0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 5

Teamleden

Spelers
Pedro Saasen Keeper      
Martijn Bolster        
Lars van Breukelen        
Teun Emmers        
Tim van den Heuvel        
Nils van Holten        
Norbert van den Hurk        
Mark Joppen        
Johan Kennis        
Leon Kissen        
Nico van Mensvoort        
Rick van den Nieuwenhoven        
Rein Van Opbergen        
Marcel van Otterdijk        
Pascal Penning        
Oege Postuma        
Thomas Schutte        
Roel Simkens        
Mark Simkens        
Dennis Sutton        
Bram van Weert        
Laurence van Zon        
Teun Antonissen Reserve ingedeeld      
Arjan van Engelen Reserve ingedeeld      
Koen van Mensvoort Reserve ingedeeld      
Jan Willem Reiling Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Jan Willem Reiling Leider
Dirk van der Zanden Leider
Harold van Meijl Ass. scheids.
Luc van Gaal Scout
Fons van den Heuvel Scout

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 01-03-2020 10:00 DOSL 5 Pusphaira 3 82082 Sportpark De groote Speel Veld B 5 6 09:30
C 08-03-2020 11:00 Nederwetten 4 DOSL 5 81174 Sportpark De Koppel - - 10:05
C 15-03-2020 11:00 Braakhuizen 8 DOSL 5 86241 Sportpark De Kievit - - 10:00
C 22-03-2020 10:00 Woenselse Boys 6 DOSL 5 H. (Hasan) Ozturk 82754 Sportpark de Hondsheuvels - - 09:15
C 29-03-2020 10:00 DOSL 5 SV Budel 8 George Sutton (Scheidsrechter) 82084 Sportpark De groote Speel Veld B 1 6 09:30
C 05-04-2020 12:00 UNA 8 DOSL 5 82948 Sportpark Zeelst - - 11:15
C 19-04-2020 10:00 DOSL 5 RKSV Heeze 7 George Sutton (Scheidsrechter) 82085 Sportpark De groote Speel 1 6 09:30
C 10-05-2020 09:30 Brabantia 11 DOSL 5 85931 Sportpark Strijp - - 08:30
C 17-05-2020 10:00 SV Valkenswaard 5 DOSL 5 82521 Sportpark Den Dries - - 09:15
C 24-05-2020 10:00 DOSL 5 DVS 7 George Sutton (Scheidsrechter) 82086 Sportpark De groote Speel 1 5 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 DOSL 5 Pusphaira 3
C 01-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 5 DVS 7
C 01-03-2020 12:00 SV Budel 8 UNA 8
C 08-03-2020 13:00 SBC 7 Braakhuizen 8
C 08-03-2020 12:00 UNA 8 SV Valkenswaard 5
C 08-03-2020 11:00 Nederwetten 4 DOSL 5
C 08-03-2020 10:00 Woenselse Boys 6 SV Budel 8
C 08-03-2020 10:00 Pusphaira 3 RKSV Heeze 7
C 08-03-2020 09:30 Brabantia 11 DVS 7
C 15-03-2020 14:00 RKSV Heeze 7 Nederwetten 4
C 15-03-2020 12:00 SV Budel 8 Pusphaira 3
C 15-03-2020 12:00 DVS 7 SBC 7
C 15-03-2020 12:00 UNA 8 Woenselse Boys 6
C 15-03-2020 11:00 Braakhuizen 8 DOSL 5
C 15-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 5 Brabantia 11
C 22-03-2020 10:00 Brabantia 11 Nederwetten 4
C 22-03-2020 10:00 Woenselse Boys 6 DOSL 5
C 22-03-2020 12:00 UNA 8 Braakhuizen 8
C 22-03-2020 12:00 SV Budel 8 DVS 7
C 22-03-2020 12:00 Pusphaira 3 SV Valkenswaard 5
C 22-03-2020 13:00 SBC 7 RKSV Heeze 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2020 12:00 DOSL 5 SBC 7 Afgeschermd… (+1) 82083
C 26-01-2020 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 Afgeschermd 82077 3 - 1
C 08-12-2019 12:00 SV Budel 8 DOSL 5 J. (Jari) Kremers 84964 1 - 1
C 01-12-2019 10:00 DOSL 5 UNA 8 Afgeschermd… (+1) 82081 1 - 2
C 24-11-2019 10:00 DOSL 5 Braakhuizen 8 Afgeschermd… (+1) 82080 1 - 1
C 17-11-2019 12:00 SBC 7 DOSL 5 Afgeschermd 81560 3 - 1
C 10-11-2019 10:00 DOSL 5 Woenselse Boys 6 Afgeschermd… (+1) 82079 2 - 1
C 27-10-2019 10:00 DOSL 5 SV Valkenswaard 5 Afgeschermd… (+1) 82078 2 - 1
C 20-10-2019 12:00 DVS 7 DOSL 5 R. (Ruud) Phielix 85804 5 - 3
C 13-10-2019 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 5 J.A.L. (Jos) van Wilderen 84057 2 - 2
C 29-09-2019 10:00 DOSL 5 Brabantia 11 Afgeschermd… (+1) 82076 5 - 0
C 22-09-2019 12:00 Pusphaira 3 DOSL 5 Afgeschermd 84196 6 - 1
V 08-09-2019 12:00 DOSL 5 DOSL 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 RKSV Heeze 7 Brabantia 11 84062 3-3
C 16-02-2020 11:00 Braakhuizen 8 Nederwetten 4 86240 2-1
C 16-02-2020 10:00 SV Valkenswaard 5 Woenselse Boys 6 82517 4-2
C 16-02-2020 12:00 DOSL 5 SBC 7 82083 0-0
C 16-02-2020 12:00 DVS 7 Pusphaira 3 85809 4-0
C 02-02-2020 10:00 SV Valkenswaard 5 SV Budel 8 82516 1-3
C 02-02-2020 11:00 Nederwetten 4 SBC 7 81173 1-6
C 02-02-2020 11:00 Braakhuizen 8 Brabantia 11 86239 1-0
C 02-02-2020 12:00 RKSV Heeze 7 Woenselse Boys 6 84061 5-2
C 02-02-2020 12:00 DVS 7 UNA 8 85808 3-3
C 26-01-2020 14:00 UNA 8 RKSV Heeze 7 82944 2-3
C 26-01-2020 12:00 SV Budel 8 Braakhuizen 8 84962 1-3
C 26-01-2020 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 82077 3-1
C 19-01-2020 12:00 SV Budel 8 Woenselse Boys 6 84960 5-0
C 15-12-2019 10:00 Brabantia 11 Woenselse Boys 6 85924 1-1
C 15-12-2019 13:00 SBC 7 DVS 7 81558 2-2
C 08-12-2019 10:00 Woenselse Boys 6 Nederwetten 4 82753 1-5
C 08-12-2019 09:30 Brabantia 11 SBC 7 85927 1-6
C 08-12-2019 12:00 DVS 7 SV Valkenswaard 5 85807 5-7
C 08-12-2019 12:00 SV Budel 8 DOSL 5 84964 1-1
C 08-12-2019 12:00 Pusphaira 3 Braakhuizen 8 84201 2-1
C 01-12-2019 10:00 DOSL 5 UNA 8 82081 1-2
C 01-12-2019 10:00 Brabantia 11 SV Budel 8 85926 6-0
C 01-12-2019 11:00 Nederwetten 4 SV Valkenswaard 5 81172 3-5
C 01-12-2019 11:00 Braakhuizen 8 Woenselse Boys 6 86238 1-2
C 01-12-2019 13:00 SBC 7 Pusphaira 3 81561 3-2
C 01-12-2019 12:00 RKSV Heeze 7 DVS 7 84060 1-6
C 24-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 5 RKSV Heeze 7 82515 5-2
C 24-11-2019 10:00 Woenselse Boys 6 UNA 8 82752 2-8
C 24-11-2019 10:00 DOSL 5 Braakhuizen 8 82080 1-1
C 24-11-2019 12:00 DVS 7 Nederwetten 4 85806 5-0
C 24-11-2019 12:00 SV Budel 8 SBC 7 84963 0-3
C 24-11-2019 12:00 Pusphaira 3 Brabantia 11 84200 3-1
C 17-11-2019 12:00 SBC 7 DOSL 5 81560 3-1
C 17-11-2019 12:00 Pusphaira 3 DVS 7 84199 2-4
C 17-11-2019 10:00 Woenselse Boys 6 SV Valkenswaard 5 82751 5-4
C 17-11-2019 10:00 Brabantia 11 RKSV Heeze 7 85925 1-1
C 17-11-2019 10:00 UNA 8 Nederwetten 4 82943 2-2
C 10-11-2019 12:00 DVS 7 SV Budel 8 85805 3-0
C 10-11-2019 12:00 RKSV Heeze 7 SBC 7 84059 0-4
C 10-11-2019 11:00 Braakhuizen 8 UNA 8 86237 1-1
C 10-11-2019 11:00 Nederwetten 4 Brabantia 11 81171 1-5
C 10-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 5 Pusphaira 3 82514 4-1
C 10-11-2019 10:00 DOSL 5 Woenselse Boys 6 82079 2-1
C 03-11-2019 10:00 Pusphaira 3 SV Budel 8 84198 3-1
C 03-11-2019 10:00 Woenselse Boys 6 SBC 7 82750 2-5
C 03-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 5 Braakhuizen 8 82513 4-1
C 03-11-2019 11:00 Nederwetten 4 RKSV Heeze 7 81170 2-2
C 03-11-2019 14:00 UNA 8 Brabantia 11 82942 2-2
C 27-10-2019 10:00 DOSL 5 SV Valkenswaard 5 82078 2-1
C 27-10-2019 11:00 Braakhuizen 8 DVS 7 86236 0-1
C 27-10-2019 12:00 SV Budel 8 Nederwetten 4 84961 2-0
C 27-10-2019 12:00 RKSV Heeze 7 Pusphaira 3 84058 2-2
C 27-10-2019 13:00 SBC 7 UNA 8 81559 0-1
C 20-10-2019 12:00 DVS 7 DOSL 5 85804 5-3
C 20-10-2019 10:00 Woenselse Boys 6 Pusphaira 3 82749 1-3
C 13-10-2019 11:00 Nederwetten 4 Braakhuizen 8 81169 2-3
C 13-10-2019 12:00 DVS 7 Brabantia 11 85803 10-1
C 13-10-2019 12:00 UNA 8 SV Budel 8 82941 8-1
C 13-10-2019 10:00 SV Valkenswaard 5 SBC 7 82512 3-2
C 13-10-2019 12:00 RKSV Heeze 7 DOSL 5 84057 2-2
C 06-10-2019 12:00 Pusphaira 3 UNA 8 84197 1-2
C 06-10-2019 11:00 Braakhuizen 8 RKSV Heeze 7 86235 3-0
C 06-10-2019 10:00 Brabantia 11 SV Valkenswaard 5 85923 4-2
C 29-09-2019 11:00 Braakhuizen 8 SBC 7 86234 0-3
C 29-09-2019 10:00 DOSL 5 Brabantia 11 82076 5-0
C 29-09-2019 10:00 SV Valkenswaard 5 UNA 8 82511 3-4
C 29-09-2019 11:00 Nederwetten 4 Pusphaira 3 81168 0-6
C 29-09-2019 12:00 DVS 7 Woenselse Boys 6 85802 4-3
C 29-09-2019 12:00 RKSV Heeze 7 SV Budel 8 84056 2-2
C 22-09-2019 13:00 SBC 7 Nederwetten 4 81557 4-0
C 22-09-2019 12:00 Pusphaira 3 DOSL 5 84196 6-1
C 22-09-2019 12:00 UNA 8 DVS 7 82940 3-1
C 22-09-2019 12:00 SV Budel 8 SV Valkenswaard 5 84959 4-1
C 22-09-2019 10:00 Woenselse Boys 6 RKSV Heeze 7 82748 0-2
C 22-09-2019 10:00 Brabantia 11 Braakhuizen 8 85922 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVS 7 13 9 2 2 29 53 25 28 0
2 SBC 7 12 9 1 2 28 41 13 28 0
3 UNA 8 12 7 4 1 25 38 20 18 0
4 SV Valkenswaard 5 13 7 0 6 21 44 38 6 0
5 Pusphaira 3 12 6 1 5 19 31 24 7 0
6 Braakhuizen 8 13 5 2 6 17 17 19 -2 0
7 Brabantia 11 13 4 4 5 16 26 35 -9 0
8 DOSL 5 11 4 3 4 15 22 23 -1 0
9 RKSV Heeze 7 13 3 6 4 15 25 34 -9 0
10 SV Budel 8 12 4 2 6 14 20 31 -11 0
11 Woenselse Boys 6 13 2 1 10 7 22 49 -27 0
12 Nederwetten 4 13 1 2 10 5 18 46 -28 0

Training

Berichten



Terug naar boven