Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - DOSL 2

Vormt de selectie met DOSL 1

Teamleden

Spelers
Ruben Raijmakers Keeper      
Harm Verstappen Keeper      
Rens van Weert Keeper      
Jacco van Balen        
Frank Bax        
Willem Bax        
Martijn Bax        
Roel Bax        
Tijl Beelen        
Koen Beemer        
Koen Bekkers        
Luuk Bekkers        
Menno Bekkers        
Ezra Biolek        
Rene Bolster        
Jaap van den Broek        
Joep van den Broek        
Jeffrey van Dijk        
Peter Dommels        
Harm Eggels        
Mark Evers        
Ralph Geelen        
Rick van Hooff        
Remco van Hooff        
Joris Hurkmans        
Dirk Jutten        
Koen Leinarts        
Jay Leuverink        
Robin Loeff        
Jens Maas        
Ruben van Meijl        
Jules Nijpels        
Koen Noten        
Kelvin Ouwerkerk        
Paul Smeets        
Bart Smulders        
Joep Smulders        
Reinier Steenmetz        
Bram Thijssen        
 
Overige teamleden
Martin Beenders Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 01-03-2020 12:00 RPC 3 DOSL 2 J. (Joan) Versantvoort 24453 Sportpark De Heihoef - - 10:15
C 08-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 3 DOSL 2 24629 Sportpark Den Dries - - 10:15
C 15-03-2020 12:00 DOSL 2 Woenselse Boys 2 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 24687 Sportpark De groote Speel Veld B 2 3 10:30
C 29-03-2020 12:00 WODAN 2 DOSL 2 24741 Sportpark Eindhoven Noord - - 10:10
C 05-04-2020 12:00 DOSL 2 FC Cranendonck 2 Frank Bax (Scheidsrechter) 24830 Sportpark De groote Speel Veld A 2 3 10:30
C 19-04-2020 12:00 RKSV Heeze 3 DOSL 2 24908 Sportpark Het Lambrek - - 10:00
C 10-05-2020 12:00 RKSV Nuenen 3 DOSL 2 24927 Sportpark de Oude Landen - - 10:00
C 17-05-2020 12:00 DOSL 2 De Valk 2 Frank Bax (Scheidsrechter) 25028 Sportpark De groote Speel Veld A 2 3 10:30
C 24-05-2020 12:00 UNA 2 DOSL 2 25087 Sportpark Zeelst - - 10:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 11:30 Waalre 2 De Valk 2
C 01-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 3 UNA 2
C 01-03-2020 12:00 RPC 3 DOSL 2
C 01-03-2020 12:00 Woenselse Boys 2 FC Cranendonck 2
C 01-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 3 WODAN 2
C 08-03-2020 12:00 WODAN 2 UNA 2
C 08-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 3 DOSL 2
C 08-03-2020 12:00 Woenselse Boys 2 De Valk 2
C 08-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 3 RPC 3
C 08-03-2020 11:30 Waalre 2 RKSV Heeze 3
C 15-03-2020 11:30 Waalre 2 RKSV Nuenen 3
C 15-03-2020 11:30 FC Cranendonck 2 WODAN 2
C 15-03-2020 12:00 De Valk 2 UNA 2
C 15-03-2020 12:00 RKSV Heeze 3 SV Valkenswaard 3
C 15-03-2020 12:00 DOSL 2 Woenselse Boys 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:45 Brabantia 2 RPC 2 17136 3-3
B 15-09-2019 12:00 DOSL 2 Gestel 2 17324 6-1
B 08-09-2019 12:00 DOSL 2 Brabantia 2 16550 1-2
B 08-09-2019 12:00 Gestel 2 RPC 2 16735 1-4
B 01-09-2019 11:45 Brabantia 2 Gestel 2 16083 4-1
B 01-09-2019 12:00 RPC 2 DOSL 2 16163 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 RKSV Heeze 3 RKSV Nuenen 3 24567 2-4
C 16-02-2020 12:00 De Valk 2 WODAN 2 24542 1-5
C 16-02-2020 12:00 RPC 3 Waalre 2 24519 1-0
C 16-02-2020 11:30 FC Cranendonck 2 SV Valkenswaard 3 24582 2-1
C 16-02-2020 12:00 UNA 2 Woenselse Boys 2 24537 4-1
C 02-02-2020 11:30 FC Cranendonck 2 RKSV Nuenen 3 24450 6-1
C 02-02-2020 12:00 WODAN 2 Woenselse Boys 2 24389 1-0
C 02-02-2020 12:00 De Valk 2 SV Valkenswaard 3 24410 4-1
C 02-02-2020 12:00 DOSL 2 Waalre 2 24423 2-1
C 02-02-2020 12:00 RKSV Heeze 3 RPC 3 24435 1-3
C 17-12-2019 20:00 SV Valkenswaard 3 Woenselse Boys 2 24365 2-0
C 15-12-2019 11:30 Waalre 2 FC Cranendonck 2 24349 1-2
C 08-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 WODAN 2 24355 1-1
C 08-12-2019 12:00 RPC 3 UNA 2 24321 2-1
C 08-12-2019 12:00 DOSL 2 RKSV Heeze 3 24379 5-2
C 01-12-2019 11:30 FC Cranendonck 2 DOSL 2 23919 0-1
C 01-12-2019 12:00 UNA 2 Waalre 2 23896 1-0
C 01-12-2019 12:00 SV Valkenswaard 3 RPC 3 23867 1-0
C 01-12-2019 12:00 WODAN 2 RKSV Heeze 3 23880 4-1
C 01-12-2019 12:00 De Valk 2 RKSV Nuenen 3 23901 3-0
C 28-11-2019 20:30 WODAN 2 De Valk 2 23484 1-1
C 24-11-2019 12:00 RKSV Heeze 3 FC Cranendonck 2 23849 1-5
C 24-11-2019 12:00 DOSL 2 WODAN 2 23837 4-2
C 24-11-2019 12:00 UNA 2 De Valk 2 23830 2-0
C 24-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 Waalre 2 23813 3-1
C 24-11-2019 12:00 RPC 3 Woenselse Boys 2 23790 5-3
C 17-11-2019 11:30 Waalre 2 WODAN 2 23752 1-5
C 17-11-2019 12:00 RPC 3 De Valk 2 23724 1-2
C 17-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 RKSV Heeze 3 23758 4-1
C 17-11-2019 12:00 SV Valkenswaard 3 FC Cranendonck 2 23779 3-2
C 17-11-2019 12:00 Woenselse Boys 2 UNA 2 23770 0-2
C 10-11-2019 12:00 DOSL 2 RPC 3 23694 0-3
C 10-11-2019 12:00 De Valk 2 Waalre 2 23681 3-1
C 10-11-2019 12:00 UNA 2 RKSV Nuenen 3 23676 1-3
C 10-11-2019 12:00 WODAN 2 SV Valkenswaard 3 23660 3-0
C 10-11-2019 11:30 FC Cranendonck 2 Woenselse Boys 2 23721 1-2
C 03-11-2019 12:00 RKSV Heeze 3 De Valk 2 23651 2-0
C 03-11-2019 12:00 DOSL 2 UNA 2 23639 3-2
C 03-11-2019 12:00 WODAN 2 FC Cranendonck 2 23627 4-0
C 03-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 Woenselse Boys 2 23615 3-1
C 03-11-2019 11:30 Waalre 2 SV Valkenswaard 3 23609 0-5
C 27-10-2019 11:30 FC Cranendonck 2 Marvilde 3 23589 0-0
C 27-10-2019 12:00 UNA 2 RKSV Heeze 3 23566 4-2
C 27-10-2019 10:00 SV Valkenswaard 3 RKSV Nuenen 3 23548 5-2
C 27-10-2019 12:00 RPC 3 WODAN 2 23526 3-2
C 27-10-2019 12:00 De Valk 2 DOSL 2 23571 2-1
C 20-10-2019 12:00 Woenselse Boys 2 Waalre 2 23539 3-0
C 20-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 3 RKSV Heeze 3 23427 3-2
C 13-10-2019 11:30 FC Cranendonck 2 UNA 2 23523 0-0
C 13-10-2019 11:30 Waalre 2 RPC 3 23466 4-1
C 13-10-2019 12:00 DOSL 2 SV Valkenswaard 3 23496 3-2
C 13-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 Marvilde 3 23472 0-0
C 13-10-2019 12:00 RKSV Heeze 3 Woenselse Boys 2 23508 1-0
C 06-10-2019 12:00 De Valk 2 FC Cranendonck 2 23450 7-2
C 06-10-2019 12:00 Woenselse Boys 2 DOSL 2 23418 5-1
C 06-10-2019 12:00 UNA 2 WODAN 2 23445 1-3
C 06-10-2019 12:00 RPC 3 RKSV Nuenen 3 23394 1-1
C 06-10-2019 14:30 Marvilde 3 Waalre 2 23408 0-0
C 29-09-2019 12:00 RKSV Heeze 3 Waalre 2 23376 2-2
C 29-09-2019 12:00 DOSL 2 RKSV Nuenen 3 23364 2-4
C 29-09-2019 11:30 FC Cranendonck 2 RPC 3 23391 1-4
C 29-09-2019 12:00 De Valk 2 Woenselse Boys 2 23351 4-5
C 29-09-2019 12:00 UNA 2 SV Valkenswaard 3 23346 2-1
C 29-09-2019 12:00 WODAN 2 Marvilde 3 23330 0-0
C 22-09-2019 11:30 Waalre 2 DOSL 2 23290 3-1
C 22-09-2019 12:00 RPC 3 RKSV Heeze 3 23262 2-1
C 22-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 3 FC Cranendonck 2 23296 3-1
C 22-09-2019 12:00 Woenselse Boys 2 WODAN 2 23308 1-3
C 22-09-2019 11:30 SV Valkenswaard 3 De Valk 2 23317 2-1
C 22-09-2019 12:00 Marvilde 3 UNA 2 23276 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 2 3 2 1 0 7 9 5 4 0
2 RPC 2 3 1 2 0 5 8 5 3 0
3 DOSL 2 3 1 1 1 4 8 4 4 0
4 Gestel 2 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WODAN 2 12 8 2 2 26 34 14 20 0
2 RPC 3 12 8 1 3 25 26 17 9 0
3 RKSV Nuenen 3 12 7 2 3 23 29 25 4 0
4 SV Valkenswaard 3 12 7 0 5 21 26 21 5 0
5 UNA 2 11 6 1 4 19 20 15 5 0
6 De Valk 2 12 6 1 5 19 28 23 5 0
7 DOSL 2 11 6 0 5 18 23 26 -3 0
8 FC Cranendonck 2 12 4 1 7 13 22 28 -6 0
9 Woenselse Boys 2 12 4 0 8 12 21 27 -6 0
10 Waalre 2 12 2 1 9 7 14 29 -15 0
11 RKSV Heeze 3 12 2 1 9 7 18 36 -18 0

Training

Berichten



Terug naar boven