513 Vrouwen Zondag

Senioren - Dames - ST DOSL/RKSV Heeze VR2

Teamleden

Spelers
Ellen Barten        
Chantal Bax        
Femke Bax        
Nienke Gerlings        
Aniek van Hooff        
Marleen Maas        
Eline van Meijl        
Chantal van den Nouwlant        
Anette van de Paal        
Mieke van der Sande        
Jody Smolenaars        
Karlijn Staals        
Wendy Vervoort        
Saskia van Weert        
Lisa van Weert        
Iris van Weert        
Ilse Bennenbroek Reserve ingedeeld      
Marieke Kessels Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Erik Gerlings Leider
Wim van Weert Leider
Jan Hurkmans Trainer
Anja Gerlings- v.d. Palen Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 12:00 Nieuw Woensel VR2 SBC VR2
C 01-03-2020 12:00 Pusphaira VR3 Maarheeze VR1
C 08-03-2020 12:00 Pusphaira VR3 RKSV Nuenen VR3
C 08-03-2020 11:00 Maarheeze VR1 Nieuw Woensel VR2
C 08-03-2020 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Rood Wit V VR1
C 10-03-2020 20:30 SBC VR2 SV Unitas'59 VR2
C 15-03-2020 11:00 EMK VR1 Pusphaira VR3
C 15-03-2020 12:00 Nieuw Woensel VR2 RKSV Nuenen VR3
C 15-03-2020 12:00 SV Unitas'59 VR2 Maarheeze VR1
C 15-03-2020 12:00 Rood Wit V VR1 SBC VR2
C 22-03-2020 11:00 Maarheeze VR1 EMK VR1
C 22-03-2020 10:00 Pusphaira VR4 SV Unitas'59 VR2
C 22-03-2020 10:00 SBC VR2 Pusphaira VR3
C 22-03-2020 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Nieuw Woensel VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 Nieuw Woensel VR2 Pusphaira VR3 74707 2-2
C 16-02-2020 11:00 EMK VR1 SBC VR2 74509 0-9
C 16-02-2020 14:30 Pusphaira VR4 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 90523 0-2
C 16-02-2020 10:00 RKSV Nuenen VR3 Maarheeze VR1 74459 11-0
C 02-02-2020 12:00 Rood Wit V VR1 Pusphaira VR4 90521 3-0
C 02-02-2020 10:00 SV Unitas'59 VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74438 0-7
C 26-01-2020 10:00 SV Unitas'59 VR2 Rood Wit V VR1 74437 1-5
C 26-01-2020 10:00 SBC VR2 Maarheeze VR1 74561 0-0
C 23-01-2020 19:30 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 EMK VR1 74785 5-0
C 19-01-2020 12:00 Rood Wit V VR1 Maarheeze VR1 74629 0-0
C 15-12-2019 11:00 EMK VR1 Maarheeze VR1 74506 0-3
C 08-12-2019 10:15 FC Eindhoven AV VR3 Pusphaira VR3 74324 0-0
C 08-12-2019 14:30 Pusphaira VR3 Nieuw Woensel VR2 74483 0-3
C 08-12-2019 10:00 Pusphaira VR4 RKSV Nuenen VR3 90520 0-1
C 01-12-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74458 0-2
C 01-12-2019 11:00 EMK VR1 SV Unitas'59 VR2 74507 2-7
C 01-12-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 FC Eindhoven AV VR3 74705 0-0
C 01-12-2019 12:00 Pusphaira VR3 Rood Wit V VR1 74486 0-5
C 01-12-2019 10:00 SBC VR2 Pusphaira VR4 90519 2-2
C 24-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR2 Pusphaira VR3 74436 6-4
C 24-11-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 Nieuw Woensel VR2 74457 7-0
C 24-11-2019 10:00 Pusphaira VR4 Maarheeze VR1 90518 1-2
C 24-11-2019 10:15 FC Eindhoven AV VR3 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74323 0-0
C 24-11-2019 10:00 Rood Wit V VR1 EMK VR1 74631 16-0
C 17-11-2019 10:00 Pusphaira VR4 Nieuw Woensel VR2 90517 4-0
C 17-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Pusphaira VR3 74784 10-0
C 17-11-2019 10:15 FC Eindhoven AV VR3 Rood Wit V VR1 74322 0-0
C 17-11-2019 11:00 Maarheeze VR1 RKSV Nuenen VR3 74476 0-12
C 17-11-2019 10:00 SBC VR2 EMK VR1 74559 10-1
C 10-11-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 FC Eindhoven AV VR3 74456 0-0
C 10-11-2019 12:00 Pusphaira VR3 SBC VR2 74485 1-3
C 10-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74704 0-6
C 10-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR2 Pusphaira VR4 90516 0-6
C 03-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 SBC VR2 74783 4-0
C 03-11-2019 12:00 Rood Wit V VR1 Nieuw Woensel VR2 74630 11-2
C 03-11-2019 10:15 FC Eindhoven AV VR3 Maarheeze VR1 74321 0-0
C 03-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR2 RKSV Nuenen VR3 74434 4-3
C 03-11-2019 12:00 Pusphaira VR3 EMK VR1 74484 1-1
C 27-10-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 SV Unitas'59 VR2 74703 7-5
C 27-10-2019 10:00 SBC VR2 FC Eindhoven AV VR3 74558 0-0
C 27-10-2019 11:00 Maarheeze VR1 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74475 1-5
C 27-10-2019 12:00 Pusphaira VR4 Pusphaira VR3 90515 1-3
C 27-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 Rood Wit V VR1 74455 1-2
C 20-10-2019 12:30 Pusphaira VR4 Rood Wit V VR1 90512 0-1
C 20-10-2019 12:00 SV Unitas'59 VR2 SBC VR2 74433 7-3
C 13-10-2019 11:00 EMK VR1 RKSV Nuenen VR3 74505 0-19
C 13-10-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Pusphaira VR4 90514 0-0
C 06-10-2019 10:00 SBC VR2 Rood Wit V VR1 74557 0-2
C 06-10-2019 10:00 Nederwetten VR2 FC Eindhoven AV VR3 74382 0-0
C 06-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 Pusphaira VR3 74454 10-0
C 06-10-2019 11:00 Maarheeze VR1 SV Unitas'59 VR2 74474 3-5
C 06-10-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 EMK VR1 74702 18-0
C 29-09-2019 11:00 EMK VR1 Pusphaira VR4 90513 0-8
C 29-09-2019 10:00 SV Unitas'59 VR2 FC Eindhoven AV VR3 74432 0-0
C 29-09-2019 11:00 EMK VR1 Nederwetten VR2 74504 0-0
C 29-09-2019 12:00 Rood Wit V VR1 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 74628 1-3
C 29-09-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 Maarheeze VR1 74701 11-1
C 29-09-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 SBC VR2 74453 7-0
C 22-09-2019 10:00 Nederwetten VR2 Rood Wit V VR1 74381 0-0
C 22-09-2019 11:00 Maarheeze VR1 Pusphaira VR3 74473 3-2
C 22-09-2019 10:15 FC Eindhoven AV VR3 EMK VR1 74320 0-0
C 22-09-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 SV Unitas'59 VR2 74781 1-1
C 22-09-2019 10:00 SBC VR2 Nieuw Woensel VR2 74556 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 11 9 2 0 29 45 3 42 0
2 Rood Wit V VR1 9 8 0 1 24 46 7 39 0
3 RKSV Nuenen VR3 10 7 0 3 21 71 8 63 0
4 SV Unitas'59 VR2 10 5 1 4 16 36 41 -5 0
5 SBC VR2 9 4 1 4 13 32 25 7 0
6 Nieuw Woensel VR2 10 4 1 5 13 44 41 3 0
7 Pusphaira VR4 11 3 2 6 11 22 14 8 0
8 Maarheeze VR1 8 3 0 5 9 13 47 -34 0
9 Pusphaira VR3 10 1 2 7 5 13 44 -31 0
10 EMK VR1 10 0 1 9 1 4 96 -92 0

Training

Berichten



Terug naar boven