0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - DOSL 7

Teamleden

Spelers
Marc Van den Eijnden Keeper      
Maurice Baudoin        
Mark de Beer        
Max Cremers        
Pim Cremers        
Wilco van Dijk        
Tom van Dijk        
Rick Franssen        
Kees Galama        
Freddie Hulsen        
Tijn Kerkhofs        
Harold Maas        
Teun Martens        
Jeroen van de Paal        
John Van der Putten        
Roel Steeghs        
Loek van der Zanden        
Ad van Dijk Reserve ingedeeld      
Rik Van Mierlo Reserve ingedeeld      
Bart Nijssen Reserve ingedeeld      
Wim van der Palen Reserve ingedeeld      
Rene van Roij Reserve ingedeeld      
Dries Rutten Reserve ingedeeld      
Mark Versteijnen Reserve ingedeeld      
Tim van Weert Reserve ingedeeld      
Noud van Weert Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Tiny Cremers Leider
Chiel Galama Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 05-04-2020 afgelast RKGSV 3 DOSL 7 R. (Ruud) Smits 80262 Sportpark Gerwen - -
C 19-04-2020 vervallen DOSL 7 HSE 4 82106 Sportpark De groote Speel 2 8 00:30
C 10-05-2020 12:00 DOSL 7 SBC 11 Pim Cremers (Scheidsrechter) 82107 Sportpark De groote Speel 7 8 11:30
C 17-05-2020 13:00 Braakhuizen 6 DOSL 7 80373 Sportpark De Kievit - - 12:00
C 24-05-2020 12:00 DOSL 7 SV Valkenswaard 6 Pim Cremers (Scheidsrechter) 82108 Sportpark De groote Speel 7 8 11:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 10:00 UNA 10 RKSV Nuenen 8
C 05-04-2020 10:00 Acht 7 Gestel 5
C 05-04-2020 11:00 RKGSV 3 DOSL 7
C 05-04-2020 13:00 Braakhuizen 6 Woenselse Boys 5
C 05-04-2020 13:00 SBC 11 Pusphaira 8
C 19-04-2020 13:00 SBC 11 Acht 7
C 19-04-2020 12:00 RKSV Nuenen 8 SV Valkenswaard 6
C 19-04-2020 11:00 RKGSV 3 UNA 10
C 19-04-2020 10:00 Woenselse Boys 5 Gestel 5
C 19-04-2020 14:30 Pusphaira 8 Braakhuizen 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 29-03-2020 12:00 DOSL 7 UNA 10 C.M.J. (Chiel) Galama… (+1) 82105
C 22-03-2020 14:00 DOSL 7 Gestel 5 C.M.J. (Chiel) Galama 82103
C 15-03-2020 10:00 Acht 7 DOSL 7 C.M.J. (Chiel) Galama 80556
C 08-03-2020 12:00 DOSL 7 RKSV Nuenen 8 P. (Pim) Cremers… (+1) 82104
C 01-03-2020 12:00 UNA 10 DOSL 7 R. (Rob) Knoester 82964
C 16-02-2020 12:30 Woenselse Boys 5 DOSL 7 O (Ozden) Bahceci 82744 5 - 3
C 02-02-2020 14:30 Pusphaira 8 DOSL 7 C.M.J. (Chiel) Galama 86175 9 - 0
C 26-01-2020 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 R. (Ruud) Smits 82102 3 - 1
C 08-12-2019 12:00 HSE 4 DOSL 7 C.M.J. (Chiel) Galama 82298 2 - 1
C 24-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 82526 9 - 0
C 17-11-2019 12:00 DOSL 7 Woenselse Boys 5 P. (Pim) Cremers… (+1) 82101 4 - 3
C 10-11-2019 12:00 Gestel 5 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 83960 12 - 2
C 27-10-2019 10:00 DOSL 7 Braakhuizen 6 P. (Pim) Cremers… (+1) 82100 3 - 2
C 20-10-2019 11:00 DOSL 7 Acht 7 P. (Pim) Cremers… (+1) 82099 8 - 2
C 13-10-2019 13:00 SBC 11 DOSL 7 I (Igor) v Stiphout 81624 7 - 0
C 29-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 8 DOSL 7 P.H.M. (Peter) de Haas 83806 3 - 0
C 22-09-2019 12:00 DOSL 7 Pusphaira 8 P. (Pim) Cremers… (+1) 82098 1 - 4
V 15-09-2019 11:00 Casteren 3 DOSL 7
V 01-09-2019 10:00 DOSL 7 DVO 1
V 23-08-2019 19:30 DOSL 7 DOSL 7 oud
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-03-2020 14:30 Pusphaira 8 Acht 7 86177 0-0
C 29-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 8 RKGSV 3 83814 0-0
C 29-03-2020 12:00 DOSL 7 UNA 10 82105 0-0
C 29-03-2020 12:00 Gestel 5 SBC 11 83965 0-0
C 29-03-2020 12:30 Woenselse Boys 5 SV Valkenswaard 6 82745 0-0
C 22-03-2020 13:00 Braakhuizen 6 RKSV Nuenen 8 80368 0-0
C 22-03-2020 14:00 DOSL 7 Gestel 5 82103 0-0
C 22-03-2020 11:00 RKGSV 3 SBC 11 80260 0-0
C 22-03-2020 14:00 UNA 10 Woenselse Boys 5 82968 0-0
C 22-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 6 Acht 7 82528 0-0
C 15-03-2020 10:00 Acht 7 DOSL 7 80556 0-0
C 15-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 6 RKGSV 3 82530 0-0
C 15-03-2020 13:00 Braakhuizen 6 UNA 10 80370 0-0
C 15-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 8 Woenselse Boys 5 83813 0-0
C 15-03-2020 12:00 Gestel 5 Pusphaira 8 83964 0-0
C 08-03-2020 11:00 Braakhuizen 6 SBC 11 80369 1-2
C 08-03-2020 12:00 DOSL 7 RKSV Nuenen 8 82104 0-0
C 08-03-2020 12:00 UNA 10 SV Valkenswaard 6 82969 0-0
C 08-03-2020 11:00 RKGSV 3 Gestel 5 80261 0-0
C 08-03-2020 14:30 Pusphaira 8 Woenselse Boys 5 86176 1-2
C 01-03-2020 10:00 RKSV Nuenen 8 Acht 7 83808 2-1
C 01-03-2020 12:00 Woenselse Boys 5 SBC 11 82739 2-1
C 01-03-2020 12:00 UNA 10 DOSL 7 82964 0-0
C 01-03-2020 10:00 SV Valkenswaard 6 Braakhuizen 6 82529 6-1
C 16-02-2020 10:00 Acht 7 RKGSV 3 80555 3-4
C 16-02-2020 13:00 SBC 11 UNA 10 81629 2-5
C 16-02-2020 12:00 RKSV Nuenen 8 Pusphaira 8 83812 0-4
C 16-02-2020 12:30 Woenselse Boys 5 DOSL 7 82744 5-3
C 16-02-2020 12:00 Gestel 5 HSE 4 83963 0-0
C 09-02-2020 12:00 HSE 4 Pusphaira 8 82299 0-0
C 02-02-2020 12:00 Woenselse Boys 5 RKGSV 3 82743 0-2
C 02-02-2020 10:00 Acht 7 Braakhuizen 6 80554 4-1
C 02-02-2020 12:00 RKSV Nuenen 8 HSE 4 83811 0-0
C 02-02-2020 14:30 Pusphaira 8 DOSL 7 86175 9-0
C 02-02-2020 13:00 SBC 11 SV Valkenswaard 6 81628 0-0
C 02-02-2020 12:00 Gestel 5 UNA 10 83962 3-9
C 26-01-2020 12:00 UNA 10 Braakhuizen 6 82966 18-1
C 26-01-2020 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 82102 3-1
C 26-01-2020 10:00 Acht 7 Woenselse Boys 5 80550 0-1
C 19-01-2020 10:00 SV Valkenswaard 6 UNA 10 82523 4-3
C 19-01-2020 12:00 Gestel 5 Woenselse Boys 5 83958 0-3
C 19-01-2020 12:00 Pusphaira 8 RKSV Nuenen 8 86171 0-4
C 08-12-2019 10:00 Acht 7 SBC 11 80553 1-5
C 08-12-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 Woenselse Boys 5 82527 2-1
C 08-12-2019 12:00 UNA 10 Pusphaira 8 82967 4-1
C 08-12-2019 12:00 HSE 4 DOSL 7 82298 2-1
C 08-12-2019 13:00 Braakhuizen 6 Gestel 5 80367 1-1
C 08-12-2019 11:00 RKGSV 3 RKSV Nuenen 8 80259 1-0
C 01-12-2019 12:00 Woenselse Boys 5 Braakhuizen 6 82742 4-1
C 01-12-2019 12:00 HSE 4 SV Valkenswaard 6 82297 0-5
C 01-12-2019 12:00 Gestel 5 Acht 7 83961 6-2
C 01-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 8 UNA 10 83810 1-3
C 01-12-2019 14:30 Pusphaira 8 SBC 11 86174 4-3
C 24-11-2019 10:00 SBC 11 Gestel 5 81627 4-0
C 24-11-2019 12:00 Woenselse Boys 5 RKSV Nuenen 8 82741 4-0
C 24-11-2019 11:00 RKGSV 3 HSE 4 80258 5-0
C 24-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 DOSL 7 82526 9-0
C 24-11-2019 10:00 Acht 7 Pusphaira 8 80552 1-6
C 17-11-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 RKSV Nuenen 8 82525 5-2
C 17-11-2019 11:00 RKGSV 3 Acht 7 80257 2-0
C 17-11-2019 12:00 DOSL 7 Woenselse Boys 5 82101 4-3
C 17-11-2019 12:00 UNA 10 SBC 11 82965 2-1
C 17-11-2019 12:00 HSE 4 Gestel 5 82296 0-5
C 17-11-2019 13:00 Braakhuizen 6 Pusphaira 8 80366 0-3
C 10-11-2019 12:00 Gestel 5 DOSL 7 83960 12-2
C 10-11-2019 10:00 Acht 7 SV Valkenswaard 6 80551 0-4
C 10-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 8 Braakhuizen 6 83809 2-3
C 10-11-2019 12:00 Woenselse Boys 5 UNA 10 82740 1-7
C 10-11-2019 13:00 SBC 11 RKGSV 3 81626 5-1
C 10-11-2019 14:30 Pusphaira 8 HSE 4 86173 2-0
C 03-11-2019 14:30 Pusphaira 8 Gestel 5 86172 3-1
C 03-11-2019 13:00 SBC 11 RKSV Nuenen 8 81625 1-1
C 03-11-2019 13:00 Braakhuizen 6 HSE 4 80365 2-0
C 03-11-2019 11:00 RKGSV 3 SV Valkenswaard 6 80256 2-2
C 27-10-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 Pusphaira 8 82524 1-0
C 27-10-2019 10:00 DOSL 7 Braakhuizen 6 82100 3-2
C 27-10-2019 12:00 Gestel 5 RKGSV 3 83959 2-3
C 20-10-2019 12:00 Pusphaira 8 RKGSV 3 86170 3-1
C 20-10-2019 12:00 HSE 4 UNA 10 82295 5-3
C 20-10-2019 11:00 DOSL 7 Acht 7 82099 8-2
C 13-10-2019 13:00 SBC 11 DOSL 7 81624 7-0
C 13-10-2019 13:00 Braakhuizen 6 SV Valkenswaard 6 80364 1-7
C 13-10-2019 12:00 UNA 10 RKGSV 3 82963 4-2
C 13-10-2019 10:00 Acht 7 HSE 4 80549 2-4
C 06-10-2019 11:00 RKGSV 3 Braakhuizen 6 80255 3-0
C 06-10-2019 12:00 HSE 4 SBC 11 82294 0-3
C 06-10-2019 12:00 Woenselse Boys 5 Pusphaira 8 82738 1-2
C 06-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 8 Gestel 5 83807 6-1
C 29-09-2019 10:00 Acht 7 UNA 10 80548 0-5
C 29-09-2019 12:00 Woenselse Boys 5 HSE 4 82737 3-1
C 29-09-2019 12:00 Gestel 5 SV Valkenswaard 6 83957 2-4
C 29-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 8 DOSL 7 83806 3-0
C 29-09-2019 13:00 SBC 11 Braakhuizen 6 81623 0-0
C 22-09-2019 10:00 SV Valkenswaard 6 SBC 11 82522 3-2
C 22-09-2019 13:00 Braakhuizen 6 Acht 7 80363 3-1
C 22-09-2019 12:00 HSE 4 RKSV Nuenen 8 82293 0-4
C 22-09-2019 12:00 UNA 10 Gestel 5 82962 3-0
C 22-09-2019 12:00 DOSL 7 Pusphaira 8 82098 1-4
C 22-09-2019 10:30 RKGSV 3 Woenselse Boys 5 80254 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Valkenswaard 6 11 10 1 0 31 47 14 33 0
2 UNA 10 11 10 0 1 30 63 16 47 0
3 Pusphaira 8 13 9 0 4 27 40 19 21 0
4 RKGSV 3 12 7 1 4 22 25 24 1 0
5 Woenselse Boys 5 13 7 0 6 21 29 26 3 0
6 SBC 11 11 5 1 5 16 33 20 13 0
7 RKSV Nuenen 8 11 4 1 6 13 21 23 -2 0
8 DOSL 7 11 4 0 7 12 24 57 -33 0
9 Gestel 5 11 2 1 8 7 28 40 -12 0
10 Braakhuizen 6 12 2 1 9 7 15 54 -39 0
11 Acht 7 12 1 0 11 3 15 47 -32 0

Training

Berichten



Terug naar boven