Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 22-04-2019 14:30 SSE 1 DOSL 1 H.P.J.M. (Henk) Rijbroek
C 20-04-2019 18:00 DOSL 1 RKESV 1 Afgeschermd 7 - 3
V 20-04-2019 12:45 DOSL JO15-1 RPC JO14-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 3-0
C 20-04-2019 vervallen Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1
C 20-04-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 RKVVO JO9-6M Job Rosenboom (Scheidsrechter)
C 18-04-2019 18:45 UNA 9 DOSL 4 Afgeschermd 3 - 0
C 18-04-2019 19:30 DOSL 7 Tongelre 4 T. (Tiny) Cremers… (+1) 0 - 10
C 18-04-2019 19:00 Terlo JO15-1 DOSL JO15-2 M.W.H.M. (Tinus) Verhulst 1 - 7
C 17-04-2019 18:30 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 Rens Lodewijks (Scheidsrechter)
C 16-04-2019 19:00 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G N.J.M. (Nico) Smits… (+1) 1 - 7
C 14-04-2019 10:00 DOSL 5 Best Vooruit 10 L (Luc) van Gaal… (+1) 1 - 5
C 14-04-2019 10:00 DOSL 4 SV Budel 9 M. (Maurice) Geerings… (+1) 4 - 2
C 14-04-2019 10:00 Maarheeze 3 DOSL 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 6 - 2
C 14-04-2019 12:00 DOSL 6 Acht 5 M. (Marty) van Gennip… (+1) 1 - 3
C 14-04-2019 12:45 Steensel 5 DOSL 7 B. (Bart) Kostermans 9 - 2
C 14-04-2019 14:30 DOSL 1 Lierop 1 F.H. (Frenk) Habraken 0 - 1
C 14-04-2019 12:00 DOSL 2 De Valk 2 Afgeschermd… (+1) 4 - 1
C 14-04-2019 vervallen Terlo VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR1
C 13-04-2019 14:00 FC Eindhoven AV JO19-1 DOSL JO19-1 N.G.B.G. (Nobby) van Dorst 1 - 1
C 13-04-2019 14:30 DOSL JO17-1 Hapert JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 13-04-2019 12:45 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 J.A.G. (Hans) Moonen 2 - 2
C 13-04-2019 14:30 DOSL JO17-3 Beerse Boys JO17-3 J. (Jan) Hurkmans 3 - 0
C 13-04-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 J. (Jim) Petersen 3 - 2
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO15-2 Riethoven JO15-1G F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 13
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G B. (Bart-Jan) Böschen 2 - 1
C 13-04-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 Afgeschermd 1 - 5
C 13-04-2019 10:30 Riethoven JO11-1G DOSL JO11-1 D. Faasen 1 - 13
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO11-2G Tongelre JO11-1
C 13-04-2019 vervallen Gestel JO11-2 DOSL JO11-2G
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO10-1 SV Valkenswaard JO10-6
C 13-04-2019 vervallen Tongelre JO9-2 DOSL JO9-1
C 13-04-2019 10:00 DOSL JO9-2 RKSV Heeze JO9-3
C 13-04-2019 10:00 DOSL JO9-3G Dommelen JO9-2G
C 13-04-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 Hilvaria JO9-4M
C 13-04-2019 vervallen SV Valkenswaard JO8-2 DOSL JO8-1
C 13-04-2019 vervallen SV Budel JO8-3 DOSL JO8-2
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO8-2 RKVVO JO8-1
C 13-04-2019 09:00 DOSL JO7-1 DBS JO7-4
C 11-04-2019 19:30 DOSL 4 Brabantia 14 L. (Bart) de Turck… (+1) 3 - 0
C 11-04-2019 19:30 SV Budel 5 DOSL 5 L (Luc) van Gaal 3 - 0
C 11-04-2019 19:30 DOSL 3 EFC 5 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 3 - 5
C 10-04-2019 18:30 EFC JO11-1G DOSL JO11-1 2 - 4
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-1 DBS JO9-4
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-2 SV Budel JO9-2
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO8-2 Hapert JO8-1G
C 08-04-2019 19:15 DOSL Vr1 zaalvoetbal FC Eindhoven VR1 C.J. (Chris) de Waal 2 - 4
C 08-04-2019 20:10 SV Unitas'59 VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 0 - 10
C 07-04-2019 11:00 RKGSV 3 DOSL 4 R. (Ruud) Smits 3 - 1
C 07-04-2019 12:00 DOSL 3 Best Vooruit 6 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 1 - 3
C 07-04-2019 10:00 Brabantia 12 DOSL 6 P.W.J. (Peter) Cornelissen 2 - 2
C 07-04-2019 12:00 DOSL 7 Rood Wit'67/Plus 3 W (Wesley) Hegge… (+1) 1 - 3
C 07-04-2019 14:30 RKESV 1 DOSL 1 Afgeschermd 4 - 2
C 07-04-2019 12:00 HMVV 2 DOSL 2 K. (Kees) van Limpt 0 - 2
C 07-04-2019 12:00 ZSC 3 DOSL 5 J (Joost) Kaptheijns 3 - 1
C 07-04-2019 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 Maarheeze VR1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO19-1 Marvilde JO19-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 4
C 06-04-2019 14:00 Marvilde JO17-1 DOSL JO17-1 Afgeschermd 1 - 2
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO17-2 SBC JO17-3 F.P. (Frans) van Mierlo 0 - 13
C 06-04-2019 15:00 Geldrop JO17-4 DOSL JO17-3 G.J. (Gert Jan) van Tolij 8 - 0
V 06-04-2019 18:00 DOSL JO15-1 Audenshaw School U14 (Manchester) Frank Bax (Scheidsrechter)
C 06-04-2019 12:45 DOSL JO15-1 RKVVO JO15-2 B. (Bart-Jan) Böschen 1 - 1
V 06-04-2019 14:00 DOSL JO15-2 Beverkey Grammar U14 (Hull) Max Cremers (Scheidsrechter)
C 06-04-2019 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 P (Patrick) van der Kruis 7 - 1
C 06-04-2019 13:00 RKVVO MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 P. (Pieter) Nieuwlaat 9 - 0
C 06-04-2019 11:00 DOSL JO11-1 UNA JO11-2G S. (Sep) van Dijk 3 - 1
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO11-2G Wilhelmina Boys JO11-2G
C 06-04-2019 10:30 DVS JO11-3 DOSL JO11-2G Afgeschermd 5 - 5
C 06-04-2019 09:30 DVS JO10-3G DOSL JO10-1
C 06-04-2019 10:00 DOSL JO9-1 UNA JO9-4
C 06-04-2019 vervallen SV Unitas'59 JO9-7 DOSL JO9-2
C 06-04-2019 vervallen SBC JO9-3G DOSL JO9-3G
C 06-04-2019 vervallen SV Budel JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO8-1 Maarheeze JO8-1
C 06-04-2019 vervallen Bergeijk JO8-1 DOSL JO8-2
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO8-2 Brabantia JO8-3
C 06-04-2019 09:00 DOSL JO7-1 RKSV Heeze JO7-1
C 05-04-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ESZVV Totelos 5 E.J.C.M. (Edward) Wagemans 5 - 2
C 04-04-2019 19:30 RKSVO 1 DOSL 1 T. (Theo) Smits 2 - 1
C 04-04-2019 18:30 SV Unitas'59 JO9-3 DOSL JO9-2
C 31-03-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 3 - 0
C 31-03-2019 12:00 DOSL 2 HMVV 2 K. (Kees) van Limpt 6 - 0
C 31-03-2019 10:00 DOSL 4 Terlo 4 M. (Maurice) Geerings 2 - 2
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 0 - 5
C 30-03-2019 vervallen DOSL JO19-1 Gestel JO19-1
C 30-03-2019 14:30 EMK JO17-3G DOSL JO17-3 M.J.W.M. (Maarten) van Happen 1 - 6
C 30-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 J. (Jan) Hurkmans 6 - 2
C 30-03-2019 12:00 Maarheeze JO15-2G DOSL JO15-2 K.J.P.A. (Karel) Boonen 2 - 3
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 Afgeschermd 4 - 2
C 30-03-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-2 Afgeschermd 0 - 12
C 30-03-2019 11:00 DOSL JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 S. (Sep) van Dijk 5 - 5
C 30-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5
C 30-03-2019 10:00 DOSL JO9-3G DVS JO9-2
C 30-03-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M
B 30-03-2019 10:00 DOSL JO8-2 BMC JO8-3 J. (Joris) Verdonschot 4 - 6
C 30-03-2019 09:00 DOSL JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2
C 24-03-2019 12:00 DOSL 6 RPC 5 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 24-03-2019 14:30 Pusphaira 5 DOSL 7 R. (Robert) Lubbers 10 - 0
C 24-03-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 W.J.M. (Wessel) Timmers 1 - 1
C 24-03-2019 12:00 Tongelre 2 DOSL 2 Afgeschermd 0 - 8
C 24-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 DOSL 5 L (Luc) van Gaal 4 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 22-04-2019 14:30 SSE 1 DOSL 1 H.P.J.M. (Henk) Rijbroek
C 20-04-2019 18:00 DOSL 1 RKESV 1 Afgeschermd 7 - 3
C 20-04-2019 vervallen Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1
C 20-04-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 RKVVO JO9-6M Job Rosenboom (Scheidsrechter)
C 18-04-2019 18:45 UNA 9 DOSL 4 Afgeschermd 3 - 0
C 18-04-2019 19:30 DOSL 7 Tongelre 4 T. (Tiny) Cremers… (+1) 0 - 10
C 18-04-2019 19:00 Terlo JO15-1 DOSL JO15-2 M.W.H.M. (Tinus) Verhulst 1 - 7
C 17-04-2019 18:30 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 Rens Lodewijks (Scheidsrechter)
C 16-04-2019 19:00 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G N.J.M. (Nico) Smits… (+1) 1 - 7
C 14-04-2019 10:00 DOSL 5 Best Vooruit 10 L (Luc) van Gaal… (+1) 1 - 5
C 14-04-2019 10:00 DOSL 4 SV Budel 9 M. (Maurice) Geerings… (+1) 4 - 2
C 14-04-2019 10:00 Maarheeze 3 DOSL 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 6 - 2
C 14-04-2019 12:00 DOSL 6 Acht 5 M. (Marty) van Gennip… (+1) 1 - 3
C 14-04-2019 12:45 Steensel 5 DOSL 7 B. (Bart) Kostermans 9 - 2
C 14-04-2019 14:30 DOSL 1 Lierop 1 F.H. (Frenk) Habraken 0 - 1
C 14-04-2019 12:00 DOSL 2 De Valk 2 Afgeschermd… (+1) 4 - 1
C 14-04-2019 vervallen Terlo VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR1
C 13-04-2019 14:00 FC Eindhoven AV JO19-1 DOSL JO19-1 N.G.B.G. (Nobby) van Dorst 1 - 1
C 13-04-2019 14:30 DOSL JO17-1 Hapert JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 13-04-2019 12:45 UNA JO17-4 DOSL JO17-2 J.A.G. (Hans) Moonen 2 - 2
C 13-04-2019 14:30 DOSL JO17-3 Beerse Boys JO17-3 J. (Jan) Hurkmans 3 - 0
C 13-04-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 J. (Jim) Petersen 3 - 2
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO15-2 Riethoven JO15-1G F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 13
C 13-04-2019 12:45 DOSL JO13-1 DOSKO'32 JO13-1G B. (Bart-Jan) Böschen 2 - 1
C 13-04-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 Afgeschermd 1 - 5
C 13-04-2019 10:30 Riethoven JO11-1G DOSL JO11-1 D. Faasen 1 - 13
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO11-2G Tongelre JO11-1
C 13-04-2019 vervallen Gestel JO11-2 DOSL JO11-2G
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO10-1 SV Valkenswaard JO10-6
C 13-04-2019 vervallen Tongelre JO9-2 DOSL JO9-1
C 13-04-2019 10:00 DOSL JO9-2 RKSV Heeze JO9-3
C 13-04-2019 10:00 DOSL JO9-3G Dommelen JO9-2G
C 13-04-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 Hilvaria JO9-4M
C 13-04-2019 vervallen SV Valkenswaard JO8-2 DOSL JO8-1
C 13-04-2019 vervallen SV Budel JO8-3 DOSL JO8-2
C 13-04-2019 vervallen DOSL JO8-2 RKVVO JO8-1
C 13-04-2019 09:00 DOSL JO7-1 DBS JO7-4
C 11-04-2019 19:30 DOSL 4 Brabantia 14 L. (Bart) de Turck… (+1) 3 - 0
C 11-04-2019 19:30 SV Budel 5 DOSL 5 L (Luc) van Gaal 3 - 0
C 11-04-2019 19:30 DOSL 3 EFC 5 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 3 - 5
C 10-04-2019 18:30 EFC JO11-1G DOSL JO11-1 2 - 4
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-1 DBS JO9-4
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO9-2 SV Budel JO9-2
C 10-04-2019 18:30 DOSL JO8-2 Hapert JO8-1G
C 08-04-2019 19:15 DOSL Vr1 zaalvoetbal FC Eindhoven VR1 C.J. (Chris) de Waal 2 - 4
C 08-04-2019 20:10 SV Unitas'59 VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 0 - 10
C 07-04-2019 11:00 RKGSV 3 DOSL 4 R. (Ruud) Smits 3 - 1
C 07-04-2019 12:00 DOSL 3 Best Vooruit 6 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 1 - 3
C 07-04-2019 10:00 Brabantia 12 DOSL 6 P.W.J. (Peter) Cornelissen 2 - 2
C 07-04-2019 12:00 DOSL 7 Rood Wit'67/Plus 3 W (Wesley) Hegge… (+1) 1 - 3
C 07-04-2019 14:30 RKESV 1 DOSL 1 Afgeschermd 4 - 2
C 07-04-2019 12:00 HMVV 2 DOSL 2 K. (Kees) van Limpt 0 - 2
C 07-04-2019 12:00 ZSC 3 DOSL 5 J (Joost) Kaptheijns 3 - 1
C 07-04-2019 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 Maarheeze VR1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO19-1 Marvilde JO19-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 4
C 06-04-2019 14:00 Marvilde JO17-1 DOSL JO17-1 Afgeschermd 1 - 2
C 06-04-2019 14:30 DOSL JO17-2 SBC JO17-3 F.P. (Frans) van Mierlo 0 - 13
C 06-04-2019 15:00 Geldrop JO17-4 DOSL JO17-3 G.J. (Gert Jan) van Tolij 8 - 0
C 06-04-2019 12:45 DOSL JO15-1 RKVVO JO15-2 B. (Bart-Jan) Böschen 1 - 1
C 06-04-2019 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 P (Patrick) van der Kruis 7 - 1
C 06-04-2019 13:00 RKVVO MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 P. (Pieter) Nieuwlaat 9 - 0
C 06-04-2019 11:00 DOSL JO11-1 UNA JO11-2G S. (Sep) van Dijk 3 - 1
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO11-2G Wilhelmina Boys JO11-2G
C 06-04-2019 10:30 DVS JO11-3 DOSL JO11-2G Afgeschermd 5 - 5
C 06-04-2019 09:30 DVS JO10-3G DOSL JO10-1
C 06-04-2019 10:00 DOSL JO9-1 UNA JO9-4
C 06-04-2019 vervallen SV Unitas'59 JO9-7 DOSL JO9-2
C 06-04-2019 vervallen SBC JO9-3G DOSL JO9-3G
C 06-04-2019 vervallen SV Budel JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO8-1 Maarheeze JO8-1
C 06-04-2019 vervallen Bergeijk JO8-1 DOSL JO8-2
C 06-04-2019 vervallen DOSL JO8-2 Brabantia JO8-3
C 06-04-2019 09:00 DOSL JO7-1 RKSV Heeze JO7-1
C 05-04-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ESZVV Totelos 5 E.J.C.M. (Edward) Wagemans 5 - 2
C 04-04-2019 19:30 RKSVO 1 DOSL 1 T. (Theo) Smits 2 - 1
C 04-04-2019 18:30 SV Unitas'59 JO9-3 DOSL JO9-2
C 31-03-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 3 - 0
C 31-03-2019 12:00 DOSL 2 HMVV 2 K. (Kees) van Limpt 6 - 0
C 31-03-2019 10:00 DOSL 4 Terlo 4 M. (Maurice) Geerings 2 - 2
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 P.W. (Peter) Winkelmolen 0 - 5
C 30-03-2019 vervallen DOSL JO19-1 Gestel JO19-1
C 30-03-2019 14:30 EMK JO17-3G DOSL JO17-3 M.J.W.M. (Maarten) van Happen 1 - 6
C 30-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 J. (Jan) Hurkmans 6 - 2
C 30-03-2019 12:00 Maarheeze JO15-2G DOSL JO15-2 K.J.P.A. (Karel) Boonen 2 - 3
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 Afgeschermd 4 - 2
C 30-03-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-2 Afgeschermd 0 - 12
C 30-03-2019 11:00 DOSL JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 S. (Sep) van Dijk 5 - 5
C 30-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5
C 30-03-2019 10:00 DOSL JO9-3G DVS JO9-2
C 30-03-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M
C 30-03-2019 09:00 DOSL JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2
C 24-03-2019 12:00 DOSL 6 RPC 5 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 24-03-2019 14:30 Pusphaira 5 DOSL 7 R. (Robert) Lubbers 10 - 0
C 24-03-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 W.J.M. (Wessel) Timmers 1 - 1
C 24-03-2019 12:00 Tongelre 2 DOSL 2 Afgeschermd 0 - 8
C 24-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 DOSL 5 L (Luc) van Gaal 4 - 0
C 24-03-2019 10:00 DOSL 4 UNA 9 Afgeschermd… (+1) 1 - 3
C 24-03-2019 12:00 DOSL 3 Riethoven 3 B.J.A. (Bart) Segers… (+1) 3 - 2
C 24-03-2019 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 SV Budel VR1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
C 23-03-2019 14:15 SV Unitas'59 JO19-2 DOSL JO19-1 J.W.G. (Willem) Koolen 1 - 2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 30-03-2019 10:00 DOSL JO8-2 BMC JO8-3 J. (Joris) Verdonschot 4 - 6
B 23-02-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-2 P. (Peter) Nijsen 1 - 6
B 02-02-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 J. (Jim) Petersen 5 - 0
B 01-02-2019 21:00 BOZV/Autobedrijf Haisch 1 DOSL 1 Zaalvoetbal G.J.H. (John) Loos 6 - 5
B 28-01-2019 20:00 Brabantia VR2 DOSL Vr2 zaalvoetbal P.H.A.N. (Paulus) Donders 2 - 1
B 30-11-2018 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal BZVV/Café In de Swaen 1 C.J. (Chris) deWaal 10 - 5
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 R. (Ruud) vanBeekveld 2 - 0
B 21-10-2018 12:00 DOSL 2 PSV 2 Afgeschermd… (+1) 0 - 1
B 20-10-2018 12:45 DOSL JO15-1 Audacia JO15-1 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 2 - 2
B 20-10-2018 12:00 Riethoven JO13-1 DOSL JO13-1 D. (Duuk) Karsmakers 8 - 0
B 20-10-2018 09:00 Geldrop JO9-5 DOSL JO9-1 5 - 2
B 20-10-2018 10:00 DOSL JO8-2 De Valk JO8-1G J. (Joris) Verdonschot 6 - 3
B 19-10-2018 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 2 Afgeschermd 4 - 4
B 15-10-2018 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal ZVS/Filias VR1 E.W.J. (Eddie) Koningstein 5 - 2
B 21-09-2018 22:00 DOSL 1 Zaalvoetbal RISC 1 A.J.A. (Ad) vanVugt 10 - 1
B 17-09-2018 22:00 FC Eindhoven VR2 DOSL Vr2 zaalvoetbal C.J. (Chris) deWaal 2 - 14
B 16-09-2018 14:30 DOSL 1 SV Valkenswaard 1 W.A.P.M. (Willie) Timmers 4 - 2
B 16-09-2018 12:00 DOSL 2 Braakhuizen 3 F.P. (Frans) vanMierlo… (+1) 4 - 0
B 15-09-2018 13:30 Gestel JO19-1 DOSL JO19-1 MP (Mark) vdBoogaard 3 - 1
B 15-09-2018 14:30 DOSL JO17-1 RKSV Heeze JO17-2 R.G.L.M. (Rob) Mutsaerts 6 - 0
B 15-09-2018 13:00 RPC JO15-2 DOSL JO15-1 Afgeschermd 2 - 9
B 15-09-2018 10:30 De Valk JO11-1 DOSL JO11-1 12 - 1
B 15-09-2018 11:15 DOSL JO11-2G Bladella JO11-4 J. (Jacco) Doorn 15 - 0
B 15-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-2 DOSL JO10-1 Afgeschermd 10 - 4
B 15-09-2018 09:00 SV Valkenswaard JO9-4 DOSL JO9-1 Afgeschermd 1 - 12
B 15-09-2018 10:00 DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1 R. (Rob) Bogie 4 - 3
B 15-09-2018 10:00 DOSL JO9-3G FC Eindhoven AV JO9-6 H.P.C. (Erik) Gerlings 6 - 6
B 15-09-2018 10:00 DOSL JO8-1 SV Budel JO8-1 J.E.J. (Jos) Dierking 2 - 10
B 15-09-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-2 D. (Djorn) vanGerwen 1 - 11
B 13-09-2018 18:45 DOSL JO11-2G Geldrop JO11-4G M.P.A. (Mathijs) Oomen 14 - 0
B 09-09-2018 14:30 Riethoven 1 DOSL 1 M. (Mario) vanDinter 3 - 3
B 09-09-2018 12:00 DOSL 2 Geldrop 3 L. (Leon) Kissen… (+1) 5 - 1
B 08-09-2018 14:30 DOSL JO19-1 Marvilde JO19-2 Afgeschermd 0 - 3
B 08-09-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DOSL JO17-1 Afgeschermd 4 - 2
B 08-09-2018 12:15 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 DOSL JO15-1 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2018 12:45 DOSL JO13-1 Geldrop JO13-3 P.L. (Peter) Weisscher 9 - 2
B 08-09-2018 09:30 Bladella JO11-2 DOSL JO11-1 S.W.J. (Sten) Groenland 0 - 3
B 08-09-2018 11:15 DOSL JO10-1 sv Budel JO10-4M 13 - 0
B 08-09-2018 09:30 DVS JO9-3 DOSL JO9-1 J.W. (Jan-Willem) Linsen 0 - 15
B 08-09-2018 10:00 DOSL JO9-2 Rood Wit'67/Plus JO9-1G R. (Rob) Bogie 18 - 2
B 08-09-2018 09:15 Tongelre JO9-3 DOSL JO9-3G 6 - 6
B 08-09-2018 10:00 DOSL JO8-1 Geldrop JO8-3 J.E.J. (Jos) Dierking 3 - 8
B 08-09-2018 vervallen DOSL JO8-2 SV Budel JO8-4
B 02-09-2018 14:30 DOSL 1 ZSC 1 P.T.A. (Paul) vanSummeren 3 - 0
B 02-09-2018 11:00 EMK 3 DOSL 2 Afgeschermd 0 - 4
B 01-09-2018 13:00 TSV Gudok JO19-2 DOSL JO19-1 R.C.F (Ronald) Hoogkamer 1 - 3
B 01-09-2018 14:30 DOSL JO17-1 SV Budel JO17-2 J. (Jan) Hurkmans 3 - 0
B 01-09-2018 12:45 DOSL JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 R.J.A. (Rene) Lodewijks 7 - 1
B 01-09-2018 11:30 Rood Wit'67/Plus JO13-1 DOSL JO13-1 J.J.M. (Jelle) van derKruijs 2 - 3
B 01-09-2018 11:15 DOSL JO11-1 Bergeijk JO11-1G M. (Max) Cremers 3 - 1
B 01-09-2018 11:30 Hapert JO11-2 DOSL JO11-2G F.D.C.D. (Fientje) vanElst 6 - 2
B 01-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-3 DOSL JO10-1 Afgeschermd 14 - 2
B 01-09-2018 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-5 12 - 2
B 01-09-2018 10:30 Terlo JO9-1 DOSL JO9-2 12 - 7
B 01-09-2018 10:00 DOSL JO9-3G Dommelen JO9-3 5 - 7
B 01-09-2018 09:15 RKSV Heeze JO8-1 DOSL JO8-1 J. (Jorg) Eichhorn 8 - 4
B 01-09-2018 09:30 Maarheeze JO8-1 DOSL JO8-2 3 - 6
B 31-08-2018 22:05 DOSL 1 Zaalvoetbal Rabobank 1 F.M. (Frank) van denNieuwenhof 5 - 0


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 20-04-2019 12:45 DOSL JO15-1 RPC JO14-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 3-0
V 06-04-2019 18:00 DOSL JO15-1 Audenshaw School U14 (Manchester) Frank Bax (Scheidsrechter)
V 06-04-2019 14:00 DOSL JO15-2 Beverkey Grammar U14 (Hull) Max Cremers (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 15:45 Marvilde Jo19-1 DOSL JO19-1
V 02-02-2019 vervallen Marvilde Jo17-1 DOSL JO17-1
V 02-02-2019 vervallen DOSL JO17-2 Marvilde Jo17-2 Frank Bax (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 afgelast DOSL JO15-2 Marvilde Jo15-2 Max Cremers (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 11:30 Marvilde Jo13-2 DOSL JO13-1
V 02-02-2019 09:45 Marvilde Mo13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1
V 02-02-2019 vervallen DOSL JO11-1 Marvilde Jo11-1 Rens Lodewijks (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 11:00 Marvilde Jo11-2 DOSL JO11-2G
V 02-02-2019 afgelast DOSL JO10-1 Marvilde Jo10-2 Job Rosenboom (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 afgelast DOSL JO9-1 Marvilde Jo9-1
V 02-02-2019 08:45 Marvilde Jo9-2 DOSL JO9-2
V 02-02-2019 afgelast DOSL JO9-3G Marvilde Jo9-3
V 02-02-2019 08:45 Marvilde Jo8-1 DOSL JO8-1
V 27-01-2019 12:00 DOSL 2 Budel 2 Frans van Mierlo (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast Someren Jo19-2 DOSL JO19-1
V 26-01-2019 afgelast DOSL JO17-1 Someren Jo17-2 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast DOSL JO15-1 RPC JO14-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast DOSL JO8-2 Budel Jo8-2
V 15-01-2019 afgelast DOSL 2 waalre 2
V 13-01-2019 afgelast DOSL 1 Crescentia 1
V 15-12-2018 14:30 DOSL JO17-1 Marvilde Jo17-1 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
V 08-11-2018 19:45 DOSL JO19-1 Budel JO19-1 Frank Bax (Scheidsrechter)
V 03-11-2018 10:00 DOSL JO8-1 RKVV Dommelen Jo8-1
V 20-10-2018 14:30 DOSL JO17-1 Rood Wit V Jo17-1 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
V 09-10-2018 20:00 waalre 1 DOSL 1
V 16-09-2018 09:30 DOSL 5 DOSL 3 George Sutton (Scheidsrechter)
V 16-09-2018 11:15 DOSL 4 DOSL 6 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 09-09-2018 11:00 DOSL 7 DOSL 5 George Sutton (Scheidsrechter)
V 09-09-2018 11:00 DOSL 3 DOSL 6 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 08-09-2018 11:00 DOSL JO15-2 Raven Jo15-2 fra (Scheidsrechter)
V 02-09-2018 10:00 DOSL 4 DOSL 5 George Sutton (Scheidsrechter)
V 02-09-2018 10:00 DVO 1 DOSL 7
V 29-08-2018 18:45 DOSL JO17-1 Lierop Jo17-1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 13:00 Riethoven Jo17-1 DOSL JO17-1
V 25-08-2018 11:30 DOSL JO13-1 Lierop JO13-1 Jan Hurkmans (Scheidsrechter)
V 24-08-2018 19:30 DOSL 7 Dosl 7
V 23-08-2018 19:45 DOSL JO19-1 Braakhuizen Jo19-1 Frans van Mierlo (Scheidsrechter)
V 22-08-2018 19:45 DOSL JO17-1 Maarheeze JO17-1 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 19-08-2018 12:00 DOSL 1 BLADELLA 1 Leon Kissen (Scheidsrechter) 0 - 1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 25-08-2018 18:45 FC Cranendonck DOSL 1



Terug naar boven