0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - A - DOSL J019-2

Teamleden

Spelers
Rick Godschalx Keeper      
Jarno Janknegt Keeper      
Joep van Mierlo Keeper      
Rob de Beer        
Camiel Cornelis        
Ties van Dijk        
Joris van Dijk        
Paul van Eert        
Jens van Gaalen        
Luuk van Hooff        
Sam van Lieshout        
Rens van Luijtelaar        
Jordy Maas        
Tomas Pordon        
Bram van der Vegt        
Kevin de Weerd        
 
Overige teamleden
Kees Galama Trainer
Tijn Kerkhofs Trainer
Roel Bax Leider/Trainer
Harm Eggels Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 29-02-2020 14:45 DOSL J019-2 RPC JO19-3 95315 Sportpark De groote Speel - - 14:15
C 07-03-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 DOSL J019-2 95004 Sportpark Bokt - - 13:15
C 14-03-2020 14:30 DOSL J019-2 EFC JO19-3 96161 Sportpark De groote Speel - - 14:00
C 28-03-2020 14:30 DOSL J019-2 RKVVO JO19-3G 95877 Sportpark De groote Speel - - 14:00
C 04-04-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO19-3 DOSL J019-2 97711 Sportpark Moorland - - 12:15
C 18-04-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DOSL J019-2 95440 Sportpark Den Dries - - 14:15
C 09-05-2020 14:00 DOSL J019-2 De Bocht'80 JO19-1 96432 Sportpark De groote Speel - - 13:30
C 16-05-2020 15:15 DVS JO19-3 DOSL J019-2 95189 Sportpark De Aalstervelden - - 14:15
C 23-05-2020 14:30 DOSL J019-2 SBC JO19-4 97270 Sportpark De groote Speel - - 14:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 15:00 RKVVO JO19-3G DVS JO19-3
C 29-02-2020 14:30 EFC JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3
C 29-02-2020 14:45 DOSL JO19-2 RPC JO19-3
C 29-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 SV Unitas'59 JO19-3
C 07-03-2020 14:30 EFC JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2
C 07-03-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 De Bocht'80 JO19-1
C 07-03-2020 15:15 SBC JO19-4 RKVVO JO19-3G
C 07-03-2020 14:30 RPC JO19-3 DVS JO19-3
C 07-03-2020 14:30 SV Budel JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
C 07-03-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 DOSL JO19-2
C 14-03-2020 15:15 SBC JO19-4 RPC JO19-3
C 14-03-2020 15:00 RKVVO JO19-3G SV Budel JO19-2
C 14-03-2020 14:30 DOSL JO19-2 EFC JO19-3
C 14-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3
C 14-03-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SV Valkenswaard JO19-2
C 14-03-2020 15:15 DVS JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3
C 21-03-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SV Budel JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:15 DVS JO19-3 SBC JO19-4 94990 3-3
C 15-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 97636 0-0
C 15-02-2020 14:45 DOSL JO19-2 SV Budel JO19-2 96965 0-0
C 15-02-2020 15:00 RKVVO JO19-3G RPC JO19-3 97829 2-9
C 15-02-2020 14:00 De Bocht'80 JO19-1 EFC JO19-3 97400 3-1
C 15-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SV Unitas'59 JO19-3 97717 2-4
C 08-02-2020 14:30 RPC JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 96562 6-1
C 08-02-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 DOSL JO19-2 95412 2-6
C 08-02-2020 15:15 DVS JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-3 95269 7-4
C 08-02-2020 15:15 SBC JO19-4 De Bocht'80 JO19-1 97245 1-1
C 08-02-2020 14:30 SV Budel JO19-2 EFC JO19-3 98116 6-0
C 08-02-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-3 RKVVO JO19-3G 97209 5-3
C 01-02-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-4 95856 2-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 14:45 Best Vooruit JO19-2 Geldrop JO19-4 28810 6-0
C 14-12-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 Wilhelmina Boys JO19-3 29768 4-1
C 14-12-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-4 Best Vooruit JO19-2 29138 0-0
C 14-12-2019 14:30 RKSV Heeze JO19-3 RKVVO JO19-2 29464 0-0
C 14-12-2019 14:15 DOSL JO19-2 Geldrop JO19-4 29612 0-0
C 14-12-2019 15:00 UNA JO19-3 DVS JO19-3 29112 3-0
C 14-12-2019 15:15 SBC JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 29568 5-1
C 11-12-2019 19:45 SBC JO19-3 RKSV Heeze JO19-3 30380 2-2
C 07-12-2019 14:30 RKVVO JO19-2 SBC JO19-3 30310 2-4
C 07-12-2019 14:30 RKSV Heeze JO19-3 SV Unitas'59 JO19-4 29066 0-0
C 07-12-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 UNA JO19-3 30832 1-3
C 07-12-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 Geldrop JO19-4 30722 5-0
C 07-12-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 RKSV Nuenen JO19-4 29155 0-0
C 07-12-2019 15:15 DVS JO19-3 DOSL JO19-2 30097 0-0
C 02-12-2019 19:00 SV Valkenswaard JO19-2 UNA JO19-3 29876 0-14
C 30-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 SV Valkenswaard JO19-2 29930 8-1
C 30-11-2019 14:30 DOSL JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-3 28770 3-1
C 30-11-2019 15:00 Geldrop JO19-4 DVS JO19-3 30211 0-0
C 30-11-2019 16:00 SV Unitas'59 JO19-4 RKVVO JO19-2 30163 3-4
C 30-11-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 UNA JO19-3 30634 7-1
C 23-11-2019 14:30 UNA JO19-3 Wilhelmina Boys JO19-3 30826 1-0
C 23-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-4 SV Valkenswaard JO19-2 29681 2-2
C 23-11-2019 14:30 RKVVO JO19-2 Best Vooruit JO19-2 29786 4-1
C 23-11-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-3 DVS JO19-3 30484 3-0
C 23-11-2019 15:15 SBC JO19-3 DOSL JO19-2 28944 4-1
C 23-11-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 Geldrop JO19-4 29012 6-0
C 16-11-2019 14:30 DOSL JO19-2 SV Unitas'59 JO19-4 30140 5-2
C 16-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 RKSV Heeze JO19-3 29932 1-1
C 16-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 RKSV Nuenen JO19-4 30760 0-2
C 16-11-2019 15:00 Geldrop JO19-4 SBC JO19-3 29436 1-0
C 16-11-2019 15:15 DVS JO19-3 RKVVO JO19-2 29920 1-9
C 09-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 DVS JO19-3 30234 6-2
C 09-11-2019 15:00 Geldrop JO19-4 SV Valkenswaard JO19-2 30268 1-0
C 09-11-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 RKVVO JO19-2 30106 8-0
C 09-11-2019 15:15 SBC JO19-3 SV Unitas'59 JO19-4 30177 3-1
C 09-11-2019 15:00 UNA JO19-3 RKSV Heeze JO19-3 29246 3-0
C 09-11-2019 14:45 DOSL JO19-2 Best Vooruit JO19-2 29924 2-3
C 02-11-2019 14:30 RKVVO JO19-2 UNA JO19-3 29232 3-4
C 02-11-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DOSL JO19-2 29399 0-0
C 02-11-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4 30143 1-1
C 02-11-2019 15:15 DVS JO19-3 SBC JO19-3 30299 2-6
C 02-11-2019 16:00 SV Unitas'59 JO19-4 Wilhelmina Boys JO19-3 30227 0-6
C 26-10-2019 14:45 DOSL JO19-2 RKSV Heeze JO19-3 30320 1-2
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 30706 8-0
C 26-10-2019 15:00 UNA JO19-3 SV Unitas'59 JO19-4 29499 7-3
C 26-10-2019 15:00 Geldrop JO19-4 RKVVO JO19-2 30562 0-5
C 26-10-2019 15:15 DVS JO19-3 Best Vooruit JO19-2 29001 4-8
C 26-10-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 SBC JO19-3 29530 6-1
C 12-10-2019 15:00 Geldrop JO19-4 UNA JO19-3 29148 2-6
C 05-10-2019 14:30 RKVVO JO19-2 DOSL JO19-2 30298 3-1
C 05-10-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-3 29990 1-2
C 05-10-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DVS JO19-3 30387 1-3
C 05-10-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-3 Geldrop JO19-4 28963 4-2
C 05-10-2019 15:15 SBC JO19-3 UNA JO19-3 29182 1-4
C 05-10-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-4 RKSV Nuenen JO19-4 28999 1-11
C 28-09-2019 15:15 DVS JO19-3 SV Unitas'59 JO19-4 29843 2-6
C 28-09-2019 14:45 Best Vooruit JO19-2 RKSV Heeze JO19-3 29549 1-3
C 28-09-2019 14:45 DOSL JO19-2 RKSV Nuenen JO19-4 29239 2-2
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 SBC JO19-3 30579 4-2
C 28-09-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 RKVVO JO19-2 29827 1-5
C 21-09-2019 14:30 RKVVO JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-3 28848 6-1
C 21-09-2019 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 DVS JO19-3 29558 6-3
C 21-09-2019 15:15 SBC JO19-3 Best Vooruit JO19-2 30800 3-2
C 21-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-3 SV Valkenswaard JO19-2 29384 1-2
C 21-09-2019 15:00 UNA JO19-3 DOSL JO19-2 28913 4-0
C 21-09-2019 16:00 SV Unitas'59 JO19-4 Geldrop JO19-4 29435 1-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Riethoven JO19-1 DOSL JO19-2 6963 10-0
B 14-09-2019 15:00 UNA JO19-4 RKSV Heeze JO19-2 7107 3-1
B 07-09-2019 15:00 UNA JO19-4 Riethoven JO19-1 6733 2-4
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-2 DOSL JO19-2 6814 4-1
B 31-08-2019 14:30 Riethoven JO19-1 RKSV Heeze JO19-2 6460 2-1
B 31-08-2019 14:45 DOSL JO19-2 UNA JO19-4 6551 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO19-3 2 2 0 0 6 15 3 12 0
2 SV Unitas'59 JO19-3 2 2 0 0 6 9 5 4 0
3 SBC JO19-4 3 1 2 0 5 11 6 5 0
4 DVS JO19-3 2 1 1 0 4 10 7 3 0
5 De Bocht'80 JO19-1 2 1 1 0 4 4 2 2 0
6 SV Budel JO19-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 DOSL JO19-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
9 SV Valkenswaard JO19-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
10 EFC JO19-3 2 0 0 2 0 1 9 -8 0
11 RKVVO JO19-3G 2 0 0 2 0 5 14 -9 0
12 Oirschot Vooruit JO19-3 3 0 0 3 0 8 18 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO19-3 11 10 0 1 30 50 17 33 0
2 RKSV Nuenen JO19-4 10 8 2 0 26 53 10 43 0
3 RKVVO JO19-2 10 7 0 3 21 41 24 17 0
4 Wilhelmina Boys JO19-3 11 6 1 4 19 35 20 15 0
5 SBC JO19-3 11 6 1 4 19 31 26 5 0
6 RKSV Heeze JO19-3 9 4 3 2 15 17 13 4 0
7 Best Vooruit JO19-2 10 4 0 6 12 31 24 7 0
8 Geldrop JO19-4 9 3 0 6 9 11 33 -22 0
9 DOSL JO19-2 8 2 1 5 7 15 21 -6 0
10 SV Unitas'59 JO19-4 9 1 1 7 4 19 45 -26 0
11 SV Valkenswaard JO19-2 9 1 1 7 4 8 47 -39 0
12 DVS JO19-3 9 1 0 8 3 17 48 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Riethoven JO19-1 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 UNA JO19-4 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 RKSV Heeze JO19-2 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 DOSL JO19-2 3 0 0 3 0 2 19 -17 0

Training

Berichten



Terug naar boven