B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde

Pupillen - E - DOSL JO10-3

Teamleden

Spelers
Gijs Arts        
Lidewij van Asten        
Joep Van der Heijden        
Jaap van Kempen        
Armijn der Kinderen        
Ryan Looijmans        
Mika Strijbos        
 
Overige teamleden
Roel van Kempen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 11:00 DOSL JO10-3 EFC JO10-2 130749 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 14-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G DOSL JO10-3 127386 Sportpark Genneperparken - - 07:45
C 28-03-2020 11:00 DOSL JO10-3 RKVVO JO10-5G 128470 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 04-04-2020 10:00 Waalre JO10-1 DOSL JO10-3 130951 Sportpark Hoeveland - - 09:00
C 18-04-2020 09:30 DVS JO10-2 DOSL JO10-3 128085 Sportpark De Aalstervelden - - 08:30
C 09-05-2020 11:00 DOSL JO10-3 SBC JO10-6G 127632 Sportpark De groote Speel - - 10:30
C 16-05-2020 10:00 Geldrop JO10-6 DOSL JO10-3 128055 Sportpark De Kievit - - 09:00
C 23-05-2020 11:00 DOSL JO10-3 Gestel JO10-1G 128808 Sportpark De groote Speel - - 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 29-02-2020 10:00 FC Eindhoven AV JO10-5 Marvilde JO10-2
B 29-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-2 Den Dungen JO10-1
B 29-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-4 FC Engelen JO10-3
B 29-02-2020 08:45 Boxtel JO10-2 Wilhelmina JO10-3
B 29-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Braakhuizen JO10-1
B 29-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-9 Dommelen JO10-2G
B 29-02-2020 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 ST Vessem/DEES JO10-1
B 29-02-2020 10:30 Tongelre JO10-1G DVS JO10-1
B 29-02-2020 10:30 Gestel JO10-1G ST Casteren / Netersel JO10-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 EFC JO10-2 RKVVO JO10-5G
C 29-02-2020 10:30 DBS JO10-5 Geldrop JO10-6
C 07-03-2020 11:00 DOSL JO10-3 EFC JO10-2
C 07-03-2020 10:30 Gestel JO10-1G DBS JO10-5
C 07-03-2020 10:30 De Valk JO10-2 SBC JO10-6G
C 07-03-2020 10:00 Geldrop JO10-6 Waalre JO10-1
C 07-03-2020 10:00 RKVVO JO10-5G FC Eindhoven AV JO10-6G
C 07-03-2020 09:30 DVS JO10-2 RPC JO10-4
C 14-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G DOSL JO10-3
C 14-03-2020 09:00 EFC JO10-2 DVS JO10-2
C 14-03-2020 10:00 RKVVO JO10-5G Geldrop JO10-6
C 14-03-2020 10:00 Waalre JO10-1 Gestel JO10-1G
C 14-03-2020 10:30 DBS JO10-5 De Valk JO10-2
C 14-03-2020 11:30 RPC JO10-4 SBC JO10-6G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen DBS JO10-5 DOSL JO10-3 129963
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-3 De Valk JO10-2 129888
C 01-02-2020 vervallen RPC JO10-4 DOSL JO10-3 126689
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO10-3 Bladella JO10-3 49822
C 07-12-2019 vervallen SBC JO10-5G DOSL JO10-3 49722
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 Braakhuizen JO10-2 50956
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 RKVVO JO10-4G 49702
C 16-11-2019 vervallen SV Unitas'59 JO10-5 DOSL JO10-3 50382
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-5 52213
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-3 50571
C 26-10-2019 vervallen EMK JO10-2 DOSL JO10-3 49737
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO10-3 De Valk JO10-3 92882
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-3 DBS JO10-5 50408
C 28-09-2019 vervallen Geldrop JO10-5 DOSL JO10-3 49317
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO10-3 Tongelre JO10-1G 50362
B 14-09-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-3 12698
B 07-09-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-3 12562
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G 12176
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:30 RPC JO10-4 De Valk JO10-2 129423 0-0
C 15-02-2020 10:30 DBS JO10-5 DOSL JO10-3 129963 0-0
C 15-02-2020 10:15 SBC JO10-6G DVS JO10-2 130317 0-0
C 15-02-2020 10:00 Waalre JO10-1 RKVVO JO10-5G 128730 0-0
C 15-02-2020 09:00 EFC JO10-2 Gestel JO10-1G 127557 0-0
C 15-02-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G Geldrop JO10-6 127378 0-0
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-3 De Valk JO10-2 129888 0-0
C 08-02-2020 10:30 Gestel JO10-1G FC Eindhoven AV JO10-6G 127085 0-0
C 08-02-2020 10:00 Waalre JO10-1 EFC JO10-2 126222 0-0
C 08-02-2020 10:00 Geldrop JO10-6 SBC JO10-6G 128873 0-0
C 08-02-2020 10:00 RKVVO JO10-5G RPC JO10-4 128159 0-0
C 08-02-2020 09:30 DVS JO10-2 DBS JO10-5 128345 0-0
C 01-02-2020 11:30 RPC JO10-4 DOSL JO10-3 126689 0-0
C 01-02-2020 10:30 De Valk JO10-2 DVS JO10-2 128579 0-0
C 01-02-2020 10:15 SBC JO10-6G Gestel JO10-1G 127432 0-0
C 01-02-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G Waalre JO10-1 127035 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 11:00 DOSL JO10-3 De Valk JO10-3 92882 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:30 DBS JO10-5 Brabantia JO10-5 52698 0-0
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-3 Bladella JO10-3 49822 0-0
C 14-12-2019 10:00 EMK JO10-2 Geldrop JO10-5 52642 0-0
C 14-12-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 SBC JO10-5G 50875 0-0
C 14-12-2019 08:45 RKVVO JO10-4G SV Unitas'59 JO10-5 49616 0-0
C 14-12-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 Tongelre JO10-1G 50207 0-0
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO10-3 EMK JO10-2 49719 0-0
C 07-12-2019 10:00 Geldrop JO10-5 SV Unitas'59 JO10-5 50776 0-0
C 07-12-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-5 49595 0-0
C 07-12-2019 10:15 Brabantia JO10-5 RKVVO JO10-4G 50210 0-0
C 07-12-2019 10:15 SBC JO10-5G DOSL JO10-3 49722 0-0
C 07-12-2019 10:30 Tongelre JO10-1G DBS JO10-5 52601 0-0
C 30-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 SBC JO10-5G 50351 0-0
C 30-11-2019 08:45 RKVVO JO10-4G Geldrop JO10-5 50073 0-0
C 30-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 Braakhuizen JO10-2 50956 0-0
C 30-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Brabantia JO10-5 49767 0-0
C 30-11-2019 10:00 EMK JO10-2 DBS JO10-5 50589 0-0
C 30-11-2019 10:30 Tongelre JO10-1G Bladella JO10-3 49484 0-0
C 23-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 Bladella JO10-3 52684 0-0
C 23-11-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 Brabantia JO10-5 50588 0-0
C 23-11-2019 10:00 EMK JO10-2 SV Unitas'59 JO10-5 52371 0-0
C 23-11-2019 10:15 SBC JO10-5G Tongelre JO10-1G 52842 0-0
C 23-11-2019 10:30 DBS JO10-5 Geldrop JO10-5 50674 0-0
C 23-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 RKVVO JO10-4G 49702 0-0
C 16-11-2019 09:45 RKVVO JO10-4G FC Eindhoven AV JO10-5 50172 0-0
C 16-11-2019 09:30 Bladella JO10-3 DBS JO10-5 49552 0-0
C 16-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 DOSL JO10-3 50382 0-0
C 16-11-2019 10:00 Geldrop JO10-5 Braakhuizen JO10-2 49121 0-0
C 16-11-2019 10:15 Brabantia JO10-5 SBC JO10-5G 49323 0-0
C 16-11-2019 10:30 Tongelre JO10-1G EMK JO10-2 49641 0-0
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-5 52213 0-0
C 09-11-2019 10:30 DBS JO10-5 Braakhuizen JO10-2 50683 0-0
C 09-11-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Bladella JO10-3 50480 0-0
C 09-11-2019 10:00 Geldrop JO10-5 Brabantia JO10-5 52863 0-0
C 09-11-2019 10:00 EMK JO10-2 SBC JO10-5G 51637 0-0
C 09-11-2019 08:45 RKVVO JO10-4G Tongelre JO10-1G 50060 0-0
C 02-11-2019 08:30 Bladella JO10-3 RKVVO JO10-4G 51122 0-0
C 02-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 Geldrop JO10-5 50285 0-0
C 02-11-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 EMK JO10-2 50559 0-0
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-3 50571 0-0
C 02-11-2019 10:15 SBC JO10-5G DBS JO10-5 51134 0-0
C 02-11-2019 10:30 Tongelre JO10-1G SV Unitas'59 JO10-5 49353 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKVVO JO10-4G Braakhuizen JO10-2 50523 0-0
C 26-10-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 SBC JO10-5G 50261 0-0
C 26-10-2019 10:00 EMK JO10-2 DOSL JO10-3 49737 0-0
C 26-10-2019 10:00 Geldrop JO10-5 Bladella JO10-3 50024 0-0
C 26-10-2019 10:15 Brabantia JO10-5 Tongelre JO10-1G 50235 0-0
C 26-10-2019 10:30 DBS JO10-5 FC Eindhoven AV JO10-5 51890 0-0
C 19-10-2019 09:30 Bladella JO10-3 Brabantia JO10-5 93603 0-0
C 05-10-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 EMK JO10-2 49282 0-0
C 05-10-2019 09:30 Bladella JO10-3 Brabantia JO10-5 50532 0-0
C 05-10-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 SV Unitas'59 JO10-5 49871 0-0
C 05-10-2019 10:15 SBC JO10-5G RKVVO JO10-4G 50889 0-0
C 05-10-2019 10:30 Tongelre JO10-1G Geldrop JO10-5 49856 0-0
C 05-10-2019 11:00 DOSL JO10-3 DBS JO10-5 50408 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKVVO JO10-4G EMK JO10-2 52497 0-0
C 28-09-2019 09:30 Bladella JO10-3 SBC JO10-5G 50608 0-0
C 28-09-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 DBS JO10-5 52173 0-0
C 28-09-2019 10:00 Geldrop JO10-5 DOSL JO10-3 49317 0-0
C 28-09-2019 10:15 Brabantia JO10-5 FC Eindhoven AV JO10-5 52829 0-0
C 28-09-2019 10:30 Tongelre JO10-1G Braakhuizen JO10-2 50636 0-0
C 21-09-2019 11:00 DOSL JO10-3 Tongelre JO10-1G 50362 0-0
C 21-09-2019 10:30 DBS JO10-5 RKVVO JO10-4G 50520 0-0
C 21-09-2019 10:15 SBC JO10-5G Geldrop JO10-5 50628 0-0
C 21-09-2019 10:00 EMK JO10-2 Brabantia JO10-5 51920 0-0
C 21-09-2019 10:00 Braakhuizen JO10-2 Bladella JO10-3 52787 0-0
C 21-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-5 SV Unitas'59 JO10-5 52673 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 sv Budel JO10-3 DOSL JO10-3 12698 0-0
B 14-09-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G Maarheeze JO10-2 12822 0-0
B 07-09-2019 10:15 RKSV Heeze JO10-4G sv Budel JO10-3 12323 0-0
B 07-09-2019 10:30 Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-3 12562 0-0
B 31-08-2019 09:45 sv Budel JO10-3 Maarheeze JO10-2 12035 0-0
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G 12176 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tongelre JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Braakhuizen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Vessem/DEES JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dommelen JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Eindhoven AV JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Marvilde JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wilhelmina JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FC Engelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gestel JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 ST Casteren / Netersel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Boxtel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Wilhelmina JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waalre JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gestel JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKVVO JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Valk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EFC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Eindhoven AV JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DBS JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Valk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SBC JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Braakhuizen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tongelre JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bladella JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Unitas'59 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Brabantia JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 sv Budel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Heeze JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarheeze JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven