Vrouwen beker zondag 2e ronde

Senioren - Dames - ST RKSV Heeze/DOSL VR1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 08-03-2020 vervallen Hapert VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73429 Sportpark De Lemelvelden - - 00:00
C 15-03-2020 12:30 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 De Valk VR1 73506 Sportpark Het Lambrek - - 12:00
C 22-03-2020 12:00 RKDSV VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73599 Sportpark De Alsie - - 11:00
C 29-03-2020 12:00 RPC VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73366 Sportpark De Heihoef - - 11:15
C 05-04-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Terlo VR1 73507 Sportpark Het Lambrek - - 11:30
C 19-04-2020 10:00 SV Unitas'59 VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73570 Sportpark Bokt - - 09:00
C 10-05-2020 12:00 Dommelen VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73305 Sportpark 't Heike - - 11:00
C 17-05-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 SV Budel VR1 73508 Sportpark Het Lambrek - - 11:30
C 24-05-2020 10:00 Beerse Boys VR3 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73102 Sportpark De Klep - - 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 12:00 Terlo VR1 Dommelen VR1
C 08-03-2020 12:15 Nederwetten VR1 Terlo VR1
C 08-03-2020 12:00 RPC VR1 Beerse Boys VR3
C 08-03-2020 12:00 Dommelen VR1 RKDSV VR1
C 08-03-2020 11:00 RKGSV VR1 SV Unitas'59 VR1
C 08-03-2020 10:00 Hapert VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1
C 08-03-2020 10:00 De Valk VR1 SV Budel VR1
C 15-03-2020 12:30 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 De Valk VR1
C 15-03-2020 12:00 RKDSV VR1 Nederwetten VR1
C 15-03-2020 12:00 Terlo VR1 RPC VR1
C 15-03-2020 12:00 SV Budel VR1 Beerse Boys VR3
C 15-03-2020 11:00 RKGSV VR1 Dommelen VR1
C 15-03-2020 10:00 SV Unitas'59 VR1 Hapert VR1
C 22-03-2020 10:00 De Valk VR1 Terlo VR1
C 22-03-2020 10:00 Hapert VR1 RPC VR1
C 22-03-2020 11:00 RKGSV VR1 SV Budel VR1
C 22-03-2020 12:00 Dommelen VR1 Beerse Boys VR3
C 22-03-2020 12:00 RKDSV VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1
C 22-03-2020 12:15 Nederwetten VR1 SV Unitas'59 VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Nederwetten VR1 Afgeschermd 73505 4 - 0
C 02-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKGSV VR1 Afgeschermd 73504 6 - 0
C 26-01-2020 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 P.J.M. (Peter) Feijen 93772 1 - 1
C 08-12-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 SV Unitas'59 VR1 Afgeschermd 73503 5 - 4
C 01-12-2019 11:30 Terlo VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Afgeschermd 73237 3 - 4
C 24-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RPC VR1 Afgeschermd 73502 3 - 2
C 17-11-2019 10:00 Nederwetten VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F.A.M. (Frans) van Kemenade 73447 2 - 5
C 10-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKDSV VR1 H. (Hans) Nooijens 73501 1 - 0
C 03-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Beerse Boys VR3 H.M.A.M. (Eric) van Korven 73500 9 - 3
C 27-10-2019 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 C. (Carlos) de Jesus- Pereira 73147
B 20-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Afgeschermd 90580 1 - 0
C 13-10-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Hapert VR1 Afgeschermd 73499 3 - 5
C 06-10-2019 10:00 De Valk VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 A.T.J. (Tonnie) Geldens 73223 1 - 0
C 29-09-2019 12:30 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Dommelen VR1 J.T.F.A. (Jack) Vos 73498 4 - 2
C 22-09-2019 11:00 RKGSV VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 P.Th. (Peer) Kamsma 73071 2 - 6
B 15-09-2019 11:00 EMK VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F. (Frank) van der Hoeven 17560 0 - 10
B 08-09-2019 12:00 SCG'18 VR2 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 17525 1 - 8
B 01-09-2019 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Zwaluw VFC VR1 F. (Frank) Lakerveld 17464 6 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 90580 1-0
B 15-09-2019 11:00 EMK VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 17560 0-10
B 15-09-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 SCG'18 VR2 17594 0-2
B 08-09-2019 12:00 SCG'18 VR2 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 17525 1-8
B 08-09-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 EMK VR1 17485 11-0
B 01-09-2019 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Zwaluw VFC VR1 17464 6-0
B 01-09-2019 11:00 EMK VR1 SCG'18 VR2 17419 0-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Nederwetten VR1 73505 4-0
C 16-02-2020 12:00 RKDSV VR1 RKGSV VR1 73600 2-0
C 16-02-2020 12:00 Terlo VR1 Hapert VR1 73239 1-2
C 16-02-2020 12:00 SV Budel VR1 RPC VR1 73151 0-0
C 16-02-2020 10:00 SV Unitas'59 VR1 Dommelen VR1 73567 1-1
C 16-02-2020 10:00 Beerse Boys VR3 De Valk VR1 73099 1-2
C 02-02-2020 10:00 Beerse Boys VR3 Nederwetten VR1 73098 3-7
C 02-02-2020 10:00 SV Unitas'59 VR1 RKDSV VR1 73566 0-3
C 02-02-2020 12:00 SV Budel VR1 Hapert VR1 73150 0-0
C 02-02-2020 12:00 RPC VR1 De Valk VR1 73364 1-5
C 02-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKGSV VR1 73504 6-0
C 26-01-2020 12:00 RKDSV VR1 De Valk VR1 73597 0-0
C 26-01-2020 12:00 Dommelen VR1 RPC VR1 73301 4-3
C 26-01-2020 11:00 Beerse Boys VR3 Terlo VR1 73101 3-2
C 26-01-2020 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 93772 1-1
C 15-12-2019 12:00 Dommelen VR1 RKGSV VR1 73300 9-0
C 15-12-2019 12:00 Beerse Boys VR3 SV Budel VR1 73096 2-0
C 08-12-2019 12:15 Nederwetten VR1 SV Budel VR1 73449 0-2
C 08-12-2019 10:00 Hapert VR1 De Valk VR1 73427 2-2
C 08-12-2019 11:00 RKGSV VR1 Terlo VR1 73075 0-4
C 08-12-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 SV Unitas'59 VR1 73503 5-4
C 08-12-2019 11:00 RKDSV VR1 Beerse Boys VR3 73598 3-0
C 01-12-2019 10:00 Beerse Boys VR3 RKGSV VR1 73097 2-1
C 01-12-2019 10:00 De Valk VR1 Nederwetten VR1 73226 4-0
C 01-12-2019 10:00 Hapert VR1 RKDSV VR1 73426 1-2
C 01-12-2019 12:00 RPC VR1 SV Unitas'59 VR1 73363 3-1
C 01-12-2019 11:30 Terlo VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73237 3-4
C 01-12-2019 12:00 SV Budel VR1 Dommelen VR1 73149 6-2
C 24-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RPC VR1 73502 3-2
C 24-11-2019 11:00 Nederwetten VR1 Hapert VR1 73448 0-4
C 24-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR1 Terlo VR1 73565 1-3
C 17-11-2019 10:00 De Valk VR1 Beerse Boys VR3 73225 5-1
C 17-11-2019 10:00 Hapert VR1 Terlo VR1 73425 2-1
C 17-11-2019 11:00 RKGSV VR1 RPC VR1 73074 0-4
C 17-11-2019 12:00 Dommelen VR1 SV Unitas'59 VR1 73299 0-0
C 17-11-2019 11:00 RKDSV VR1 SV Budel VR1 73596 1-1
C 17-11-2019 10:00 Nederwetten VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73447 2-5
C 10-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKDSV VR1 73501 1-0
C 10-11-2019 12:00 RPC VR1 Hapert VR1 73362 0-1
C 10-11-2019 12:00 Terlo VR1 De Valk VR1 73236 0-0
C 10-11-2019 12:00 SV Budel VR1 RKGSV VR1 73148 5-0
C 10-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR1 Nederwetten VR1 73564 2-1
C 10-11-2019 10:00 Beerse Boys VR3 Dommelen VR1 73095 2-1
C 03-11-2019 10:00 SV Unitas'59 VR1 SV Budel VR1 73563 0-0
C 03-11-2019 11:00 RKGSV VR1 Hapert VR1 73073 0-4
C 03-11-2019 12:00 Dommelen VR1 De Valk VR1 73298 1-2
C 03-11-2019 12:00 RPC VR1 Terlo VR1 73361 1-1
C 03-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Beerse Boys VR3 73500 9-3
C 03-11-2019 12:15 Nederwetten VR1 RKDSV VR1 73446 0-5
C 27-10-2019 10:00 Beerse Boys VR3 SV Unitas'59 VR1 73094 3-2
C 27-10-2019 10:00 De Valk VR1 RKGSV VR1 73224 8-0
C 27-10-2019 10:00 Hapert VR1 Dommelen VR1 73424 4-2
C 27-10-2019 10:00 RKDSV VR1 RPC VR1 73595 4-0
C 27-10-2019 11:00 Terlo VR1 Nederwetten VR1 73235 3-0
C 27-10-2019 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73147 0-0
C 20-10-2019 12:15 Nederwetten VR1 RKGSV VR1 73445 1-0
C 17-10-2019 20:15 RPC VR1 SV Budel VR1 73360 1-1
C 13-10-2019 10:00 SV Unitas'59 VR1 De Valk VR1 73562 1-3
C 13-10-2019 11:00 RKGSV VR1 RKDSV VR1 73072 1-3
C 13-10-2019 12:00 Terlo VR1 Beerse Boys VR3 73234 5-2
C 13-10-2019 12:00 Dommelen VR1 Nederwetten VR1 73297 5-0
C 13-10-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Hapert VR1 73499 3-5
C 06-10-2019 10:00 Beerse Boys VR3 RPC VR1 73093 3-1
C 06-10-2019 10:00 De Valk VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73223 1-0
C 06-10-2019 10:00 Hapert VR1 SV Unitas'59 VR1 73423 0-0
C 06-10-2019 12:00 SV Budel VR1 Terlo VR1 73146 0-0
C 06-10-2019 12:00 RKDSV VR1 Dommelen VR1 73594 3-1
C 06-10-2019 12:00 Terlo VR1 SV Budel VR1 73242 2-1
C 29-09-2019 10:00 Beerse Boys VR3 Hapert VR1 73092 1-0
C 29-09-2019 12:30 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Dommelen VR1 73498 4-2
C 29-09-2019 10:00 SV Unitas'59 VR1 RKGSV VR1 73561 3-0
C 29-09-2019 12:00 SV Budel VR1 De Valk VR1 73145 4-1
C 29-09-2019 12:00 Terlo VR1 RKDSV VR1 73233 2-2
C 29-09-2019 12:00 RPC VR1 Nederwetten VR1 73359 3-2
C 22-09-2019 12:15 Nederwetten VR1 Beerse Boys VR3 73444 1-4
C 22-09-2019 13:00 RKDSV VR1 SV Unitas'59 VR1 73593 5-1
C 22-09-2019 12:00 Dommelen VR1 Terlo VR1 73296 3-1
C 22-09-2019 11:00 RKGSV VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 73071 2-6
C 22-09-2019 10:00 Hapert VR1 SV Budel VR1 73422 2-0
C 22-09-2019 10:00 De Valk VR1 RPC VR1 73222 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen VR3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 13 10 1 2 31 51 25 26 0
2 RKDSV VR1 13 9 3 1 30 33 8 25 0
3 De Valk VR1 13 9 3 1 30 36 13 23 0
4 Hapert VR1 11 8 1 2 25 27 12 15 0
5 Beerse Boys VR3 14 8 0 6 24 30 39 -9 0
6 Terlo VR1 13 5 3 5 18 28 21 7 0
7 SV Budel VR1 11 4 4 3 16 21 12 9 0
8 Dommelen VR1 11 4 1 6 13 31 26 5 0
9 RPC VR1 12 3 2 7 11 21 28 -7 0
10 SV Unitas'59 VR1 11 2 2 7 8 16 27 -11 0
11 Nederwetten VR1 13 2 0 11 6 14 44 -30 0
12 RKGSV VR1 13 0 0 13 0 4 57 -53 0

Training

Berichten



Terug naar boven