0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 4

Teamleden

Spelers
Martijn Verduijn Keeper      
Sergiy Bachynskyy        
Bert Dekkers        
Will van Dijk        
Johan van Dijk        
Jacco Doorn        
Ian van Horssen        
Peter Jacobs        
Hein Lepelaars        
AndrĂ© van Lievenoogen        
Rene Lodewijks        
Maikel Maas        
Frank Maas        
Peter Merkx        
Freddy van Mierlo        
David Schindeler        
Willem Schreuder        
Stefan Steeghs        
Frank Verduijn        
 
Overige teamleden
Harald Buijs Leider
Maurice Geerings Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 RKSV Heeze 8 RPC 6
C 01-03-2020 12:00 SBC 12 DOSL 4
C 01-03-2020 12:00 Sterksel 2 UNA 9
C 01-03-2020 12:00 Nieuw Woensel 6 Brabantia 9
C 01-03-2020 10:00 SV Budel 7 Rood Wit'67/Plus 3
C 08-03-2020 14:00 UNA 9 Nieuw Woensel 6
C 08-03-2020 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 RPC 6
C 08-03-2020 10:00 FC Cranendonck 3 SV Budel 7
C 08-03-2020 10:00 DOSL 4 Sterksel 2
C 08-03-2020 09:30 Brabantia 9 RKSV Heeze 8
C 08-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 9 SBC 12
C 15-03-2020 14:00 RPC 6 FC Cranendonck 3
C 15-03-2020 12:00 Sterksel 2 SBC 12
C 15-03-2020 12:00 Nieuw Woensel 6 DOSL 4
C 15-03-2020 10:00 Brabantia 9 Rood Wit'67/Plus 3
C 15-03-2020 10:00 SV Budel 7 SV Valkenswaard 9
C 15-03-2020 10:00 RKSV Heeze 8 UNA 9
C 22-03-2020 10:00 DOSL 4 SV Budel 7
C 22-03-2020 10:00 UNA 9 SV Valkenswaard 9
C 22-03-2020 10:00 FC Cranendonck 3 RKSV Heeze 8
C 22-03-2020 10:00 Brabantia 9 Sterksel 2
C 22-03-2020 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 SBC 12
C 22-03-2020 14:00 RPC 6 Nieuw Woensel 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 02-02-2020 12:00 SV Valkenswaard 9 DOSL 4 J.C. (Jos) Derhaag 82560 3 - 3
C 26-01-2020 10:00 DOSL 4 SBC 12 Afgeschermd 82068 2 - 0
C 19-01-2020 10:00 UNA 9 DOSL 4 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 82956 10 - 1
C 01-12-2019 10:00 DOSL 4 FC Cranendonck 3 M. (Maurice) Geerings… (+1) 82069 1 - 0
C 24-11-2019 14:00 RPC 6 DOSL 4 M (Meint) Eigenberg 84737 1 - 3
C 10-11-2019 10:00 SV Budel 7 DOSL 4 LT (Leo) Keijsers 81604 1 - 1
C 03-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 DOSL 4 M. (Maurice) Geerings 80441 2 - 3
C 27-10-2019 10:00 DOSL 4 Brabantia 9 Afgeschermd… (+1) 82067 2 - 1
C 20-10-2019 10:00 DOSL 4 Nieuw Woensel 6 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 82066 6 - 2
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 8 DOSL 4 D.L. (Daan) Janssens 84068 1 - 0
C 29-09-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 4 Afgeschermd 81112 3 - 3
C 22-09-2019 10:00 DOSL 4 SV Valkenswaard 9 Afgeschermd… (+1) 82065 1 - 4
V 15-09-2019 10:00 DOSL 4 DOSL 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 Sterksel 2 SV Valkenswaard 9 81118 2-2
C 16-02-2020 12:00 Nieuw Woensel 6 FC Cranendonck 3 81043 1-7
C 16-02-2020 10:00 SV Budel 7 UNA 9 81607 0-0
C 16-02-2020 10:00 RKSV Heeze 8 Rood Wit'67/Plus 3 84073 0-1
C 16-02-2020 14:00 RPC 6 Brabantia 9 84740 2-2
C 02-02-2020 12:00 SV Valkenswaard 9 DOSL 4 82560 3-3
C 02-02-2020 12:00 SBC 12 FC Cranendonck 3 85376 1-2
C 26-01-2020 10:00 DOSL 4 SBC 12 82068 2-0
C 26-01-2020 10:00 RKSV Heeze 8 Brabantia 9 84067 0-4
C 19-01-2020 12:00 RPC 6 RKSV Heeze 8 84733 0-1
C 19-01-2020 10:00 UNA 9 DOSL 4 82956 10-1
C 08-12-2019 14:00 RPC 6 SBC 12 84738 4-3
C 08-12-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 SV Valkenswaard 9 80444 2-2
C 08-12-2019 10:00 FC Cranendonck 3 Sterksel 2 80564 4-0
C 08-12-2019 10:00 Nieuw Woensel 6 RKSV Heeze 8 81041 1-3
C 08-12-2019 10:00 Brabantia 9 SV Budel 7 85070 3-0
C 01-12-2019 10:00 DOSL 4 FC Cranendonck 3 82069 1-0
C 01-12-2019 10:00 UNA 9 RPC 6 82955 5-2
C 01-12-2019 10:00 SV Budel 7 Nieuw Woensel 6 81605 8-1
C 01-12-2019 10:00 SV Valkenswaard 9 RKSV Heeze 8 82559 1-4
C 01-12-2019 12:00 Sterksel 2 Rood Wit'67/Plus 3 81116 1-2
C 01-12-2019 12:00 SBC 12 Brabantia 9 85375 1-4
C 24-11-2019 10:00 FC Cranendonck 3 UNA 9 80563 1-5
C 24-11-2019 10:00 RKSV Heeze 8 SV Budel 7 84071 2-2
C 24-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 Brabantia 9 80443 2-1
C 24-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 6 SV Valkenswaard 9 81040 1-5
C 24-11-2019 12:00 SBC 12 Sterksel 2 85374 3-0
C 24-11-2019 14:00 RPC 6 DOSL 4 84737 1-3
C 17-11-2019 09:30 Brabantia 9 SV Valkenswaard 9 85069 5-1
C 17-11-2019 10:00 UNA 9 SV Budel 7 82954 16-2
C 17-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 RKSV Heeze 8 80442 4-3
C 17-11-2019 14:00 RPC 6 Sterksel 2 84736 1-5
C 17-11-2019 10:00 FC Cranendonck 3 Nieuw Woensel 6 80562 2-0
C 10-11-2019 10:00 SBC 12 Rood Wit'67/Plus 3 85373 2-4
C 10-11-2019 12:00 SV Valkenswaard 9 UNA 9 82558 2-6
C 10-11-2019 12:00 Sterksel 2 Brabantia 9 81115 1-5
C 10-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 6 RPC 6 81039 1-8
C 10-11-2019 10:00 SV Budel 7 DOSL 4 81604 1-1
C 10-11-2019 10:00 RKSV Heeze 8 FC Cranendonck 3 84070 3-4
C 03-11-2019 09:30 Brabantia 9 UNA 9 85068 1-8
C 03-11-2019 10:00 FC Cranendonck 3 RPC 6 80561 7-2
C 03-11-2019 10:00 RKSV Heeze 8 Sterksel 2 84069 3-3
C 03-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 DOSL 4 80441 2-3
C 03-11-2019 12:00 Nieuw Woensel 6 SBC 12 81038 4-5
C 03-11-2019 12:00 SV Valkenswaard 9 SV Budel 7 82557 2-3
C 27-10-2019 10:00 SV Budel 7 FC Cranendonck 3 81603 1-5
C 27-10-2019 10:00 DOSL 4 Brabantia 9 82067 2-1
C 27-10-2019 10:00 UNA 9 Rood Wit'67/Plus 3 82953 3-1
C 27-10-2019 12:00 Sterksel 2 Nieuw Woensel 6 81114 1-1
C 27-10-2019 14:00 RPC 6 SV Valkenswaard 9 84735 5-3
C 27-10-2019 12:00 SBC 12 RKSV Heeze 8 85372 0-0
C 20-10-2019 10:00 DOSL 4 Nieuw Woensel 6 82066 6-2
C 13-10-2019 10:00 SV Budel 7 SBC 12 81602 3-2
C 13-10-2019 10:00 Nieuw Woensel 6 UNA 9 81037 0-10
C 13-10-2019 10:00 RKSV Heeze 8 DOSL 4 84068 1-0
C 13-10-2019 09:30 Brabantia 9 RPC 6 85067 2-1
C 13-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 9 Sterksel 2 82556 4-2
C 13-10-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 FC Cranendonck 3 80440 2-2
C 06-10-2019 14:00 RPC 6 Rood Wit'67/Plus 3 84734 9-2
C 06-10-2019 12:00 UNA 9 RKSV Heeze 8 82952 4-1
C 06-10-2019 12:00 Sterksel 2 SV Budel 7 81113 3-4
C 06-10-2019 12:00 SBC 12 SV Valkenswaard 9 85371 2-1
C 06-10-2019 10:00 FC Cranendonck 3 Brabantia 9 80560 2-4
C 29-09-2019 10:00 SV Budel 7 RPC 6 81601 1-8
C 29-09-2019 12:00 SBC 12 UNA 9 85370 4-9
C 29-09-2019 12:00 Nieuw Woensel 6 Rood Wit'67/Plus 3 81036 0-4
C 29-09-2019 12:00 SV Valkenswaard 9 FC Cranendonck 3 82555 3-2
C 29-09-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 4 81112 3-3
C 22-09-2019 10:00 FC Cranendonck 3 SBC 12 80559 0-4
C 22-09-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 SV Budel 7 80439 4-1
C 22-09-2019 10:00 UNA 9 Sterksel 2 82951 10-0
C 22-09-2019 10:00 DOSL 4 SV Valkenswaard 9 82065 1-4
C 22-09-2019 10:00 Brabantia 9 Nieuw Woensel 6 85066 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 9 11 11 0 0 33 86 15 71 0
2 Brabantia 9 12 8 1 3 25 45 20 25 0
3 Rood Wit'67/Plus 3 12 7 2 3 23 30 27 3 0
4 FC Cranendonck 3 13 7 1 5 22 38 27 11 0
5 DOSL 4 12 6 3 3 21 26 28 -2 0
6 RPC 6 12 5 1 6 16 43 35 8 0
7 RKSV Heeze 8 12 4 3 5 15 21 24 -3 0
8 SV Valkenswaard 9 13 4 3 6 15 33 38 -5 0
9 SV Budel 7 11 4 2 5 14 26 47 -21 0
10 SBC 12 12 4 1 7 13 27 33 -6 0
11 Sterksel 2 12 1 4 7 7 21 42 -21 0
12 Nieuw Woensel 6 12 0 1 11 1 12 72 -60 0

Training

Berichten



Terug naar boven