Onder 13 beker poule

Pupillen - D - DOSL JO13-1

Teamleden

Spelers
Thom Dierking        
Joppe van Dijk        
Jeroen Jacobs        
Quentin Karsmakers        
Pieke van der Kruis        
Frans de Natris        
William Noten        
Job Rosenboom        
Thijs Ruijten        
Tim Schenkels        
Ruben Verduijn        
Alexander Weijmans        
Thijs van der Zanden        
 
Overige teamleden
Jos Dierking Trainer
Patrick van der Kruis Trainer
Johan van Dijk Leider/Trainer
Dennis Karsmakers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-10-2019 12:45 DOSL JO13-1 Bladella JO13-2 42353 Sportpark De groote Speel - -
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO13-1 Budmouth College U12 - -
C 02-11-2019 13:00 EFC JO13-2G DOSL JO13-1 41898 Sportpark de Dieprijt - -
C 09-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 42035 Sportpark De groote Speel - -
C 16-11-2019 12:15 Hapert JO13-1 DOSL JO13-1 Afgeschermd 40963 Sportpark De Lemelvelden - -
C 23-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 Marvilde JO13-1 40074 Sportpark De groote Speel - -
C 30-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 ZSC JO13-1 41385 Sportpark De groote Speel - -
C 07-12-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 DOSL JO13-1 41654 Sportpark De Romrijten - -
C 14-12-2019 12:00 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 41165 Sportpark De groote Speel - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 11:00 SV Budel JO13-1 Maarheeze JO13-1
C 26-10-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO13-2 EFC JO13-2G
C 26-10-2019 11:30 Dommelen JO13-2G Hapert JO13-1
C 26-10-2019 12:30 Marvilde JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G
C 26-10-2019 12:45 DOSL JO13-1 Bladella JO13-2
C 26-10-2019 13:00 ZSC JO13-1 Terlo JO13-1
C 02-11-2019 13:00 EFC JO13-2G DOSL JO13-1
C 02-11-2019 13:00 Terlo JO13-1 SV Budel JO13-1
C 02-11-2019 12:15 Hapert JO13-1 Marvilde JO13-1
C 02-11-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2
C 02-11-2019 12:00 Rood Wit'67/Plus JO13-1G ZSC JO13-1
C 02-11-2019 11:30 Dommelen JO13-2G Bladella JO13-2
C 09-11-2019 11:00 Bladella JO13-2 Terlo JO13-1
C 09-11-2019 11:00 SV Budel JO13-1 Dommelen JO13-2G
C 09-11-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO13-2 Hapert JO13-1
C 09-11-2019 12:30 Marvilde JO13-1 Maarheeze JO13-1
C 09-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G
C 09-11-2019 13:00 ZSC JO13-1 EFC JO13-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-10-2019 13:00 Terlo JO13-1 DOSL JO13-1 M. (Mathys) Kuijken 40583 3 - 2
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO13-2 DOSL JO13-1 D. (Dave) Voulon 86807 1 - 0
C 21-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 Dommelen JO13-2G M.M.B. (Max) Speeckaert 42012 3 - 5
B 14-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G J.E.J. (Jos) Dierking 10174 3 - 0
B 07-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 Y. (Youp) Horst 9732 0 - 1
B 31-08-2019 12:00 DVS JO13-2 DOSL JO13-1 M. (Michiel) Willems 9640 1 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 SV Budel JO13-1 DVS JO13-2 10106 11-0
B 14-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 10174 3-0
B 07-09-2019 11:00 RKSV Heeze JO13-2G DVS JO13-2 9884 1-2
B 07-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 9732 0-1
B 31-08-2019 11:00 SV Budel JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G 9515 3-0
B 31-08-2019 12:00 DVS JO13-2 DOSL JO13-1 9640 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 13:00 EFC JO13-2G Marvilde JO13-1 41727 0-9
C 05-10-2019 13:00 Terlo JO13-1 DOSL JO13-1 40583 3-2
C 05-10-2019 12:15 Hapert JO13-1 SV Budel JO13-1 42263 0-0
C 05-10-2019 12:00 Rood Wit'67/Plus JO13-1G FC Eindhoven AV JO13-2 86808 3-1
C 05-10-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 Dommelen JO13-2G 41527 2-3
C 05-10-2019 11:00 Bladella JO13-2 ZSC JO13-1 40631 4-5
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven AV JO13-2 DOSL JO13-1 86807 1-0
C 28-09-2019 12:30 Marvilde JO13-1 ZSC JO13-1 42649 3-1
C 28-09-2019 12:45 Hapert JO13-1 EFC JO13-2G 41387 8-1
C 28-09-2019 12:00 Maarheeze JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 40873 9-2
C 28-09-2019 11:30 Dommelen JO13-2G Terlo JO13-1 40390 5-1
C 28-09-2019 11:15 FC Eindhoven JO13-3M DOSL JO13-1 42597 0-0
C 28-09-2019 11:00 SV Budel JO13-1 Bladella JO13-2 40384 3-3
C 21-09-2019 12:00 Rood Wit'67/Plus JO13-1G SV Budel JO13-1 41375 0-6
C 21-09-2019 12:30 ZSC JO13-1 FC Eindhoven JO13-3M 40349 0-0
C 21-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 Dommelen JO13-2G 42012 3-5
C 21-09-2019 13:00 Terlo JO13-1 Marvilde JO13-1 41789 2-2
C 21-09-2019 13:00 EFC JO13-2G Maarheeze JO13-1 40477 0-7
C 21-09-2019 13:00 ZSC JO13-1 FC Eindhoven AV JO13-2 86806 11-0
C 21-09-2019 09:30 Bladella JO13-2 Hapert JO13-1 41014 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO13-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 DOSL JO13-1 3 2 0 1 6 6 2 4 0
3 DVS JO13-2 3 1 0 2 3 3 15 -12 0
4 RKSV Heeze JO13-2G 3 0 0 3 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO13-2G 3 3 0 0 9 13 6 7 0
2 Marvilde JO13-1 3 2 1 0 7 14 3 11 0
3 Maarheeze JO13-1 3 2 0 1 6 18 5 13 0
4 ZSC JO13-1 3 2 0 1 6 17 7 10 0
5 SV Budel JO13-1 3 1 2 0 5 9 3 6 0
6 Bladella JO13-2 3 1 1 1 4 13 8 5 0
7 Hapert JO13-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
8 Terlo JO13-1 3 1 1 1 4 6 9 -3 0
9 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 3 1 0 2 3 5 16 -11 0
10 FC Eindhoven AV JO13-2 3 1 0 2 3 2 14 -12 0
11 DOSL JO13-1 3 0 0 3 0 5 9 -4 0
12 EFC JO13-2G 3 0 0 3 0 1 24 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven