0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - E - DOSL JO10-1

Teamleden

Spelers
Daan van Beekum        
Liam Broekman        
Beau Floris        
Henry Hauschild        
Gus Klaase        
Ties Sleddens        
Teun Snoeijen        
Siem Verduijn        
 
Overige teamleden
Hester Bax Trainer
Frank Verduijn Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 EMK JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-3
C 29-02-2020 10:15 RKSV Heeze JO10-3G DOSL JO10-1
C 29-02-2020 09:00 Nieuw Woensel JO10-2 RKVVO JO10-3G
C 29-02-2020 09:30 DVS JO10-3 RKSV Nuenen JO10-4
C 07-03-2020 11:00 DOSL JO10-1 DVS JO10-3
C 07-03-2020 10:30 Maarheeze JO10-1 Nieuw Woensel JO10-2
C 07-03-2020 10:15 SBC JO10-3 RKSV Heeze JO10-3G
C 07-03-2020 10:00 Geldrop JO10-4 EMK JO10-1
C 07-03-2020 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 RKVVO JO10-3G
C 07-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-3 RPC JO10-3
C 14-03-2020 08:45 RKVVO JO10-3G DOSL JO10-1
C 14-03-2020 09:00 Nieuw Woensel JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-3
C 14-03-2020 09:30 DVS JO10-3 SBC JO10-3
C 14-03-2020 10:00 EMK JO10-1 RKSV Heeze JO10-3G
C 14-03-2020 10:30 Maarheeze JO10-1 RKSV Nuenen JO10-4
C 14-03-2020 11:30 RPC JO10-3 Geldrop JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:30 RPC JO10-3 DOSL JO10-1 131051
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-1 Nieuw Woensel JO10-2 154959
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G 52625
C 07-12-2019 afgelast RKSV Heeze JO10-4G DOSL JO10-1 52357
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 Geldrop JO10-4 52400
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 Maarheeze JO10-2 49720
C 16-11-2019 vervallen RPC JO10-3 DOSL JO10-1 50821
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 DOSL JO10-2 Bart-Jan (Scheidsrechter) 51120
C 02-11-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-1 52350
C 26-10-2019 vervallen De Valk JO10-2 DOSL JO10-1 49766
B 19-10-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO10-5 DOSL JO10-1 92831
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-1 DVS JO10-2 49989
C 28-09-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO10-4 DOSL JO10-1 51627
C 21-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 Waalre JO10-1 50349
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-4 12910
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 RPC JO10-3 12413
B 31-08-2019 vervallen Geldrop JO10-4 DOSL JO10-1 12223
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:30 DVS JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-3 155066 0-0
C 15-02-2020 09:00 Nieuw Woensel JO10-2 RKSV Nuenen JO10-4 154960 0-0
C 15-02-2020 11:30 RPC JO10-3 DOSL JO10-1 131051 0-0
C 15-02-2020 10:15 RKSV Heeze JO10-3G Geldrop JO10-4 127750 0-0
C 15-02-2020 10:00 EMK JO10-1 SBC JO10-3 128415 0-0
C 15-02-2020 10:00 Braakhuizen JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-3 130855 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKVVO JO10-3G Maarheeze JO10-1 126600 0-0
C 08-02-2020 10:30 Maarheeze JO10-1 EMK JO10-1 126163 0-0
C 08-02-2020 10:00 Geldrop JO10-4 Braakhuizen JO10-2 126627 0-0
C 08-02-2020 09:45 RKSV Nuenen JO10-4 RKSV Heeze JO10-3G 126410 0-0
C 08-02-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-3 SBC JO10-3 127601 0-0
C 08-02-2020 08:45 RKVVO JO10-3G RPC JO10-3 128852 0-0
C 08-02-2020 10:00 Geldrop JO10-4 DVS JO10-3 155065 0-0
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-1 Nieuw Woensel JO10-2 154959 0-0
C 01-02-2020 10:15 SBC JO10-3 Geldrop JO10-4 126998 0-0
C 01-02-2020 11:30 RPC JO10-3 Maarheeze JO10-1 130308 0-0
C 01-02-2020 10:00 Braakhuizen JO10-2 RKSV Nuenen JO10-4 127382 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO10-5 DOSL JO10-1 92831 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-4 12910 0-0
B 14-09-2019 11:30 RPC JO10-3 Geldrop JO10-4 12814 0-0
B 07-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 Geldrop JO10-4 12554 0-0
B 07-09-2019 11:00 DOSL JO10-1 RPC JO10-3 12413 0-0
B 31-08-2019 10:00 Geldrop JO10-4 DOSL JO10-1 12223 0-0
B 31-08-2019 11:30 RPC JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-4 12146 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarheeze JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SBC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Heeze JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EMK JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuw Woensel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DVS JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Valk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Heeze JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Waalre JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dommelen JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Maarheeze JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 sv Budel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven