0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 3

Teamleden

Spelers
Bram van Breugel        
Rob Cantrijn        
Kevin Dierking        
Jan van Dijk        
Max van der Doelen        
Jelle Heesakkers        
Bob Jansen        
Jimmi Jansen        
Joris van Meijl        
Luuk Mollen        
Rens van den Nieuwenhuijsen        
Tim Segers        
Max Simons        
Robin Sleegers        
Nick Smits        
Max Speeckaert        
Sven Staals        
Wessel van Stiphout        
Robin van Thiel        
Maurits van Uythoven        
Mark Veldman        
Stefan Dielis Reserve ingedeeld      
Brian van der Laak Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Freek Barten Leider
Luuk Corstens Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-10-2019 12:00 DOSL 3 SBC 13 Frank Bax (Scheidsrechter) 82055 Sportpark De groote Speel Veld D 5 6
C 27-10-2019 vervallen DOSL 3 EMK 5 82056 Sportpark De groote Speel Veld A 2 links 6
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3 80714 Sportpark De Leemkuilen - -
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3 S.H. (Stan) van Ruler 80529 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 17-11-2019 12:00 DOSL 3 DBS 7 Frank Bax (Scheidsrechter) 82057 Sportpark De groote Speel Veld D 1 links 8
C 24-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV 3 DOSL 3 82264 Sportpark Genneperparken - -
C 01-12-2019 12:00 DOSL 3 Geldrop 7 Frank Bax (Scheidsrechter) 82058 Sportpark De groote Speel 2 links 6
C 08-12-2019 10:00 Gestel 7 DOSL 3 89100 Sportpark Dommeldal - -
C 08-12-2019 vervallen RKSV Nuenen 11 DOSL 3 83843 Sportpark de Oude Landen - -
C 02-02-2020 13:00 Braakhuizen 9 DOSL 3 86261 Sportpark De Kievit - -
C 09-02-2020 12:00 DOSL 3 Acht 5 82059 Sportpark De groote Speel - -
C 16-02-2020 12:30 DBS 7 DOSL 3 81076 Sportpark Meerhoven - -
C 08-03-2020 12:00 DOSL 3 Nieuw Woensel 4 82060 Sportpark De groote Speel - -
C 15-03-2020 13:00 SBC 13 DOSL 3 85389 Sportpark Schuttersheide - -
C 29-03-2020 12:00 DOSL 3 Best Vooruit 11 82061 Sportpark De groote Speel - -
C 05-04-2020 12:30 Geldrop 7 DOSL 3 82312 Sportpark De Kievit - -
C 19-04-2020 12:00 DOSL 3 Gestel 7 89108 Sportpark De groote Speel - -
C 10-05-2020 12:00 DOSL 3 RKSV Heeze 9 82063 Sportpark De groote Speel - -
C 17-05-2020 11:00 EMK 5 DOSL 3 82433 Sportpark Wettenseind - -
C 24-05-2020 12:00 DOSL 3 FC Eindhoven AV 3 82064 Sportpark De groote Speel - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 RKSV Heeze 9
C 20-10-2019 12:00 DOSL 3 SBC 13
C 27-10-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 SBC 13
C 27-10-2019 11:30 FC Eindhoven AV 3 Braakhuizen 9
C 27-10-2019 12:30 DBS 7 RKSV Heeze 9
C 27-10-2019 12:00 DOSL 3 EMK 5
C 27-10-2019 12:00 Acht 5 Geldrop 7
C 27-10-2019 10:00 Gestel 7 Best Vooruit 11
C 03-11-2019 13:00 Braakhuizen 9 Acht 5
C 03-11-2019 13:00 SBC 13 DBS 7
C 03-11-2019 12:30 Geldrop 7 FC Eindhoven AV 3
C 03-11-2019 11:00 EMK 5 Gestel 7
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3
C 03-11-2019 10:00 RKSV Heeze 9 Nieuw Woensel 4
C 10-11-2019 10:00 RKSV Heeze 9 Geldrop 7
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3
C 10-11-2019 12:30 DBS 7 Best Vooruit 11
C 10-11-2019 13:00 Braakhuizen 9 Gestel 7
C 10-11-2019 13:00 SBC 13 FC Eindhoven AV 3
C 10-11-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 EMK 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 9 DOSL 3 W.N.C. (Karel) Peters 85847 4 - 2
C 29-09-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 DOSL 3 Afgeschermd 81014 5 - 4
C 22-09-2019 12:00 DOSL 3 Braakhuizen 9 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 82054 2 - 1
V 15-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 6
V 08-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2019 13:00 SBC 13 Gestel 7 89093 20-1
C 13-10-2019 10:00 Best Vooruit 11 Geldrop 7 80713 6-0
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 9 DOSL 3 85847 4-2
C 13-10-2019 11:00 EMK 5 FC Eindhoven AV 3 82424 3-3
C 13-10-2019 12:00 Acht 5 DBS 7 80527 1-4
C 13-10-2019 13:00 Braakhuizen 9 Nieuw Woensel 4 86257 2-8
C 13-10-2019 13:00 SBC 13 RKSV Nuenen 11 85382 0-0
C 08-10-2019 20:00 RKSV Heeze 9 EMK 5 85846 3-3
C 06-10-2019 10:00 Gestel 7 RKSV Heeze 9 89092 1-7
C 06-10-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 Acht 5 81015 0-0
C 06-10-2019 14:00 RKSV Nuenen 11 RKSV Heeze 9 83839 0-0
C 06-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 Best Vooruit 11 82261 2-7
C 06-10-2019 12:30 DBS 7 Braakhuizen 9 81070 10-2
C 06-10-2019 12:30 Geldrop 7 EMK 5 82305 2-6
C 29-09-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 DOSL 3 81014 5-4
C 29-09-2019 13:00 SBC 13 Best Vooruit 11 85381 0-5
C 29-09-2019 13:00 Braakhuizen 9 Geldrop 7 86256 9-3
C 29-09-2019 12:30 DBS 7 RKSV Nuenen 11 81069 0-0
C 29-09-2019 12:00 Acht 5 FC Eindhoven AV 3 80526 0-0
C 29-09-2019 12:30 DBS 7 Gestel 7 89091 18-0
C 22-09-2019 11:00 EMK 5 SBC 13 82423 3-3
C 22-09-2019 12:00 Gestel 7 Nieuw Woensel 4 89090 3-9
C 22-09-2019 12:00 DOSL 3 Braakhuizen 9 82054 2-1
C 22-09-2019 12:30 Geldrop 7 DBS 7 82304 2-4
C 22-09-2019 14:00 RKSV Nuenen 11 Nieuw Woensel 4 83838 0-0
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 11 Acht 5 80712 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Woensel 4 3 3 0 0 9 22 9 13 0
2 DBS 7 3 3 0 0 9 18 5 13 0
3 Best Vooruit 11 4 3 0 1 9 20 5 15 0
4 RKSV Heeze 9 3 2 1 0 7 14 6 8 0
5 EMK 5 4 1 3 0 6 15 11 4 0
6 SBC 13 3 1 1 1 4 23 9 14 0
7 Acht 5 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
8 DOSL 3 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
9 Braakhuizen 9 4 1 0 3 3 14 23 -9 0
10 FC Eindhoven AV 3 2 0 1 1 1 5 10 -5 0
11 Geldrop 7 4 0 0 4 0 7 25 -18 0
12 Gestel 7 3 0 0 3 -1 5 36 -31 1

Training

Berichten



Terug naar boven