Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2019 21:05 ESZVV Totelos VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal A.J. (Guus) Cuypers 5 - 1
C 18-11-2019 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 P.H.A.N. (Paulus) Donders 4 - 5
C 17-11-2019 vervallen Marvilde 3 DOSL 2
C 17-11-2019 12:00 DOSL 7 Woenselse Boys 5 P. (Pim) Cremers… (+1) 4 - 3
C 17-11-2019 12:00 DOSL 6 Waalre 4 Afgeschermd… (+1) 1 - 1
C 17-11-2019 12:00 DOSL 3 DBS 7 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 17-11-2019 12:00 SBC 7 DOSL 5 Afgeschermd 3 - 1
C 17-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Pusphaira VR3 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen… (+1) 10 - 0
C 17-11-2019 10:00 Nederwetten VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F.A.M. (Frans) van Kemenade 2 - 5
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Jeroen) van Esch 1 - 2
C 16-11-2019 14:30 DOSL J019-2 SV Unitas'59 JO19-4 T. (Tijn) Kerkhofs 5 - 2
C 16-11-2019 14:15 DBS JO17-2 DOSL JO17-1 E. (Ezra) Biolek 1 - 2
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 DOSL JO15-1 A.C. (Andre) Boekelman 4 - 2
C 16-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 Bladella JO15-5 P (Paul) Engels 14 - 0
C 16-11-2019 10:45 Hapert JO13-1 DOSL JO13-1 W. (Willem) Spooren 2 - 1
C 16-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 UNA MO13-1 B. (Bart-Jan) Böschen 1 - 6
C 16-11-2019 10:00 Waalre JO12-1 DOSL JO12-1 Afgeschermd 2 - 7
C 16-11-2019 10:00 UNA JO12-2 DOSL JO12-2 S. (Sem) de Groot 22 - 0
C 16-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Budel JO11-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 2
C 16-11-2019 vervallen SV Unitas'59 JO10-5 DOSL JO10-3
C 16-11-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-2
C 16-11-2019 vervallen RPC JO10-3 DOSL JO10-1
C 16-11-2019 09:45 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-6G
C 16-11-2019 vervallen DOSL JO9-1 RKSV Heeze JO9-2
C 16-11-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2
V 16-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 DOSL JO8-2
C 16-11-2019 vervallen DOSL JO8-1 Geldrop JO8-2
B 15-11-2019 20:10 ESZVV Totelos 2 DOSL 1 Zaalvoetbal J.P.M. (Sjef) Maas 6 - 3
C 10-11-2019 12:00 DOSL 2 RPC 3 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 10-11-2019 12:00 Gestel 5 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 12 - 2
C 10-11-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 P.E. (Pieter) Gielen 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 Dommelen 5 DOSL 6 P.J. (Peter) Rijkers 6 - 0
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3 S. (Stan) van Vroenhoven 4 - 1
C 10-11-2019 10:00 DOSL 5 Woenselse Boys 6 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 10-11-2019 10:00 SV Budel 7 DOSL 4 LT (Leo) Keijsers 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKDSV VR1 H. (Hans) Nooijens 1 - 0
C 10-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 6
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 Afgeschermd 6 - 2
C 09-11-2019 14:45 DOSL J019-2 Best Vooruit JO19-2 T. (Tijn) Kerkhofs 2 - 3
C 09-11-2019 14:30 DOSL JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 J. (Jan) Hurkmans 1 - 1
C 09-11-2019 11:30 DOSL JO15-1 Boxtel JO15-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 1 - 3
C 09-11-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 6 - 1
C 09-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G Afgeschermd
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J. (Jasper) Versteegh 2 - 1
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO12-1 DVS JO12-2 R. (Ralph) Steuten 6 - 1
C 09-11-2019 10:00 DOSL JO12-2 Sterksel JO12-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 7
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 DOSL JO11-1 R. (Rene) Sanders 10 - 0
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 DOSL JO10-2 Bart-Jan (Scheidsrechter)
C 09-11-2019 vervallen Gestel JO10-1G DOSL JO10-4M
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-5
C 09-11-2019 vervallen Hoogeloon JO9-1 DOSL JO9-1
C 09-11-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1
C 09-11-2019 vervallen FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-1
C 09-11-2019 vervallen Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-2
C 09-11-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2
C 08-11-2019 20:10 Brabantia 2 DOSL 1 Zaalvoetbal B. (Ben) van Dal 6 - 1
C 04-11-2019 21:05 TOB VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal H. (Harley) Habraken 1 - 9
C 04-11-2019 20:10 Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR2 DOSL Vr2 zaalvoetbal Afgeschermd 0 - 7
C 03-11-2019 14:30 DOSL 1 FC Oda 1 D.M. (Damyan) Duindam 2 - 2
C 03-11-2019 10:30 BES 2 DOSL 6 Afgeschermd 3 - 0
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3 G. (Geert) Peulings 15 - 0
C 03-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 DOSL 4 M. (Maurice) Geerings 2 - 3
C 03-11-2019 12:00 DOSL 2 UNA 2 A. (Alain) Ortiz den hollander… (+1) 3 - 2
C 03-11-2019 afgelast UNA 10 DOSL 7 R. (Rob) Knoester
C 03-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Beerse Boys VR3 H.M.A.M. (Eric) van Korven 9 - 3
C 03-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 SBC VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen… (+1) 4 - 0
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J. (Jelmer) Versteden 2 - 2
C 02-11-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DOSL J019-2 T. (Tijn) Kerkhofs
C 02-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DOSL JO17-1 Y (Yari) van den Nieuwenhuijzen 0 - 4
C 02-11-2019 11:00 SV BLC JO15-1 DOSL JO15-1 A. (Arnoud) Happé 3 - 2
C 02-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 DVS JO15-3 P (Paul) Engels 3 - 1
C 02-11-2019 13:00 EFC JO13-2G DOSL JO13-1 J. (Jos) van den Hoven 0 - 5
C 02-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 EMK MO13-2 R. (Ralph) Steuten 3 - 0
C 02-11-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 DOSL JO12-1 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 2 - 8
C 02-11-2019 11:30 Geldrop JO12-5M DOSL JO12-2 S.H.P. (Sebastiaan) Buckens 3 - 3
C 02-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 Geldrop JO11-4G R.F.J. (Rens) Lodewijks 7 - 5
C 02-11-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-1
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-4M UNA JO10-4G
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-3
C 02-11-2019 vervallen DOSL JO9-1 De Valk JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Riethoven JO9-1G DOSL JO9-2
C 02-11-2019 vervallen SV Valkenswaard JO8-1 DOSL JO8-1
V 02-11-2019 09:30 DOSL JO8-1 Training in de kooi
C 02-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Marvilde JO8-3
C 01-11-2019 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal Botafogo 2 Afgeschermd 5 - 5
C 28-10-2019 22:00 DOSL Vr1 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR2 J.P.M. (Sjef) Maas 5 - 4
C 28-10-2019 21:05 ESZVV Totelos VR3 DOSL Vr2 zaalvoetbal P.J.F.C. (Paul) Janssen 2 - 11
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO15-2 Budmouth College U14
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO13-1 Budmouth College U12
C 27-10-2019 10:00 DOSL 5 SV Valkenswaard 5 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 27-10-2019 10:00 DOSL 4 Brabantia 9 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 De Valk 2 DOSL 2 K.J.W. (Koen) Jacobs 2 - 1
C 27-10-2019 10:00 DOSL 7 Braakhuizen 6 P. (Pim) Cremers… (+1) 3 - 2
C 27-10-2019 14:30 ONDO 1 DOSL 1 Afgeschermd 5 - 1
C 27-10-2019 12:00 DOSL 6 SBC 10 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 2 - 3
C 27-10-2019 11:00 Maarheeze VR1 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 1 - 5
C 27-10-2019 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 C. (Carlos) de Jesus- Pereira
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 Afgeschermd 0 - 13
C 26-10-2019 14:45 DOSL J019-2 RKSV Heeze JO19-3 T. (Tijn) Kerkhofs 1 - 2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2019 21:05 ESZVV Totelos VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal A.J. (Guus) Cuypers 5 - 1
C 18-11-2019 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR1 P.H.A.N. (Paulus) Donders 4 - 5
C 17-11-2019 vervallen Marvilde 3 DOSL 2
C 17-11-2019 12:00 DOSL 7 Woenselse Boys 5 P. (Pim) Cremers… (+1) 4 - 3
C 17-11-2019 12:00 DOSL 6 Waalre 4 Afgeschermd… (+1) 1 - 1
C 17-11-2019 12:00 DOSL 3 DBS 7 Afgeschermd… (+1) 2 - 2
C 17-11-2019 12:00 SBC 7 DOSL 5 Afgeschermd 3 - 1
C 17-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 Pusphaira VR3 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen… (+1) 10 - 0
C 17-11-2019 10:00 Nederwetten VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F.A.M. (Frans) van Kemenade 2 - 5
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Jeroen) van Esch 1 - 2
C 16-11-2019 14:30 DOSL J019-2 SV Unitas'59 JO19-4 T. (Tijn) Kerkhofs 5 - 2
C 16-11-2019 14:15 DBS JO17-2 DOSL JO17-1 E. (Ezra) Biolek 1 - 2
C 16-11-2019 12:45 SV Unitas'59 JO15-2 DOSL JO15-1 A.C. (Andre) Boekelman 4 - 2
C 16-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 Bladella JO15-5 P (Paul) Engels 14 - 0
C 16-11-2019 10:45 Hapert JO13-1 DOSL JO13-1 W. (Willem) Spooren 2 - 1
C 16-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 UNA MO13-1 B. (Bart-Jan) Böschen 1 - 6
C 16-11-2019 10:00 Waalre JO12-1 DOSL JO12-1 Afgeschermd 2 - 7
C 16-11-2019 10:00 UNA JO12-2 DOSL JO12-2 S. (Sem) de Groot 22 - 0
C 16-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Budel JO11-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 2
C 16-11-2019 vervallen SV Unitas'59 JO10-5 DOSL JO10-3
C 16-11-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-2
C 16-11-2019 vervallen RPC JO10-3 DOSL JO10-1
C 16-11-2019 09:45 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-6G
C 16-11-2019 vervallen DOSL JO9-1 RKSV Heeze JO9-2
C 16-11-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2
C 16-11-2019 vervallen DOSL JO8-1 Geldrop JO8-2
C 10-11-2019 12:00 DOSL 2 RPC 3 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 10-11-2019 12:00 Gestel 5 DOSL 7 T. (Tiny) Cremers 12 - 2
C 10-11-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 P.E. (Pieter) Gielen 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 Dommelen 5 DOSL 6 P.J. (Peter) Rijkers 6 - 0
C 10-11-2019 12:00 Acht 5 DOSL 3 S. (Stan) van Vroenhoven 4 - 1
C 10-11-2019 10:00 DOSL 5 Woenselse Boys 6 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 10-11-2019 10:00 SV Budel 7 DOSL 4 LT (Leo) Keijsers 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKDSV VR1 H. (Hans) Nooijens 1 - 0
C 10-11-2019 12:00 Nieuw Woensel VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 6
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 Afgeschermd 6 - 2
C 09-11-2019 14:45 DOSL J019-2 Best Vooruit JO19-2 T. (Tijn) Kerkhofs 2 - 3
C 09-11-2019 14:30 DOSL JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 J. (Jan) Hurkmans 1 - 1
C 09-11-2019 11:30 DOSL JO15-1 Boxtel JO15-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 1 - 3
C 09-11-2019 13:30 FC Cranendonck JO15-1 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 6 - 1
C 09-11-2019 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G Afgeschermd
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J. (Jasper) Versteegh 2 - 1
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO12-1 DVS JO12-2 R. (Ralph) Steuten 6 - 1
C 09-11-2019 10:00 DOSL JO12-2 Sterksel JO12-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 7
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO11-3 DOSL JO11-1 R. (Rene) Sanders 10 - 0
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-1 DOSL JO10-2 Bart-Jan (Scheidsrechter)
C 09-11-2019 vervallen Gestel JO10-1G DOSL JO10-4M
C 09-11-2019 11:00 DOSL JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-5
C 09-11-2019 vervallen Hoogeloon JO9-1 DOSL JO9-1
C 09-11-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1
C 09-11-2019 vervallen FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-1
C 09-11-2019 vervallen Woenselse Boys JO8-1 DOSL JO8-2
C 09-11-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2
C 08-11-2019 20:10 Brabantia 2 DOSL 1 Zaalvoetbal B. (Ben) van Dal 6 - 1
C 04-11-2019 21:05 TOB VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal H. (Harley) Habraken 1 - 9
C 04-11-2019 20:10 Honderd%/Veldsink Adviesgroep VR2 DOSL Vr2 zaalvoetbal Afgeschermd 0 - 7
C 03-11-2019 14:30 DOSL 1 FC Oda 1 D.M. (Damyan) Duindam 2 - 2
C 03-11-2019 10:30 BES 2 DOSL 6 Afgeschermd 3 - 0
C 03-11-2019 10:00 Best Vooruit 11 DOSL 3 G. (Geert) Peulings 15 - 0
C 03-11-2019 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 DOSL 4 M. (Maurice) Geerings 2 - 3
C 03-11-2019 12:00 DOSL 2 UNA 2 A. (Alain) Ortiz den hollander… (+1) 3 - 2
C 03-11-2019 afgelast UNA 10 DOSL 7 R. (Rob) Knoester
C 03-11-2019 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Beerse Boys VR3 H.M.A.M. (Eric) van Korven 9 - 3
C 03-11-2019 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 SBC VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen… (+1) 4 - 0
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 J. (Jelmer) Versteden 2 - 2
C 02-11-2019 15:00 SV Valkenswaard JO19-2 DOSL J019-2 T. (Tijn) Kerkhofs
C 02-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DOSL JO17-1 Y (Yari) van den Nieuwenhuijzen 0 - 4
C 02-11-2019 11:00 SV BLC JO15-1 DOSL JO15-1 A. (Arnoud) Happé 3 - 2
C 02-11-2019 13:00 DOSL JO15-2 DVS JO15-3 P (Paul) Engels 3 - 1
C 02-11-2019 13:00 EFC JO13-2G DOSL JO13-1 J. (Jos) van den Hoven 0 - 5
C 02-11-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 EMK MO13-2 R. (Ralph) Steuten 3 - 0
C 02-11-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 DOSL JO12-1 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 2 - 8
C 02-11-2019 11:30 Geldrop JO12-5M DOSL JO12-2 S.H.P. (Sebastiaan) Buckens 3 - 3
C 02-11-2019 11:15 DOSL JO11-1 Geldrop JO11-4G R.F.J. (Rens) Lodewijks 7 - 5
C 02-11-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-1
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4
C 02-11-2019 11:00 DOSL JO10-4M UNA JO10-4G
C 02-11-2019 10:15 Brabantia JO10-5 DOSL JO10-3
C 02-11-2019 vervallen DOSL JO9-1 De Valk JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Riethoven JO9-1G DOSL JO9-2
C 02-11-2019 vervallen SV Valkenswaard JO8-1 DOSL JO8-1
C 02-11-2019 10:00 DOSL JO8-2 Marvilde JO8-3
C 01-11-2019 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal Botafogo 2 Afgeschermd 5 - 5
C 28-10-2019 22:00 DOSL Vr1 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR2 J.P.M. (Sjef) Maas 5 - 4
C 28-10-2019 21:05 ESZVV Totelos VR3 DOSL Vr2 zaalvoetbal P.J.F.C. (Paul) Janssen 2 - 11
C 27-10-2019 10:00 DOSL 5 SV Valkenswaard 5 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 27-10-2019 10:00 DOSL 4 Brabantia 9 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 De Valk 2 DOSL 2 K.J.W. (Koen) Jacobs 2 - 1
C 27-10-2019 10:00 DOSL 7 Braakhuizen 6 P. (Pim) Cremers… (+1) 3 - 2
C 27-10-2019 14:30 ONDO 1 DOSL 1 Afgeschermd 5 - 1
C 27-10-2019 12:00 DOSL 6 SBC 10 F.P. (Frans) van Mierlo… (+1) 2 - 3
C 27-10-2019 11:00 Maarheeze VR1 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 1 - 5
C 27-10-2019 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 C. (Carlos) de Jesus- Pereira
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 Afgeschermd 0 - 13
C 26-10-2019 14:45 DOSL J019-2 RKSV Heeze JO19-3 T. (Tijn) Kerkhofs 1 - 2
C 26-10-2019 13:00 Dommelen JO17-2 DOSL JO17-1 P.J. (Peter) Rijkers 1 - 2
C 26-10-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bram) van Haandel 2 - 3
C 26-10-2019 11:00 DOSL JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 P (Paul) Engels 5 - 2
C 26-10-2019 12:45 DOSL JO13-1 Bladella JO13-2 J. (Jan) Hurkmans 2 - 3
C 26-10-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 H. (Hessel) Adelerhof 0 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 15-11-2019 20:10 ESZVV Totelos 2 DOSL 1 Zaalvoetbal J.P.M. (Sjef) Maas 6 - 3
B 25-10-2019 22:00 FC Eindhoven 4 DOSL 1 Zaalvoetbal M. (Mario) van Dinter
B 20-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Afgeschermd 1 - 0
B 19-10-2019 13:00 Dommelen JO15-2G DOSL JO15-1 M. (Marc) Grijseels 1 - 8
B 19-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 DOSL JO12-1 R. (Rob) Peeters 5 - 0
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO10-3 De Valk JO10-3
B 19-10-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO10-5 DOSL JO10-1
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO9-2 Riethoven JO9-2G
B 16-09-2019 19:15 DOSL Vr2 zaalvoetbal Brabantia VR1 J.P.M. (Sjef) Maas 0 - 4
B 15-09-2019 12:00 DOSL 2 Gestel 2 M.G.M.G. (Martin) Beenders 6 - 1
B 15-09-2019 14:30 Sterksel 1 DOSL 1 N (Nils) van Vegten 3 - 5
B 15-09-2019 11:00 EMK VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F. (Frank) van der Hoeven 0 - 10
B 14-09-2019 15:15 DVS JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Job) Linsen 3 - 2
B 14-09-2019 14:30 Riethoven JO19-1 DOSL J019-2 S.H.G. (Sten) van Doormalen 10 - 0
B 14-09-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DOSL JO17-1 J.P. (John) Feyen 1 - 1
B 14-09-2019 14:30 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G Afgeschermd 4 - 2
B 14-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 Geldrop JO15-3 Afgeschermd 2 - 6
B 14-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G J.E.J. (Jos) Dierking 3 - 0
B 14-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-1M M.P.A. (Mathijs) Oomen 0 - 18
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 S. (Sep) van Dijk 11 - 2
B 14-09-2019 10:30 De Valk JO12-1 DOSL JO12-2 Afgeschermd 5 - 4
B 14-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 Maarheeze JO11-1G R.F.J. (Rens) Lodewijks 2 - 8
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-2 Waalre JO10-1
B 14-09-2019 vervallen De Valk JO10-3 DOSL JO10-4M
B 14-09-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-3
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-4
B 14-09-2019 vervallen SV Budel JO9-2 DOSL JO9-1
B 14-09-2019 vervallen SV Budel JO9-3 DOSL JO9-2
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 SV Budel JO8-1
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2
B 08-09-2019 12:00 DOSL 2 Brabantia 2 Afgeschermd 1 - 2
B 08-09-2019 14:30 Riethoven 1 DOSL 1 Afgeschermd 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 SCG'18 VR2 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 1 - 8
B 07-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 ZSC JO19-1 Afgeschermd 4 - 3
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-2 DOSL J019-2 T. (Tijn) Kerkhofs 4 - 1
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO17-1 DOSL JO17-1 Afgeschermd 3 - 0
B 07-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bram) van Haandel 1 - 2
B 07-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 SV Budel JO15-4 P (Paul) Engels 3 - 2
B 07-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 Y. (Youp) Horst 0 - 1
B 07-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 Afgeschermd 1 - 4
B 07-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1 D. (Devin) Bergs 0 - 7
B 07-09-2019 11:30 Geldrop JO12-4 DOSL JO12-2 R. (Rita) van der Werf 2 - 1
B 07-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Valkenswaard JO11-3 M. (Max) Cremers 2 - 12
B 07-09-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-3
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 RPC JO10-3
B 07-09-2019 vervallen De Valk JO10-2 DOSL JO10-2
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-4M Dommelen JO10-3
B 07-09-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-2 DOSL JO9-1
B 07-09-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 RPC JO8-2
B 06-09-2019 21:10 DOSL 1 Zaalvoetbal RISC 1 D. (Dennis) Clijsen 6 - 5
B 02-09-2019 20:10 DOSL Vr1 zaalvoetbal Brabantia VR2 C.J. (Chris) de Waal 3 - 4
B 01-09-2019 14:30 DOSL 1 SV Budel 1 C.A.J. (Koen) Berkvens 1 - 4
B 01-09-2019 12:00 RPC 2 DOSL 2 M.G.M.G. (Martin) Beenders 1 - 1
B 01-09-2019 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Zwaluw VFC VR1 F. (Frank) Lakerveld 6 - 0
B 31-08-2019 15:00 De Valk JO19-1 DOSL JO19-1 Afgeschermd 4 - 2
B 31-08-2019 14:45 DOSL J019-2 UNA JO19-4 M. (Max) Cremers 1 - 5
B 31-08-2019 14:30 DOSL JO17-1 Rood Wit'67/Plus JO17-1 F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 4
B 31-08-2019 13:15 DOSL JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 J. (Jan) Hurkmans 3 - 3
B 31-08-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 2 - 24
B 31-08-2019 12:00 DVS JO13-2 DOSL JO13-1 M. (Michiel) Willems 1 - 3
B 31-08-2019 11:00 Beerse Boys MO13-1G ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 12 - 0
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-1 Maarheeze JO12-1 M.P.A. (Mathijs) Oomen 5 - 1
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 Afgeschermd 3 - 4
B 31-08-2019 09:45 SV Budel JO11-3 DOSL JO11-1 8 - 4
B 31-08-2019 vervallen Geldrop JO10-4 DOSL JO10-1
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G
B 31-08-2019 vervallen sv Budel JO10-4M DOSL JO10-4M
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO9-1 FC Cranendonck JO9-1
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1
B 31-08-2019 vervallen RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1
B 31-08-2019 vervallen DVS JO8-1 DOSL JO8-2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 16-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 DOSL JO8-2
V 02-11-2019 09:30 DOSL JO8-1 Training in de kooi
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO15-2 Budmouth College U14
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO13-1 Budmouth College U12
V 24-09-2019 20:00 DOSL 2 Terlo 1 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 17-09-2019 20:00 DOSL 1 Waalre 1 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 15-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 6
V 15-09-2019 10:00 DOSL 4 DOSL 5
V 15-09-2019 11:00 Casteren 3 DOSL 7
V 08-09-2019 12:00 DOSL 5 DOSL 6
V 08-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 4
V 01-09-2019 10:00 DOSL 7 DVO 1
V 27-08-2019 19:30 DOSL 1 CRESENTIA 1
V 23-08-2019 19:30 DOSL 7 DOSL 7 oud
V 20-08-2019 19:30 DOSL JO19-1 Woenselse boys jo19-1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
V 18-08-2019 13:00 DOSL 1 UNITAS 59 1
V 17-08-2019 14:30 DOSL JO17-1 SV Budel JO17-2 Leon Kissen (Scheidsrechter)


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 24-08-2019 16:00 ROOD WIT 67 DOSL 1



Terug naar boven