Trainingen

Trainingsschema kunstgrasveld

Seizoen 2017-2018
  Even weken       Oneven weken  
Maandag 18.30 - 19.00   JO9-1   18.30 - 19.00   JO9-1
  19.00 - 19.30   JO9-1   19.00 - 19.30   JO15-3
  19.30 - 20.00   JO15-3   19.30 - 20.00   JO15-3
  20.00 - 21.00   JO17-2   20.00 - 21.00   JO17-1
               
               
Dinsdag 18.30 - 19.00   JO10-1   18.30 - 19.00   JO10-1
  19.00 - 19.30   JO13-1   19.00 - 19.30   JO13-2
  19.30 - 20.00   JO13-1   19.30 - 20.00   JO13-2
  20.00 - 21.00   JO19-1   20.00 - 21.00   JO19-1
               
               
Woensdag 18.30 - 19.00   mini's   18.30 - 19.00   JO8 -1/2/3
  19.00 - 19.30   JO15-2   19.00 - 19.30   JO8 -1/2/3
  19.30 - 20.00   JO15-2   19.30 - 20.00   JO17-2
  20.00 - 21.00   JO17-1   20.00 - 21.00   dames
               
               
Donderdag 18.30 - 19.00   JO10-2   18.30 - 19.00   JO11-1
  19.00 - 19.30   JO10-2   19.00 - 19.30   JO11-1
  19.30 - 20.00   JO15-1   19.30 - 20.00   JO15-1
  20.00 - 21.00   lagere sen.   20.00 - 21.00   selectie
Zondag DOSL 1
dinsdag 19:30 - 21:30 Keepers training Veld D Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 1 Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
donderdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 1 Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
 
Zondag DOSL 2
dinsdag 19:30 - 21:30 Keepers training Veld D Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 2 Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
donderdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 2 Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, Martin Beenders
 
Zondag DOSL 3
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 4
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 5
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 6
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Dames ST DOSL/Sterksel VR1
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Jan Hurkmans, Jeroen van den Heuvel, Wim van Weert
vrijdag 19:30 - 20:45 Team training Kunstgras Wim van Weert
 
A DOSL JO19-1
dinsdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Martin Beemer, Paul Reemers, Paul van Kuijk
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Martin Beemer, Paul Reemers, Paul van Kuijk
 
B DOSL JO17-1
maandag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Martin Beenders
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Rick van Hooff, Martin Beenders
 
B DOSL JO17-2
maandag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Jan van Dijk, Sven Staals
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Jan van Dijk, Sven Staals
 
C DOSL JO15-1
maandag 18:30 - 19:45 Team training Veld D Frank Bax, Menno Bekkers, Koen Leinarts, Rene Lodewijks
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Frank Bax, Menno Bekkers, Koen Leinarts, Rene Lodewijks
 
C DOSL JO15-2
maandag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Maikel Maas, Willem Schreuder
woensdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Maikel Maas, Willem Schreuder
 
D DOSL JO13-1
dinsdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Dennis Karsmakers, Patrick van der Kruis
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Dennis Karsmakers, Patrick van der Kruis
 
D DOSL JO12-1
dinsdag 18:30 - 19:45 Team training Veld D Robert van Kemenade, Leon Kissen
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld D Robert van Kemenade, Leon Kissen
 
E DOSL JO11-1
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Johan van Dijk, Maurice Geerings, Stephan Steuten
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Johan van Dijk, Maurice Geerings, Stephan Steuten
 
E DOSL JO11-2G
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Willem Bax, Frank Verduijn, Twan Vereijken
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Willem Bax, Frank Verduijn, Twan Vereijken
 
E DOSL JO10-1
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Coen van Lieshout, Rob Rutten, Dennis Karsmakers
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Coen van Lieshout, Rob Rutten, Dennis Karsmakers
 
F DOSL JO9-1
maandag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Maurice Geerings
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Hester Bax, Frank Verduijn
 
F DOSL JO9-2
maandag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Maurice Geerings
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Carlos Ortega, Rob Bogie
 
F DOSL JO9-3
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Erik Strijbos
 
F DOSL JO8-1
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Jos Dierking
 
F DOSL JO8-2
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Jacco Doorn, Joris Verdonschot
 
Mini's DOSL JO7-1
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Jacco van Balen, Roel van Balen
 
Terug naar boven