Trainingen

Trainingsschema kunstgrasveld

Seizoen 2018-2019
 

MAANDAG

Oneven                                                Even

18.30-19.15    JO9-1 & JO9-2                18.30-19.15    JO9-3 & MO9-1

19.15-20.00    JO9-3 & MO9-1               19.15-20.00    JO9-1 & JO9-2

20.00-20.45    JO17-3                           20.00-20.45    JO17-1

20.45-21.30    JO17-1                           20.45-21.30    JO17-3

 

DINSDAG

Oneven                                                Even

18.30-19.00    JO10-1                           18.30-19.00    JO11-2

19.00-20.00    JO13-1                           19.00-20.00    JO15-1

20.00-20.45    JO19-1                           20.00-20.45    Dames

20.45-21.30    Selectie                          20.45-21.30    Selectie

 

WOENSDAG

Oneven                                                Even

18.30-19.15    JO6 & JO7                       18.30-19.15    JO8-1 & JO8-2

19.15-20.00    JO15-2                           19.15-20.00    MO13-1

20.00-20.45    JO17-1                           20.00-20.45    JO17-3

20.45-21.30    JO17-3                           20.45-21.30    JO17-1

 

DONDERDAG

Oneven                                                Even

18.30-19.00    JO11-2                           18.30-19.00    JO10-1

19.00-20.00    JO11-1                           19.00-20.00    JO17-2

20.00-20.45    Lagere senioren              20.00-20.45    JO19-1

S20.45-21.30 selectie                           20.45-21.30    Selectie

Zondag DOSL 1
dinsdag 19:30 - 21:30 Keepers training Veld D Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 1 Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
donderdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 1 Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
 
Zondag DOSL 2
dinsdag 19:30 - 21:30 Keepers training Veld D Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 2 Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
donderdag 19:45 - 21:30 Team training Veld D 2 Martin Beenders, Koen Lommerse, Frank Steeghs, Peter Steenmetz, William Hoeymans
 
Zondag DOSL 3
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 4
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 5
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Zondag DOSL 6
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C
 
Dames ST DOSL/RKSV Heeze VR1
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Jan Hurkmans, Jeroen van den Heuvel, Wim van Weert
vrijdag 19:30 - 20:45 Team training Kunstgras Wim van Weert
 
A DOSL JO19-1
dinsdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Martin Beemer, Paul Reemers, Paul van Kuijk
donderdag 19:45 - 21:15 Team training Veld C Martin Beemer, Paul Reemers, Paul van Kuijk
 
B DOSL JO17-1
maandag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Martin Beenders
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Joep van den Broek, Rick van Hooff, Martin Beenders
 
B DOSL JO17-2
maandag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Koen Beemer, Peter Jacobs, Ruben van Meijl
woensdag 19:45 - 21:15 Team training Veld D Koen Beemer, Peter Jacobs, Ruben van Meijl
 
C DOSL JO15-1
maandag 18:30 - 19:45 Team training Veld D Frank Bax, Menno Bekkers, Koen Leinarts, Rene Lodewijks
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Frank Bax, Menno Bekkers, Koen Leinarts, Rene Lodewijks
 
C DOSL JO15-2
maandag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Ian van Horssen, Maikel Maas, Willem Schreuder
woensdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Ian van Horssen, Maikel Maas, Willem Schreuder
 
D DOSL JO13-1
dinsdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Dennis Karsmakers, Patrick van der Kruis
donderdag 18:30 - 19:45 Team training Veld C Dennis Karsmakers, Patrick van der Kruis
 
E DOSL JO11-1
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Johan van Dijk, Maurice Geerings, Stephan Steuten
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Johan van Dijk, Maurice Geerings, Stephan Steuten
 
E DOSL JO11-2G
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Willem Bax, Kelvin Ouwerkerk, Frank Verduijn, Twan Vereijken, Jacco Doorn
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Willem Bax, Kelvin Ouwerkerk, Frank Verduijn, Twan Vereijken, Jacco Doorn
 
E DOSL JO10-1
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Coen van Lieshout, Rob Rutten, Dennis Karsmakers
donderdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Coen van Lieshout, Rob Rutten, Dennis Karsmakers
 
F DOSL JO9-1
maandag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Maurice Geerings
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Hester Bax, Frank Verduijn
 
F DOSL JO9-2
maandag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Maurice Geerings
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Carlos Ortega, Rob Bogie
 
F DOSL JO9-3G
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Erik Strijbos
 
F DOSL JO8-1
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Jos Dierking
 
F DOSL JO8-2
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld D Jacco Doorn, Joris Verdonschot
 
Mini's DOSL JO7-1
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Veld F Jacco van Balen, Roel van Balen
 
Terug naar boven