0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - D - DOSL JO12-1

Teamleden

Spelers
Teun Donkers        
Sam Doorn        
Jens Geerings        
Luit van der Kruis        
Kyanu-Kayden Schmelzer        
Xander Steuten        
Wessel Strijbos        
Loet van Tilburg        
Daan Verduijn        
Sebastiaan Weijmans        
 
Overige teamleden
Sander Donkers Leider
Jacco van Balen Trainer
Maurice Geerings Trainer
Stephan Steuten Trainer
Frank Verduijn Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 DOSL JO12-1 J.F.H.A. (Hans) van Kaathoven 116017 Sportpark De Neul - -
C 18-04-2020 11:00 DOSL JO12-1 DBS JO12-2 115837 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 09-05-2020 11:30 Geldrop JO12-2 DOSL JO12-1 116592 Sportpark De Kievit - - 10:30
C 16-05-2020 09:00 DBS JO12-1 DOSL JO12-1 115893 Sportpark Meerhoven - - 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 S.V. Brandevoort JO12-3 RKSV Nuenen JO12-2
C 04-04-2020 09:30 DBS JO12-1 Woenselse Boys JO12-1
C 04-04-2020 10:00 UNA JO12-2 SV Valkenswaard JO12-1
C 04-04-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 DOSL JO12-1G
C 18-04-2020 10:00 SV Valkenswaard JO12-1 Geldrop JO12-2
C 18-04-2020 10:00 UNA JO12-2 S.V. Brandevoort JO12-3
C 18-04-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2
C 18-04-2020 11:00 DOSL JO12-1G DBS JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-03-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-2 DOSL JO12-1 118786
C 07-03-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-1 DOSL JO12-1 Afgeschermd 116410 3 - 3
C 15-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 SV Valkenswaard JO12-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 117526 3 - 3
C 08-02-2020 10:30 S.V. Brandevoort JO12-3 DOSL JO12-1 C.J.G. (Cas) van Griensven 116621 0 - 5
C 01-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 UNA JO12-2 R. (Ralph) Steuten 117611
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1 1
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1 14319548
C 21-12-2019 11:00 DOSL JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G P. (Pim) Cremers 44332 5 - 2
C 07-12-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1 43320
C 30-11-2019 12:00 Hapert JO12-1G DOSL JO12-1 J. (John) Bruininx 43051 0 - 5
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 S. (Sep) van Dijk 42908 4 - 2
C 16-11-2019 10:00 Waalre JO12-1 DOSL JO12-1 Afgeschermd 44633 2 - 7
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO12-1 DVS JO12-2 R. (Ralph) Steuten 44498 6 - 1
C 02-11-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 DOSL JO12-1 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 44260 2 - 8
C 26-10-2019 11:00 DOSL JO12-1 SV Valkenswaard JO12-2 M.P.A. (Mathijs) Oomen 90185 25 - 0
B 19-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 DOSL JO12-1 R. (Rob) Peeters 92696 5 - 0
C 05-10-2019 11:30 Brabantia JO12-2 DOSL JO12-1 D. (Daan) Coops 43642 1 - 6
C 28-09-2019 10:15 RPC JO12-2 DOSL JO12-1 M.A. (Mohammed-Amine) Asbaa 44113 1 - 4
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO12-1 Maarheeze JO12-1 S. (Sep) van Dijk 43395 2 - 1
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 S. (Sep) van Dijk 10757 11 - 2
B 07-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1 D. (Devin) Bergs 10583 0 - 7
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-1 Maarheeze JO12-1 M.P.A. (Mathijs) Oomen 10334 5 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 11:30 Geldrop JO12-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 117512 0-0
C 28-03-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-2 UNA JO12-2 117175 0-0
C 28-03-2020 10:00 SV Valkenswaard JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-3 118285 0-0
C 28-03-2020 09:00 DBS JO12-2 DBS JO12-1 118356 0-0
C 21-03-2020 11:30 Geldrop JO12-2 UNA JO12-2 117469 0-0
C 14-03-2020 09:00 DBS JO12-1 Geldrop JO12-2 115802 0-0
C 14-03-2020 09:00 DBS JO12-2 Woenselse Boys JO12-1 118238 0-0
C 14-03-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 S.V. Brandevoort JO12-3 115688 0-0
C 14-03-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-2 DOSL JO12-1G 118786 0-0
C 07-03-2020 11:30 UNA JO12-2 DBS JO12-2 115836 0-0
C 07-03-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 DBS JO12-1 115681 0-14
C 07-03-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-1 DOSL JO12-1G 116410 3-3
C 07-03-2020 10:00 SV Valkenswaard JO12-1 RKSV Nuenen JO12-2 118476 4-1
C 15-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-2 Woenselse Boys JO12-1 115966 3-2
C 15-02-2020 11:15 DOSL JO12-1G SV Valkenswaard JO12-1 117526 3-3
C 15-02-2020 09:00 DBS JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-3 116663 17-4
C 15-02-2020 09:00 DBS JO12-2 Geldrop JO12-2 116068 6-3
C 08-02-2020 10:30 S.V. Brandevoort JO12-3 DOSL JO12-1G 116621 0-5
C 08-02-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 RKSV Nuenen JO12-2 118659 2-7
C 08-02-2020 10:00 SV Valkenswaard JO12-1 DBS JO12-2 117724 6-3
C 08-02-2020 10:00 UNA JO12-2 DBS JO12-1 116778 3-2
C 08-02-2020 11:30 Geldrop JO12-2 Woenselse Boys JO12-1 117946 5-0
C 01-02-2020 11:00 RKSV Nuenen JO12-2 Geldrop JO12-2 117435 5-0
C 01-02-2020 11:15 DOSL JO12-1G UNA JO12-2 117611 0-0
C 01-02-2020 10:00 Woenselse Boys JO12-1 SV Valkenswaard JO12-1 115913 2-2
C 01-02-2020 09:00 DBS JO12-2 S.V. Brandevoort JO12-3 116195 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 DOSL JO12-1G 92696 5-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:00 DOSL JO12-1G DOSKO'32 JO12-1G 44332 5-2
C 17-12-2019 19:00 DVS JO12-2 Hoogeloon JO12-1 44641 5-2
C 14-12-2019 12:00 Hapert JO12-1G FC Cranendonck JO12-1 44121 1-10
C 14-12-2019 11:30 Brabantia JO12-2 Waalre JO12-1 42878 0-0
C 14-12-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 RPC JO12-2 42934 7-0
C 07-12-2019 10:00 Waalre JO12-1 Hapert JO12-1G 43432 2-0
C 07-12-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1G 43320 0-0
C 07-12-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 RPC JO12-2 43692 5-9
C 07-12-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 Brabantia JO12-2 42724 0-0
C 07-12-2019 10:00 DOSKO'32 JO12-1G Maarheeze JO12-1 43788 1-6
C 30-11-2019 10:15 RPC JO12-2 DOSKO'32 JO12-1G 44740 4-3
C 30-11-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 43843 6-4
C 30-11-2019 11:00 SV Budel JO12-1 Waalre JO12-1 43857 2-6
C 30-11-2019 11:30 Brabantia JO12-2 DVS JO12-2 43383 3-4
C 30-11-2019 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 Hoogeloon JO12-1 90190 0-0
C 30-11-2019 12:00 Hapert JO12-1G DOSL JO12-1G 43051 0-5
C 23-11-2019 10:30 DVS JO12-2 DOSKO'32 JO12-1G 43885 7-4
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO12-1G FC Cranendonck JO12-1 42908 4-2
C 23-11-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 SV Budel JO12-1 43162 5-1
C 23-11-2019 11:30 Brabantia JO12-2 Maarheeze JO12-1 43707 1-2
C 23-11-2019 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 Waalre JO12-1 90189 0-0
C 23-11-2019 12:00 Hapert JO12-1G RPC JO12-2 43092 1-2
C 16-11-2019 10:00 Waalre JO12-1 DOSL JO12-1G 44633 2-7
C 16-11-2019 10:15 RPC JO12-2 Brabantia JO12-2 43965 4-3
C 16-11-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 SV Valkenswaard JO12-2 90188 0-0
C 16-11-2019 11:00 SV Budel JO12-1 Hapert JO12-1G 44885 1-5
C 16-11-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 DVS JO12-2 42806 4-8
C 16-11-2019 11:30 DOSKO'32 JO12-1G Hoogeloon JO12-1 43109 1-3
C 09-11-2019 12:00 Hapert JO12-1G Hoogeloon JO12-1 44784 3-1
C 09-11-2019 11:30 Brabantia JO12-2 SV Valkenswaard JO12-2 90187 0-0
C 09-11-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G 43411 9-2
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO12-1G DVS JO12-2 44498 6-1
C 09-11-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 SV Budel JO12-1 44677 9-3
C 09-11-2019 10:15 RPC JO12-2 Waalre JO12-1 43920 1-2
C 02-11-2019 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 FC Cranendonck JO12-1 90186 0-0
C 02-11-2019 11:00 DOSKO'32 JO12-1G Brabantia JO12-2 43543 2-4
C 02-11-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 DOSL JO12-1G 44260 2-8
C 02-11-2019 11:00 SV Budel JO12-1 RPC JO12-2 43718 2-4
C 02-11-2019 10:30 DVS JO12-2 Hapert JO12-1G 43412 3-2
C 02-11-2019 10:00 Waalre JO12-1 Maarheeze JO12-1 42714 4-6
C 26-10-2019 10:15 RPC JO12-2 Hoogeloon JO12-1 42823 7-2
C 26-10-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 DVS JO12-2 44027 3-5
C 26-10-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 Waalre JO12-1 44618 8-4
C 26-10-2019 11:00 DOSL JO12-1G SV Valkenswaard JO12-2 90185 25-0
C 26-10-2019 11:30 DOSKO'32 JO12-1G SV Budel JO12-1 42887 2-2
C 26-10-2019 12:00 Hapert JO12-1G Brabantia JO12-2 44682 0-1
C 05-10-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO12-2 Hapert JO12-1G 43396 0-0
C 05-10-2019 10:00 Waalre JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G 42873 3-8
C 05-10-2019 10:30 DVS JO12-2 RPC JO12-2 44193 4-4
C 05-10-2019 11:00 SV Budel JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 44072 0-7
C 05-10-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 Maarheeze JO12-1 42898 0-1
C 05-10-2019 11:30 Brabantia JO12-2 DOSL JO12-1G 43642 1-6
C 05-10-2019 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 Hapert JO12-1G 90184 1-14
C 28-09-2019 10:15 RPC JO12-2 DOSL JO12-1G 44113 1-4
C 28-09-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 Hapert JO12-1G 43226 1-1
C 28-09-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 Brabantia JO12-2 44966 8-4
C 28-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DVS JO12-2 44090 0-5
C 28-09-2019 11:30 DOSKO'32 JO12-1G FC Eindhoven AV JO12-2 43495 0-0
C 28-09-2019 10:30 DOSKO'32 JO12-1G SV Valkenswaard JO12-2 90183 16-2
C 25-09-2019 18:30 Waalre JO12-1 Hoogeloon JO12-1 43006 6-2
C 21-09-2019 10:30 DVS JO12-2 Waalre JO12-1 44220 5-4
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO12-1G Maarheeze JO12-1 43395 2-1
C 21-09-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 42918 4-2
C 21-09-2019 11:30 Brabantia JO12-2 SV Budel JO12-1 43231 3-1
C 21-09-2019 11:00 Hapert JO12-1G DOSKO'32 JO12-1G 44101 0-1
C 21-09-2019 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 RPC JO12-2 90182 1-22
C 21-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO12-2 RPC JO12-2 44753 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 Maarheeze JO12-1 10896 2-5
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO12-1G FC Cranendonck JO12-1 10757 11-2
B 07-09-2019 10:30 Maarheeze JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 10640 3-4
B 07-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1G 10583 0-7
B 31-08-2019 11:00 FC Cranendonck JO12-1 SV Budel JO12-1 10423 4-1
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-1G Maarheeze JO12-1 10334 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO12-2 4 3 0 1 9 16 8 8 0
2 SV Valkenswaard JO12-1 4 2 2 0 8 15 9 6 0
3 DBS JO12-1 3 2 0 1 6 33 7 26 0
4 DBS JO12-2 3 2 0 1 6 14 10 4 0
5 DOSL JO12-1G 3 1 2 0 5 11 6 5 0
6 UNA JO12-2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 Geldrop JO12-2 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
8 Woenselse Boys JO12-1 4 0 2 2 2 7 13 -6 0
9 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 2 0 0 2 0 2 21 -19 0
10 S.V. Brandevoort JO12-3 3 0 0 3 0 5 27 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO12-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 DOSL JO12-1G 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO12-1G 9 9 0 0 27 47 12 35 0
2 DVS JO12-2 10 8 1 1 25 47 32 15 0
3 Maarheeze JO12-1 10 7 1 2 22 42 21 21 0
4 RPC JO12-2 10 6 1 3 19 36 33 3 0
5 FC Cranendonck JO12-1 10 5 0 5 15 59 42 17 0
6 Waalre JO12-1 9 4 0 5 12 33 39 -6 0
7 Brabantia JO12-2 8 3 0 5 9 20 27 -7 0
8 Hoogeloon JO12-1 9 3 0 6 9 21 34 -13 0
9 Hapert JO12-1G 10 2 1 7 7 13 27 -14 0
10 DOSKO'32 JO12-1G 10 2 1 7 7 26 43 -17 0
11 SV Budel JO12-1 9 0 1 8 1 12 46 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO12-1G 3 3 0 0 9 23 3 20 0
2 FC Cranendonck JO12-1 3 2 0 1 6 10 15 -5 0
3 Maarheeze JO12-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
4 SV Budel JO12-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Training

Berichten



Terug naar boven