0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 3

Teamleden

Spelers
Bram van Breugel        
Rob Cantrijn        
Kevin Dierking        
Jan van Dijk        
Max van der Doelen        
Jelle Heesakkers        
Bob Jansen        
Jimmi Jansen        
Joris van Meijl        
Luuk Mollen        
Rens van den Nieuwenhuijsen        
Tim Segers        
Max Simons        
Robin Sleegers        
Nick Smits        
Max Speeckaert        
Sven Staals        
Wessel van Stiphout        
Robin van Thiel        
Maurits van Uythoven        
Mark Veldman        
Ties van Daal Reserve ingedeeld      
Stefan Dielis Reserve ingedeeld      
Jack Guns Reserve ingedeeld      
Brian van der Laak Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Freek Barten Leider
Luuk Corstens Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 14:30 Nieuw Woensel 4 Acht 5
C 01-03-2020 10:00 SBC 13 EMK 5
C 08-03-2020 13:00 Braakhuizen 9 DBS 7
C 08-03-2020 12:30 Geldrop 7 Acht 5
C 08-03-2020 12:00 DOSL 3 Nieuw Woensel 4
C 08-03-2020 11:00 EMK 5 RKSV Heeze 9
C 08-03-2020 10:00 Best Vooruit 11 FC Eindhoven AV 3
C 08-03-2020 10:00 Gestel 7 SBC 13
C 15-03-2020 10:00 RKSV Heeze 9 Gestel 7
C 15-03-2020 11:00 EMK 5 Best Vooruit 11
C 15-03-2020 11:30 FC Eindhoven AV 3 Geldrop 7
C 15-03-2020 12:00 Acht 5 Braakhuizen 9
C 15-03-2020 13:00 SBC 13 DOSL 3
C 15-03-2020 14:30 Nieuw Woensel 4 DBS 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2020 12:30 DBS 7 DOSL 3 D. (Dennis) Perton 81076 5 - 1
C 02-02-2020 13:00 Braakhuizen 9 DOSL 3 M (Maurice) Stevens 86261 2 - 0
C 26-01-2020 12:00 DOSL 3 EMK 5 F.P. (Frans) van Mierlo 82056 4 - 2
C 08-12-2019 vervallen RKSV Nuenen 11 DOSL 3 83843
C 08-12-2019 10:00 Gestel 7 DOSL 3 P. (Peter) van Engeland 89100 1 - 6
C 01-12-2019 12:00 DOSL 3 Geldrop 7 P.J.A. (Paul) van Kuijk… (+1) 82058 2 - 0
C 24-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV 3 DOSL 3 P. (Peter) van Engeland 82264 3 - 1
C 17-11-2019 12:00 DOSL 3 DBS 7 Afgeschermd… (+1) 82057 2 - 2
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3 S. (Stan) van Vroenhoven 80529 4 - 1
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3 G. (Geert) Peulings 80714 15 - 0
C 20-10-2019 12:00 DOSL 3 SBC 13 Afgeschermd… (+1) 82055 1 - 6
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 9 DOSL 3 W.N.C. (Karel) Peters 85847 4 - 2
C 29-09-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 DOSL 3 Afgeschermd 81014 5 - 4
C 22-09-2019 12:00 DOSL 3 Braakhuizen 9 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 82054 2 - 1
V 15-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 6
V 08-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 14:30 Nieuw Woensel 4 Braakhuizen 9 81020 0-2
C 16-02-2020 13:00 SBC 13 Geldrop 7 85388 0-0
C 16-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV 3 EMK 5 82267 0-2
C 16-02-2020 12:30 DBS 7 DOSL 3 81076 5-1
C 16-02-2020 12:00 Acht 5 Gestel 7 89103 5-0
C 16-02-2020 10:00 RKSV Heeze 9 Best Vooruit 11 85852 0-4
C 09-02-2020 10:00 Gestel 7 Braakhuizen 9 89102 0-0
C 09-02-2020 11:00 EMK 5 Nieuw Woensel 4 82428 0-0
C 09-02-2020 10:00 Best Vooruit 11 DBS 7 80718 0-0
C 09-02-2020 12:00 DOSL 3 Acht 5 82059 0-0
C 09-02-2020 12:30 Geldrop 7 RKSV Heeze 9 82310 0-0
C 09-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV 3 SBC 13 82266 0-0
C 02-02-2020 10:00 RKSV Heeze 9 FC Eindhoven AV 3 85851 2-4
C 02-02-2020 12:00 Acht 5 Best Vooruit 11 80531 2-6
C 02-02-2020 12:30 DBS 7 Geldrop 7 81075 6-2
C 02-02-2020 13:00 Braakhuizen 9 DOSL 3 86261 2-0
C 02-02-2020 14:30 Nieuw Woensel 4 Gestel 7 89101 0-0
C 26-01-2020 12:00 Acht 5 FC Eindhoven AV 3 80526 2-4
C 26-01-2020 12:00 DOSL 3 EMK 5 82056 4-2
C 26-01-2020 12:30 DBS 7 Best Vooruit 11 81072 2-1
C 19-01-2020 10:00 RKSV Heeze 9 Nieuw Woensel 4 85848 2-6
C 19-01-2020 11:00 EMK 5 Acht 5 82427 1-1
C 08-12-2019 12:30 Geldrop 7 Nieuw Woensel 4 82309 0-4
C 08-12-2019 13:00 SBC 13 RKSV Heeze 9 85386 4-3
C 08-12-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 DBS 7 82265 1-3
C 08-12-2019 10:00 Best Vooruit 11 Braakhuizen 9 80717 7-0
C 08-12-2019 10:00 Gestel 7 DOSL 3 89100 1-6
C 01-12-2019 13:00 Braakhuizen 9 RKSV Heeze 9 86260 3-1
C 01-12-2019 10:00 Gestel 7 FC Eindhoven AV 3 89099 1-8
C 01-12-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 Best Vooruit 11 81018 1-3
C 01-12-2019 12:00 DOSL 3 Geldrop 7 82058 2-0
C 01-12-2019 12:00 Acht 5 SBC 13 80530 5-2
C 01-12-2019 12:30 DBS 7 EMK 5 81074 6-2
C 24-11-2019 12:00 SBC 13 Braakhuizen 9 85385 1-1
C 24-11-2019 12:30 DBS 7 Nieuw Woensel 4 81073 1-0
C 24-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 EMK 5 80716 4-1
C 24-11-2019 10:00 RKSV Heeze 9 Acht 5 85850 0-0
C 24-11-2019 11:30 FC Eindhoven AV 3 DOSL 3 82264 3-1
C 24-11-2019 12:30 Geldrop 7 Gestel 7 89098 3-2
C 17-11-2019 12:30 Geldrop 7 SBC 13 82307 6-3
C 17-11-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 Nieuw Woensel 4 82263 1-2
C 17-11-2019 12:00 DOSL 3 DBS 7 82057 2-2
C 17-11-2019 11:00 EMK 5 Braakhuizen 9 82426 5-3
C 17-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 RKSV Heeze 9 80715 7-5
C 17-11-2019 10:00 Gestel 7 Acht 5 89097 0-5
C 10-11-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 EMK 5 81017 7-3
C 10-11-2019 13:00 SBC 13 FC Eindhoven AV 3 85384 5-3
C 10-11-2019 13:00 Braakhuizen 9 Gestel 7 89096 6-2
C 10-11-2019 10:00 RKSV Heeze 9 Geldrop 7 85849 1-0
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3 80529 4-1
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3 80714 15-0
C 03-11-2019 11:00 EMK 5 Gestel 7 89095 8-1
C 03-11-2019 12:30 Geldrop 7 FC Eindhoven AV 3 82306 3-2
C 03-11-2019 13:00 SBC 13 DBS 7 85383 0-6
C 03-11-2019 13:00 Braakhuizen 9 Acht 5 86258 1-0
C 27-10-2019 10:00 Gestel 7 Best Vooruit 11 89094 0-20
C 27-10-2019 12:00 Acht 5 Geldrop 7 80528 4-1
C 27-10-2019 10:30 DBS 7 RKSV Heeze 9 81071 5-1
C 27-10-2019 11:30 FC Eindhoven AV 3 Braakhuizen 9 82262 2-3
C 27-10-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 SBC 13 81016 3-0
C 20-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 RKSV Heeze 9 82260 3-3
C 20-10-2019 12:00 DOSL 3 SBC 13 82055 1-6
C 13-10-2019 12:00 Acht 5 DBS 7 80527 1-4
C 13-10-2019 10:00 Best Vooruit 11 Geldrop 7 80713 6-0
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 9 DOSL 3 85847 4-2
C 13-10-2019 13:00 Braakhuizen 9 Nieuw Woensel 4 86257 2-8
C 13-10-2019 13:00 SBC 13 Gestel 7 89093 20-1
C 13-10-2019 11:00 EMK 5 FC Eindhoven AV 3 82424 3-3
C 13-10-2019 13:00 SBC 13 RKSV Nuenen 11 85382 0-0
C 08-10-2019 20:00 RKSV Heeze 9 EMK 5 85846 3-3
C 06-10-2019 10:00 Gestel 7 RKSV Heeze 9 89092 1-7
C 06-10-2019 14:00 RKSV Nuenen 11 RKSV Heeze 9 83839 0-0
C 06-10-2019 13:00 FC Eindhoven AV 3 Best Vooruit 11 82261 2-7
C 06-10-2019 12:30 DBS 7 Braakhuizen 9 81070 10-2
C 06-10-2019 12:30 Geldrop 7 EMK 5 82305 2-6
C 29-09-2019 13:00 SBC 13 Best Vooruit 11 85381 0-5
C 29-09-2019 12:30 DBS 7 RKSV Nuenen 11 81069 0-0
C 29-09-2019 13:00 Braakhuizen 9 Geldrop 7 86256 9-3
C 29-09-2019 14:30 Nieuw Woensel 4 DOSL 3 81014 5-4
C 29-09-2019 12:30 DBS 7 Gestel 7 89091 18-0
C 22-09-2019 12:00 DOSL 3 Braakhuizen 9 82054 2-1
C 22-09-2019 11:00 EMK 5 SBC 13 82423 3-3
C 22-09-2019 12:30 Geldrop 7 DBS 7 82304 2-4
C 22-09-2019 10:00 Best Vooruit 11 Acht 5 80712 2-3
C 22-09-2019 12:00 Gestel 7 Nieuw Woensel 4 89090 3-9
C 22-09-2019 14:00 RKSV Nuenen 11 Nieuw Woensel 4 83838 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS 7 13 12 1 0 37 72 15 57 0
2 Best Vooruit 11 13 11 0 2 33 87 16 71 0
3 Nieuw Woensel 4 11 8 0 3 24 45 21 24 0
4 Braakhuizen 9 13 7 1 5 22 35 41 -6 0
5 Acht 5 11 6 1 4 19 32 22 10 0
6 EMK 5 12 4 4 4 16 39 37 2 0
7 SBC 13 11 4 2 5 14 44 37 7 0
8 FC Eindhoven AV 3 13 4 2 7 14 36 37 -1 0
9 DOSL 3 13 4 1 8 13 26 50 -24 0
10 RKSV Heeze 9 12 3 2 7 11 32 42 -10 0
11 Geldrop 7 12 3 0 9 9 22 49 -27 0
12 Gestel 7 12 0 0 12 -1 12 115 -103 1

Training

Berichten



Terug naar boven