0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - D - DOSL JO12-2

Teamleden

Spelers
Morris van Balen        
Zef Engelen        
Giel Harink        
Elias Ilo        
Jesse de Kort        
Reyn van Lieshout        
Ylian Verbeek        
Sem Vereijken        
Kay Wijnands        
Lorenzo Van de Wouw        
 
Overige teamleden
Roel van Balen Leider
Jacco van Balen Trainer
Koen Beemer Trainer
Mark Evers Trainer
Twan Vereijken Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 11:00 DOSL JO12-2 Bergeijk JO12-2 118155 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 14-03-2020 11:00 DOSL JO12-2 DBS JO12-5 117223 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 21-03-2020 11:30 Geldrop JO12-6 DOSL JO12-2 117362 Sportpark De Kievit - - 10:30
C 28-03-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO12-1 DOSL JO12-2 117459 Sportpark Den Hoek - - 09:15
C 04-04-2020 11:00 DOSL JO12-2 SV Valkenswaard JO12-2 116850 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 18-04-2020 10:00 Dommelen JO12-1 DOSL JO12-2 115897 Sportpark 't Heike - - 09:00
C 09-05-2020 11:15 DOSL JO12-2 RPC JO12-4G 115914 Sportpark De groote Speel - - 10:45
C 16-05-2020 11:00 DOSL JO12-2 s.v. Laar JO12-2 118327 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 23-05-2020 11:45 SBC JO12-5G DOSL JO12-2 119091 Sportpark Schuttersheide - - 10:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 RPC JO12-4G
C 29-02-2020 11:45 SBC JO12-5G DBS JO12-5
C 29-02-2020 12:00 Bergeijk JO12-2 Best Vooruit JO12-4
C 29-02-2020 12:00 Hapert JO12-2G Reusel Sport/CoTrans JO12-1
C 07-03-2020 11:00 DOSL JO12-2 Bergeijk JO12-2
C 07-03-2020 10:15 RPC JO12-4G SBC JO12-5G
C 07-03-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO12-1 Geldrop JO12-6
C 07-03-2020 10:00 Dommelen JO12-1 SV Valkenswaard JO12-2
C 07-03-2020 09:00 DBS JO12-5 Best Vooruit JO12-4
C 07-03-2020 08:45 s.v. Laar JO12-2 Hapert JO12-2G
C 14-03-2020 10:00 Best Vooruit JO12-4 RPC JO12-4G
C 14-03-2020 11:00 DOSL JO12-2 DBS JO12-5
C 14-03-2020 11:30 Geldrop JO12-6 s.v. Laar JO12-2
C 14-03-2020 11:45 SBC JO12-5G Dommelen JO12-1
C 14-03-2020 12:00 Bergeijk JO12-2 Reusel Sport/CoTrans JO12-1
C 14-03-2020 12:00 Hapert JO12-2G SV Valkenswaard JO12-2
C 21-03-2020 11:30 Geldrop JO12-6 DOSL JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:00 Hapert JO12-2G Dommelen JO12-1 118341 0-10
C 15-02-2020 12:00 Bergeijk JO12-2 DBS JO12-5 117576 3-1
C 15-02-2020 11:45 SBC JO12-5G Reusel Sport/CoTrans JO12-1 117405 3-3
C 15-02-2020 11:30 Geldrop JO12-6 RPC JO12-4G 118121 13-1
C 15-02-2020 11:30 SV Valkenswaard JO12-2 s.v. Laar JO12-2 118998 8-2
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-4 DOSL JO12-2 116797 0-1
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO12-2 Hapert JO12-2G 118047 11-2
C 08-02-2020 10:15 RPC JO12-4G Bergeijk JO12-2 118209 6-0
C 08-02-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO12-1 Dommelen JO12-1 117792 0-6
C 08-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-4 Geldrop JO12-6 117364 2-2
C 08-02-2020 09:00 DBS JO12-5 SV Valkenswaard JO12-2 117762 4-3
C 08-02-2020 08:45 s.v. Laar JO12-2 SBC JO12-5G 118152 1-4
C 01-02-2020 10:00 Dommelen JO12-1 s.v. Laar JO12-2 118149 15-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Sterksel JO12-1 Geldrop JO12-5M 42975 10-0
C 14-12-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 FC Eindhoven AV JO12-3 44869 0-0
C 14-12-2019 10:30 Tivoli JO12-1 UNA JO12-2 43593 1-15
C 14-12-2019 10:30 DOSL JO12-2 DVS JO12-3 43007 0-0
C 14-12-2019 10:30 Gestel JO12-2G De Valk JO12-1 43536 1-6
C 14-12-2019 10:15 RPC JO12-3 Braakhuizen JO12-1 75180 0-0
C 07-12-2019 10:00 UNA JO12-2 Gestel JO12-2G 44032 30-0
C 07-12-2019 10:30 DVS JO12-3 RKSV Heeze JO12-2 42785 2-2
C 07-12-2019 10:30 De Valk JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-3 43123 5-1
C 07-12-2019 11:00 Sterksel JO12-1 RPC JO12-3 44591 8-3
C 07-12-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 DOSL JO12-2 75179 5-3
C 07-12-2019 11:30 Geldrop JO12-5M Tivoli JO12-1 44599 0-8
C 30-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-3 DVS JO12-3 43551 3-5
C 30-11-2019 10:15 RPC JO12-3 Geldrop JO12-5M 43273 2-3
C 30-11-2019 10:30 Gestel JO12-2G DOSL JO12-2 44565 2-3
C 30-11-2019 10:30 Tivoli JO12-1 Sterksel JO12-1 42789 1-5
C 30-11-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 De Valk JO12-1 42797 8-1
C 30-11-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 UNA JO12-2 75178 2-13
C 23-11-2019 10:15 RPC JO12-3 UNA JO12-2 43379 0-10
C 23-11-2019 10:30 Tivoli JO12-1 RKSV Heeze JO12-2 44344 4-5
C 23-11-2019 10:30 Gestel JO12-2G FC Eindhoven AV JO12-3 43334 1-9
C 23-11-2019 11:00 Sterksel JO12-1 DVS JO12-3 44754 12-2
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO12-2 De Valk JO12-1 43053 1-5
C 23-11-2019 11:30 Geldrop JO12-5M Braakhuizen JO12-1 75177 1-10
C 16-11-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO12-3 Tivoli JO12-1 44849 0-4
C 16-11-2019 10:00 UNA JO12-2 DOSL JO12-2 42985 22-0
C 16-11-2019 10:30 DVS JO12-3 Geldrop JO12-5M 43183 9-0
C 16-11-2019 10:30 De Valk JO12-1 Sterksel JO12-1 42828 3-7
C 16-11-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 Gestel JO12-2G 75176 11-1
C 16-11-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 RPC JO12-3 42751 1-2
C 09-11-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Braakhuizen JO12-1 75175 4-5
C 09-11-2019 10:30 Gestel JO12-2G Geldrop JO12-5M 43142 4-4
C 09-11-2019 10:30 Tivoli JO12-1 RPC JO12-3 44667 8-2
C 09-11-2019 10:30 De Valk JO12-1 DVS JO12-3 42925 5-5
C 09-11-2019 10:00 DOSL JO12-2 Sterksel JO12-1 44149 2-7
C 09-11-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-3 UNA JO12-2 43549 0-12
C 02-11-2019 10:15 RPC JO12-3 De Valk JO12-1 42902 7-5
C 02-11-2019 10:00 UNA JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 42759 0-0
C 02-11-2019 10:30 DVS JO12-3 Tivoli JO12-1 44296 7-1
C 02-11-2019 11:00 Sterksel JO12-1 Gestel JO12-2G 44331 26-0
C 02-11-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-3 75174 4-3
C 02-11-2019 11:30 Geldrop JO12-5M DOSL JO12-2 42943 3-3
C 26-10-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO12-3 Geldrop JO12-5M 43691 7-2
C 26-10-2019 10:30 De Valk JO12-1 UNA JO12-2 44674 0-16
C 26-10-2019 10:30 Gestel JO12-2G Tivoli JO12-1 44327 1-16
C 26-10-2019 10:30 DVS JO12-3 Braakhuizen JO12-1 75173 5-7
C 26-10-2019 11:00 DOSL JO12-2 RPC JO12-3 43609 1-1
C 26-10-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Sterksel JO12-1 44158 3-2
C 05-10-2019 10:00 UNA JO12-2 DVS JO12-3 43131 17-1
C 05-10-2019 10:15 RPC JO12-3 Gestel JO12-2G 44634 5-0
C 05-10-2019 10:30 Tivoli JO12-1 DOSL JO12-2 44541 5-3
C 05-10-2019 11:00 Sterksel JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-3 44197 5-4
C 05-10-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 De Valk JO12-1 75172 15-3
C 05-10-2019 11:30 Geldrop JO12-5M RKSV Heeze JO12-2 44811 0-9
C 28-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO12-3 DOSL JO12-2 42721 4-1
C 28-09-2019 10:00 UNA JO12-2 Geldrop JO12-5M 44527 23-2
C 28-09-2019 10:30 DVS JO12-3 RPC JO12-3 44830 4-3
C 28-09-2019 10:30 De Valk JO12-1 Tivoli JO12-1 44277 3-10
C 28-09-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Gestel JO12-2G 44767 16-0
C 28-09-2019 11:15 Braakhuizen JO12-1 Sterksel JO12-1 75171 4-13
C 21-09-2019 10:30 Tivoli JO12-1 Braakhuizen JO12-1 75170 10-2
C 21-09-2019 11:30 Geldrop JO12-5M De Valk JO12-1 44672 5-13
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 43275 0-4
C 21-09-2019 11:00 Sterksel JO12-1 UNA JO12-2 44431 5-13
C 21-09-2019 10:30 Gestel JO12-2G DVS JO12-3 43832 1-13
C 21-09-2019 10:15 RPC JO12-3 FC Eindhoven AV JO12-3 44819 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 De Valk JO12-1 DOSL JO12-2 10762 5-4
B 14-09-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 Geldrop JO12-4 10840 14-2
B 07-09-2019 11:00 RKSV Heeze JO12-2 De Valk JO12-1 10525 6-1
B 07-09-2019 11:30 Geldrop JO12-4 DOSL JO12-2 10650 2-1
B 31-08-2019 10:30 De Valk JO12-1 Geldrop JO12-4 10338 8-4
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 10396 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO12-1 3 3 0 0 9 31 0 31 0
2 DOSL JO12-2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
3 Geldrop JO12-6 2 1 1 0 4 15 3 12 0
4 SBC JO12-5G 2 1 1 0 4 7 4 3 0
5 SV Valkenswaard JO12-2 2 1 0 1 3 11 6 5 0
6 DBS JO12-5 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
7 Bergeijk JO12-2 2 1 0 1 3 3 7 -4 0
8 RPC JO12-4G 2 1 0 1 3 7 13 -6 0
9 Best Vooruit JO12-4 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
10 Reusel Sport/CoTrans JO12-1 2 0 1 1 1 3 9 -6 0
11 Hapert JO12-2G 2 0 0 2 0 2 21 -19 0
12 s.v. Laar JO12-2 3 0 0 3 0 3 27 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA JO12-2 10 10 0 0 30 171 11 160 0
2 Sterksel JO12-1 11 9 0 2 27 100 35 65 0
3 Braakhuizen JO12-1 10 7 0 3 21 65 56 9 0
4 Tivoli JO12-1 11 7 0 4 21 68 43 25 0
5 RKSV Heeze JO12-2 9 6 1 2 19 52 16 36 0
6 DVS JO12-3 10 5 2 3 17 53 51 2 0
7 De Valk JO12-1 11 4 1 6 13 49 76 -27 0
8 FC Eindhoven AV JO12-3 10 4 0 6 12 34 41 -7 0
9 RPC JO12-3 10 3 1 6 10 27 43 -16 0
10 DOSL JO12-2 10 1 2 7 5 17 58 -41 0
11 Geldrop JO12-5M 11 1 2 8 5 20 98 -78 0
12 Gestel JO12-2G 11 0 1 10 1 11 139 -128 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze JO12-2 3 3 0 0 9 24 6 18 0
2 De Valk JO12-1 3 2 0 1 6 14 14 0 0
3 Geldrop JO12-4 3 1 0 2 3 8 23 -15 0
4 DOSL JO12-2 3 0 0 3 0 8 11 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven