0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - E - DOSL JO10-4M

Teamleden

Spelers
Loïs Broeders        
Bink van Dijk        
Pien van Dijk        
Isa Kuijten        
Lot van Lieshout        
Fenne Maas        
Esmee van Ooijen        
Jette van Tilburg        
Dewi van der Zwaag        
Anne Zwama        
 
Overige teamleden
Rob van Tilburg Leider
Will van Dijk Trainer
Wendy Vervoort Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:30 Maarheeze JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-7G
C 29-02-2020 11:00 DOSL JO10-4M sv Budel JO10-3
C 29-02-2020 10:30 Eindse Boys J1O-2M De Valk JO10-3
C 07-03-2020 09:30 Terlo JO10-2 Eindse Boys J1O-2M
C 07-03-2020 10:00 Waalre JO10-2 RKSV Heeze JO10-4G
C 07-03-2020 09:45 sv Budel JO10-3 De Valk JO10-3
C 07-03-2020 09:00 EFC JO10-4G Maarheeze JO10-2
C 07-03-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-7G Braakhuizen JO10-2
C 07-03-2020 08:45 RKVVO JO10-8M DOSL JO10-4M
C 14-03-2020 10:30 De Valk JO10-3 RKVVO JO10-8M
C 14-03-2020 10:30 Eindse Boys J1O-2M FC Eindhoven AV JO10-7G
C 14-03-2020 10:30 Maarheeze JO10-2 RKSV Heeze JO10-4G
C 14-03-2020 10:00 Braakhuizen JO10-2 EFC JO10-4G
C 14-03-2020 09:30 Terlo JO10-2 sv Budel JO10-3
C 14-03-2020 11:00 DOSL JO10-4M Waalre JO10-2
C 21-03-2020 10:15 RKSV Heeze JO10-4G RKVVO JO10-8M
C 21-03-2020 10:00 Waalre JO10-2 EFC JO10-4G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-7G 128044
C 08-02-2020 vervallen EFC JO10-4G DOSL JO10-4M 126661
C 14-12-2019 vervallen Dommelen JO10-3 DOSL JO10-4M 51443
C 07-12-2019 vervallen DOSL JO10-4M DBS JO10-7 50979
C 30-11-2019 08:45 RKVVO JO10-7 DOSL JO10-4M 49935
C 23-11-2019 10:00 Geldrop JO10-6 DOSL JO10-4M 50980
C 16-11-2019 09:45 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-6G 52394
C 09-11-2019 vervallen Gestel JO10-1G DOSL JO10-4M 50109
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-4M UNA JO10-4G 51887
C 26-10-2019 vervallen DOSL JO10-4M De Valk JO10-3 51874
C 05-10-2019 09:00 Marvilde JO10-2 DOSL JO10-4M 50436
C 28-09-2019 vervallen DOSL JO10-4M RKVVO JO10-6G 88820
C 21-09-2019 vervallen DVS JO10-3 DOSL JO10-4M 51484
B 14-09-2019 vervallen De Valk JO10-3 DOSL JO10-4M 12845
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-4M Dommelen JO10-3 12512
B 31-08-2019 vervallen sv Budel JO10-4M DOSL JO10-4M 12034
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:00 Braakhuizen JO10-2 RKVVO JO10-8M 155077 0-0
C 15-02-2020 10:30 Eindse Boys J1O-2M sv Budel JO10-3 154511 0-0
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-7G 128044 0-0
C 15-02-2020 10:30 De Valk JO10-3 Terlo JO10-2 129998 0-0
C 15-02-2020 10:30 Maarheeze JO10-2 Waalre JO10-2 131012 0-0
C 15-02-2020 10:15 RKSV Heeze JO10-4G EFC JO10-4G 130133 0-0
C 15-02-2020 09:30 DVS JO10-3 RKVVO JO10-8M 126209 0-0
C 08-02-2020 10:30 De Valk JO10-3 DVS JO10-3 128994 0-0
C 08-02-2020 09:45 sv Budel JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G 131292 0-0
C 08-02-2020 09:30 Terlo JO10-2 Maarheeze JO10-2 130659 0-0
C 08-02-2020 09:00 EFC JO10-4G DOSL JO10-4M 126661 0-0
C 08-02-2020 08:45 RKVVO JO10-8M Eindse Boys J1O-2M 154510 0-0
C 08-02-2020 08:45 FC Eindhoven AV JO10-7G Waalre JO10-2 126729 0-0
C 08-02-2020 10:30 De Valk JO10-3 Braakhuizen JO10-2 155076 0-0
C 01-02-2020 10:00 Braakhuizen JO10-2 Terlo JO10-2 155075 0-0
C 01-02-2020 09:30 DVS JO10-3 Terlo JO10-2 129909 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:00 Geldrop JO10-6 FC Eindhoven AV JO10-6G 50905 0-0
C 14-12-2019 09:30 DVS JO10-3 Gestel JO10-1G 49144 0-0
C 14-12-2019 09:00 Dommelen JO10-3 DOSL JO10-4M 51443 0-0
C 14-12-2019 09:00 UNA JO10-4G Marvilde JO10-2 52530 0-0
C 14-12-2019 08:45 RKVVO JO10-6G De Valk JO10-3 88829 0-0
C 14-12-2019 10:30 DBS JO10-7 RKVVO JO10-7 51545 0-0
C 07-12-2019 10:30 Gestel JO10-1G RKVVO JO10-7 50996 0-0
C 07-12-2019 09:00 Marvilde JO10-2 DVS JO10-3 51698 0-0
C 07-12-2019 10:00 Geldrop JO10-6 RKVVO JO10-6G 88828 0-0
C 07-12-2019 10:30 De Valk JO10-3 Dommelen JO10-3 51741 0-0
C 07-12-2019 11:00 DOSL JO10-4M DBS JO10-7 50979 0-0
C 07-12-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G UNA JO10-4G 51321 0-0
C 30-11-2019 08:45 RKVVO JO10-6G FC Eindhoven AV JO10-6G 88827 0-0
C 30-11-2019 08:45 RKVVO JO10-7 DOSL JO10-4M 49935 0-0
C 30-11-2019 09:00 UNA JO10-4G Geldrop JO10-6 49401 0-0
C 30-11-2019 09:30 DVS JO10-3 Dommelen JO10-3 50695 0-0
C 30-11-2019 10:30 DBS JO10-7 Gestel JO10-1G 51827 0-0
C 30-11-2019 10:30 De Valk JO10-3 Marvilde JO10-2 52735 0-0
C 23-11-2019 08:45 RKVVO JO10-6G Marvilde JO10-2 88826 0-0
C 23-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G De Valk JO10-3 50162 0-0
C 23-11-2019 09:00 UNA JO10-4G DBS JO10-7 50853 0-0
C 23-11-2019 09:00 Dommelen JO10-3 Gestel JO10-1G 51963 0-0
C 23-11-2019 09:30 DVS JO10-3 RKVVO JO10-7 50877 0-0
C 23-11-2019 10:00 Geldrop JO10-6 DOSL JO10-4M 50980 0-0
C 16-11-2019 08:45 RKVVO JO10-7 UNA JO10-4G 51772 0-0
C 16-11-2019 09:00 Marvilde JO10-2 Dommelen JO10-3 49937 0-0
C 16-11-2019 10:30 DBS JO10-7 RKVVO JO10-6G 88825 0-0
C 16-11-2019 10:30 Gestel JO10-1G Geldrop JO10-6 49662 0-0
C 16-11-2019 10:30 De Valk JO10-3 DVS JO10-3 51611 0-0
C 16-11-2019 09:45 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-6G 52394 0-0
C 09-11-2019 10:30 Gestel JO10-1G DOSL JO10-4M 50109 0-0
C 09-11-2019 10:30 DBS JO10-7 De Valk JO10-3 51164 0-0
C 09-11-2019 09:30 DVS JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-6G 51560 0-0
C 09-11-2019 09:00 Dommelen JO10-3 Geldrop JO10-6 52127 0-0
C 09-11-2019 09:00 UNA JO10-4G RKVVO JO10-6G 88824 0-0
C 09-11-2019 08:45 RKVVO JO10-7 Marvilde JO10-2 51361 0-0
C 02-11-2019 08:45 RKVVO JO10-6G Gestel JO10-1G 88823 0-0
C 02-11-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G Dommelen JO10-3 51831 0-0
C 02-11-2019 09:00 Marvilde JO10-2 DBS JO10-7 49697 0-0
C 02-11-2019 10:00 Geldrop JO10-6 DVS JO10-3 51683 0-0
C 02-11-2019 10:30 De Valk JO10-3 RKVVO JO10-7 51765 0-0
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-4M UNA JO10-4G 51887 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKVVO JO10-7 FC Eindhoven AV JO10-6G 49273 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dommelen JO10-3 RKVVO JO10-6G 88822 0-0
C 26-10-2019 09:30 DVS JO10-3 UNA JO10-4G 52417 0-0
C 26-10-2019 09:45 DOSL JO10-4M De Valk JO10-3 51874 0-0
C 26-10-2019 10:30 Gestel JO10-1G Marvilde JO10-2 50501 0-0
C 26-10-2019 10:30 DBS JO10-7 Geldrop JO10-6 50322 0-0
C 05-10-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G DBS JO10-7 49678 0-0
C 05-10-2019 09:00 Marvilde JO10-2 DOSL JO10-4M 50436 0-0
C 05-10-2019 09:00 UNA JO10-4G Dommelen JO10-3 49329 0-0
C 05-10-2019 10:00 Geldrop JO10-6 RKVVO JO10-7 49578 0-0
C 05-10-2019 10:30 De Valk JO10-3 Gestel JO10-1G 51330 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKVVO JO10-6G DVS JO10-3 88821 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKVVO JO10-7 Dommelen JO10-3 51398 0-0
C 28-09-2019 09:00 Marvilde JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-6G 51408 0-0
C 28-09-2019 10:30 De Valk JO10-3 Geldrop JO10-6 51233 0-0
C 28-09-2019 10:30 Gestel JO10-1G UNA JO10-4G 52159 0-0
C 28-09-2019 10:30 DBS JO10-7 DVS JO10-3 51259 0-0
C 28-09-2019 11:00 DOSL JO10-4M RPC JO10-5 50743 0-0
C 28-09-2019 11:00 DOSL JO10-4M RKVVO JO10-6G 88820 0-0
C 21-09-2019 09:00 UNA JO10-4G De Valk JO10-3 50620 0-0
C 21-09-2019 09:00 Dommelen JO10-3 DBS JO10-7 51234 0-0
C 21-09-2019 09:30 DVS JO10-3 DOSL JO10-4M 51484 0-0
C 21-09-2019 10:00 Geldrop JO10-6 Marvilde JO10-2 52310 0-0
C 21-09-2019 11:30 RPC JO10-5 RKVVO JO10-7 51907 0-0
C 21-09-2019 08:45 RKVVO JO10-6G RKVVO JO10-7 88819 0-0
C 21-09-2019 08:45 FC Eindhoven AV JO10-6G Gestel JO10-1G 51135 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 sv Budel JO10-4M Dommelen JO10-3 12697 0-0
B 14-09-2019 10:30 De Valk JO10-3 DOSL JO10-4M 12845 0-0
B 07-09-2019 10:30 De Valk JO10-3 sv Budel JO10-4M 12346 0-0
B 07-09-2019 11:00 DOSL JO10-4M Dommelen JO10-3 12512 0-0
B 31-08-2019 09:00 Dommelen JO10-3 De Valk JO10-3 12256 0-0
B 31-08-2019 09:45 sv Budel JO10-4M DOSL JO10-4M 12034 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Valk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKVVO JO10-8M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terlo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 sv Budel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO10-7G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalre JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Heeze JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Maarheeze JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Braakhuizen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Eindse Boys J1O-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DOSL JO10-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UNA JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVS JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gestel JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Valk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marvilde JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DBS JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKVVO JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DOSL JO10-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 sv Budel JO10-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Valk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO10-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven