251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Pupillen - D - ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1

Teamleden

Spelers
Fleur Dereumaux        
Mirte van Gorp        
Karin Klessens        
Linda van Lieshout        
Noek van Lieshout        
Anne van Moll        
Rieke van der Palen        
Mies Rutten        
Maud Verduijn        
Anne Vogels        
Emma van Weerdenburg        
 
Overige teamleden
Harald van Lieshout Leider
Martien Bekkers Trainer
Leon Kissen Trainer

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-3 M.M.B. (Max) Speeckaert 151824 1 - 2
C 08-02-2020 11:15 Marvilde MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J.A.J.M. (Jurriaan) Haring 152264 0 - 1
C 14-12-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64603
C 07-12-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 B. (Bart-Jan) Böschen 64550 1 - 1
C 30-11-2019 vervallen ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-1M 64973
C 23-11-2019 11:30 RKVVO MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 L. (Louis) van den Oetelaar 64759 0 - 1
C 16-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 UNA MO13-1 B. (Bart-Jan) Böschen 64553 1 - 6
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J. (Jasper) Versteegh 64548 2 - 1
C 02-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 EMK MO13-2 R. (Ralph) Steuten 64942 3 - 0
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 H. (Hessel) Adelerhof 64649 0 - 0
C 05-10-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 Afgeschermd 64606 2 - 2
C 28-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Marvilde MO13-3 B. (Bart-Jan) Böschen 64653 10 - 0
C 21-09-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 JAC (Johan) Ermens 64815 2 - 0
B 14-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-1M M.P.A. (Mathijs) Oomen 28000 0 - 18
B 07-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 Afgeschermd 15657 1 - 4
B 31-08-2019 11:00 Beerse Boys MO13-1G ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 15635 12 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 Beerse Boys MO13-1G 15704 1-7
B 14-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-1M 28000 0-18
B 07-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 15657 1-4
B 07-09-2019 11:00 SV Budel MO13-1M Beerse Boys MO13-1G 27999 2-1
B 31-08-2019 11:00 Beerse Boys MO13-1G ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 15635 12-0
B 31-08-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 SV Budel MO13-1M 27998 1-9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64603 0-0
C 14-12-2019 11:15 Marvilde MO13-3 RKVVO MO13-1 64840 0-0
C 14-12-2019 11:00 UNA MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 64941 0-0
C 14-12-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 EMK MO13-2 64765 2-1
C 14-12-2019 09:00 FC Eindhoven AV MO13-3 RKSV Nuenen MO13-1 65001 0-0
C 07-12-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 Best Vooruit MO13-1 64528 1-2
C 07-12-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 64550 1-1
C 07-12-2019 11:15 Marvilde MO13-3 SV Valkenswaard MO13-1 64571 0-11
C 07-12-2019 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 EMK MO13-2 64991 1-1
C 07-12-2019 11:30 RKVVO MO13-1 Mierlo Hout MO13-1 64650 2-2
C 30-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 64739 1-2
C 30-11-2019 11:15 UNA MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 64933 15-1
C 30-11-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 Marvilde MO13-3 64921 19-0
C 30-11-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 RKVVO MO13-1 64955 6-2
C 30-11-2019 11:30 EMK MO13-2 RKSV Nuenen MO13-1 64582 1-0
C 23-11-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 Best Vooruit MO13-1 64559 8-1
C 23-11-2019 11:30 RKVVO MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64759 0-1
C 23-11-2019 11:15 Marvilde MO13-3 RKSV Nuenen MO13-1 64945 3-5
C 23-11-2019 10:00 UNA MO13-1 EMK MO13-2 64958 7-0
C 23-11-2019 09:00 FC Eindhoven AV MO13-3 Wilhelmina Boys MO13-1 64541 1-0
C 16-11-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 RKVVO MO13-1 64544 5-1
C 16-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 64805 3-1
C 16-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 UNA MO13-1 64553 1-6
C 16-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 Marvilde MO13-3 64775 21-1
C 16-11-2019 11:30 EMK MO13-2 Mierlo Hout MO13-1 64996 0-3
C 09-11-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 64989 2-3
C 09-11-2019 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 RKSV Nuenen MO13-1 64966 5-0
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64548 2-1
C 09-11-2019 09:00 FC Eindhoven AV MO13-3 Marvilde MO13-3 64824 14-0
C 08-11-2019 19:00 UNA MO13-1 RKVVO MO13-1 64953 7-0
C 02-11-2019 11:30 RKVVO MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 64704 2-1
C 02-11-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 64569 2-3
C 02-11-2019 11:15 Marvilde MO13-3 UNA MO13-1 64735 0-0
C 02-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 EMK MO13-2 64942 3-0
C 02-11-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 Mierlo Hout MO13-1 64724 0-7
C 26-10-2019 09:00 FC Eindhoven AV MO13-3 SV Valkenswaard MO13-1 64776 4-3
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64649 0-0
C 26-10-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 Marvilde MO13-3 64723 7-0
C 26-10-2019 11:15 UNA MO13-1 Mierlo Hout MO13-1 64957 6-1
C 26-10-2019 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 SV Budel MO13-1M 64589 0-0
C 26-10-2019 11:30 EMK MO13-2 RKVVO MO13-1 64930 5-0
C 05-10-2019 11:00 SV Budel MO13-1M RKSV Nuenen MO13-1 64679 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 64606 2-2
C 05-10-2019 11:15 Marvilde MO13-3 EMK MO13-2 64701 0-10
C 05-10-2019 11:30 RKVVO MO13-1 Best Vooruit MO13-1 64768 0-1
C 05-10-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 64894 7-2
C 05-10-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 UNA MO13-1 64883 2-8
C 28-09-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 64913 4-6
C 28-09-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 UNA MO13-1 64804 0-17
C 28-09-2019 11:00 SV Budel MO13-1M RKVVO MO13-1 64652 18-0
C 28-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Marvilde MO13-3 64653 10-0
C 28-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 Mierlo Hout MO13-1 64915 3-1
C 28-09-2019 11:30 EMK MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-3 64963 2-2
C 21-09-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 EMK MO13-2 64612 1-0
C 21-09-2019 11:30 Mierlo Hout MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64815 2-0
C 21-09-2019 11:30 RKVVO MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 64764 0-9
C 21-09-2019 09:00 Marvilde MO13-3 SV Budel MO13-1M 64783 0-32
C 21-09-2019 11:00 UNA MO13-1 RKSV Nuenen MO13-1 64657 21-1
C 21-09-2019 10:00 FC Eindhoven AV MO13-3 Best Vooruit MO13-1 64533 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EMK MO13-2 3 3 0 0 9 14 3 11 0
2 Boxtel MO13-1 2 2 0 0 6 20 3 17 0
3 RKVVO MO13-1 3 2 0 1 6 6 5 1 0
4 SV Budel MO13-3 2 1 1 0 4 2 1 1 0
5 Best Vooruit MO13-2 3 1 1 1 4 7 5 2 0
6 RKSV Nuenen MO13-1 2 1 0 1 3 8 5 3 0
7 FC Eindhoven AV MO13-4 2 1 0 1 3 3 3 0 0
8 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 2 1 0 1 3 2 2 0 0
9 Marvilde MO13-2 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
10 Sparta'25 MO13-1 2 0 0 2 0 1 5 -4 0
11 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-2 2 0 0 2 0 4 10 -6 0
12 Marvilde MO13-3 2 0 0 2 0 1 24 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel MO13-1M 3 3 0 0 9 29 2 27 0
2 Beerse Boys MO13-1G 3 2 0 1 6 20 3 17 0
3 SV Valkenswaard MO13-1 3 1 0 2 3 6 17 -11 0
4 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 3 0 0 3 0 1 34 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA MO13-1 8 8 0 0 24 87 6 81 0
2 Best Vooruit MO13-1 10 7 0 3 21 24 34 -10 0
3 Wilhelmina Boys MO13-1 9 6 2 1 20 46 9 37 0
4 Mierlo Hout MO13-1 10 6 1 3 19 52 17 35 0
5 SV Valkenswaard MO13-1 9 5 0 4 15 35 26 9 0
6 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 9 3 3 3 12 19 13 6 0
7 FC Eindhoven AV MO13-3 9 3 2 4 11 29 35 -6 0
8 EMK MO13-2 10 3 2 5 11 20 19 1 0
9 RKSV Nuenen MO13-1 9 2 1 6 7 16 46 -30 0
10 RKVVO MO13-1 9 1 1 7 4 7 37 -30 0
11 Marvilde MO13-3 8 0 0 8 0 4 97 -93 0

Training

Berichten



Terug naar boven