0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - E - DOSL JO10-2

Teamleden

Spelers
Thijs Bogie        
Axel Carvajal Rey        
Bas Jaspers        
Thijmen van der Linden        
Nick Luiten        
Siem Snelders        
 
Overige teamleden
Carlos Ortega Trainer
Rob Bogie Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 29-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 RKVVO JO10-4G 130772 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 07-03-2020 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-2 131431 Sportpark Strijp - - 09:15
C 14-03-2020 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 130574 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 28-03-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-7 DOSL JO10-2 126517 Sportpark Bokt - - 09:00
C 04-04-2020 11:00 DOSL JO10-2 SJO Juventud JO10-1G 129869 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 18-04-2020 11:00 DOSL JO10-2 Geldrop JO10-5 131613 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 09-05-2020 10:15 WODAN JO10-3 DOSL JO10-2 128297 Sportpark Eindhoven Noord - - 09:25
C 16-05-2020 11:00 DOSL JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-3 131066 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 23-05-2020 10:00 EMK JO10-2 DOSL JO10-2 126537 Sportpark Wettenseind - - 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 SJO Juventud JO10-1G WODAN JO10-3
C 29-02-2020 10:00 EMK JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4
C 29-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 RKVVO JO10-4G
C 07-03-2020 10:15 WODAN JO10-3 EMK JO10-2
C 07-03-2020 10:15 SBC JO10-5G RKVVO JO10-4G
C 07-03-2020 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-2
C 07-03-2020 09:00 SJO Juventud JO10-1G Wilhelmina Boys JO10-3
C 07-03-2020 08:45 Woenselse Boys JO10-2 SV Unitas'59 JO10-7
C 07-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 Geldrop JO10-5
C 14-03-2020 08:45 RKVVO JO10-4G Woenselse Boys JO10-2
C 14-03-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-7 SJO Juventud JO10-1G
C 14-03-2020 10:00 EMK JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-3
C 14-03-2020 10:00 Geldrop JO10-5 WODAN JO10-3
C 14-03-2020 10:15 Brabantia JO10-5 SBC JO10-5G
C 14-03-2020 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4
C 21-03-2020 10:00 Geldrop JO10-5 Brabantia JO10-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 SBC JO10-5G 129380
C 08-02-2020 vervallen Woenselse Boys JO10-2 DOSL JO10-2 127702
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 49815
C 07-12-2019 10:00 Geldrop JO10-4 DOSL JO10-2 51793
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 RKSV Heeze JO10-4G 51182
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G 51696
C 16-11-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-2 52026
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 DOSL JO10-2 Bart-Jan (Scheidsrechter) 51120
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 52811
C 26-10-2019 vervallen DVS JO10-2 DOSL JO10-2 51380
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-2 De Valk JO10-2 51655
C 28-09-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-2 52095
C 21-09-2019 vervallen DOSL JO10-2 RPC JO10-3 49817
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 12750
B 07-09-2019 vervallen De Valk JO10-2 DOSL JO10-2 12375
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G 12084
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 SBC JO10-5G 129380 0-0
C 15-02-2020 09:00 Wilhelmina Boys JO10-3 WODAN JO10-3 126666 0-0
C 15-02-2020 10:00 Geldrop JO10-5 Woenselse Boys JO10-2 126212 0-0
C 15-02-2020 10:00 EMK JO10-2 SJO Juventud JO10-1G 131199 0-0
C 15-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-7 FC Eindhoven AV JO10-4 131387 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKVVO JO10-4G Brabantia JO10-5 130128 0-0
C 08-02-2020 10:15 WODAN JO10-3 SV Unitas'59 JO10-7 126489 0-0
C 08-02-2020 10:15 SBC JO10-5G Wilhelmina Boys JO10-3 126443 0-0
C 08-02-2020 10:15 Brabantia JO10-5 EMK JO10-2 128761 0-0
C 08-02-2020 08:45 Woenselse Boys JO10-2 DOSL JO10-2 127702 0-0
C 08-02-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 SJO Juventud JO10-1G 130921 0-0
C 08-02-2020 08:45 RKVVO JO10-4G Geldrop JO10-5 125859 0-0
C 01-02-2020 10:00 Wilhelmina Boys JO10-3 Woenselse Boys JO10-2 129905 0-0
C 01-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-7 SBC JO10-5G 126316 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 49815 0-0
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G 52625 0-0
C 14-12-2019 10:30 De Valk JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 49331 0-0
C 14-12-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 RPC JO10-3 50878 0-0
C 14-12-2019 10:00 Geldrop JO10-4 RKSV Heeze JO10-4G 49555 0-0
C 14-12-2019 09:30 DVS JO10-2 sv Budel JO10-3 49999 0-0
C 07-12-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 RPC JO10-3 51351 0-0
C 07-12-2019 09:00 Dommelen JO10-2G De Valk JO10-2 50089 0-0
C 07-12-2019 09:45 sv Budel JO10-3 Maarheeze JO10-2 50681 0-0
C 07-12-2019 10:00 Geldrop JO10-4 DOSL JO10-2 51793 0-0
C 07-12-2019 10:00 Waalre JO10-1 DVS JO10-2 52311 0-0
C 07-12-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G DOSL JO10-1 52357 0-0
C 30-11-2019 10:15 Waalre JO10-1 Dommelen JO10-2G 52080 0-0
C 30-11-2019 10:30 De Valk JO10-2 DVS JO10-2 51244 0-0
C 30-11-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 51644 0-0
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 Geldrop JO10-4 52400 0-0
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 RKSV Heeze JO10-4G 51182 0-0
C 30-11-2019 11:30 RPC JO10-3 sv Budel JO10-3 49750 0-0
C 23-11-2019 09:30 DVS JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 50502 0-0
C 23-11-2019 10:00 Geldrop JO10-4 sv Budel JO10-3 50456 0-0
C 23-11-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G Waalre JO10-1 50494 0-0
C 23-11-2019 10:30 De Valk JO10-2 RPC JO10-3 52094 0-0
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 Maarheeze JO10-2 49720 0-0
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G 51696 0-0
C 16-11-2019 10:15 FC Eindhoven AV JO10-4 Geldrop JO10-4 49977 0-0
C 16-11-2019 09:00 Dommelen JO10-2G DVS JO10-2 50649 0-0
C 16-11-2019 09:45 sv Budel JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G 51061 0-0
C 16-11-2019 10:00 Waalre JO10-1 De Valk JO10-2 50015 0-0
C 16-11-2019 11:30 RPC JO10-3 DOSL JO10-1 50821 0-0
C 16-11-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-2 52026 0-0
C 09-11-2019 11:30 RPC JO10-3 Dommelen JO10-2G 51688 0-0
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 DOSL JO10-2 51120 0-0
C 09-11-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 Waalre JO10-1 50930 0-0
C 09-11-2019 10:30 De Valk JO10-2 RKSV Heeze JO10-4G 52163 0-0
C 09-11-2019 09:30 DVS JO10-2 Geldrop JO10-4 50249 0-0
C 09-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 sv Budel JO10-3 50726 0-0
C 02-11-2019 09:45 sv Budel JO10-3 DOSL JO10-1 52350 0-0
C 02-11-2019 09:00 Dommelen JO10-2G Maarheeze JO10-2 52519 0-0
C 02-11-2019 10:00 Waalre JO10-1 RPC JO10-3 50763 0-0
C 02-11-2019 10:00 Geldrop JO10-4 De Valk JO10-2 51034 0-0
C 02-11-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G DVS JO10-2 52516 0-0
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 52811 0-0
C 26-10-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 Dommelen JO10-2G 49711 0-0
C 26-10-2019 09:30 DVS JO10-2 DOSL JO10-2 51380 0-0
C 26-10-2019 09:45 sv Budel JO10-3 Waalre JO10-1 49124 0-0
C 26-10-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 Geldrop JO10-4 49211 0-0
C 26-10-2019 10:30 De Valk JO10-2 DOSL JO10-1 49766 0-0
C 26-10-2019 11:30 RPC JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G 49886 0-0
C 05-10-2019 09:00 Dommelen JO10-2G sv Budel JO10-3 52244 0-0
C 05-10-2019 10:00 Geldrop JO10-4 RPC JO10-3 52028 0-0
C 05-10-2019 10:00 Waalre JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-4 49241 0-0
C 05-10-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G Maarheeze JO10-2 49349 0-0
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-1 DVS JO10-2 49989 0-0
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-2 De Valk JO10-2 51655 0-0
C 28-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-4 DOSL JO10-1 51627 0-0
C 28-09-2019 09:00 Dommelen JO10-2G RKSV Heeze JO10-4G 52573 0-0
C 28-09-2019 09:45 sv Budel JO10-3 DOSL JO10-2 52095 0-0
C 28-09-2019 10:15 Waalre JO10-1 Geldrop JO10-4 51088 0-0
C 28-09-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 De Valk JO10-2 50515 0-0
C 28-09-2019 11:30 RPC JO10-3 DVS JO10-2 49699 0-0
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO10-2 RPC JO10-3 49817 0-0
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO10-1 Waalre JO10-1 50349 0-0
C 21-09-2019 10:30 De Valk JO10-2 sv Budel JO10-3 52835 0-0
C 21-09-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-4 52574 0-0
C 21-09-2019 10:00 Geldrop JO10-4 Dommelen JO10-2G 49648 0-0
C 21-09-2019 09:30 DVS JO10-2 Maarheeze JO10-2 52778 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 De Valk JO10-2 Dommelen JO10-2G 12873 0-0
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 12750 0-0
B 07-09-2019 09:00 Dommelen JO10-2G Waalre JO10-1 12588 0-0
B 07-09-2019 10:30 De Valk JO10-2 DOSL JO10-2 12375 0-0
B 31-08-2019 10:00 Waalre JO10-1 De Valk JO10-2 12286 0-0
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G 12084 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Woenselse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WODAN JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Juventud JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EMK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Geldrop JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DOSL JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Valk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Heeze JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Waalre JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dommelen JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Maarheeze JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 sv Budel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Waalre JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Valk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven