-02-2020 11:15 DOSL JO11-1 DESM JO11-2 119984 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 07-03-2020 09:45 RKSVO JO11-2G DOSL JO11-1 120879 Sportpark De Houwakker - - 09:00
C 14-03-2020 10:00 DOSL JO11-1 MMC Weert JO11-3 121849 Sportpark De groote Speel - - 09:15
C 28-03-2020 11:15 DOSL JO11-1 SV Budel JO11-3 123675 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 18-04-2020 10:30 Maarheeze JO11-2G DOSL JO11-1 124705 Sportpark De Romrijten - - 09:15
C 09-05-2020 10:00 DOSL JO11-1 ZSV JO11-3G 122483 Sportpark De groote Speel - - 09:15
C 16-05-2020 10:00 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1 DOSL JO11-1 125676 Sportpark Op Den Das - - 09:15
C 23-05-2020 11:00 DOSL JO11-1 Rood Wit'67/Plus JO11-1G 124575 Sportpark De groote Speel - - 10:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:45 SV Budel JO11-3 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1
C 29-02-2020 10:30 Maarheeze JO11-2G RKSVO JO11-2G
C 29-02-2020 10:30 ZSV JO11-3G NWC JO11-4G
C 29-02-2020 11:15 DOSL JO11-1 DESM JO11-2
C 07-03-2020 11:00 MMC Weert JO11-3 Maarheeze JO11-2G
C 07-03-2020 11:00 Rood Wit'67/Plus JO11-1G SV Budel JO11-3
C 07-03-2020 09:45 RKSVO JO11-2G DOSL JO11-1
C 07-03-2020 09:15 DESM JO11-2 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1
C 14-03-2020 09:45 SV Budel JO11-3 NWC JO11-4G
C 14-03-2020 10:00 DOSL JO11-1 MMC Weert JO11-3
C 14-03-2020 10:00 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1 RKSVO JO11-2G
C 14-03-2020 10:30 ZSV JO11-3G Maarheeze JO11-2G
C 14-03-2020 11:00 Rood Wit'67/Plus JO11-1G DESM JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:45 SV Budel JO11-3 DESM JO11-2 124590 7-1
C 15-02-2020 10:00 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1 Rood Wit'67/Plus JO11-1G 121636 1-11
C 15-02-2020 10:30 ZSV JO11-3G MMC Weert JO11-3 124961 2-3
C 15-02-2020 10:00 DOSL JO11-1 NWC JO11-4G 121905 6-1
C 08-02-2020 09:15 DESM JO11-2 Maarheeze JO11-2G 122635 0-0
C 08-02-2020 09:45 NWC JO11-4G MMC Weert JO11-3 124568 1-2
C 08-02-2020 09:45 RKSVO JO11-2G SV Budel JO11-3 119778 1-3
C 08-02-2020 11:00 Rood Wit'67/Plus JO11-1G ZSV JO11-3G 120900 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 SV Budel JO11-3 11716 16-0
B 14-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 Maarheeze JO11-1G 28109 2-8
B 07-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Valkenswaard JO11-3 11332 2-12
B 07-09-2019 10:30 Maarheeze JO11-1G SV Budel JO11-3 28107 21-0
B 31-08-2019 09:45 SV Budel JO11-3 DOSL JO11-1 11246 8-4
B 31-08-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-3 Maarheeze JO11-1G 28108 4-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 Geldrop JO11-4G DVS JO11-3 45797 5-1
C 21-12-2019 10:15 SBC JO11-4G DOSL JO11-1 45511 5-4
C 14-12-2019 10:30 DVS JO11-3 Marvilde JO11-2 47890 5-5
C 14-12-2019 09:00 RPC JO11-4 Dommelen JO11-2 47456 0-0
C 14-12-2019 09:45 SV Budel JO11-2 Maarheeze JO11-1G 47759 3-8
C 14-12-2019 08:45 Best Vooruit JO11-3 Geldrop JO11-4G 47203 17-2
C 14-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G DOSL JO11-1 48155 0-0
C 14-12-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 SBC JO11-4G 45926 0-0
C 07-12-2019 10:00 Marvilde JO11-2 SV Budel JO11-2 47011 0-16
C 07-12-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 FC Eindhoven AV JO11-4G 47828 0-0
C 07-12-2019 10:00 Dommelen JO11-2 Best Vooruit JO11-3 46257 5-4
C 07-12-2019 10:15 SBC JO11-4G DVS JO11-3 45291 5-1
C 07-12-2019 09:45 Maarheeze JO11-1G Geldrop JO11-4G 46550 11-0
C 07-12-2019 11:15 DOSL JO11-1 RPC JO11-4 45450 1-2
C 30-11-2019 09:45 SV Budel JO11-2 RPC JO11-4 46590 7-1
C 30-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G SBC JO11-4G 47868 3-2
C 30-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 Maarheeze JO11-1G 46051 2-8
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO11-1 Marvilde JO11-2 45633 4-2
C 30-11-2019 10:30 DVS JO11-3 SV Valkenswaard JO11-4 47340 1-12
C 30-11-2019 10:00 Geldrop JO11-4G Dommelen JO11-2 45812 4-5
C 23-11-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO11-4G Marvilde JO11-2 47410 7-1
C 23-11-2019 09:30 RPC JO11-4 Maarheeze JO11-1G 48873 1-11
C 23-11-2019 09:45 SV Budel JO11-2 Geldrop JO11-4G 47473 12-2
C 23-11-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 Dommelen JO11-2 48851 1-1
C 23-11-2019 10:30 DVS JO11-3 Best Vooruit JO11-3 46814 4-9
C 16-11-2019 11:00 Best Vooruit JO11-3 FC Eindhoven AV JO11-4G 47487 6-5
C 16-11-2019 10:00 Marvilde JO11-2 RPC JO11-4 46998 1-8
C 16-11-2019 10:00 Dommelen JO11-2 SBC JO11-4G 47378 5-0
C 16-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Budel JO11-2 46037 1-2
C 16-11-2019 10:30 Maarheeze JO11-1G SV Valkenswaard JO11-4 45505 9-3
C 09-11-2019 10:30 Maarheeze JO11-1G Dommelen JO11-2 46159 9-3
C 09-11-2019 10:30 DVS JO11-3 FC Eindhoven AV JO11-4G 47849 4-6
C 09-11-2019 10:00 Geldrop JO11-4G Marvilde JO11-2 48494 8-4
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 DOSL JO11-1 45222 10-0
C 09-11-2019 09:45 SV Budel JO11-2 SBC JO11-4G 48832 15-2
C 09-11-2019 09:30 RPC JO11-4 SV Valkenswaard JO11-4 48944 2-5
C 02-11-2019 10:00 Marvilde JO11-2 Best Vooruit JO11-3 48651 2-12
C 02-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G Maarheeze JO11-1G 48170 1-3
C 02-11-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 SV Budel JO11-2 47234 3-5
C 02-11-2019 10:00 Dommelen JO11-2 DVS JO11-3 45924 6-2
C 02-11-2019 10:15 SBC JO11-4G RPC JO11-4 47374 2-8
C 02-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 Geldrop JO11-4G 46850 7-5
C 26-10-2019 09:30 RPC JO11-4 FC Eindhoven AV JO11-4G 47319 2-3
C 26-10-2019 09:45 SV Budel JO11-2 DVS JO11-3 45740 10-1
C 26-10-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 SV Valkenswaard JO11-4 47781 1-2
C 26-10-2019 10:00 Geldrop JO11-4G SBC JO11-4G 45752 6-5
C 26-10-2019 10:00 Dommelen JO11-2 DOSL JO11-1 47701 6-4
C 26-10-2019 10:30 Maarheeze JO11-1G Marvilde JO11-2 47211 17-0
C 05-10-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO11-4G SV Budel JO11-2 48586 0-8
C 05-10-2019 10:00 Marvilde JO11-2 Dommelen JO11-2 45602 1-7
C 05-10-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 Geldrop JO11-4G 49017 9-4
C 05-10-2019 10:15 SBC JO11-4G Best Vooruit JO11-3 48927 1-4
C 05-10-2019 10:30 DVS JO11-3 RPC JO11-4 46624 4-4
C 05-10-2019 11:15 DOSL JO11-1 Maarheeze JO11-1G 48129 3-14
C 28-09-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 SV Budel JO11-2 46472 8-2
C 28-09-2019 10:00 Marvilde JO11-2 SBC JO11-4G 46954 2-5
C 28-09-2019 10:00 Geldrop JO11-4G RPC JO11-4 46980 7-3
C 28-09-2019 10:00 Dommelen JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-4G 48637 4-5
C 28-09-2019 10:30 Maarheeze JO11-1G DVS JO11-3 46798 18-3
C 28-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Valkenswaard JO11-4 46349 2-8
C 21-09-2019 10:30 DVS JO11-3 DOSL JO11-1 47457 7-4
C 21-09-2019 10:15 SBC JO11-4G Maarheeze JO11-1G 47965 3-8
C 21-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G Geldrop JO11-4G 46839 6-5
C 21-09-2019 10:00 SV Valkenswaard JO11-4 Marvilde JO11-2 48489 15-1
C 21-09-2019 09:45 SV Budel JO11-2 Dommelen JO11-2 47288 6-14
C 21-09-2019 09:00 RPC JO11-4 Best Vooruit JO11-3 48111 7-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO11-3 2 2 0 0 6 10 2 8 0
2 MMC Weert JO11-3 2 2 0 0 6 5 3 2 0
3 Rood Wit'67/Plus JO11-1G 2 1 1 0 4 12 2 10 0
4 DOSL JO11-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 ZSV JO11-3G 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
6 Maarheeze JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSVO JO11-2G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 DESM JO11-2 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
9 ST Altweerterheide/Crescentia JO11-1 1 0 0 1 0 1 11 -10 0
10 NWC JO11-4G 2 0 0 2 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze JO11-1G 3 3 0 0 9 35 6 29 0
2 SV Valkenswaard JO11-3 3 2 0 1 6 32 8 24 0
3 SV Budel JO11-3 3 1 0 2 3 8 41 -33 0
4 DOSL JO11-1 3 0 0 3 0 8 28 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze JO11-1G 11 11 0 0 33 116 22 94 0
2 SV Budel JO11-2 11 8 0 3 24 86 40 46 0
3 Dommelen JO11-2 10 7 1 2 22 56 36 20 0
4 Best Vooruit JO11-3 11 7 1 3 22 80 38 42 0
5 SV Valkenswaard JO11-4 9 6 1 2 19 58 26 32 0
6 FC Eindhoven AV JO11-4G 9 6 0 3 18 36 35 1 0
7 Geldrop JO11-4G 11 4 0 7 12 48 80 -32 0
8 RPC JO11-4 10 3 2 5 11 38 48 -10 0
9 SBC JO11-4G 10 3 0 7 9 30 56 -26 0
10 DOSL JO11-1 10 2 0 8 6 30 61 -31 0
11 DVS JO11-3 11 1 2 8 5 33 84 -51 0
12 Marvilde JO11-2 11 0 1 10 1 19 104 -85 0

Training

Berichten



Terug naar boven