0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 6

Teamleden

Spelers
Harrie Bakermans Keeper      
Marijn Bax        
Benny van den Boomen        
Giel van den Boomen        
Tim van den Broek        
Rob van Dijk        
Barry van Dijk        
Bart van Dijk        
Tim Dommels        
Paul Engels        
Stef Maas        
Peter van Montfort        
Mark van der Palen        
Boet van der Palen        
Mart van Rijsingen        
Robin van de Sande        
Maikel van der Steen        
Rob Verest        
Stan Verhoeven        
Bart Vlaminckx        
Roy Gerlings Reserve ingedeeld      
Robert Schoone Reserve ingedeeld      
Kevin Thijssen Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Frans Maas Leider
Frans van de Sande Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 11:00 Dommelen 5 Waalre 4
C 01-03-2020 12:00 UNA 13 ZSC 3
C 01-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 7 DOSL 6
C 01-03-2020 12:00 DVS 4 SBC 10
C 08-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 7 Waalre 4
C 08-03-2020 10:00 RKSV Heeze 10 DVS 4
C 08-03-2020 10:30 BES 2 SV Budel 6
C 08-03-2020 12:00 DOSL 6 ZSC 3
C 08-03-2020 12:00 SBC 10 UNA 13
C 08-03-2020 10:00 Bergeijk 7 Dommelen 5
C 15-03-2020 14:00 UNA 13 RKSV Heeze 10
C 15-03-2020 12:00 ZSC 3 Waalre 4
C 15-03-2020 12:00 SBC 10 BES 2
C 15-03-2020 12:00 DVS 4 DOSL 6
C 15-03-2020 10:00 SV Budel 6 Bergeijk 7
C 22-03-2020 10:00 Bergeijk 7 UNA 13
C 22-03-2020 10:00 SV Budel 6 DVS 4
C 22-03-2020 10:00 RKSV Heeze 10 SV Valkenswaard 7
C 22-03-2020 10:30 BES 2 Waalre 4
C 22-03-2020 12:00 DOSL 6 Dommelen 5
C 22-03-2020 12:00 SBC 10 ZSC 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2020 10:30 Waalre 4 DOSL 6 Afgeschermd 84911 3 - 3
C 26-01-2020 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 W.N.C. (Karel) Peters 86066 1 - 6
C 19-01-2020 12:00 DOSL 6 DVS 4 F.P. (Frans) van Mierlo 82088 4 - 4
C 01-12-2019 12:00 DOSL 6 Bergeijk 7 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 82091 1 - 6
C 24-11-2019 10:00 SV Budel 6 DOSL 6 M. (Martijn) de Haas 81594 0 - 1
C 17-11-2019 12:00 DOSL 6 Waalre 4 Afgeschermd… (+1) 82090 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 Dommelen 5 DOSL 6 P.J. (Peter) Rijkers 83613 6 - 0
C 03-11-2019 10:30 BES 2 DOSL 6 Afgeschermd 80921 3 - 0
C 27-10-2019 12:00 DOSL 6 SBC 10 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 82089 2 - 3
C 13-10-2019 10:00 UNA 13 DOSL 6 D. (Dick) Bijkerk 85987 2 - 0
C 29-09-2019 12:00 ZSC 3 DOSL 6 J (Joost) Kaptheijns 84411 4 - 1
C 22-09-2019 12:00 DOSL 6 SV Valkenswaard 7 B. (Bart-Jan) Böschen… (+1) 82087 0 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 ZSC 3 SV Valkenswaard 7 84417 4-3
C 16-02-2020 12:00 DVS 4 Bergeijk 7 81974 0-3
C 16-02-2020 10:30 Waalre 4 DOSL 6 84911 3-3
C 16-02-2020 10:00 Dommelen 5 RKSV Heeze 10 83616 9-0
C 16-02-2020 10:00 UNA 13 BES 2 85992 0-0
C 16-02-2020 10:00 SV Budel 6 SBC 10 81597 0-0
C 02-02-2020 12:00 Dommelen 5 BES 2 83615 5-0
C 02-02-2020 12:00 ZSC 3 RKSV Heeze 10 84416 6-1
C 02-02-2020 12:00 UNA 13 SV Budel 6 85991 1-1
C 02-02-2020 10:30 Waalre 4 Bergeijk 7 84910 8-2
C 26-01-2020 10:00 UNA 13 Bergeijk 7 85989 3-5
C 26-01-2020 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 86066 1-6
C 26-01-2020 12:00 DVS 4 SV Valkenswaard 7 81971 3-2
C 26-01-2020 10:30 Waalre 4 SBC 10 84909 5-0
C 26-01-2020 11:00 ZSC 3 BES 2 84415 4-2
C 19-01-2020 10:00 SV Budel 6 Waalre 4 81595 1-3
C 19-01-2020 12:00 DOSL 6 DVS 4 82088 4-4
C 19-01-2020 10:00 Bergeijk 7 ZSC 3 80639 1-6
C 08-12-2019 10:30 BES 2 SV Valkenswaard 7 80924 2-1
C 08-12-2019 12:00 DVS 4 UNA 13 81972 5-2
C 08-12-2019 12:00 SBC 10 Dommelen 5 81616 0-1
C 01-12-2019 10:00 SV Valkenswaard 7 UNA 13 82537 9-3
C 01-12-2019 10:00 RKSV Heeze 10 SV Budel 6 86065 3-2
C 01-12-2019 12:00 Dommelen 5 DVS 4 83614 2-1
C 01-12-2019 12:00 DOSL 6 Bergeijk 7 82091 1-6
C 24-11-2019 10:30 BES 2 SBC 10 80923 1-1
C 24-11-2019 10:30 Waalre 4 ZSC 3 84908 0-0
C 24-11-2019 10:00 UNA 13 Dommelen 5 85990 2-10
C 24-11-2019 10:00 SV Budel 6 DOSL 6 81594 0-1
C 24-11-2019 10:00 Bergeijk 7 RKSV Heeze 10 80638 5-0
C 17-11-2019 10:00 Bergeijk 7 DVS 4 80637 1-2
C 17-11-2019 12:00 SBC 10 SV Valkenswaard 7 81615 4-3
C 17-11-2019 12:00 DOSL 6 Waalre 4 82090 1-1
C 17-11-2019 10:30 BES 2 UNA 13 80922 2-3
C 17-11-2019 10:00 RKSV Heeze 10 Dommelen 5 86064 0-13
C 17-11-2019 10:00 SV Budel 6 ZSC 3 81593 2-2
C 10-11-2019 12:00 DVS 4 SV Budel 6 81970 1-1
C 10-11-2019 12:00 Dommelen 5 DOSL 6 83613 6-0
C 10-11-2019 12:00 ZSC 3 SBC 10 84414 2-0
C 10-11-2019 10:30 Waalre 4 BES 2 84907 7-1
C 10-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 7 RKSV Heeze 10 82536 8-2
C 03-11-2019 10:30 BES 2 DOSL 6 80921 3-0
C 03-11-2019 12:00 DVS 4 Waalre 4 81969 3-1
C 03-11-2019 12:00 SBC 10 RKSV Heeze 10 81614 4-1
C 03-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 7 Dommelen 5 82535 1-0
C 03-11-2019 10:00 Bergeijk 7 SV Budel 6 80636 2-7
C 27-10-2019 10:00 SV Budel 6 SV Valkenswaard 7 81592 2-2
C 27-10-2019 10:00 RKSV Heeze 10 BES 2 86063 1-11
C 27-10-2019 10:30 Waalre 4 UNA 13 84906 9-3
C 27-10-2019 12:00 DOSL 6 SBC 10 82089 2-3
C 27-10-2019 12:00 Dommelen 5 Bergeijk 7 83612 5-1
C 27-10-2019 11:00 ZSC 3 DVS 4 84413 7-0
C 20-10-2019 10:00 UNA 13 SBC 10 85986 2-3
C 13-10-2019 10:00 SV Valkenswaard 7 ZSC 3 82534 2-2
C 13-10-2019 10:00 UNA 13 DOSL 6 85987 2-0
C 13-10-2019 10:30 BES 2 Bergeijk 7 80920 3-0
C 13-10-2019 12:00 DVS 4 RKSV Heeze 10 81968 13-0
C 13-10-2019 12:00 SBC 10 SV Budel 6 81613 7-0
C 06-10-2019 10:00 Bergeijk 7 SBC 10 80635 3-4
C 06-10-2019 10:00 SV Budel 6 BES 2 81591 5-3
C 06-10-2019 10:00 RKSV Heeze 10 UNA 13 86062 7-2
C 06-10-2019 10:30 Waalre 4 SV Valkenswaard 7 84905 2-3
C 06-10-2019 12:00 ZSC 3 Dommelen 5 84412 0-0
C 29-09-2019 12:00 ZSC 3 DOSL 6 84411 4-1
C 29-09-2019 10:00 SV Valkenswaard 7 Bergeijk 7 82533 4-1
C 29-09-2019 10:30 Waalre 4 RKSV Heeze 10 84904 7-0
C 29-09-2019 12:00 DVS 4 BES 2 81967 4-0
C 29-09-2019 12:00 Dommelen 5 SV Budel 6 83610 4-1
C 22-09-2019 10:00 Bergeijk 7 Waalre 4 80634 3-6
C 22-09-2019 12:00 SBC 10 DVS 4 81612 1-5
C 22-09-2019 10:30 BES 2 Dommelen 5 80919 0-0
C 22-09-2019 10:00 RKSV Heeze 10 ZSC 3 86061 1-5
C 22-09-2019 10:00 SV Budel 6 UNA 13 81590 4-1
C 22-09-2019 12:00 DOSL 6 SV Valkenswaard 7 82087 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen 5 11 9 1 1 28 55 6 49 0
2 ZSC 3 10 8 2 0 26 42 13 29 0
3 Waalre 4 11 7 2 2 23 52 20 32 0
4 DVS 4 12 7 2 3 23 41 24 17 0
5 SV Valkenswaard 7 12 6 2 4 20 40 25 15 0
6 SBC 10 11 6 1 4 19 27 25 2 0
7 BES 2 12 4 2 6 14 28 31 -3 0
8 SV Budel 6 12 3 4 5 13 26 30 -4 0
9 Bergeijk 7 13 4 0 9 12 33 49 -16 0
10 DOSL 6 12 2 3 7 9 19 35 -16 0
11 UNA 13 11 2 1 8 7 24 55 -31 0
12 RKSV Heeze 10 13 2 0 11 6 17 91 -74 0

Training

Berichten



Terug naar boven